Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016 Haziran Ayı Burç Yorumlarım

2016 HAZİRAN AYI BURÇ YORUMLARIM

KOÇ: Gökyüzü ikili ilişkilerinizin arkadaşlık ve dostluk kavramının bir hayli önem kazanacağı bir aya işaret ediyor sizler için. Başarınızdan rahatsızlık duyan kişilerin gerçek yüzü ile karşılaşacak yüzleşmelerle olgunlaşacaksınız aslında. Haziran ayının ilk yarısında keskin zekanız ve akılcı davranışlarınıza olumlu olarak yansıyacak Gökyüzü iletişim planlama, yönetim ve entelektüel becerilerinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak. Venüs ün İkizler burcundan Geçişi yaratıcılık, sanat, seyahat ile ilgili konularda arzularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olacak. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi yaşamınızın genelinde doğru kararlar alarak sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacak. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile işinizle ilgili konularda dikkatli davranmalı eleştirileri ile yaptığınız işi yeren konuşmalara itimat etmeden dostu düşmanı ayırt ederek kendi kararlarınızın peşinden gitmelisiniz. Yerleşimle ilgili değişiklikler ya da taşınmayı düşünüyorsanız önümüzdeki ayı beklemeniz yararınıza olacaktır. Mars geri hareketi Satürn ve Plüton geri hareketi onlara eşlik edecek Neptrün retrosu ile 13 19 Haziran tarihleri arsında finansal konular yatırımlarda dikkatli olmalı var olan şartları muhafaza ederek yeni bir atılım içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Hukuksal sorunları olan Koç’lar aleyhinize olan haksız pek çok konu lehinize dönerek haklılığınızın ispatı ile maddi manevi rahatlayacaksınız. Bekar Koç’lar sizlerde bu dönemde elinizde olmayan sebepler yüzünden biten ilişkinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilir ve sevdiğiniz insanla aşkın galibiyetini yaşayaşabilirsiniz.

 

BOĞA: Gökyüzü bu ay iş değiştirmek isteyen Boğaların arzularını gerçekleştirebileceklerini müjdelemekte. İş hayatınız da tanınırlığınız la birlikte iş yükünüz de artacaktır. Şans ay boyunca tamamen size destek olacaktır. Sonuç olarak, profesyonel çabaları nedeniyle kazançlarınız ve başarınız artacak. Fakat Evlilik hayatınızda çalışma hayatınızda artan temponuz yüzünden yeterli zamanı ailenize ayıramamanızdan dolayı sorunlar yaşanabilir. Bunu telafi edebilmek elinizde endişe etmeyin. İlerleme artı prestijinizin yükseleceği bir aydasınız. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile sabırlı davrandığınız maddi manevi her konuda mükafatını alacağınız özel enerjilerle karşı karşısanız. Sizi siz yapan özellikleriniz maddi manevi şans kapılarını açacak sizlere. Adalet işliyor ve emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda özel yaşamınızda maskeler düşecek ve gerçeklerin ortaya çıkması ile haklılığınız da dürüstlüğünüz de ortaya çıkarken sabrınızın mükafatını ilahi bir şekilde alabileceksiniz. 13 14 ve 15 Haziran tarihlerinde işinizle ilgili aldığınız kararları hiç kimse ile paylaşmamalı güveninizi kazanarak ağzınızdan laf alma çabası içinde olan kişilere karşı temkinli davranmalısınız. 27 Haziran dan itibaren Aşk hayatınızda evliliğinizde geçmişin olumsuz izlerini kırabilmiş olmanın gücü ile mutluluğu yakalayabilirsiniz. Birlikte alacağınız kararlar ilişkinizi daha da sağlamlaştıracak. Bu duruma sevinenler olduğu kadar beraberliğinizi bozma çabaları yetersiz kalan kişilerin de tepkilerine şaşırmamalısınız. 14Haziran – 22 Haziran tarihleri arasında geri harekette olan gezegenlerin enerjileri ile kişisel olarak mücadele etmeniz gereken konularla karşılaşabilirsiniz akıllı olmalı merhamet duygunuzun size yapacaklarınızdan alıkoymasına izin vermeden ilerlemelisiniz. Aile hayatınızda ailevi bağlarınızı güçlendirip yeniden yapılandıracaksınız. Ay sonuna doğru tek sadece sizing fedakarlıklarınıza dayanan sağlam bir temel üzerine kurulmamış bir beraberlik içindeyseniz kararlar alacak ve ilişkinizi noktalama kararı alacaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar sizler de 24 Hazirandan itibaren iş yada eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklar sayesinde ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz.

 

İKİZLER: Finansal konularda krizleri aşabileceğiniz bir aydasınız. İşiniz gereği yapacağınız yolculuk ve uzun seyahatler kazançlarınızı arttıracaktır. Ay boyunca işinize odaklanmalı aklınızda kini uygulamaya sokmak için cesaretli davranmalısınız. Bu ay iş değişikliği yapabilir var olan işinizi büyütme imkanını yakalayabilirsiniz. Ayın 2nci yarısından itibaren Araçlar kullanırken dikkatli olun. 5 Haziranda burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile meslek ve eğitim hayatınızda kalıcı ve kazançlı konuların içinde yer alacak iletişimde ki samimiyetiniz parlak zekanız ve yetenekleriniz sayesinde oldukça popüler olacak ve hasret kaldığınız başarıyı yakalayabileceksiniz. 20 Haziran’da karşıt burcunuz Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Yorgunluk ve stresin etkisi ile merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu zor ama güçlü enerjiyi kendine değer verip olumsuz her şeyi yeniden yapılandırmak için kullanabilir evlilik yada birlikteliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir sürüncemede devam eden bir ilişkiyi bitirerek özgürleşebilirsiniz. Ay sonuna doğru dengelerin yerli yerine oturması ile aşk hayatınız da süpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. Kalıcı sevgi dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

YENGEÇ: Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz enerjilere dikkat çekmekte. Yeni başlangıçlar gerçekleştirebilir kaybettiğiniz pek çok şeyi yeniden kazanacağınız imkanları yakalayabilir önemli bir projenizin onaylanması ile kariyer hayatınızda büyük bir gelişme yaşayabilirsiniz. Yatırımlarla ilgili konularda temkinli olmalı iş değişikliği düşünüyorsanız bu planınızı bir sonraki aya ertelemelisiniz. Resmi daireler le ilgili konularda sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu ay kredi başvurusu yapmayı planlıyorsanız beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.Yaşadığınız maddi manevi zorlukların birikimi sevdiğiniz insanlara olumsuz davranışlarla yansımasın. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızda planlı bir şekilde hareket etmeli hiç bir işinizi ertelemeden harekete geçmelisiniz. 15 28 Haziran tarihleri arasında alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak için uygun enerjiler sizlerle birlikte. Evli Yengeçler eşinizle uzun vadeli finansal yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu dönemde eski eş yada sevgilinizin ısrarla geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz seçiminizi yaşadıklarınızı unutmadan gerçekleştirmelisiniz.

 

ASLAN: Enerjisi yüksek değişim enerjisinin yoğun olduğu bir aydasınız. İşinizle ilgili konularda riskler söz konusu olabilir başkalarına bağımlı kaldığınız konularda modern teknikleri kullanmayı öğrenerek kimseye ihtiyaç duymadan işinizle ilgili kontrolü elinize alabilirsiniz. Ayın son haftasında işinizi değiştirmek yeni bir yere geçiş yapmak gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinize güven eksikliğiniz ilişkinizde sorunların büyümesine ve işin içinden çıkılmaz bir hale gelmesine neden olabilir. Bekar Aslanlarda karşı cinsten yoğun ilgi göreceğiniz bir aydasınız. Ne istediğinizi net olarak bildikten sonra kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile sağlığınıza özen göstermeli özellikle sinir sistemi omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Akrep burcunda ‘R’ Geri hareketine devam eden Mars enerjisi sizleri mesleki konularda rakiplerden kaynaklanan kısa sureli engellerle sınayacak öfkeye kapılıp hareket etmemeye ve 30 Haziran kadar devam edecek Mars geri hareketi bitimine kadar sabırla yol almalısınız. Ay sonundan itibaren iş hayatınızda kalıcılık ta başarı da aratacak. Özel yaşamınızda da 30 Hazirana kadar yaşanan gerginlikleri denge de tutmak için çaba gösterdiğiniz takdirde var olan engeller sizi yolunuzdan döndürecek güçte olmayacak. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise sakinliğiniz sizlere çok şey kazandıracaktır.

 

BAŞAK: Siyasetle ilgilenen Başaklar için başarılı bir ay olacak Haziran. Hızlı değişimler siyasi anlamda ön plana çıkmalarına yardımcı olacak. İş ve eğitim hayatınızda sorumluluklarınızı yerine getirmekte isteksiz olabilir kendinizi baskı altında hissederek nedensiz bir tembellik içinde olabilirsiniz aman dikkat. Bu size pahalıya mal olabilir. Özel yaşamınızda ise olumlu enerjiler söz konusu arkadaşlar aile ve aşk ay boyunca sizleri mutlu etmeye yetecek. İş ve eğitim hayatınızda şansınıza güvenerek hareket etmemeli ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için mücadele etmelisiniz. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile ayrı olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da alacakların tahsili elinizden kaçan bir fırsatın daha iyi şartlarda karşınıza çıkması da bu dönemin getirileri arasında dikkatli olmalı fırsatları gözden kaçıracak davranışlar içinde bulunmamalısınız. Geri hareketini sürdüren Mars transiti boyunca yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarla ilişkilerle problemler yaşayabilir finansal anlamda sizden beklentiler yükselebilir ve iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Mars geri hareketi döneminde yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki insanı iyice tanımaya çalışın. Mars enerjisi yüksek bir gezegen geri hareketi süresince uzun seyahat ve yolculuklarda problemler getirebilir. Araç kullanırken dikkatli olmalı sert ve ani hareketler yapmamaya özen göstermelisiniz.   Aşkta şanslı döneminiz 30 Haziran ile birlikte başlıyor. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli enerjilerle karşılaşacaksınız. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle ilişkinizi güçlendireceksiniz.

 

TERAZİ: Bu ay aşk hayatınızda iniş çıkışlar yaşanabilir. Çocuklarla ilgili konularda evli Teraziler iletişim sorunları yaşayabilir eğitim hayatları ile ilgili konularda sorunları aşmak için sabırlı ve anlayışlı davranmalısınız. İş hayatınızda başarı elde etmek için iletişim ve iş birliklerine önem vermelisiniz. Aşk hayatınızda ise dikkatli olmalı anlık kızgınlıklarla kararlar almamalı sevdiğiniz insanla sen ben üstünlüğüne girmemelisiniz. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile istikrarı yakalayamadığınız işinizde yavaş ama istikrarlı bir iyileşme sürecinin içine girdiğinizi müjdeliyor sizlere. Size düşen gideceğiniz yolu belirlemek isteklerinizin üzerine kararlılıkla gitmek ve yeni başlangıçlara doğru yol almaktan korkmadan hareket etmek olmalı. İnançlarınızın güçleneceği özel bir ay Haziran sizler için. Kendinizi yeniden keşfettiğiniz yenilendiğiniz özel bir ruhsal yolculuğa başlayabilir tüm ağırlıklarınızdan hafifleyerek çok daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mars geri hareketi sizleri sağlıkla ilgili konularda zorlayabilir. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak verin ve ilişkinizde unuttuğunuz heyecanları yeniden uyandırın. Bekar Terazi’ler sizlerde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını deneyimleyebilirsiniz.

 

AKREP: Bu ay boyunca karşınıza cazip tekliflerle gelecek olan kişilere dikkat etmeli riskli yatırımlardan borsa hisse senedi gibi uzak durmalısınız. Başlarken farkına varamayacağınız pek çok şey ciddi kayıplara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise kararsızlığınız birlikte olduğunuz insanın sizden uzaklaşmasına ve ilişkinizin sarsılmasına neden olabilir. Ona gereken zamanı ve değeri vermeniz gereken bir aydasınız. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arıyorsanız bu dönemde kapıları çalmalı başvurularınızı yüz yüze yaparak ısrarcı olmalısınız. Ortaklıkları olan Akrepler sizlerde ortağınızın sizden sakladığı bir takım gerçekleri öğrenebilir iş ve arkadaşlık ilişkinizi bitirerek işinizin kontrolünü tamamen kendiniz alabilir ikili ilişkileriniz ve dostlarınız aracılığı ile kısa sure içinde istikrarı yakalayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Marsın geri hareketi motivasyonunuzu düşürebilir isteklerinize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller le uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Telaşa kapılmadan bu sure içinde var olan şartları korumak sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir. İş ve özel yaşamınızda sizin sebep olmadığınız gerginlikler yaşanabilir. Güçlü sevgi ve güvenin olmadığı ilişkiler işeler sizin müdahaleniz olmaksızın çıkıp gidebilir hayatınızdan. 29 Haziran dan itibaren Aşk hayatınızda sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın pozitif enerjisi ile hayattan zevk almaya başlayabilirsiniz. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile üzerinizde ki kara bulutları tamamen söküp atacak zihninizden hastalıklarınızan ve ilişkilerinizden HÜR iradenizi ortaya koyun ve seçimlerinizi gökyüzünün uyarı ve mesajlarını dikkate alarak gerçekleştirin…

 

YAY: Profesyonel iş hayatınızda başarı ve finansal kazanımlar elde edebileceğiniz bir aydasınız. Kendi işinizi kurma düşünceniz varsa kredi başvurusu yapabilir ve bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dikkatinizi işinize vermeli ve özel yaşamınızda ki konuların iş hayatınıza yansımamasına özen göstermelisiniz. İşadamları ve iş kadınları içinde mevcut işlerini genişletmek için sürpriz imkanlar doğabilir. Kısa yolculuklar, bu ayın ilk haftasında gerçekleşebilir ve özel yaşamınızda hoş etkileri beraberinde getirebilir sizlere. 5 Haziranda Karşıt burcunuz İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile iş hayatınızda finansal konularda birden fazla müdür yada yetkilinin fikir ayrılıkları yaşaması sizleri fazlası ile zorlayacak olsa da Sürekli sorunlar yaşadığınız bir işiniz varsa bu sure içinde daha profesyonel düşünmeli işinizi daha iyi hale getirmek istikrarı olanı tercih etmelisiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konular özellikle evli Yay’lar eşinizi yakınlarının yaptığı yanlış davranışlardan sorumlu tutar tarzda hareket etmemek olmalı. 20 Haziran’da Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özellikle iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız mesai arkadaşlarınız ortaklarınız ile ilgili şüphe ve kuşku duyabilir ön yargılı davranışlar sergileyerek öfkeli davranışlar ile onları kırabilir ve ilişkilerinizde ani bitişler yaşayabilirsiniz. Kontrollü davranın ve size yapılmasını istemediğiniz şeyleri karşınızda ki insanlara yapmamak için özenli hareket edin. Yine bu dönemde hızla başlayacak birliktelikler aynı hızla bitebilir duygularınızdan emin olmadan bir ilişkinin içine girmemelisiniz.

 

OĞLAK: Bu ay sizler için yüksek aynı zamanda zorlayıcı enerjileri beraberinde getirmekte. İşinizle ilgili pek çok kaynaktan önemli gelişmeler yaşayabilir kalıcı iş birlikleri gerçekleştirerek kariyerinizin en iyi sürecinin startını verebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz pek çok imkanda sizleri karşılamakta. Gelelim madalyonun diğer yüzüne ay boyunca alkol almaktan kaçının ve direksiyon başına geçtiğinizde çok dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise eşinize zaman ayırmalı onun omuzlarında taşıdığı yükü hafifletmek için maddi manevi yanında olduğunuzu hissettirmelisiniz. Bekar Oğlaklar arkadaşlarınız hayatınızda biri olması için baskı yapabilir ve siz onları kırmamak adına karşınızda ki kişiye şans tanırken kendinize haksızlık edebilirsiniz dikkatli davranın. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile devam eden yakınlarınızdan kaynaklanan hukuksal sorunlar mahkeme gibi konular var ise dikkatli olmalı kontrolü elden bırakmamalısınız. Yeni ay enerjisi ile geçmişin tozlu rafları arasında yerini alacak pek çok meseleye son noktayı koyarak yeni başlangıçlara yol almanız için pek çok fırsatla karşılaşarak başarılı olacağınız özel bir süreç karşılıyor sizleri. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirecek ve birlikte geçirilen her an farklı bir anlam ve güzellik barındıracak sizler için. Bekar Oğlaklar 24 Hazirandan itibaren karşınıza çıkacak biri ayaklarınızı yerden kesebilir ve ruhunuzda Aşk’ın hakimiyeti başlayabilir.

 

KOVA: Haziran ayı mali konularda girişimci ruhunuzu canlandıracak enerjilerle dolu. Kendi işinizi kurabilir inişli çıkışlı enerjilerden sonra iş hayatınızda istikrarı yakalayabilirsiniz. Bu ay iş ya da eğitim hayatınızla ilgili yolculuklar yapabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde zorluklarla karşılaşabilir onlarda gelecek maddi zararlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise sizin ve eşinizin dışında yaşanan gelişmeler arkadaşlar ya da yakınlarınızdan dolayı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu süreci atlatabilmek için birbirinizden güç almalı oyuna gelmemelisiniz. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile finansal konularda özellikle yılın beklentilerinizin üzerinde gelirler elde ederek işinizi büyütebilir. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Mars geri hareketi evli Kovaların eşten kaynaklanan sorunlarla karşılaşmasına neden olabilir. Eşiniz işten ayrılabilir karlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir ve ev ekonomisi bir anda sarsılabilir. Böyle birşeyle karşılaşmak istemiyorsanız eşinizle iletişime önem vermeli ve Mars ‘’R’’ geri hareketi devam ederken evliliğinizle ilgili keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aşk hayatınız önem kazanacak. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde beklenmedik bir şekilde karşısınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi heyecanlandıracak bir insanla ömür boyu sürecek keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. 30 Haziran kadar taşınma kiralama gibi konular la ilgileniyorsanız olası aksaklıkları göz önünde bulundurarak hareket edin.

 

BALIK: Haziran iş hayatınızda oldukça zor bir ay gibi görünmekte. Süregelen işinizde yaşanacak değişimler farklı bir alana ya da yeni bir işe yönelmek zorunda kalmanıza neden olabilir. Ay boyunca harcamalarınıza dikkat etmeli ve tasarruflu davranmalısınız. Beklenmedik olaylar özel ve aile yaşamınızda etkili olabilir. Şansınıza güvenerek sergileyeceğiniz çıkışlar kendinizi haklı çıkarmak adına yapacaklarınız ters tepebilir ve şok ayrılıklar yaşayabilirsiniz. 5 Haziranda İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile arkadaşlık ilişkilerinizde yaşanacak gelişmeler pek iç açıcı olmayabilir. Güvendiğiniz dağlara kar yağabilir. Menfaat çatışmaları insanların gerçek yüzünü ortaya dökebilir. Finansal konularda yaşanan gerginlikler ciltle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. 20 Haziran’da Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller ile uğraşmakta zorlanabilir kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bekar ve aşka küskün karamsar Balıklar 30 Haziran dan itibaren yeni bir ilişkiye adım atabilir ve aşkın iyileştirici gücünü tüm benliğinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.

NOT: Aylık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burçlarınızla birlikte okuyunuz.

Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık