Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

15 Eylül 2023 Yeni Ay Çalışması

Yeni ay ruhlarımızı şifalandırmak ruhlarımızda ki ikilik halini tamlığa eriştirmek doğru kararlar alıp uygulayabilmemiz prangalarımızdan korku ve kaygılarımızdan özgürleştirmemiz için doğacak. Kendimiz olabilmek bizi biz olduğumuz için seven sayanların kıymetini kaybetmeden bilmek ve ilişkilerimizin yaralarını iyileştirebilmek için.

İhtiyacınız Olacak Malzemeler

  • 2 Baş Sarımsak
  • 1 Mavi Mum
  • 1 Siyah Mum
  • 6 Adet Karanfil
  • 6 Adet Tane Karabiber
  • Tuz

Yapılışı:

Niyetimiz tüm vesvelerimziden şifa bulmaya işimizin ilişkilerimizin şifalanmasına huzur bereket aşk koruma ve şansın tüm yaşamsal alanlarımızda etkili olmasına yönelik olmalıdır. Zarar gördüğümüz gizli ve açık düşmanlıkların tamamından ezelden ebede korunmaya niyetle ilk sarımsağımızın üstünü kesiyor bolca tuz dolu kırılmaz bir kabın içine sarımsağımızı yerleştiriyor tam ortasına siyah mumumuzu 3 adet karanfil 3 adet tane karabiberimizi de koyduktan sonra mumumuzu evlerimizin güvenli bir yerinde kuzey doğu yönünde tüm karanlıkların aydınlığa dönüşmesi niyeti ile yakıyoruz.

Diğer sarımsağımızı da aynı şekilde bir başka kırılmaz kap içine bolca tuzu döktükten sonra başını keserek yerleştiriyor içine mavi mumumuzu 3 adet karanfil ve 3 adet tane karabiberimizi yerleştirerek işimizin ilişkilerimizin güçlenip aşkla şifalanmasına bereketle tamamlanmasına niyet ile evlerimizin güvenli bir yerinde tam güney doğu yönünde yakıyoruz.

Bu çalışmayı yaparken tüm kalbiniz ile Kalem Suresi 51. ve 52. Ayet Türkçe Okunuşu

Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn(âlemîne).

Kalem Suresi 51. ve 52. Ayet Anlamı

Şüphesiz inkâr edenler Zikr'i (Kur'an'ı) duydukları zaman neredeyse seni gözleriyle devirecekler. (Senin için,) "Hiç şüphe yok o bir delidir" diyorlar. Hâlbuki o (Kur'an), âlemler için ancak bir öğüttür. Okuyun.

İçinizden gelen duaları da tüm kalbiniz ile okuyabilirsiniz.

NOT: Bu çalışmayı 15 Eylül ile 20 Elül tarihleri arasında her hangi bir gün yapabilirsiniz. Bu çalışmayı sabah 10:00 ile akşam 23:00 arasında yapmalısınız. Tüm malzemeler yandığında çevreye ve canlılara zarar vermeyecek şekilde ayak basmayacak bir yere atabilirsiniz.

Aşk Şans Şifa Korunma Sizler ile olsun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık