Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz Ayı Gökyüzü Enerjileri

Temmuz 2016 Gökyüzü Enerjileri

Temmuz 2016, Bireysel olarak kesinlikle yılbaşından bu yana çok daha rahat etkilere sahip enerjileri getirmekte. Savaş ve Cesaretin temsilcisi Mars’ın Akrep burcunda ki R Geri hareketini tamamlaması ile daha verimli daha tutarlı ve istikrarlı enerjilerle karşı karşıyayız. Bir çoğumuz kişisel olarak ta ülke olarak ta geçtiğimiz ay maddi manevi yaralandık sarsıldık kayıplar yaşadık. Zorlayıcı enerjilerden aldığımız dersleri ustalıkla yaşamımıza yansıtmamız gereken bir aydayız.

İlerlemek şöyle dursun geriye doğru gittiğimiz engellendiğimiz hedeflerimizden şaşan konular iş ve özel hayatımızda dengelenmeye başlıyor. Daha fazla mücadele etmeli daha fazla emek vermeliyiz ancak bunu yapabildiğimizde doğru yolu doğru olanı bulabileceğiz. Merkür ve Venüs ün oluşturacağı kombinasyon ay boyunca sosyalleşme iletişim ve bilgilenme için fırsatlar ve verimli seyahatler vaat ediyor. Fakat Neptün’ün Balık burcunda geri hareketi Başak burcunda ki Jüpiter ve Satürn tarafından oluşturulan T-kare, ve Neptün hala arka planda son derece etkin enerjilerle yaşamlarımızda etkili olmaya devam etmekte.

Ay boyunca dolandırıcılık, aldatma, ve yalanlar iş ve aşk hayatımızda etkisini sürdürmeye devam edecek. Bireysel olarak bilinmeyene olan ilginin artışı bu yönde suiistimal edilip maddi manevi kayıplar yaşamımıza neden olabilir. Dünya da ve ülkemizde para piyasaları finansla ilgili kuruluş ve sektörlerde bu anlamda yaşanacak sansasyonlar ekonomik açıdan etkili olabilir. Yine büyük ölçekli göç dini muhalefet ve ideoloji savaşları daha da kötüleşebilir dünya da ve ülkemizde daha derin yaraların açılmasına sebep olabilecek enerjilerle gündemimize gelebilir. Özellikle aşırı fanatik grupların saldırganlık içeren girişimleri korku imparatorluğu oluşturma yönünde yapılan baskılar istikrarsızlık oluşturmak ve değiştirmek eğilimlerinin bir göstergesi olacaktır.

Korkularımızla cesaretle yüzleşeceğimiz, sosyal ve ekonomik konularda yaşayacağımız köklü değişimlerle sınanacağımız bir sürecin içindeyiz. Bu sürecin sonunda köklü değişimler yaşayarak zorluklardan sonra değişime ayak uydurmak zorunluluğu doğacaktır daha doğrusu özümüzü keşfedeceğimiz bir uyanış süreci halktan yönetimlere etkili olacak bir diriliş periyodu. Temmuz 2016’da, Türkiye’de milliyetçi duygular kabaracak ve bu hisler herkesi önüne katıp götürürken çatışma ve sıcak gelişmeleri beraberinde getirecek bizlere.

Yasa dışı güçlerin yapacağı sansasyonel olaylar gündemimizde önemli bir yer tutabilir. Yine gizli ve yasa dışı yapılanmalar, bunların faaliyetleri bir takım zorlayıcı olaylara ve ciddi yaptırımların uygulanmasına yeni karar ve uygulamaların oluşumuna sebep olabilir. Jüpiter-Satürn-Neptün arasında oluşan T-kare ve sonrasında Pluto Uranüs ile oluşturulan, bir başka T-kare, Temmuz ayının ilk 3 haftasında krizlere aktif saldırılara depremlere hızla gelişen ani olaylara karmaşa ve şiddete yol açabilir.. Fakat bütün bu süreç boyunca her şey müzakere edilebilir olacak. Merkür-Venüs enerjisinden faydalanmamız olumsuzluklara karşı güçlü ve akılcı çözümler üretmemizi de beraberinden getirebilir.

Temmuz ayı boyunca ifade sezgi, hayal gücü, yaratıcılık, tutku ve güç doğru kullanıldığında yakıcı enerjileri alt edebilecek güçtedir. Özellikle Akrep Balık ve Yengeç burçları için alacakları kararları başarı ile uygulayabilecekleri enerjiler söz konusu. Temmuz 2016 İnsanı insan yapan unuttuğumuz, uzaklaştığımız yabancılaştığımız alışkanlıklarımızı yeniden hatırlayacağımız, teknolojinin büyülü ve aldatıcı dünyasında kaybettiğimiz ruhumuzu yenileyip dirilteceğimiz, bu anlamda beslenmek için çaba göstereceğimiz özel bir ay olacak her birimiz için. Son olarak bireysel olarak hayatla yarışmak yerine öfkenin keskin ateşinden uzaklaşıp sakinleşip ruhlarımızı medite edebilmek olası kaza kavga ve hırsın sebep olacağı olumsuzlukları minimalize edecektir.

Temmuz ayı boyunca Şemsi Tebrizinin Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını. Söylemini yaşamlarımıza yansıtmalıyız.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık