Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de ilaç kullanımı tıbbi müdahaleler de sorunlar yaşayabilirsiniz bu tarz uygulamaları bu günlerde yaptırmamanız  daha iyi olabilir sizler için.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayı boyunca, iş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız.16 18 22  Ağustos tarihlerinde evli Koç’lar evliliğinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akışa ayak uydurun ve duygularınızı her fırsatta ifade edin. Yine bu günlerler bekar Koç’lar aşk hayatınızda ki gelişmeler fazlası ile dikkat çekici etkilere sahip. Aşkta yüzünüzün güldüğü özel zamanlar. Olabildiğince sosyal olun ve yeni insanlar tanımanın güzellikleri yaşamaya odaklanın. 

Boğa Burcu

Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de yeni başlangıçlar yapmamaya estetik müdahalelerden uzak durmaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayı siz Boğa'lar için yenilikler ile dolu iş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz şimdi tereddütlerinizi arkanızda bırakmalı ve anı yakalayıp ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yapmaya odaklanmalısınız. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız.  Ay boyunca girişimci davranmalı istemeyi bilmeli yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek için parlak zekanızı öz güveninizi ortaya koymalısınız.  Bu ay yatırımlar yapabilirsiniz özellikle 10 Ağustos 29 Ağustos tarihleri arasında ev araba gibi beklenmedik bir yatırım bu tarihler arasında gerçekleşebilir. Yapılan yatırımın sizin için son derece karlı ve şanslı olacaktır.   Özel yaşamınızda da sizi yoran enerjiler arkanızda kalıyor. Eş yada sevgilinizle romantizmi yakalayabilirsiniz. Gökyüzü aşk ve iş hayatınızda sizlere cömert davranırken size düşen ne istediğinizi belirleyerek hareket etmek olmalı. Sürpriz evlilikler yapabilir. Boğa'lar. Ayrıca bu ay ev yada iş yerinizde dekorasyon yapabilir yeni bir yere taşınabilirsiniz. 

İkizler Burcu

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos'un ilk 10 günü  her türlü tartışmadan kavga ortamından uzak durmalı ve Üzerinizde baskılara karşı  tepkinizi doğru zamanda akıllıca ortaya koymalısınız. Sabırlı davranmalı enerjinizi yüksek tutmaya çabalamalısınız aksi takdirde anlık kararla iş ve özel yaşamınızda ayrılıklar yaşayarak zor bir sürecin içinde kalabilirsiniz. Kendinizi sözlü ifadeden çok yazılı ifade etmeniz bu süreci doğru yönetmenizi sağlayacaktır. Özellikle basın yayın ve yazarlıkla ilgilenen İkizleri güçlendirecek etkilere sahip. Hayallerinizi yüreğinizde biriktirdiklerinizi kağıda en güzel sözlerle dökebilir meslek hayatınızda yazılı olarak yapacağınız işlerde büyük bir başarı yakalayabilirsiniz.  Özel yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalamak istiyorsanız sakin olmalısınız . Bekar İkizler bu ay arkadaşlarınız aracılığı ile tanıştırılacağınız ya da aynı ortamlarda olacağınız biri ile yakınlaşabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Sizlere önerim mantığı elden bırakmadan hayatınızda ki insanı tanımaya gayret edin. 

Yengeç Burcu

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı resmi işleriniz ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayı sizler için iş hayatınızda işbirliklerinin faydalarını görebilir ve maddi şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Kazancınızdaki artış sözde arkadaşlarınızın iştahını kabartarak sizlere hayali tekliflere gelebilirler dikkatli olun.  Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise  evli Yengeç'ler ilişkinize zarar veren yaklaşımlarınızdan uzaklaşmalı onunla iletişime önem vermeli ve ilişkiniz ile ilgili kararları 14 Ağustos ve sonraki bir tarihe kadar ertelemelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Yengeçler başkalarınının söylemlerine kulaklarınızı tıkamalı kalbinize ruhunuza dünyanıza yönelin ve  ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeçler de sürpriz birlikteliklere adım atabilirler. 

Aslan Burcu

Ay karşıt burcunuz Kova’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ile kararlar almamalısınız.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Uyanış, Yenilenme, Başarı, Aşk dolu bir Ağustos sizleri karşılıyor. Acılardan yenilgilerden yalnızlık ve ihanetlerden sonra Gökyüzü mükafatlandırıyor sizleri. Şimdi hayat size yeni yollar açarken cesur olmalı sizin olanı sahiplenmeli karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekte elinizi çabuk tutarak ilerlemelisiniz. Bekar Aslanlar sürpriz evlilik kararları alabilirler. Evli olanlar aileye katılacak bir bebek haberi ile sevinebilirler. Hayatınızda pek çok şeye tanıklık edeceğiniz enerjiler söz konusu  size maddi manevi zarar veren herkes ektiklerini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. 29 Ağustosa kadar burcunuzda ilerleyecek olan Merkür sizleri akılcı davranmanız için desteklerken öfke ve merhametinizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Akılcı tavrınız zarar görmenizi engelleyip başarılı kılacak sizleri ve ay boyunca işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız.  İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Aslanlar yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz.

Başak Burcu

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayının ilk haftası  Aile bireylerinizin pek çok sorunu ile uğraşabilir sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturabilir ya da radikal kararlar alarak ilişkilerinize sınırlamalar getirebilirsiniz. Yine bu süreçte gizli düşmanlıklar iş hayatınızda sorunlara neden olabilir. Yalnızca sizi ilgilendiren finansal duygusal konularla  ilgili önemli kararlarınızı ve görüşmelerinizi herkesin içinde paylaşmamalısınız aksi halde zarar görüp üzülebilirsiniz.  Geçmişle ilgili ödemeleri kontrol ederek kredi faturalar gibi resmi konuları gözden geçirerek olası pek çok sorunun önüne geçebilirsiniz. Her ne olursa olsun sakin kalmayı başarmalı paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Bu ay gökyüzü güçlü enerjileri ile ilerleyen günlerde silkinip kendinize gelmenizi sağlayacak ve kazanma azminizi yükseltecek. İşinize  ilişkilerinize sevdiklerinize dört elle sarılmanız gereken bir süreç. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız.   Özel yaşamınızda  eş yada sevgilinizle ilişkinizi iyileştirmeniz mümkün yaraları sarabilir aşkın aşkla karşılığını alabilirsiniz bunu yapabilmek için alışkanlıklarınızdan uzaklaşın ve kalbinizin sesine kulak vererek kararlar alın. 

Terazi Burcu

Ay karşıt burcunuz Koç’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ayın ilk günlerinden iitbaren, Zorlandığın her şeyin üstesinden gelecek yerinde çıkışlarınız ve kararlarınızla iş hayatınızda da ön plana çıkarak hakkınız olanı almayı başaracaksınız. İş ve aile hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkacak şarltarınızı iyileştirmiş olmanın mutluluğunu tadacaksınız. Ağustos ayı enerjilerini Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda güzel günlere hoşgeldin demelisiniz. Bu ay boyunca hukuki konular bankalar ile olan sorunlar çözüme kavuşabilir yeter ki hakkınızı aramakta kararsız kalmayın. Kendinizi özel ve değerli hissetmek için neler yapabilirim sorularını kendinize sormalı ruhunuzu iyileştirmelisiniz. Ayrıca  yakınlarınızdan kalan bir miras ı alarak ortaklıklar yapabilirsiniz ayrıca 22 Ağustostan itibaren iş hayatınızda sürpriz bir zam yada uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızın ödenmesi aile bireylerini de ilgilendiren uzun zamandır elden çıkarmak için uğraştığınız bir mülkün satışı gibi konular başarılı sonuçlar verebilir ve maddi sıkıntılarınızdan tamamen uzaklaşabilirsiniz.

Akrep Burcu

 Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya iş ve özel hayatınızda ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayının ilk 10 günü, İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Fakat kendi işinin sahibi Akrepler risklerden uzak durmalı aile ve yakınlarının uyarılarını dikkate almalılar. İş değişikliği ya da arabuluculuk gibi işler zarar görmenize neden olabilir. İş ve finansal konularda zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep burçları   aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı alabilir ailenizden gelen destek ve cesaretle evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz.  Hayatının her safhasında  Sorumluluk almaktan korkmayın emin olun  ortaya koyduğunuz hiç bir çabanın boşa gitmediğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Akrep’ler geçmişte yaşanan kıskançlıkla ilgili durumlar tekrar edebilir ve ani ayrılıklar yaşayabilirsiniz bugün dikkatli ve kontrollü olun.

Yay Burcu

Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayının ilk haftası evli Yay'lar için önemli enerjileri barındırmakta. Eşinizin yaşadığı zorluklardan sonra size karşı tutumundaki yanlışları fark ederek kendine gelmesi ve sizi psikolojik olarak ne kadar hırpalamış olduğunun farkına varması ile ilişkinizde ki   sorunları kökünden çözüme kavuşturarak birlikte olumlu ve güzel kararlar alıp uygulamanız mümkün olacaktır.  Şimdi gururu kırgınlıkları bir yana bırakın ve ilişkinizi sahiplenin.  Siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. İş hayatınızda ise yeteneklerinizi  ön plana çıkarmalı güçlü sezgilerinizin sesine kulak verip başarı için her zamankinden daha fazla mücadeleci olmalısınız. 19 Ağustostan itibaren İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren kısır döngüden çıkarak maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayı sizler için yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacak enerjileri barındırmakta. Ayrıca 1 Ağustosta Aslan burcunda gerçekleşecek yeni ay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı.  Özel yaşamınızda  Evli Oğlak'lar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve eskisinden çok daha iyi iletişim kurabileceksiniz.  İş hayatınızda ay boyunca girişimci olmalısınız. İş hayatınızda  doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini elde etmeniz mümkün. Yakınlarınız ve dostlarınız aracılığı ile yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar gerçekleştirebileceksiniz. Korkularınızı geçmişteki başarı ve başarısızlıklarınızın bir daha tekrarlanmayacağına inanın. Bekar Oğlak’lar, Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmalı hayallerin peşinden gidip üzülme ihtimalinizi göz önünde bulundurmalısınız.  

Kova Burcu

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Bu ay pek çok bakımdan,  Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz fırsatlar söz konusu sizler için. Aynı tekrarlardan  kurtuluyor pek çok konuya çözüm bularak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadeleden vazgeçmemenin  karşılığını da fazlası ile alacaksınız.  Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi olan Kova burçları,   şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Ağustos ayı enerjilerini olumlu yönde kullanmak istiyorsanız kıskançlık şüphe ve hırs duygularının size yanlışlar yaptırmasına izin vermemelisiniz. Kırdığınız yerden kırılır pişman olsanızda bir şeyleri toparlayamazsınız dikkatli olmalısınız. Mesleki konularda ise dostlarınızdan gelecek büyük faydalar söz konusu.  Siz yeter ki inatçı olmayın ve değişimden korkmayın  19 21 24 Ağustos  günlerinde kemik ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünerek önlemlerinizi alın. 

Balık Burcu

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

01.Ağustos.2019  da Yeniay  ASLAN burcunda gerçekleşecek.

15.Ağustos.2019 da Dolunay  KOVA burcunda gerçekleşecek.

Ağustos ayı iş hayatınızı yapılandırmak için önemli etkileri barındırıyor sizler için. İşinizle ilgili önemli görüşmelerinizi başvurularınızı 11 Ağustosa kadar gerçekleştiremeye gayret etmelisiniz.  İş arıyorsanız başvuru yapabilir zam ya da pozisyon değişikliği beklentiniz varsa gündeme getirebilirsiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken en önemli olgu yapıcı eleştirilere açık olmanız. Hiç bir şey için aceleci olmayın sabır sizlere çok şey katacaktır. Alım satımlar değişiklikler ağustos ayının sizlere getirileri arasında.   Sakin olun ve s hiç kimsenin fikirlerinizi hayata geçirme noktasında engellemesine izin vermeyin.1 Ağustosta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi maddi manevi desteğin de müjdesi sizler için. Özel yaşamınızda ise evli Balık burçları  ay boyunca  özel yaşamınızla ilgili karışık etkiler söz konusu olabilir haklıyken haksız durumda hissetmeniz için yoğun baskılarla karşılaşabilirsiniz. Kelimelerinize tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Balık burçları ise  Sürpriz karşılaşmalar aşk hayatınızda ki tüm hayal kırıklarınızı unutturabilir sizlere. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık