Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz'da Aşk Kazanacak Sevmekten Korkmayanlar İçin

Temmuz dolunayının , radikal değişimi yöneten gezegen olan Plüton ile güçlü yönü nedeniyle, kaçındığımız şeylerle yüzleşmeye çağrılacağız. Bu aslında insanlık için olumlu bir yöndür, ancak ay tamamen engellerle ilgili olan Plüton ile kavuşumda olduğu için, daha  duygusal kopuşu ile Plüton'un değişim enerjisi arasındaki çatışma gibi görünebilir. Kısacası, bastırdığımız ya da sakladığımız her şey bu ay ışığı altında gün yüzüne çıkacak.

Dolunaylar, Ay Güneş'e karşı bir açı oluşturduğunda meydana geldiğinden, hemen hemen her zaman Güneş'in şu anda bulunduğu burcun karşısındaki burçta meydana gelir. Örneğin, Aslan mevsiminin dolunayı Kova burcunda olacaktır. Başak mevsiminin dolunayı ise Balık burcunda olacak. Bu iki karşıt gezegen arasındaki gerilim, bu süre zarfında işleri sarsan ve duygularımızı güçlendiren enerjilerdir. 

Temmuz 2021 dolunayı, Dolunay Geceleri Sizi Uyandırabilir
Dolunay sırasında ay enerjisinin yüksek bir noktada olduğuna inanılır ve bu da daha sonra kendimizi daha enerjik hissetmemize neden olabilir. Araştırma göstermiştir insanlar uykuya daha uzun sürebilir bir dolunay sırasında daha az derinden, uyku az saat ve uyku - ve bir kez do uykuya dalmak, daha büyük olasılıkla olabilir yoğun rüyalar ya da kabuslar var .

Dolunaylarda Daha Duygusal Olacağız
Astrolojiye ay o (ve Güneşe bir gerilim dolu muhalefet yönünü oluşturan) onun enerjik zirvesinde olduğunda bu yüzden, bizler - bizim duygular, duygu ve açıkları üzerindeki kurallar olduğunu gezegendir daha muhtemel duygularımızı hissetmeye bir in yoğun veya çalkantılı bir şekilde. Dolunay duygularının tsunamisine kurban gitme konusunda dikkatli olun.

Dolunaylar Sizleri Daha Sosyal Yapabilir
İken yeni uyduları bize hissettirmek eğilimindedir daha içedönük ve yalnız, tam uyduları tersi etkiye sahiptir. Bu dönemlerde, enerjimizi ilişkilere ve kişilerarası konulara odaklamamız daha olasıdır. İnsanlarda, dolunay gecesi ekstra ışıktan yararlanmak çok sıkı bir şekilde bağlantılıdır ve bu, bazı insanları daha sosyal hissettirebilir .

Dolunay Sırasında Aydınlanmış Hissetmeye Hazırlanın
Dolunaylar parlak ve cesur görünümleriyle gökyüzünü aydınlatır ama astrolojik olarak zihinlerimizi de aydınlattığına inanılır . Dolunay ışığı altında yüzeye köpüren bilgiler, fikirler ve duygular için hazırlanın ve bunu sezgilerinize güvenmek için bir şans olarak kullanın.

Dolunay Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmanıza Yardımcı Olabilir
Ay doruk noktasına ulaştıktan sonra, ay tekrar yeni olduğunda ay döngüsünün sonuna kadar her gün küçülme veya küçülme sürecine başlar . Bu enerji salınımını, dolunayı bir şeyleri bırakmak için bir şans olarak kullanarak kullanabiliriz - kötü bir alışkanlıktan vazgeçmeye, toksik bir arkadaşlıktan ayrılmaya veya artık size hizmet etmeyen şeyleri salıvermeye adadık.

Yaklaşan Dolunaylara Hazır Olun
Artık dolunayların ne tür bir enerji getirdiğini bildiğinize göre, 2021'e kadar çiçek açacak olan yaklaşan dolunayların tarihlerine göz atın:

Temmuz 2021 dolunayı 23 Temmuz'da olacak.
Ağustos 2021 dolunayı 22 Ağustos'ta olacak.
Eylül 2021 dolunayı 20 Eylül'de olacak.
Ekim 2021 dolunayı 20 Ekim'de olacak.
Kasım 2021 dolunayı 19 Kasım'da olacak ve aynı zamanda bir ay tutulması.
Aralık 2021 dolunayı 18 Aralık'ta olacak.
Bu makale ilk olarak şu adreste yayınlandı: 17 Ağustos 2020

YENGEÇ Mevsimi Bizi Süper Duygusal Yapacak
Kalpten kalbe birkaç konuşma yapmak için iyi bir zaman dilimindeyiz. 

İkizler sezonu 2021, geçtiğimiz ay dünyamızı sarsan bir Merkür durağan dönemine ve iki güçlü tutulma enerji ile kaotik ve değişim doluydu . Ancak 2021 Yengeç sezonu 20 Haziran'da resmen başladığından çok daha istikrarlı bir enerji bizleri karşıladı. Yengeç burcu enerjisi bizi kalplerimizle daha derinden temasa geçirir ve hayatımızda daha derin bir duygusal güvenlik duygusu yaratmamız için bize ilham verir.

Yengeç, zodyakın en önemli su burcudur ve en doğal olarak besleyici ve hassas burçlardan biri olarak bilinir . Yengeç mevsiminde, duygularımızı onurlandırmak ve öz bakım uygulamak, başkalarına karşı daha şefkatli ve şefkatli olmak gibi daha da önemli hale gelir. Sevdiğiniz ancak bağlantınızı kaybettiğiniz insanlarla yeniden bağlantı kurmak, evinizi sıcak bir yaz sığınağına dönüştürmek ve kalpten kalbe sohbet etmek için harika bir zaman. İkizler mevsiminde yaşadığımız yoğunluk kasırgasından sonra hepimiz daha duygusal ve her anlamda nezaket kullanabiliriz , bu yüzden biraz iç gözlem veya bir anlık huzur için Yengeç sembolünde olduğu gibi kabuğunuza çekilmekten korkmayın.

Yengeç mevsiminin ilk günü, her zaman yaz gündönümü tarihiyle , yani yazın ilk günüyle aynı hizadadır  bu, güneş mevsimini duygusal sıcaklık, derinlik ve yeni başlangıçlar duygusuyla başlatmamıza yardımcı olur. Yengeç sezonunun başlaması ile duygularımızı iletmemize ve sevdiklerimizle daha etkili bağlantılar kurmamıza izin verecek. Genel olarak, Yengeç'in duygusal enerjisi, tüm burçlara duygularına dalmak için bir şans verecektir .

Yengeç sezonu 2021 burcunuz için okumaya devam edin, böylece yaza başlarken ne bekleyeceğinizi bilirsiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık