Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Temmuz ayında kararlar alınması konusunda dikkatli davranın. İlahi anlamda büyük bir bütünsel yolculuğa başlayabilirsiniz ruhsal olarak. İş hayatınızda Akıllıca kararınız, bu dönemde saygı ve takdir kazanmanızı sağlayacaktır. Sosyal arenada popülerliğinizin yükseldiği enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Meslektaşlarınızdan sözlü saldırılar ile karşılaşarak zorlanabilirsiniz.Fakat liderlik niteliklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Bu ay  sahip olduğunuz tüm güçlü özellikleri ve prestijinizi arttırmak için kullanmakta tereddüt etmemelisiniz. Merhamet duygunuz size kayıplar yaşatabilir. Dikkatli davranın.

Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile Ruhsal ve psikolojik sorunlarınızı alt edebilir  gizli düşmanlıklar  besleyen kişilerin kimler olduğunu tespit edebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile inançlarınız heyecanlarınız sezgileriniz yükselecek ve kendi kendinizi hastalıklı düşüncelerinizden iyileştirecek gücü yakalayabileceksiniz.

Boğa Burcu

Bu ay  her zamankinden daha güvende ve korkusuz hissedecek ve bunu başarılı bir şekilde çevrenize yansıtmayı başarabileceksiniz. Aile üyeleriniz ve çalışma arkadaşlarınız ile ekip çalışmaları büyük kazanımları ve tanınırlığı getirecektir sizlere.  Ay boyunca alacağınız akıllıca kararlar size yeni kapıları yeni seçenek dolu hayat yolarını aralayacak enerjiler olarak karşınıza çıkacaktır.

Gelir kaynaklarınızın büyüdüğü bu ay boyunca akrabalar ve çok yakın olduğunuz arkadaşlarınızın iş ya da eğitim hayatınızda ki tercihlerinize sözlü müdahalelerde bulunmalarına dahi izin vermemelisiniz. Ocak ayında karşılaşılan sorunların tekrar ön plana çıkmasından ötürü aile üyeleri hoşnutsuz durumla olabilir. Boğa burçları taşınma kararı alabilirler.16-17 Temmuz (Kısmi ay tutulması): Boğa burçları planlarını kendilerini yeniden üretken hale getirerek yeni bir işe başlayıp özel yaşamlarında önemli pozitif düşüncelerini uygulamaya geçebilirler.

Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile, Hayatınızın kaos ve karmaşasını ardınızda bırakabilir bu gücü  enerjiyi yaratıcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hayata karşı işten eğitime aşktan aile ve arkadaşlıklara kadar  rotanızı yeni bir radikal yönde belirlemeniz gerekebilir. Tutulma enerjisi ile göreceğiniz rüyaları dikkate almalısınız Rüyalarınız size pek çok konuda rehberli edebilir. Bu sayede ilerleme kaydedebilir, geleceğiniz için yeni bir hedef belirleyebilir, farklı bir şeylere yönelebilir ve kendi iç dünyanızda biriktirdiğiniz yorucu enerjilerden uzaklaşabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu ay çekiciliğiniz artıyor özellikle bekar İkizler aşk hayatınızda sürpriz kalıcı her şeye açık olmalısınız.  Evli İkizler ilişkinizde huzurun hakim olması ile işinize gereken önemi verebilir yapmayı planladığınız projelerinizi uygulamaya geçebilirsiniz. Finansal konularda yatırım planları ile ilgili 10 Temmuzdan itibaren gelişmeler önemli fırsatlar yaratabilir sizlere.

Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile kariyer ve özel hayatınızda başkalarının söylediği ama kabul edemediğiniz iletişim becerilerinizi anlamanız için kendinizde fark etmediğiniz özelliklerinizi keşfedecek yetenekleriniz sayesinde işinizle ilgili pek çok konuda daha popüler hale geleceksiniz. Tutulma enerjileri ile mesleki büyümenin yeni bir döngüsünü başlayacak sizler için.

Yengeç Burcu

Bu ay burcunuzda gerçekleşecek tutulma enerjisi başta olmak üzere her şeyi iyi gözlemlemeli ani fevri kararlar almamalı 28 Temmuza kadar öfkenize yenilmemelisiniz. Bunu yaptığınız anda zorluklar kolaylıklara dönüşebilir. Bu ay her türlü girişim yatırım gibi konuları çok büyük bir fırsat olduğundan emin olmadıkça yapmamalısınız.

Aksi takdirde aksaklıklar ve ertelemelerden dolayı sorunlar yaşanabilir. Bu ay cildiniz ile ilgili sağlık sorunlarına çok dikkat edin. Ani gelişmeler sağlıkla ilgili sorunlara neden olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz i hayattan bezdirir suçlamalarda bulunmamalısınız. Aksi takdirde arzunun gerçekleşebilir fakat en çok üzülen pişmanlık yaşayan siz olabilirsiniz. Her ihtimali düşünmeli ve kararlarınızı buna göre belirlemelisiniz.

Bu ay gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları sizi bir çok konuda radikal kararlar almaya iter.  Durup beklememeli ve düşündüklerinizi hemen uygulamaya geçmelisiniz.  Unutmayın sonra asla olmaz. Ya şimdi yeni fırsatlara sahip olursunuz, hedefleriniz hakkında iyi hissedebilir ve istediğiniz şeyler için mücadele edip kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. 

Aslan Burcu

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda, parlak, esprili, dinamik ve cazibeniz ile herkesi hemen kendinize çekebileceksiniz. Bu sayede özellikle iş hayatınızda istikrar ve kazanımları arttırma şansı elde edebileceksiniz. Bu ay boyunca sık kısa seyahatler yapabilir özel yaşamınızda romantizmi aşkı daha yoğun duygular ile  en güzel hali ile yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatınız da her şey yoluna girmmeye başlıyor. Değer verdiğiniz insanlardan destek görmek sizleri aşkta daha cesur kılacak. Bu ay arkadaşlık ilişkilerinizde para alışverişlerinde kontrollü olmalısınız.

Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile iş hayatınızda daha yaratıcı olabilirsiniz ve bunu yaptığınız andan itibaren hem dikkat çekecek hem de bulunduğunuz konumu sağlamlaştırabileceksiniz. Sıradan ve sıkıcı şeylerden uzaklaşmalı  daha üretken ve verimli olduğunuz işleri eğitsel fırsatları değerlendirmeye çabalamalısınız.

Başak Burcu

Bir çoğunuz için her şey güzel olacak. İyi şanslar yolunuza geliyor olabilir ve işler sizin lehinize sonuçlanarak lehinize gelişmeler ile yükselişe geçtiğiniz bir aydasınız. Başak burcunun 2nci 10 gününde doğanlar için ise, bu ay gerginliklerin tavan yapmasından ötürü kırılmalar, duygusal patlamalar yaşayabilirler. Özellikle aile bireylerinizden kaynaklı sorunlara ciddi tepkiler verebilir özellikle miras ya da işle ilgili ortaklıklarınız varsa sonlandırabilirsiniz.

Başak burcunun 3ncü 10 gününde doğanlar ise iş ve eğitim hayatlarında köklü kalıcı başarılar ile karşı karşıya kalacaklar. Bu ay delici kesici ve yanıcı aletler ile iş yaparken dikkatli olmalısınız özellikle ay sonuna doğru kazalar yaşanabilir. Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile deneyimlerinizden kazandığınız olgunlukla kuracağınız ilişkiler iş ve özel hayatınızda son derece kalıcı güven ve sevgi üzerine olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise evli Başaklar eşinizin tutumu bir anda değişebilir ve sizi yut hayal kırıklığına uğratacak davranışlar içinde olabilir. Kıskançlık baskı ve geçmişle ilgili konuları gündeme getirmesi sizi oldukça huzursuz kılabilir. Eşinizle uzlaşmak onun alışkanlıklarından kaynaklı iş hayatında yaşadığı huzursuzlukları size yansıtması problemlere neden olabilir sakin olmalı pes etmeden son uyarılarınızı nazikçe yapmalı karşılıklı fedakarlık ve uzlaşı içinde davranması gerektiğini ona anlatmalısınız. 

Terazi Burcu

Bu ay son derece dinamik, enerjiler ile karşı karşıyasınız. İkili iletişime vereceğiniz önem sayesinde finansal konularda önemli adımlar atmanızı sağlamak açısından önem taşımakta.

Hayatınızda ki sorunlardan kaçmak yerine, üzerine gitmelisiniz. Her şey ay sonuna kadar mükemmel bir hal alabilir!  Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile  aşk hayatınızda sürprizler yaşayabilir gerçek aşkı yaşayacağınız harika bir ilişki ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Evli ve ilişkisi devam eden Teraziler de yakınlarınızın sebep olduğu gerginliklerin sona ermesi ile ilişkinizde kaybolan heyecan ve ifade etmekten korkar hale geldiğiniz sevginizi daha yoğun ve güçlü şekilde birbirinize ifade eder hale gelebilirsiniz.

Akrep Burcu

Bu ayın iniş çıkışlar ile dolu enerjiler hakim gökyüzünde sizler için! Temmuz sizleri daha  İdealist bir ruh haline büründürebilir.  Ancak siz normalde yapmayacağınız gibi baştan aşağı risk alma eğilimi içinde olabilirsiniz. Hayalleriniz çok derin  ve tüm gerçeklik duygunuzu kaybedebilirsiniz dikkatli olun. Ay ortalarında sivri dilli olabilir ve yanlış kişiyi kızdırabilirsiniz. Bu da sizlerin hayatında ciddi zorluklara yol açabilir dikkatli davranın.

Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile  daha faal olabilir ve işinizi kazançlarınızı geliştirme arttırma yönünde  bir sürü yeni fikir bulabilir ve kısa vadeli planlar üzerinde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu öfkenizi kontrol etmek ve başarınızı gölgelemek için sizi öfkelendirerek hataya sürükleme çabası içinde olan kişilere karşı mesafeli durmanız olmalı.

Özel yaşamınızda ise sizi seven insanın değerini daha iyi anlayacağınız gelişmeler söz konusu olacak sizler için özellikle arkadaşlarınızdan kaynaklı sorunları anlayacak ve radikal kararlar alıp uzun soluklu arkadaşlarınızı noktalayacaksınız. 

Yay Burcu

Arkadaşlarınızla ve ailenizle ilgili konular önemli hale gelecek. Sorunlarınız ile ilgili hassas ve anlayışlı olmanız işlerin daha karmaşık hale gelmesini engelleyecektir. İş hayatınızda kariyer fırsatından yararlanmak için, çok değer verdiğin bazı şeylerden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz – öz benliğiniz, saygınlığınız gibi?

Neyse ki, benzersiz çözümler bulmak için hayal gücünüzü kullanabileceksiniz. Ya da her şeyden kaçmak için yanlış kararlar ile hareket etme eğiliminize yenilebilirsiniz! Size kalmış.

Oğlak Burcu

Bu ayın ilk bölümünde, özellikle de yükselen burcunuzda Oğlaksa, bir çok muhalefetle karşılaşabilirsiniz. Bu çatışmaları kişisel olarak alabilir ya da gözlerini kapatarak bir öğrenme deneyimi olarak görebilirsiniz. Bunu yaptığınızda anda iş ve eğitim hayatınızda hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olacaktır.

Özel yaşamınızda ise ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile yeni bir ev alabilir kiralayabilir taşınabilir, gayrimenkul satın alabilir veya satabilir, aileyle vakit geçirerek onlarında desteği ile bu anlamda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.  yeni aileyi ağırlar ya da baştan başlamak üzere bir şeyler başlatabilirsiniz.

Ayrıca daha duyarı daha duygusal davranarak kalbinizde ki yaraları iyileştirmenin sevinci ile kalben ruhen kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Ayrıca tutulma enerji ile yakınlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri ilk defa farklı duygular hve kendinizi bir ilişkiye ait hissetmenizi sağlayabilir.

Kova Burcu

Bu ayın başında otoriter birini (bir resmi görevli yöneticiniz, patronunuz veya eşinizi gibi) kızdırabilecek bir şey söyleyebilirsiniz. Buda gerginlikleri ve ilişkide huzursuzlukları ortaya çıkartabilir fakat sorunlara rağmen siz muhtemelen hala iyi bir ruh hali içinde olacaksınız ve o kadar çekici olacaksınız ki hiç kimse size uzun süre kızgın kalamayacak. Manevi bir yolculuk gerçekleştirebilir bilinç altı korkularınızdan tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Bekar Kova burçları bu yolculuklar esnasında karşınıza çıkacak biri sizleri bir hayli etkileyebilir. Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile  dargınlıklar ortadan kalkıp dostluklarınız pekişecek ayrıca yeni bir projeye, plana veya girişim üzerine odaklanabilirsiniz yeteneklerinize güvenenin  ve fikirlerinizin başkaları tarafından kullanılmaması için tedbirli davranın.

Finansal olarak kazançlarınızın artması bazı yakınlarınızın iştahını kabartarak sevimlilik maskesi ile yanınızda yer almalarını merhamet duygunuzu kullanarak sizden daha doğru kazançlarınızdan faydalanma çabalarını arttırabilir. Dikkatli olun ve maskenin arkasında yatan gerçeği görmeyi seçin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklentilerini fark ederek ona karşı takındığınız soğuk tavrınızı bırakıp sevgi ve anlayışlı yaklaşımınızla negatifi pozitife çevirmeniz mümkün. 

Balık Burcu

Bu ay pek çoğunuz için harika bir ay! Bazılarınız için iç görü ve öz farkındalık zamanı. Kişisel ilişkilerde bir atılım olabilir. Gelecekle ilgili bir vizyonunuz olabilir, ya da sadece bazı kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Bazılarınız daha organize olacak ve bu sayede işinize yarayacak şeyler bulacaksınız. Ve hala bir çoğunuzun karşısına çıkacak bir çok fırsat olabilir ancak günlük yaşamınızdaki değişiklik potansiyeli çok riskli kazalar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda ise telaşlı olma, cesur ol! Sonunda mutluluk gelsin.

Yengeç Oğlak aksında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmalarının yansımaları ile tüm finansal planlarınızı inceleyebilir, sorunlu ortaklıkları sonlandırabilir finansal fırsatları takip edebilir, bildiğiniz ve kendinize güvendiğiniz konularda kazanç ve istikrarı artırabilirsiniz. Tutulma enerjisi size aşk hayatınızda da farkındalık kazandıracak sorunlu bir ilişkiyi sonlandırıp sevgi ve güven üzerine bir ilişkiye adım atabilir sosyalliğiniz sayesinde yeni insanlar tanıyarak keyif verici duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık