Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Tutulmalar Döngüsünün Kapılarını Aralıyoruz

Astrolojideki en önemli gök olaylarından biridir. Tutulmalar ve etkileri 6 ile 12 ay etkiler her birimizi.

Ayın 14'ünde Ay Güneş Tutulmasına doğru yolumuza çalışıyoruz. Bu tutulma Kuzey ve Güney Amerika'nın yanı sıra Atlantik ve Pasifik Okyanuslarında da görülebilecek.

Güneş tutulmaları, eski atalarımızın Güneş'in beklenmedik bir saatte neden kaybolduğunu tam olarak anlayamamaları nedeniyle olumsuz olarak düşünülme eğilimindeydi. Günümüzde tutulmalar daha çok olayları yüzeye çıkarma yeteneğine sahip olduklarını düşünüyor; zaten olacak olan güncel hale gelir. Doğum haritanızı biliyorsanız, 21:08 Terazi'nin nereye düştüğüne bakın. Bu evin aktiviteleri değişebilir.

28 Ekim'de Yeni Ay Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu, Kuzey Amerika'nın kuzeydoğusundan, Avrupa'dan, Avustralya'dan, Afrika'dan ve birçok okyanustan görülebilecek. Ay Tutulmaları nasıl hissettiğimizi etkileme eğilimindedir. Bu özel tutulma Boğa burcunda 6:09'da meydana geliyor. Ekim ayının ikinci haftasında Plüton gezegeninin geri hareketini sonlandırıp tekrar ileri hareket etmeye başlamasıyla gücün oynamasını bekliyoruz.

Koç

8'inde, güç oyunlarına dikkat edin; karışmayın. 13'ünde, geçmişteki faaliyetler mevcut temettüleri ödeyebilir. Eğer 28'inde satın alırsanız, muhtemelen çok fazla ödeme yaparsınız.

Boğa

10'unda, arkadaşlar ve aile arasında anlaşmazlıklar olabilir. 22'sinde, çok fazla eğlenebilirsiniz ve siz de son derece şanslısınız. 31'inde, beklenmedik bir fırsat önünüze çıkabilir.

İkizler

2'sinde, başınızın belaya girmemesine dikkat edin; eğer bunu yaparsanız, 3'ünde düzeltebilirsiniz. 28'inde veya 29'unda aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

Yengeç

Ayın 9'u, gündüzleri özellikle keyiflidir, ancak akşamları beklenmedik şeyler sizi bekleyebilir. 20'sinde, arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilirsiniz. Seyahat 24'ünde sizi çağırıyor.

Aslan

20'sinde, iletişim sizin için güçlü. 21'inde, başkalarının sizi manipüle etmesine izin vermeyin. 24'ünde, geçmiş işlerden para size gelebilir.

Başak

2'sinde, tek başınıza bir şeyler yaparak sevgilinizle yanlış anlaşılmayı önleyin. 3'ünde, yaratıcılık sizindir. 28'inde ve 29'unda sözlerinize dikkat edin çünkü bir miktar öfke ortaya çıkabilir.

Terazi

10'unda, arkadaşlarınız size karşı dürüst olmayabilir. 22'sinde, bir rüya size olumlu bir para fikri getirecek. 31'inde beklenmedik bir fırsat karşınızda.

Akrep

2'sinde, bir arkadaşınızdan önemli bir iletişim alabilirsiniz. Her şey ayın 20'sinde göründüğü gibi değil. 21'inde, başkalarının sizi manipüle etmesine izin vermeyin.

Yay

18'inde işler yolunda gidiyor gibi görünüyor. 22'sinde, kariyerinizi ilerletmeye ilişkin fikirler sizindir. 28'inde, çok fazla şey söyleme eğilimine dikkat edin.

Oğlak

10'unda, sözlerinizde çok eleştirel olmamaya dikkat edin. 22'sinde, arkadaşlarınızla harika tartışmalar yapılabilir. 24'ünde, arkadaşlarınız sizinle iyi vakit geçirmekle ilgileniyor.

Kova

7'sinde, çalışma alanınızı iyileştirme fikri size ait. Ayın 22'si, sevgilinizle bir şeyler yapmak için harika bir gün olabilir. 31'inde, parayla ilgili bir sezgi sizindir.

Balık

2'sinde duyduğunuz her şeye inanmayın. 21'inde, arkadaşlarla yapılan sohbetler aydınlatıcı olmalı. 24'ünde, seyahat sizi çağırıyor ve oldukça eğlenceli olabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık