Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

Koç
Bu yeni ay sırasında ilişkileriniz daha derin bir anlam kazanabilir. İlişkilerinizin nerede durduğunu ve ilişkilerinizin nasıl gelişmesini istediğinizi değerlendirin ve yeniden yapılandırmak için harekete geçin. Bu yeni ay, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran ortaklıkları seçmeye ve birileri için olabileceğinizi bildiğiniz ortak olmaya teşvik edecek sizleri iyi değerlendirin. 

Boğa 
Yeni Ay ile enerjiniz tepeden tırnağa yeniden yapılanıyor. Sahip olduğunuz kaynakları nasıl kullanacağınız size kalmış. Bu yeni ayın size daha sağlıklı, daha üretken ve daha amaçlı olmanıza yardımcı olacak bir günlük rutin oluşturmanız için ilham vermesine izin verin. Kişisel bakım feda edilecek bir şey değildir, bu nedenle sizin için işe yarayan kişisel bakım rejimleri oluşturmaya çalışın. Özel hayatınızda ise AŞK yeniden yapılanıyor.

İkizler
Bu yeni ay, yaratıcılığınızla yeniden bağlantı kurmanız ve içinizdeki çocuğu tanımanız için sizi cesaretlendiriyor. Neşeye, aptallığa ve her türlü oyuna açık kalan parçanız serbest bırakılmayı hak ediyor, bu yüzden bu yeni ay sizi mutlu eden her şeyi yapmak için bahaneniz olsun. Bu yeni ay, işler eğlenceli gelmese bile eğlenmekle ilgilidir. Şimdi kaybettiğiniz motivasyonu yeniden kazanma yapılandırma zamanı. Aşk hayatınızda ise affedici olmalısınız. 

Yengeç 
Bu yeni ayda güvenlik ve aşinalık arzusu hissedebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir ev ortamı yaratmanız için sizi cesaretlendiriyor; hem size ilham veren hem de sizi besleyen bir ev ortamı. Köklerinizle yeniden bağlantı kurun, çünkü günün sonunda, duygusal bir aidiyet hissetmediğinizde büyümek ve özgürce çiçek açmak zordur. İlişkilerde yeterince büyük imtihanlar verdiniz şimdi emeklerin karşılığını alma zamanı cesaretli olduğunuz takdirde. 

Aslan
Bu yeni ay zekanızı yeniden keşfetmenize yardımcı oluyor. Zihninizin huzursuz ve yeni fikirler arayışında olduğunu hissedebilirsiniz. Teşvik edici konuşmalar ve bilgilendirici deneyimler yoluyla yeni fikirlerden ilham alın. Entelektüel yönünüz  ve zihniniz arınıyor. İş hayatınızda istikrar ve yeni başlangıçlar için şimdi güzelliklerin içinde yer almaya çalışmalı özel yaşamınızda yeni bir sayfa açmak için kaybetmeden güzellikleri sahiplenip özünüzde ki aşkı ortaya koymaktan çekinmemeli ve emek vermeyi seçmelisiniz. 

Başak
Bu yeni ayda daha temelli olmanın yollarını bulun. Bir istikrar duygusu için can atıyor olabilirsiniz ve bir güvenlik ağı planlamak sizin yararınıza olabilir. Sizi mutlu eden alışverişler yapmak ve finansal hedefler belirlemek size iyi hizmet edecektir, ancak bir dakikanızı ayırıp gülleri kokladığınızdan emin olun. Beş duyunuz aracılığıyla dünyayla bağlantı kurmanın keyfini çıkarın.
İş ve finansal konularda ise şanslı bir döngü sizleri karşılıyor. 

Terazi
Kim olduğunuzun,  daha derin katmanlarını keşfediyorsunuz. Bu yeni ay, hayatınızda güzel bir dönüm noktasını temsil ediyor ve sizi güven ve kendini gerçekleştirmeyi benimsemeye teşvik edecek. Kimliğinizin nasıl geliştiğini fark edin ve değişen benlik duygunuzu yansıtan değişiklikler yapın. İş ve aşk hayatınızda yep yeni bir döngü sizleri karşılarken özünüzde ki güzellikler her şeyinize yansısın. 

Akrep
Kendinizi pek çok bastırılmış duyguyu boşaltırken ve kucaklarken bulabilirsiniz. Bilinçaltınız realitenize kanıyor ve sizi içsel çalışmalarınızı biraz daha derinden keşfetmeye teşvik ediyor. Bu zamanda terapiye ve şifaya öncelik vererek, ruhsal sağlığınızı daha da derinleştirmenin uygun olduğunu hissedebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda huzurlu günler sizi karşılıyor şimdi hataları yanlışları telafi edebilirsiniz. 

Yay
Bu yeni ay, bireyselliğinizi ve yenilikçi yönünüzü benimsemeniz için sizi cesaretlendiriyor. Eksantrikliklerinizle daha özgün bir şekilde bağlantı kurdukça, sizi gerçekten anlayan insanlara doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz. Bu yeni ay, size ilham veren, sizi destekleyen ve sizi heyecanlandıran, aynı fikirde olan arkadaşlardan oluşan bir toplulukla bağlar kurmakla ilgilidir. Özel yaşamınızda ise ani kararlar almamalısınız. 

Oğlak
Kariyeriniz bu yeni ayda yeni bir yön alıyor olabilir. Sizi yeni sorumluluklar almaya ve her zaman hayalini kurduğunuz başarıya ulaşmak için daha derin bir taahhütte bulunmaya teşvik edebilir. Kariyerinizin nereye gittiği konusunda otoriteyi elinize alın, çünkü bu yeni ay, hedeflerinizi daha da ciddiye almaya başlamanız için güçlü bir an. Aşk hayatınızda ise gerçekçi yaklaşımlar içinde olmanız önem taşımakta. 

Kova
Bu yeni ay, yeni maceralara atılmanız için size ilham veriyor. Her şeyin bayatladığını veya durgunlaştığını düşünüyorsanız, bu yeni ay size biraz heyecan verecek ve realitenizi genişletmeniz için sizi cesaretlendirecek. Size daha fazla bilgelik getiren ve sizi daha açık fikirli olmaya teşvik eden spontane fırsatlara bir şans verin.

Balık 
Bu yeni ay sizi derin bir içsel değişimi kucaklamaya teşvik edebilir. Hatta yeni bir başlangıçtan çok bir bitiş gibi gelebilir ama bir kapı kapanırken diğeri açılır. Bu yeni ayın hayatınızdaki tüm engelleri kaldırmasına izin verin, ölü ağırlıklardan kurtulmanıza, borçlarınızı ödemenize ve zaten büyüdüğünüz şeylerle yollarınızı ayırmanıza yardımcı olur. İyi değerlendirin.ter

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık