Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz 2021 Hint Astrolojisi Yorumlarım

Yıldızların bu ay size getirdiği heyecan verici enerjiye hazır mısınız? Temmuz Netliklerle dolu bir aydır, özellikle bu ay istikrarlı romantizm ve içinizdeki çocuğu meşgul eden ve heyecanlandıran canlı enerji ile kutsamak için ayırıyor!

Aya empatik, sezgisel Yengeç mevsiminde başlıyoruz - ve Güneş Yengeç'teyken ruh haliniz bol ve değişkendir. Yengeç mevsimi, genellikle onlardan kaçınmayı ve hatta onları gömmeyi sevseniz bile, duygularınızı keşfetmeye ve onlarla bağlantı kurmaya teşvik eder. Yengeç mevsiminde bu duygular için bir çıkış bulamazsanız, her zamankinden daha karamsar hissedebilirsiniz.

11 Temmuz'da iletişim, bilgi ve kısa mesafeli seyahat gezegeni Merkür de Yengeç burcuna geçiyor ve başkalarıyla konuşmalar ve etkileşimler sırasında şefkat ve anlayışa ışık tutuyor. Bu sevgi ve anlayış temeli olmadan, iletişim hayal kırıklığına veya incinmiş duygulara yol açabilir.

Aşkın, romantizmin ve güzelliğin gezegeni Venüs, 21 Temmuz'da pratik, pragmatik Başak burcuna geçiyor ve bu aydan itibaren sürekli romantik enerjinin geleceği yer orası. Bu transit sırasında aşk, örneğin hizmet eylemleri yoluyla pratik olarak ifade edilir. Romantizm, normalde olduğu kadar tutkulu hissetmeyebilir, ancak eşinizle Doğa Ana'da vakit geçirmek, bu sevgi dolu enerji akışına yardımcı olacaktır.

Güneş , 22 Temmuz'da Aslan'a girerek yeni bir astrolojik sezonun başlangıcını işaret ediyor Aslan mevsimi, içinizdeki çocuğu  uyanışa geçirekcek ve onlardan dışarı çıkıp oynamalarını ister, sizi içeriden aydınlatan aktiviteler ve hobiler yapmaya teşvik eder! Bu, sıkı çalışmayı zorlamanın zamanı değil, işinize bir yaratıcılık ve tutku merceğinden yaklaşma zamanı.

Ve 23 Temmuz'da Kova burcunda Dolunay meydana geliyor . Dolunay gizli bilgilere kalbimize gömdüğümüz duygulara ışık tutar, ancak Kova burcu doğası gereği havadar ve duygusal değildir. Bu, Kova'nın insancıl doğası sayesinde geleceğe odaklanma ve insanlığa yardım etme arzusuyla birleştiğinde, Dolunay'ın yoğunluğu ve duygusal doğası ile normalden daha kolay bir zaman geçireceğiniz anlamına gelir.

Gelin, burcunuza göre Temmuz ayından neler bekleyebileceğinize bir göz atalım.

Koç
Bu ay burcunuzun parolası “dikkat”, Koç . Dürtüsel olmayı seviyor olsanız da, bu, düşünce ve eylemlerinize zaman ayırmanın büyük faydasını göreceğiniz bir aydır. Projelere, ilişkilere veya sözleşmelere kafa yormayın. Sezginizi harekete geçirmek ve kalbinizi takip etmek için zaman ayırın.

Boğa
Kalbinle bağlantı kurdun mu , Boğa ? Muhtemelen son zamanlarda korkularınızın içinde yaşıyorsun, ama bu ayki enerji seni kendi duygu kuyunun derinliklerine dalmaya ve ne keşfettiğini görmeye teşvik ediyor. Gerçekten nasıl hissettiğinizi öğrenmek için ilişkilere ve durumlara duygusal merkezinizden yaklaşın.

İKİZLER
Algılama becerileriniz bu ay yükseliyor, İkizler , yani kendi zihninizin iç işleyişini dinlemek ve takip etmek sizin için her zamankinden daha önemli. Düşüncelerinizden kaçmayın, onları kucaklayın ve sizi nereye götürdüklerini görün. Sezginiz her zamankinden daha güçlü, bu yüzden görmezden gelmeyin.

YENGEÇ 
Bu senin ayın, Yengeç ! Kendini nasıl kutluyorsun? Bu ay, olumlu olumlamalar ve öz bakım yoluyla benlik saygınızı güçlendirmeniz ve ruh halinizi yükseltmenizin tam zamanı. Bedeninizde bol miktarda öz sevgi aktığını hissettiğinizde, hayallerinizi gerçekleştirme konusunda her zamankinden daha yeteneklisiniz.

Aslan
Parlamak için sizin zamanınız , neden o heyecan verici, ateşli enerjiyi oluşturmak için biraz zaman harcamayasın? Bu ayın enerjisi duygularınızı artırabilir, bu nedenle bu duyguları ifade etmek için bir çıkış bulmanız önemlidir. Karamsar veya sinirli hissetmekten kaçınmak için rutininize daha fazla fiziksel egzersiz eklemeyi deneyin.

BAŞAK
Bu ay oldukça fazla Başak enerjisi hareket ediyor ve her zamankinden daha fazla topraklanmış ve bağlı hissetmenize yardımcı oluyor. Bu duygusal enerji sizi bitkin hissettirmiş olsa da, sevdiğiniz o dünyevi enerji atmosfere sızmaya başladığında rahat bir nefes alabilirsiniz. Sadece bu duyguları gözden kaçırmayın bir şekilde ifade edilmeleri gerekir.

TERAZİ 
Terazi “hayır” deme pratiği yapmanın zamanı geldi . Şu anda sorumluluk içinde boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz ve bu, içgüdülerinizi görmezden gelmenizin bir sonucu olabilir. Kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız varsa, konuşmanın ve çevrenizdekilere haber vermenin zamanı geldi. Bu ay başkalarının iyiliği için kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeyin.

AKREP
Yardım istemeyi sevmiyorsunuz Akrepler, ama bazen hayatta gerekli bu durum unutmayın. Başa çıkabileceğinizden fazlasını mı üstlendiniz? Boğuluyormuş gibi mi hissediyorsun? O zaman çevrenizdekilere ulaşmıyorsunuz ve bunun sonuçlarını hissetmeye başlıyorsunuz. İhtiyacınız olduğunda  sizi gerçekten seven yardım istemekten korkmayın!

YAY
Bu ay, enerjiler Çevrenizdeki herkesin üzerine geldiği anlamına gelir. Arkadaş canlısı enerjiniz kendinizi şu anda ortaya koymanıza yardımcı olduğu için, yeni tanıdıklar ve bağlantılar kurmak için harika bir zaman. Diğerleri fikirlerinize daha açık olacak, bu yüzden hepsini kendinize saklamayın.

OĞLAK
Cesur olma zamanı. Güçlü, sessiz ıstırabı en takdire şayan bulabilirken, arkadaşlarınız ve aileniz sizin yanınızda olmak istiyor. Onların nezaketini sevgisini  değerlendirdinizmi? Değilse, şimdi tam zamanı. Daha güçlü, daha derin bağlar oluşturmak için sevdiklerinize karşı savunmasız ve açık olun.

KOVA
“Bu ay herkes çok hassas” bu ay kendinizi ifade ederken kullanacağınız her   cümle de daha  duyarlılık  göstermeniz harika bir şey olabilir, Kendi duyarlılıklarınızın bir kısmının kendilerini dünyaya ifade etmesine izin vermekten faydalanırsınız. Duygularınızı saklamayın veya onlardan kaçmayın, aksine bu ay onları kucaklayın ve ifade edin.

BALIK
Bu ay sezginizin bu ay Ay'ın parıltısıyla aydınlanma zamanı . Bu kesinlikle içgüdülerinizi görmezden gelmenin değil, nereye götürürlerse götürsün onları takip etmenin zamanıdır. Kendini ifade etme ve yaratıcılık, bu psişik hediyeleri şu anda daha da büyütmenize yardımcı olabilecek iki şeydir.

Sonuç…
Temmuz'un getirdiği enerji, büyüme, sevgi ve ruhsal genişleme için birçok fırsat sunuyor.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık