Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016 Mart Ayı Burç Yorumlarım

Mart Koç 2016

Bu ay riskli işler ve görevlere girmekten yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri kayıplara karşı uyarıyor. Kazanma hırsları bazı Koç insanları para kazanmak için yasa dışı yollara başvurabilir ve başları ciddi anlamda derde girebilir. Ortaklıkları olan Koçlar ortaklardan gelecek zararlara karşı dikkatli olmalılar. İş değişikliği düşünen Koçlar dikkatli olmalı var olan şartları korumalılar. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi ile olaylar kontrolünüzden çıkabilir beklemediğiniz insanlardan sizi şaşkına çevirecek tepkiler alabilirsiniz. Kısa süreli bir panik olsa da gerçeklerle yüzleşmenin olgunluğunu kısa sürede kavrayacaksınız. Adeta bir ayıklanma aydınlanma ayındasınız. Hiç kimseyi değiştiremeyeceğinizi anlayacak kendinizi geliştirmenin faydalarını doğru davranış biçimini ortaya koyarak yapacak ve kazanacaksınız. İş hayatınızda her türlü riskten uzak durmalı ve acele kararlar vermemelisiniz. Özel yaşamınızda da sevgi varsa mücadele gücünü kendinizde bulacak ve ilişkinizi yeniden yapılandıracaksınız.

Mart BOĞA 2016

Retro da olan Jüpiter Rahu ile bağlantılı bulunmakta. Bu durum mali istikrarsızlığa neden olabilir. Finansal planlama, tasarruf gibi konuları çok dikkatli yapmalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate almak akıllıca olacaktır. Bu ay gerçekleşecek tutulmaların etkisi ile geçmişte özel yaşamınızda sorunlara neden olmuş kişilerin gerçek yüzleri tam anlamı ile ortaya çıkacak ve yaşadıkları zorluklara şahitlik edecek değerlerinize sahip çıkabilmenin haklı gururunu ve şükrünü yaşayacaksınız. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi sizleri yoğun ve derin bir şekilde etkileyecek uzun zamandır mücadele ettiğiniz konularda maddi manevi zaferi özgürlüğü ve başarıyı elde ederek rahat bir nefes alacak düşüncelerinizi netleştireceksiniz. İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni ve güçlü enerjiler hakim. Baştan ayağa ruhtan bedene yenileniyorsunuz derin bir uykunun ağırlığı arkanızda bırakmışçasına belki de yeniden doğmuşçasına yeniliğin tatlı rüzgarının esintisinde güçlü ve olumlu etkilerle yeniden yapılanıyorsunuz.

Mart İKİZLER 2016
Bu ay yönetici gezegeninizin diğer planetlerle oluşturduğu açılar ateşli hastalıklar ve cilt sağlığınızla ilgili sorunlara yol açabilir. Evli İkizler için sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve eşinizin bencillikleri karşısında sabırlı olmakta zorlanabilirsiniz. Mars ve Satürn etkileri geçmişte yaşanan sağlık sorunlarının tekrar etmesine neden olabilir. Stresten olabildiğince uzak durmalı başkaları mutlu olsun diye kendinizi mutsuz etmemeli kendinize bedeninize ruhunuza gereken değeri vermelisiniz. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi sizlere yansıması ise yakın çevrenizde gerçekleşecek tartışmalar sürtüşmeler ve fikir ayrılıkları karşısında taraf olmamanız konusunda uyarıcı. Avukat yada hakimliğe soyunmamalı ve sorulmadıkça fikirlerinizi kendinize işinize ve ilişkinize saklamalısınız. Balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması sizleri gergin endişeli huzursuz bir ruh haline büründürebilir. Olabildiğince sakin kalmalı ve hafta boyunca yaşamın sizi bir dizi sınavdan geçirdiğinin bilinci ile hareket etmeli. Var olan şartları muhafaza etmek için ekstra bir çaba ve ısrar içinde bulunmamalısınız. Değişim enerjisini reddetmek akıllıca olmayacaktır. Özel yaşamınızda da tutulma enerjisi ile fazla sorgulayan mutsuz olmak için en ufak ayrıntının ardında farklı bir mana arayan tavrınızdan uzaklaşmalı ve güvene dayalı ilişkinizi kuşku ve şüphelere kurban etmemelisiniz.AŞK yeniden küllerinden doğarken ayrıntılara takılıp kalmamalısınız.

Mart YENGEÇ 2016
Retro geri hareketteki büyük iyilik Jüpiter Öğretmen Satürn yatırımlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle ortaklıkları olan Yengeçler ihanetlerle sarsılabilirler. Ay boyunca finansal konularda dikkatli olmalısınız. Elinizde ki işleri tamamlamakta zorlanabilir yükselen iş temposuna ayak uydurmakta güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu ay kar ve harcamalar arasındaki dengeyi sağlamak kolay olmayacaktır. Finansal işlerde risklerden uzak durmalısınız özellikle borsa ya para yatırımı yapmaktan uzak kalmalısınız. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi Sizler için aile hayatınızla ilgili konularda etkili olacak. Uzun süredir devam eden çözüme kavuşmamış sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve üstesinden gelmek için her zamankinden daha fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kararlarınızı hırsla değil yapıcı bir çerçevede almaya özen göstermeli olabildiğince sakin ve anlayışlı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. İş hayatınızda da sürpriz gelişmeler söz konusu iş başvurunuz kabul edilebilir terfi zam gibi keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneş tutulmasının yansıması ile Aşk hayatınızda gelişmeler yaşamınıza farklı bir boyut getirebilir.

Mart ASLAN 2016
Bu ay gerçekleşen tutulma ve göksel etkilerle paranızı tahsil etmekte zorlanabilir sorumluluklarınızı yerine getirmekte başkalarından kaynaklanan zorluklarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Ay boyunca iş ve eğitim hayatınızda birlikte iş yaptığınız kişi ve kurumları ikna etmeniz kolay olmayacaktır. Kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeleri toparlamak zaman alacaktır. Ay sonundan itibaren iyileşmeler başlar ve yavaş yavaş işlerinizi yoluna sokmaya başlayabilirsiniz. Yaşanan olumsuzlukları aşmak için kişisel ilişkilerinizi kullanabilirsiniz. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulma enerjisi tutulmayı takip eden 7 gün boyunca kazalara eklem ve omurilikle ilgili rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanız açısından uyarıcı. Tutulma enerjisi ile her zamankinden hassas ve duygusal gelişmeler yaşayacağınız bir süreci getiriyor sizlere. İş hayatınızda Güneş tutulmasının etkisi ile sıkıntılar yaşayabilir mecburi görev değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem isyankar bir tutum yerine kabullenişe geçin size şer görünen şeyler ilerleyen zamanla hayrınıza olabilir.Özel yaşamınızda ise arzularınızın esiri olmadan gerçekçi davranmalısınız. Sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eş yada sevgilinizin yakın çevresinin ilişkiniz üzerinde etkili olmasına sessiz kalması kontrolü başkalarına bırakması anlamına gelir’ ki buda sevgiyi hırpalar ve birbirinizden uzaklaşmaya başlarsınız ve ilişkinizi kördüğüm haline gelir. Yapmanız gereken rahatsızlıklarınızı ifade etmek ve sevdiğiniz insana hayatının neresinde ne şekilde yer aldığınızı sormak ve alacağınız cevap doğrultusunda tamam ya da devam kararı vermeniz olmalı.

Mart BAŞAK 2016
Evli Başaklar aşk ve aile hayatınızda inişli çıkışlı bir ay sizleri karşılamakta. Eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir sizden uzaklaştığı endişesi ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Küçük meseleleri büyütmemeli anlayışlı yaklaşımlarınızla ilişkinizde yapıcı bir tutum sergilemelisiniz. Bu ay işinizle ilgili konularda doğruluğundan emin olmadığınız işlerin içinde yer almamaya ekstra özen göstermelisiniz. Bekar Başaklar sizler de sürpriz gelişmeler le hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 ° Derece karşıt burcunuz Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi sadece kendiniz olmanız için uyarıyor sizleri. Başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden yalnızca kendiniz olun aksi halde iş ve aşk hayatınızda büyük pişmanlıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıcı. Sevgiye dayalı bir ilişkiyi başkalarının sözleri ile bitirecekseniz bilin ki pişman olacak mutsuz olup mutsuz edeceksiniz. İş hayatınızda da sizi cezbedecek hayallerinize hitap edecek vaatlerde bulunanlara dikkat edin ve içinde bulunduğunuz rüya aleminden bir an evvel uyanmaya bakın. Biber acıdır ama gerçektir ilkesi ile hareket edin. Hayatınızda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Sözde arkadaşlıklarınız sonlanabilir insanların sizi istediği yöne çekememeleri sizden beklentilerini karşılayamamaları sizi suçlamalarına neden olabilir bırakın suçlasınlar siz her türlü karanlığı umutsuzluğu arkanızda bırakıp sevginin gücüne teslim olarak hareket edin.

Mart TERAZİ 2016
Karışık etkilerle dolu bir ay karşılıyor sizleri. İş ve eğitim hayatınızda baskılarla karşılaşabilir sorunları çözme konusunda zorlanabilirsiniz. Stres bünyenizi zayıf düşürebilir dikkatli davranın. Ay ortasından itibaren finansal konularda tatmin edici gelişmeler iyileşmeler yaşanabilir. Sorumluluklarınızın arttığı temposu yüksek bir ay sizleri karşılarken gerçek dostlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin ve hiç kimsenin sağlığınızı bozacak kadar sizi üzmesine izin vermeden hareket edin. Bu ay iş değişikliğinden de uzak durmalısınız. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulma enerjisi iş hayatınızda güçlü enerjilerle dolu bir dönemi müjdeliyor sizlere. Önemli iş görüşmelerinizi başvurularınızı tutulmadan sonra ki 10 gün boyunca yapabilir olumlu cevaplar alabilirsiniz. Güneş tutulması iş hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atmanızı ve hak ettiğiniz yere gelmenizi sağlayacak güçte 20 Marttan itibaren Sahne sizin. Siz yeter ki kendinize güvenin ve geçmişte ki olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket edin. Özel yaşamınızda siz bir ayrılık sürecindeyseniz eş ya da sevgilinizin samimiyetle pişmanlığını ifade etmesi ve size olan sevgisini gösteren davranışları ilişkinizi yeniden aşkla tedavi ederek bambaşka bir hale getirebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler sizlerde tutulma enerjisi ile aşkı en yoğun ve tutkulu hali ile deneyimleyebilirsiniz.

Mart AKREP 2016

Bu ay sağlık sorunlarınızla ilgili gelişmeler olumlu yönde ilerleyebilir. İş hayatınızda ise siz teknik konular ve yazılımlarla ilgilenen bir mesleğe sahipseniz önemli kazanımlar elde edebilir iş hayatınızda başarınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz. Ay boyunca arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanacak ve onlardan gelen faydalar söz konusu olacak sizler için. Kişisel anlamda harcamalarınız artması evli Akreplerin sorunlar yaşamasının da kaynağı olabilir. Giderlerinizi kontrol altında tutmaya çalışın. artabilir. Ay sonunda annenizle ilgili sorunlarla ilgilenebilirsiniz. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Hayatınızda köklü ve etkili değişimlerin yaşanabileceği çok özel bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Kendi iç dünyanıza yönelebilir yanlışlarınızı size yapılan yanlışları masaya yatırıp derin ve gerçekçi bir analizden sonra radikal kararlar alabilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması farkındalığınızı arttırırken daha güçlü olmanızı daha doğrusu sahip olduğunuz gücün farkına varmanızı sağlayacak. İş hayatınızda yeni bir işe yönelebilir ortaklığınız varsa bitirip yola başkaları ile devam edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizi yoran aşağıya çeken bir ilişkiyi üzerinizde yapılan onca baskıya rağmen sonlandırıp yolunuzu tek başına çizebilirsiniz. Bitişler yeni başlangıçları getirirken yanlış olan hemen her şeyde çıkıp gidiyor hayatınızdan.

Mart YAY 2016
Finansal konularda zorlanacağınız bir ay karşılıyor sizleri. İş değiştirmek ya da işinizi büyütmek gibi düşünceleriniz varsa beklemede kalmalısınız. Giderleriniz beklentilerinizin hesaplarınızın üzerinde seyredebilir ve birlikte iş yaptığınız kurum ya da kişilerden dolayı yaşanabilecek aksamalardan dolayı bir hayli fazla zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da zihinsel dağınıklık başarısızlıklara neden olabilir. Bu ay gerekirse bu anlamda sizi rahatlatacak profesyonel bir danışmanlık almanız yararınıza olacaktır. Ailesel konularda ise sırlarınızı kendi içinizde tutmalı ve uyuşmazlıkların dışarıya yansımamasına özen göstermelisiniz. İş ve özel yaşamınızla ilgili her hangi önemli bir karar almadan önce, deneyimlerine güvendiğiniz kişilerle fikir alışverişi yapmalı ve uyarıları dikkate alarak kararlar almalısınız. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Sizlere yansıması ise geçmişle ilgili konular hesaplaşmalar kendi gerçeklerinize ve değerlerinize sahip çıkmak için yapacağınız ruhsal bir yolculuk olarak yansıyacak. Biten bir ilişki biten bir ortaklıkla ilgili konu ve kişiler uzun bir süre sizleri uğraştırabilir. Sizlere tavsiyem geçmişin olumlu ya da olumsuz konularını tamamen çözümleyip olması gereken yerde yani dününüzde bırakmalı geleceğinize gölge etmesine izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda Balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile birlikte sürpriz bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Aşk hayatınızda Kalbinizi dinleyin ve kararınızı bu doğrultuda verin. AŞK kazansın.

Mart OĞLAK 2016
Bu ay karışık etki ve olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş yükünüzde sorumluluklarınızda artacaktır. Ama buna değeceğinden emin olabilirsiniz. Bu ay kazanımlarınız önemli yatırımlar yapmanıza ve mali sıkıntılarınızın tam olarak sona ermesini sağlayabilir. Özel yaşamınızda dikkatsizce söyleyeceğiniz sözler eşinizi kırmanıza ve buna bağlı gerginliklerin yaşanmasına sebep olsun istemiyorsanız düşüncesizce söylemlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bekar Oğlaklar sizler de iş arkadaşlarınızdan birinin yakın ilgili ve duygularını ifade etmesi ile büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Ne ön yargılı ne de çok hevesli davranın gelişmelere ayak uydurarak hareket edin. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi Sizlere yansıması ise omuzlarınızda taşımaktan yorulduğunuz kendinize yabancılaştığınız olmadığınız biri gibi davranmak zorunda bırakıldığınız yükleri arkanızda bırakıp geçmişin tozlu pencerelerini kırıp güneşin ışığıyla aydınlanan iç dünyanızda ki çocuğu özgürlüğe kavuşturabileceğiniz kapıları aralayacak sizlere. Tutulma enerjisi ile işinizle ilgili hemen her konuda iletişime önem vermeli fikir alışverişleri yapmalı sabit ve ısrarcı düşüncelere saplanıp kalmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize karşı her zamankinden daha fazla önem vermeli iş ya da kendi aile bireylerinizle yaşadığınız sorunların hırsını ondan alacak kırıcı davranışlar içinde olmamalısınız. Ses tonunuz yükselebilir ve hayatınızın her anında aşk dolu kalbi ile yanınızda olan o özel insana hiçte hak etmediği davranışlar sergileyebilirsiniz aman dikkat. Ya karanlığın meçhulünde gölge olur yada güneşin gücü ile sevgiyle harmanlar anda kalır mutluluğu yakalarsınız seçim sizin.

Mart KOVA 2016
Gökyüzü bu ay sağlık sorunları olan Kova’ları sevindirecek enerjileri müjdelemekte. İş ve eğitim hayatınızda yaptığınız çalışmalarla dikkat çekecek ve başarılarınız da gelirlerinizde hatırı sayılı kazançlar elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise belirsizlik içinde devam ettirme çabası içinde olduğunuz ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Bu ay anne ve anne ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir onun sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Bu durum akrabalarınızla problemlere ve fikir ayrılıklarına neden olabilir. Zor gününüzde yanınızda yer almayanlarla bağlarınızı tamamen koparabilirsiniz. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °Balık 56 burcunda 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi sizlere yansıması ise, Hırsınızı kontrol etmek ön planda olma isteği ile yanlış seçimlere yönelmemek noktasında içinizde ki iyiliği güzelliği dışa vurmanın önemini vurgulamakta. Tutulma enerjisi işle ilgili konularda aksamalara yavaşlamalara ve isteklerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmamasına işaret etmekte. Hırslı yaklaşımlar başkalarının dolduruşuna gelerek hareket etmek yanlış girişimler ve kayıplara neden olabilir dikkatli davranın ve iş hayatınızda başkalarının söylemlerinin sizi yanlış yönlendirme ve seçimlere zorlamalarına izin vermeyin. Güneş tutulması daha önce yapmadığınız bir iş teklifi yada projeyi karşınıza getirebilir gizliliğe önem verin ve güçlü sezgilerinizi işiniz için kullanın. Özel yaşamınızda ise hayatınızın aşkını bulabilir sevgi dolu bir beraberliğin baş rolünde bulabilirsiniz kendinizi.

Mart BALIK 2016

Bu ay sizler için oldukça zorlayıcı olabilir. Ekstra sorumluluklar yüklenerek hem iş hem de eğitim hayatınızda zamanla yarışır şekilde çalışmalar içinde olabilirsiniz. Bu ay eskiden zarar gördüğünüz ve görüşmediğiniz arkadaşlarınıza dikkat etmeli onlara hayatınızda yer almaları için 2nci bir şans verirken iyi düşünmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkiniz hakkında arkanızdan konuşan ve gerçek olmayan konuları sürekli dillerine dolayan kişiler yüzünden huzurunuz kaçabilir. Bu tarz olaylara sessiz kalmamalı herkese istediğinizde ne kadar sert tepkiler verebileceğinizi göstermelisiniz. 8 Martta Süper Ay ve 9 Mart Güneş tutulması 18 °derece ile burcunuzda gerçekleşecek saat 23:19 UTC başlayacak ve maksimum noktaya 9 Mart’ta 01:59 UTC de ulaşacak. Tutulmanın etkisi
sizleri kendi gerçeğinize ulaştıracak deneyimlerle zenginleştirecek. Tutulma enerjisi eş yada sevgilinizle ilişkinizle ilgili konularda gerçekçi olmanız için güçlü kılacak sizleri. Emek verdiniz sabırlı davrandınız ama yetmediğine karar verdiniz bu duygular sözlerinize yansıyacak ve beraber olduğunuz insanın üzerinde soğuk duş etkisi yaratacak. Hissettiklerinizi söyleyin ve onu kendi haline bırakın. İlerleyen günlerde her şey sizin hayrınıza olacak şekilde gelişecek. Gerçekleşen Güneş tutulması ile uzun zamandır uğraştığınız finansal sorunlarda sona erecek. Ani hesaplanamaz gelişmeler hayatınıza damga vuracak. Geçmişle ilgili alacaklarınızı tahsil edebilecek uzun zamandır beklediğiniz iş başvurusu ya da yeni bir pozisyonla ilgili olumlu haberi bu hafta alabileceksiniz. Kendinize güvenin ve yaşamın size sundukları ile kendi arzularınızı dengeleyerek seçimlerinizin peşinden gidin.

NOT: Balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması 18 derece ile gerçekleşecek. Değişken burçlar ''İkizler, Başak, Yay ve Balık'' lar 14 ila 24 derece yerleşime sahip kişisel gezegenlere sahip olanlar tutulmadan daha fazla etkileneceklerdir.
Aylık burç yorumlarınızı GÜNEŞ YÜKSELEN ve AY Burcunuzla birlikte okuyunuz.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık