Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016 Şubat Ayı Yorumlarım

Şubat Koç 2016

Bu ay sizin için ilerlemeler beklentileriniz doğrultusunda ilerleyebilir. Ketu sizlerin sizin 11.nci evinizde seyahat ediyor. Meslek yaşamınızda beklenmedik finansal gelişmeler ve karlar elde edebilirsiniz Jüpiter bu ay geri harekette ve 5nci evinizde rahu ile birlikte etkili olacak. Mali hayatınızda kontrollü olmalısınız inişler çıkışlar yaratabilir sizlere. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Sağlıklı kararlar almanız güçtür.Özel yaşamınızda ise 16 Şubattan itibaren gezegensel enerjiler romantik enerjileri beraberinde getirecek. İlişkinizde ki sorunları karşılıklı fedakarlıklarla aşacak farklı bir boyuta taşıyabileceksiniz. Sağlık bu ay boyunca istikrarlı olacaktır. Zihinsel sıkıntılar sizleri etkileyebilir. Şubat ayı Koç burcu öğrencileri için iyi ve başarılı etkilerle dolu yüksek öğrenim de başarılı geçecektir.

Şubat BOĞA 2016

Gökyüzü şubat ayında, sabrınızın, cesaretinizin, enerjinizin ve gücü ile çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı müjdelemekte. Kısa mesafeli yolculuklar size önemli şansları getirebilir. Sizin başarınız sevdiklerinizi ve eşinizi gururlandırıp mutlu edecektir. Ailevi konularda yaşanacak olumlu gelişmelerde ay boyunca enerjinizi yükseltecektir. Arkadaşlar bu ay size yardımcı olmayacak hatta sorun çıkartacaklardır arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bu ay gelirleriniz de giderleriniz de yükselir endişe etmeyin. Seviyor ve seviliyorsanız öfkenin ve 3ncü şahısların Aşk’ı sarsmasına izin vermemeli iletişime önem vererek karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalı ilişkinizi daha heyecan verici keyifli hale getirmek için çabalamalısınız. Bekar Boğalar sizlerde kısa sure önce ayrılık yaşadığınız sevgilinizle bir araya gelebilir aşkın coşkusunu tüm benliğinizle yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise AŞK küllerinden yeniden doğuyor ve siz mutluluğunuzu sağlam temeller üzerine kurmayı başarıyorsunuz.

Şubat İKİZLER 2016
Gökyüzü bu ay gelir kaynaklarınızda yaşanacak artışlarla rahatlamalara işaret etmekte. Mali konularda şansınız yaver gidebilir beklenmeyen bir popülarite ve kazançlar elde edebilirsiniz. Toprak ve mülkiyet konularında ilerlerken çok dikkatli olun. Özellikle de yeni tanıdığınız insanların yönlendirmeleri ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Rahu Transiti maddi kayıplarına yol açabilir. Yeni düşünceler kafanızda şekillenirken tereddütlerin sizi alt etmesine izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz etkilerle dolu bir ay sizleri karşılamakta. Uzun süren bir beraberlik yaşıyorsanız ilişkinizde ani değişimler sizden saklanan gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Gün geçtikçe şiddetlenen tekrarlayan tartışmaların içinde kalabilirsiniz. Ne olursa olsun sakin kalmaya çalışın ve ilişkiyi çıkmaza sokan taraf siz olmayın ve sevginiz için mücadele edin.

Şubat YENGEÇ 2016
Kariyer hayatınızda rakiplerinizin bir adım önünde olabileceğiniz bir ay karşılıyor sizleri. İşinizle ilgili sorunlara çözüm üretebilir güçlü insanlardan gelecek destek ve önerilerle başarılı işler gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başarılı enerjiler ay boyunca sizlerle olacak. Seyahatler le gelecek şanslar önemli transfer bu ayın getirileri arasında. Ay boyunca sahip olduğunuz tüm maddi imkanların değerini bilerek riskli işlerden uzak durarak hareket etmelisiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu dönemde eski eş yada sevgilinizin ısrarla geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda sadece kalbinizin sesini dinleyerek ilerlemelisiniz.

Şubat ASLAN 2016
Bu ay işinizle ilgili seyahatler yapabilirsiniz. İşinizle ilgili gelişmeler beklentilerinizin çok üzerinde gerçekleşebilir. Özellikle petrol demir kömür ile ilgili iş yapan Aslanlar bu alanlarda olağan üstü karlar elde edebilir işinizi geliştirip büyüteceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Bu ay alım satımlar da sizlere şans getirecektir. İş değişikliği yeni bir terfi ya da pozisyon 14 Şubat ve sonrasında gerçekleşebilir. Öğrenci Aslanlarda başarı çıtanızı yükselterek dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. İş hayatınızda gelirleriniz de giderleriniz de yükselecek. Özel yaşamınızda ise keskin kararlar almaktan ay boyunca uzak durmalısınız. Bekar Aslan'lar akışa ayak uydurun ve ön yargılı davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Aşk en tutkulu en saf en heyecanlı hali ile titretecek yüreğinizi… Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilir yılın ilerleyen zamanlarında ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. .

Şubat BAŞAK 2016
Bu ay yeni bir araç alabilir aracınızı değiştirebilirsiniz. Mali konularda yaşadığınız gelişmeleri gizli tutmalı işinizle ilgili konularda her fikrinizi ulu orta paylaşmadan hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili konularda başarı çıtanızın yükseldiği bir aydasınız. Bu olumlu etki eğitim hayatınızda da geçerli başarılarınız takdir edilecek. Başarınızın takdiri olarak ödüllendirilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise belirsizlikler sona eriyor. Evli Başak’lar bu ay eşinizin iş hayatında istikrarın artması ile yeni bir eve taşınabilir huzursuz günlerinizi geride bırakmanın mutluluğunu deneyimleyebilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde iş arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmazsanız keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Şubat TERAZİ 2016
Ay’ ın ilk günleri iş ve eğitim hayatınızda kendinizi huzursuz hissedebilir iletişim kurmakta zorlanarak sinir sistemi ve midenizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Endişelerinizden uzaklaşmayı öğrenmeli arkadaşlarınızla ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için çaba göstermelisiniz. Ay boyunca kadın arkadaş ya da meslektaşlarınızdan göreceğiniz destek şartlarınızı iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Bu ay boyunca iş ya da özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almayın özelliklede başkalarının yönlendirmelerine fırsat vermemelisiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak verin ve ilişkinizde unuttuğunuz heyecanları yeniden uyandırın. Bekar Terazi’ler sizlerde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını yaşayarak öğrenebileceğiniz bir aydasınız.

Şubat AKREP 2016
Bu ay büyük iyilik Jüpiter rahu ile birlikte sizleri zorlayabilir. Para, maliye ve yönetsel işlere ilişkin eksiklikleri tamamlamak için ciddi anlamda mücadele verebilirsiniz. Bu ay yeni bir iş kurmak ya da finansal yatırımlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır. Aksi takdirde maddi kayıplarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tahammül gücünüz oldukça zayıftır tek başına kalma isteğinizin yükselmesi ilişkinizde ciddi krizlere ve bitişlere yol açabilir. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler beraberliğiniz çok daha tutkulu ve heyecanlı bir şekle bürünebilir AŞK her türlü zorluğun üstesinden gelmenizi sağlayabilir.

Şubat YAY 2016
Bu ay maddi manevi kazanmaya başlıyorsunuz. Herkesi şaşırtacak başarıların altına imza atabilir iş arıyorsanız bulabilirsiniz. İşinizle ilgili her konuda profesyonel davranışlar içinde olmanız başarıya hızlı ve sağlam adımlarla erişmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda evli Yay’lar eşinizin yakınlarından kaynaklanacak problemleri birlikte aşabilir ilişkinizi dışarıdan gelecek hiç bir sorunun sarsamayacağını anlamalarını sağlayabilirsiniz. Bekar Yay’lar 14 Şubat ve sonrasında dostlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir…Bu ay kilo alma eğiliminiz yükselecektir. Ay sonunda tartınızın sizi şaşırtmasını istemiyorsanız yeme dengenize dikkat etmelisiniz.

Şubat OĞLAK 2016

Temposu yüksek ve yoğun bir ay karşılıyor sizleri. İşlerinizi yetiştirmekte zorlanabilir buna bağlı midenizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. iş hayatına yorgun ve huzursuz bırakabilir. Eğitim hayatı devam eden Oğlaklar sizlerde ay ın ilk yarısında zorluklarla karşılaşacak olsanız da başaracağınıza olan inancınızı kaybetmeden hareket etmelisiniz. Aile hayatınıza gelince, ay boyunca olumlu etkiler sizlerle birlikte. Bu ay iş değişikliği yada finansal ortaklıklar yatırımlardan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda ise romantizm ve heyecanın son derece güçlü bir ay sizler için şubat. Evli Oğlaklar aileye katılacak bir bebek haberi ile aşkınız daha da güçlü ve özel bir hal alabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Oğlak’lar işinizle ilgili bir eğitim programında tanışacağınız biri ruhunuzda Aşk’ın hakimiyetini başlatabilir.

Şubat KOVA 2016
Bu ay kendi yeteneklerinizden şüphe edebilir kendinizi tam anlamı ile özellikle ayın ilk 10 günü ifade edemeyebilirsiniz. Bu ay işinizle ilgili her detayı dikkatlice incelemeli ve başkalarının hata yapıp olmak üzere olan işlerinizde engel çıkaracak hiç bir şeyin olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu ay özellikle öğrenci Kova’lar arkadaşlık ilişkilerinizde zararlarla karşılaşabilir ay sonuna doğru bu durumdan dolayı eğitim ve sosyal yaşamınızda küçük krizler yaşayabilirsiniz dikkatli davranın. Beklentilerinizi düşük tutmayı kim dost kim menfaatçi görmelisiniz. Artık Bu ay mesai arkadaşlarınız ve yolculuklar olumlu etkileri beraberinde getirecek sizlere. Evli ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde k bir anda beklenmedik bir şekilde karşısınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi heyecanlandıracak bir insanla karşılaşabilir yaşadığınız sorunlardan kaçış olarak düşünüp hızla başlayıp hızla sonlanan ve zarar göreceğiniz bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi dikkatli olun.

Şubat BALIK 2016

Şubat iş ve eğitim hayatınızda son derece yoğun geçecek sizler için. Balık burcunun ilk 10 gününde doğanlar işinizle ilgili yeni bir pozisyona transfer olabilirsiniz. Kendi işinin sahibi olan Balıklar ise ayın ilk 15 günü emeklerinin karşılığında karlı gelişmeler yaşayabilirler. Artan finansal gelirlerinizle arazi veya mülk yatırımları gerçekleştirerek kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. Bu ay Aşk hayatınızda eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin kuşkulu yaklaşımları yüzünden stresler yaşasanız da ay sonuna doğru her şey yoluna girecektir. Bekar Balıklar sizlerde ayın ikinci bölümünde aşk ve eğlence için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

NOT: Taklitlerimden SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlemler yapılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık