Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Ayı İle Alma Verme Dengenizi Yapılandırın

BU ÇALIŞMA En iyi 2021 Ekim 6- 13 tarihleri  arasında yapılır

PAÇULİ tütsü çubukları ve günlük bitkisi. 10 yaprak (defne yaprağı) Mavi renk 1 adet Mum Talimatlar: Tüm malzemelerinizi toplayın ve rahat edebileceğiniz sessiz ve güvenli bir yer bulun. Mumunuzun üzerine aşağıdaki sembolü çizin ve yakın. Auranızı temizlerken, aşağıdakileri okumaktan çekinmeyin:“Ruhuma ağır gelen her şeyi temizliyor ve bırakıyorum. Arınıyorum, artık bana gerekmeyen her şeyi bırakıyorum. Kendimi takıntılarımdan, yargılarımdan ve içimdeki şüphe sesinden ayırıyor ve gerçeğime, ruhuma ve en yüksek uyumuma erişmeyi seçiyorum”Ardından, tütsüzlerinizi yakın ve alanınızı  temizleyin. Bunu yaparken aşağıdakileri okumaktan çekinmeyin-“Bu alanı ve bu malzemeleri ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Bu alan artık güvenli, korumalı ve sevginin enerjileriyle uyumlu. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler. Allahım"
Ezelden Ebediyete, bu boyutta ve her boyutta, bu Evrende ve paralel Evrenlerde, şu anki zaman diliminde ve tüm zaman dilimlerinde;
Benim yarattığım veya atalarımdan bana aktarılan: tüm karmalarımdan, tüm sihir ve büyülerden, tüm beddualardan, tüm korkulardan, yerine getirilemeyen bütün sözlerden, ödenmeyen borçlardan, varlığımdaki tüm negatif enerjilerden beni - bedenimi arındır, yuvamı arındır, ailemi arındır, ilişkilerimi arındır, yaşadığım mekânları arındır.

Şu an hayatta,
Şu an  sağlığımda,
Şu an  ailemde,
Şu an  ilişkilerimde,
Şu an kariyerimde,
Şu an maddiyatta,
ŞANS BEREKET AŞK benimle birlikte.

Yapraklarınızı bir elinizle yarısını diğer elinizle tutarak aşağıdakileri okuyun ya da o an ne hissettiğinizi söylemekten çekinmeyin.“Dileklerimi  niyetlerimi belirlemem ve dünyaya geri vermem için bana bu güzellikleri  sağladığı için teşekkür ederim Toprak Ana. İlk 5 yaprağınıza hayatınıza ne çağırmak istediğinizi veya ne almak istediğinizi dileyin. Yapraklarınızın boyutuna bağlı olarak, her yaprak için birkaç anahtar kelimeye bağlı kalmak en kolayı olabilir. Sonraki 5 yaprağınıza dünyaya geri vermek istediklerinizi veya hayatınıza ve sevdiklerinize geri vermek istediklerinizi söyleyin. Yine, yapraklarınızın boyutuna bağlı olarak, her yaprak için birkaç anahtar kelimeye bağlı kalmak isteyebilirsiniz.6.) Bir an için dilekleriniz üzerinde düşünün almanın vermenin veya almanın yollarını bulmak sizin için daha kolay mıydı? Nerede mücadele etmiş olabileceğinizi veya sizin için hangi duygu ve duyguların ortaya çıktığını not edin. Ardından, tüm yaprakları bir araya getirin.7.) Karanlık gece gökyüzünün altında dışarı çıkın ve yapraklarınızı doğaya geri sunun. Yapraklarınızı toprağa veya bir saksıya gömmeyi tercih edebileceğiniz gibi, onları  rüzgara sunabilirsiniz. Sadece sizin için en kolay olanı yapın.

 Yapraklarınızı Toprak Ana'ya geri bıraktıktan sonra, etrafınızdaki doğa ile bağlantınızı hissetmek için bir dakikanızı ayırın. Ve isterseniz mumunuzun önünde basit bir dua edin. İşte bir rehber-“Sağladığınız her şey ve bize her gün sunduğunuz lütuf için teşekkür ederim Toprak Ana. Geceleri yıldızlar, yaz rüzgarındaki ağaçlar ve okyanusun yumuşak kükremesi için teşekkür ederim. Gün batımınız ve gün doğumunuz için ve sunmaya devam ettiğiniz her şey için teşekkür ederiz. Sana minnettarım, minnettarım. Allahım Teşekkürler. Teşekkürler."
Mumu söndürün ve çalışmanız tamamlandı.Terazi Yeni Ayı ile ŞİFA sizler ile olsun.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık