Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürnün Burçlara Etkileri ve Çözümler

Satürn’ün Koç Üzerindeki Etkileri

Satürn’ün Koç için  etkisi aşağıdaki anlamlara hükmeden 10. ve 11. evin yöneticisidir:

 • Kariyer.
 • Durum.
 • Babanın kardeşleri.
 • Baba pozisyonu.
 • Kazançlar
 • Görkem.
 • Arkadaşlar.
 • Ağ oluşturma.
 • Sosyal esaret.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi 11. evlerinde gerçekleşecek ve bu konumdan Satürn gezegeni 1., 5. ve 8. evlere açı yapacak. Bu geçiş onlar için birçok yönden çok faydalı görünüyor. İş yerinde kariyer, zenginlik ve pozisyonda kesinlikle bir artış görecekler ve onlar için bu Satürn geçişinin ana teması bu olacak. Satürn Gezegeni,  5. evdeki görünümü sayesinde onları yeni bir konumla kutsayacak. Kişi bir pozisyon arıyorsa, Satürn Zafere giden yolu açacaktır. İş, özellikle Kişi yabancı topraklarla meşgul olduğunda da karlı görünüyor.

Bir ilişkide, etki, dasha'nın doğal olarak neler yaşadığına bağlı olacaktır. Ayrıca, Kişilerin doğum haritasında kötü evlilikler için kombinasyonları varsa, çok şey önemli olacaktır . Böyle bir geçişte negatif bir dasha, Kişi ve eş arasında anlaşmada sorunlara neden olabilir. Ayrıca, kayınpederle olan ilişki inişler ve çıkışlar görecek. Kişilerin ilişkilerde yanlış anlamalara izin vermemeliler. Bu geçiş sırasında kişi aşk ilişkilerinde sorunlar görecek ve kişinin eşi kişiye karşı sert ve kırıcı  olacaktır. Bu geçiş, bir çocuğu planlamak için mükemmeldir ve Jüpiter'in 5. eve geçişi yönüyle, kişi kesinlikle bir soy ile kutsanacaktır.

Sağlıkta, Satürn'ün 1. ve 8. evden geçişi nedeniyle kişi kötü zamanlar geçirecek. Kişi tembel hisseder ve kafası karışmış olacak ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olma isteğinden yoksun olacak, bu, Satürn 4 Haziran'dan 4 Kasım 2023'e kadar geri hareket ettiğinde daha belirgin olacak. Ayrıca bu geçiş, zihinsel huzuru etkileyecek gereksiz gerginlikler ve stres getirebilir. Kişinin Balık, Kova veya Oğlak Ay burcuysa, Sade Sati böyle bir geçişte hastaneye yatışa ve hastalıkları iyileştirmek için harcamalara neden olabilir. Kişilerin beslenme alışkanlıklarına dikkat etmeleri ve zindelik için zorlamaları tavsiye edilir.

Genel olarak bu geçiş, kişinin kariyerine ve zenginliğine fayda sağlayacaktır. Ancak dasha doğru değilse, kişinin ilişkisi ve sağlığı zarar görecektir.

Çözüm: Kişi , yüzük parmağındaki Kırmızı mercan ile Satürn’ü güçlendirmelidir. Kırmızı mercan yüzüğünüzü https://astrodehastore.com/ temin edebilirsiniz. 

Boğa Satürn’ün Üzerindeki Etkiler

Satürn, 9. ve 10. evin yöneticiliği nedeniyle Yogakaraka'dır. Gezegen Satürn, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeder:

 • Baba.
 • Şans.
 • Din.
 • Atalar
 • Uzak mesafe seyahatleri.
 • Kariyer.
 • Durum.
 • Babanın konumu.
 • Dizler

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi kişinin 10. evinde gerçekleşecek ve Satürn 12., 4. ve 7. evde açılarını gösterecek. Satürn'ün Yogakaraka statüsü göz önüne alındığında, bu geçiş onlar için hayatlarını değiştirecek. Kariyerlerinde ve konumlarında muazzam bir yükseliş görecekler. Bu, toplumda iz bırakmak için ihtiyaç duyulan geçiş türüdür.Kişinin doğum haritası iyi bir Rajyoga'ya ve ona bağlı bir gezegensel dashaya sahipse, kişi işyerinde üst düzey bir pozisyon,  vb. bekleyebilir. Kişi yurt dışına gidebilecek ve eğer yabancı yerleşim kombinasyonları boğa da yer alıyorsa, o zaman kişi yurt dışına yerleşme fırsatı yakalayabilir. Sonuç olarak, onlar için dikkate değer bir ilerleme olacak. Zenginlik de artacak ve Kişi ler 4. evdeki Satürn görünümü nedeniyle iyi bir servet kazanacak. Aynı zamanda Kişilerin kendi çabalarıyla bir araba, ev veya arazi satın alacağı anlamına gelir. Kişi , geleceğini güvence altına alacak iyi yatırımlar yapacak ve Kişi , kira vb. Yoluyla para kazanabilecektir.

İlişki konularında, Satürn'ün 7. evden geçişi evlilik için bir fırsat getirecektir. Satürn ve Jüpiter'in ikili geçişi Nisan 2023'e kadar 7. evin üzerinde olacak. Kişi ler büyük olasılıkla erdemli ve evlilikte mutluluğu getirecek bir eş bulabilecekler. Evli olanlar, evliliklerinde büyük olasılıkla geçecekleri ve önlerinde mutlu bir evliliğe öncülük edecekleri bir sınav görecekler. Satürn, yoğun görünebilecek ancak sonunda ilişki için iyi olacak durumlara neden olacak. Bu geçiş aynı zamanda Kişilerin iyi bir kariyere sahip olacağına ve aynı zamanda iyi bir servet kazanabileceğine de işaret ediyor. Bu, kişinin gelir artışı nedeniyle müreffeh olacağı anlamına gelir.

Satürn doğal bir zararlıdır ve 10. evdeki geçişi Baba'nın sağlığını etkileyecektir. Olumsuz etki Anneyi de etkileyebilir.  Satürn'ün geçişinin sağlık üzerindeki etkileri hayırlı olacak, Kişi ler kendilerini sağlıklı, stressiz ve enerjik hissedecekler. Satürn'ün doğum öncesi Rahu, Ketu, 6., 8. veya 12. evin lordu üzerinden geçişi olmadıkça. Bu geçiş Boğa burcundakiler için çok faydalı olacak şans ve başarı getirecek.

Çözüm: Kişi  , yüzük parmağındaki sarı topaz taşı ile Satürn’ü güçlendirmelidir. Sarı Topaz yüzüğünüzü https://astrodehastore.com/ temin edebilirsiniz.

Satürn’ün İkizler Üzerindeki Etkileri

İkizler için Satürn gezegeni 8. ve 9. evin yöneticisidir ve faydalı bir gezegen olarak kabul edilir. Satürn onlar için  aşağıda ki anlamları yönetir:

 • Uzun ömür.
 • Kayınpeder.
 • Eş geliri.
 • Kronik sağlık sorunları.
 • Engeller
 • Şans.
 • Baba.
 • Öğretmen.
 • Uzun mesafe seyahatleri.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi sırasında, Satürn gezegeni 9. evden geçecek ve aşağıdaki evlere açı yapacak: Kazançları, büyük kardeşleri, ağ kurmayı ve arkadaşları ifade eden 11. ev, 3. ev cesareti, küçük kardeşleri ve kısa mesafeli seyahatleri ifade eder. 6. ev borçları, düşmanları ve sağlığı ifade eder. Şimdi Satürn'ün 8. evlerinden geçen korkunç geçişi sona erecek ve onlar için şansın nihayet üzerlerinde parlamaya başlayacağı yeni bir başlangıç ​​olacak. Kişilerin cesaretinde bir artış olacak ve sonunda Kişi ler duygularını ve akıllarını ifade edebilecekler. Bu nedenle, Kişi ler terfi alabilecekler. Kişi kariyerinde ilerleyebilecek, Jüpiter'in Koç burcundan geçişinin ardından özellikle Nisan 2023'ten itibaren engeller ortadan kalkmaya başlayacak. İş dünyasında, yetkili pozisyonlarda, sporda veya yazılı bir kariyere sahip olan Kişi ler, bu geçişten en çok yararlanacaklar. Kişi , çok uzak yerlere seyahat etme ve hatta yurtdışında bir iş fırsatı elde edecek.

İlişki konularında Baba için sıkıntılar olacaktır. Satürn'ün 3. ve 11. ev üzerindeki görünümü kardeşlerle yanlış iletişimlere neden olacaktır. Bir eş ile iyi bir ilişkiye sahip olacak ve yurtdışına seyahat etme şansı elde edecekler.

Satürn'ün 6. evin üzerindeki görünümü nedeniyle kişi, sağlığın üzerinde yaralanmalara karşı dikkatli olmak zorunda kalacak. Ancak aynı zamanda bu, Kişi leri bir egzersiz rejimi sürdürmeye zorlayacaktır.

Genel olarak bu geçiş, özellikle şimdi Shani dhaiya'nın dışında olacakları için faydalı görünüyor. Kariyerlerinde ilerleme olacak ve önlerine yeni fırsatlar çıkacaktır.

Çözüm: Kişi ler, gümüş  bir kolye ya da yüzük olarak  bir Zümrüt aracılığıyla Satürn’ü ve Merkür'e güçlendirmeliler. Zümrüt ile ilgili https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Yengeç Üzerindeki Etkileri

Yengeç için Satürn gezegeni 7. ve 8. evin yöneticisidir, onlar için hem maraka hem de malefik bir gezegendir. 2023'te Satürn geçişi, uzun ömür, kronik hastalık, engeller, kayınpeder ve eş kazancını yöneten 8. evde gerçekleşecek.

Geçişinde Satürn gezegeni kariyerle ilgili 10. ev, kazançla ilgili 2. ev ve nesille ilgili 5. evle açı yapacak. Bu geçiş, Kişi nin hayatta çok zorlamak zorunda kalacağı bir zaman çizelgesinin başlangıcını işaretleyecek. Onlar için hiçbir şey kolay olmayacak. Tanınmak ve iş yerinde kayıplardan kaçınmak için çok çaba sarf etmeleri gerekecek. 10. evdeki Satürn görünümü, özellikle retrograd durumunda, onları zaman zaman test edecek. Kişi, etkilenen bir gezegenin dashasındaysa, bu dönem herhangi bir faydadan çok zorluğa neden olacaktır. Kişilerin Burçlarını analiz ettirmeleri ve bu geçişin onlara nasıl etki edeceğini görmeleri bir zorunluluktur. Bazı kişiler için bu geçiş, onlar için bir iş değişikliği fırsatı getirebileceği için yararlı olabilir. Bazen nimetler kılık değiştirir ve kişi onları görmeye hazır olmalıdır. Ancak kişi tesadüfen sade sati altındaysa, o zaman zorluk ciddi düzeyde olacaktır.

Eşin kazancı istikrarlı bir şekilde artacak ve bundan eş faydalanacaktır. Ama eşinizle aranız eskisi gibi olmayacak. Satürn'ün Oğlak burcundan önceki geçişi, evlilikteki şeyleri istikrara kavuşturmalarına yardımcı oldu, ancak şimdi Satürn geçişi onları test edecek. Satürn'ün geçişi sırasında eşin sağlık yönü de zor olacaktır.

Kişinin sağlığı zorluklar doğuracak, enerji seviyesi düşük olacak ve tembellik ve olumsuz düşünceler zihni meşgul edecek. Kronik sağlık sorunları da olabilir ve burada Satürn geçişi 8. evin olumsuz tarafını getirebilir.

Genel olarak Satürn'ün Kova burcundaki geçişi dikkat gerektirir ve iş, zenginlik, sağlık ve ilişkilerde sorunlara neden olabilir.

Çözüm: Ay taşı ya da İnci bir kolye yada yüzük kullanmalısınız. Bunun için  https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Aslan Üzerindeki Etkileri

Gezegen Satürn, 6. ve 7. evin yöneticisidir ve onlar için bir malefik ve maraka gezegen olarak kabul edilir. Satürn, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeder:

 • Borçlar
 • Düşmanlar.
 • Yaralanma.
 • Hırsızlık.
 • Sağlık.
 • Dayı.
 • Evlilik.
 • Eş.
 • Her türlü ortaklık.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi 7. evde gerçekleşecek ve aşağıdaki evlere açı yapacak:

9. din, öğretmen, baba ve şans evi. Benliği yöneten 1. ev. 4. ev anne, lüks ve zihinsel huzuru yönetir. 2023'teki bu transit ile Satürn 6.evlerine geldiğinden beri aldıkları olumsuz etkiden kurtulacaklar. Şimdi yavaş yavaş kariyerlerinde olumlu değişiklikler görmeye başlayacaklar. Burada Satürn gezegeni 6. evin anlamlarını taşıyacak ve bunlardan biri de iş & hizmet. Bu, Satürn geçişinin kariyerlerinde iyi sonuçlar getireceği ve işyerinde istikrarlı bir büyüme getireceği anlamına gelir. Kişi , düşmanlarla daha iyi başa çıkmaya başlayacak ve dostlardan takdir alabilecektir.

Bir ilişkide de ileride güzel zamanlar olacak çünkü Satürn'ün geçişi 7. evde kendi burcunda olacak. Kişi bir evlilikte sorun yaşıyorsa veya eşiyle yasal sorunları varsa çözümleyebilir.  O zaman bu geçiş, Kişilerin sorunu çözmelerine yardımcı olabilir. Baba ve anne olmadan, Kişi ler huzurlu zamanları paylaşamayabilirler, gelmeye devam edecek bir veya başka bir sorun olacaktır. Babanın sağlığı dikkat gerektirecek, annenin de öyle.

Satürn gezegeni sağlık üzerinde söz sahibi olan iki büyük evi kontrol ettiğinden, kişi sağlıkla ilgili birçok olay görecektir. Kişi kendini eskisinden daha sağlıklı hissedecek ve zindeliğini korumak için çaba gösterecektir. Kişi spordan keyif alacak ve yoga ya da spor salonuna üye olabilir.

Genel olarak bu geçiş faydalı görünüyor, ancak ilişkilerde yine de özen gösterilmesi gerekiyor ve Kişi ler yavaş ama kalıcı bir büyüme beklemelidir.

Çözüm: Kişiler, Satürn’ün enerjisini dengelemek için sarı topaz kullanabilirler. Kristaller için https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Başak Üzerindeki Etkileri

Satürn gezegeni 5. ve 6. evin yöneticisidir ve lordluk kuralına göre onlar için faydalı bir gezegendir. Satürn 6. evin üzerinden geçecek ve 8., 12. ve 3. eve açı verecek, bu da yerel yaşamdaki aşağıdaki anlamların etkileneceği anlamına gelir:

 • Sağlık.
 • Borçlar
 • Anne ilişkileri.
 • Eş ailesi.
 • Eş geliri.
 • Yurt dışı.
 • Rüyalar
 • Kardeşler.
 • Cesaret.
 • Kısa mesafeli seyahatler.

Bu geçiş Kişi için hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar getirecektir. Kişi işte iyi vakit geçirecek ve yurtdışına gitme fırsatı bulacak. Satürn'ün 12. ev üzerindeki doğrudan yönü, bunu yapmaya fazlasıyla muktedirdir. Kişi leri ABD, Kanada vb. Gelişmiş ülkelere yönlendirebilir. Kişi eskisinden daha çalışkan olacak ve sınırları zorlayacaktır. Kişi nin gücü ve taktikleri nedeniyle düşmanlar korkacak. Hukuki durumlarda veya herhangi bir ihtilafta,  kişi üstünlük elde edecektir. Nihayet 2022 yılında başlayan savaşları başaklar kazanacak. Kişilerin giderleri artacak ama iyi niyetli olacaklar. Bu tür bir Satürn geçişi 30-40 yaşlarında gerçekleşir, Kişilerin iyi yatırımlar yaparak ve daha sonra faydalı olacak şeylere harcama yaparak geleceklerini güvence altına aldıkları bir süreç oluşturur.

Bir ilişkide, bu geçiş, kişinin etrafındaki insanların daha az duygusal tepki vermesi nedeniyle sorunları beraberinde getirecektir. Kişinin kendisi eşine karşı daha az romantik olacaktır. Aşk ilişkisi bazı zor zamanlar yaşayacak ve kişi bunu evliliğe dönüştürmekte zorlanacaktır.

Satürn'ün bu geçişi sağlıkla ilgili 6. evde ve şans eseri Mooltrikone burcunda gerçekleştiğinden, kişi kendini son derece sağlıklı ve güçlü hissedecektir. Kişi açık hava aktivitelerinden ve spor salonundan keyif alacak ve zindeliğe odaklanacaktır. Kişinin uykusunu etkileyebilecek fazla enerji olacaktır. Genel olarak kişi, duygusal zeka eksikliğine rağmen yaşamda ilerleme görecek.

Çözüm: Kişi , Gümüş bir labradorit yüzük ya da kolye kullanmalıdır. Kristalleriniz için https://astrodehastore.com/  ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Terazi Üzerindeki Etkileri

Terazi için Satürn gezegeni, 4. ve 5. evin yöneticiliği nedeniyle Yogakaraka'dır. Satürn'ün geçişi, ev içi huzuru, akıl sağlığını, zihni, anneyi, taşınmazları ve mücevherleri yöneten 4. evde gerçekleşecek. Bu transit Satürn 7., 11. ve 2. eve açı verecek, bu da Satürn'ün geçiş evine ek olarak aşağıdaki anlamları etkileyeceği anlamına geliyor.

 • Eş.
 • Evlilik.
 • Kazançlar
 • Görkem.
 • Büyük kardeş
 • İş ortakları.
 • Kazanç.
 • Aile.
 • Konuşma.

Tüm Satürn’ün burçlar arasında Satürn’ün Terazi en çok faydayı elde edecek ve onlar için 2023 yılının en uğurlu geçişi olacak. Uğurlu Satürn'ün 11. eve doğrudan yönü, onlar için beklenmedik büyük miktarlarda kazançlar getirecek. Kişi etkisi artacak ve kariyerde bir zirve noktası getirecek. Bir terfi bekleniyor ve iş dünyasında da Teraziler genişleme görecek ve orada yeni sözleşmeler olacak. Elbette, hem statü hem de servet yükselişi görecek.

İlişkide, Satürn'ün bu geçişi eşit derecede hayırlı olacaktır. 7. evdeki görünümü kişinin evliliğine yardımcı olacak ve evli olmayanlar için evlilik fırsatı getirecektir. Satürn geçişi doğum için de fırsatlar getirebilir. Kişi çocuklar zaten büyüdüyse, bu geçiş çocuklar için iyi sonuçlar getirecektir. Kişi nin en büyük çocuğu bundan en çok yararlanacaktır. Kişi , güçlü insanlarla tanışacak ve Kişi ye gelecekte yardımcı olacak yeni bağlantılar kuracak.

Kişinin sağlığı en iyi durumda olacak, 5. ev 6. evden 12. ev, bu da uğurlu Satürn geçişinin kişiye hastalıkta yardımcı olacağı anlamına geliyor. Kişinin şu anda sahip olduğu herhangi bir hastalıktan kurtulmak da yararlı olacaktır.

Çözüm: Kişi ler, gümüş bir yüzük ya da kolye ile mavi topaz kullanmalıdır. Kristalleriniz için https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Akrep Üzerindeki Etkileri

Akrepler için Satürn gezegeni 3. ve 4. evin yöneticisidir ve onlar için zararlı bir gezegendir. 2023 yılında transit Satürn, ev içi huzuru, zihni, anneyi, varlıkları ve Kişilerin temel eğitimini yöneten 4. evin üzerinden geçecek. Satürn transiti sırasında 6., 10. ve 1. eve açı verecek ve bu da sağlık, borçlar, kariyer, statü ve zenginlik gibi anlamlar üzerinde etkisine yol açacak ve bu onlar için çok önemli bir geçiş. Bunun etkileri hem iyi hem de kötü olacaktır. Satürn doğal bir malefik olduğundan, 1. evdeki görünümü daha az duygusal hassasiyet verecektir. Kişi , ilişkileri görmezden gelecek ve işkolik olacak. Ancak soru, çabaların işe yarayıp yaramayacağıdır. Bunun cevabı  Akreplerin Doğum haritalarında yatacak ve dasha  devreye giriyor.

Böyle bir geçişte malefik bir dasha, Kişi nin tüm avantajlardan yararlanmasına izin vermez. Buna rağmen iş yerinde itibarı yükselecek ve hayırlı olaylar yaşanacaktır. Kişi yer değiştirmek zorunda kalabilir ve yurt dışına çıkma fırsatı yakalayabilir. Kişi arazi veya lüks bir araç satın alabilecek ama mutluluk orada olmayacak. Satürn'ün geçişi Kişi ler üzerindeki baskıyı sürdürecek ve zihinsel huzuru etkileyecektir.

Annenin sağlığı sıkıntılar görecek ve onunla olan ilişkiyi etkileyebilir. Akrepler ciltte parlaklık eksikliği görecek ve dişlerle ilgili sorunlarla birlikte saç dökülmesini yaşanabilir. Kişilerin düşük enerjisi, Kişilerin şeylerden zevk alma yeteneklerini etkileyecektir. Akrepler , bu geçiş sırasında inişler ve çıkışlar görecek ve Shani Dhaiya olduğu için ve kişi zihinsel huzurdan yoksun olacak.

Çözüm: Kişi, Sarı safir  bir yüzük ya da kolye ile  aracılığıyla 5. evin lordu Jüpiteri güçlendirmelidir.  Kristalleriniz için https://astrodehastore.com/ ziyaet edebilirsiniz. 

Satürn’ün Yay Üzerindeki Etkileri

Gezegen Satürn, 2. ve 3. evin efendisidir ve kazanç, aile, konuşma, beslenme alışkanlıkları, cesaret, kardeşler ve kısa mesafeli seyahatleri yöneten zararlı bir gezegen olarak kabul edilir. Satürn transitinin görünümü aşağıdaki evlere düşecek:

 • 4. ev aile içi barışı, anneyi, varlıkları ve vatanı yönetir.
 • 8. ev, uzun ömür, kayınpeder ve eşin gelirini yönetir.
 • 11. ev kazançları, arkadaşları ve zaferi yönetir.

Şimdi bu, Yay Kişilerinin iyi vakit geçirecekleri anlamına geliyor çünkü Satürn'ün geçişi doğal olarak 3. evde sonuçlanıyor. Yaylar cesarette bir artış görüyorlar ve kariyerlerinde büyümek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. Bu iyi sonuçlar getirecek ve Kişi nin terfi arayışı başarıya ulaşacaktır. Kişi yurt dışına veya kendi seçtikleri yerlere gitme fırsatı bulacak. Bu geçiş, bir iş kurmak için çok hayırlıdır ve eğer Kişilerin bir iş yapma potansiyeli varsa, o zaman bu geçiş bunun için bir fırsat getirecektir.

Yaylar pek çok konuda başarı için kesinlikle çok zorlayacak ve elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Kazançlar artacak ve Kişilerin mali durumu iyileşecek. Bu, bir mülke yatırım yapma fırsatı getirecek ve aynı zamanda Kişi , hızlı kazançlar için ticarete başlamayı öğrenebilir.

Bir ilişkide etki iyi olacak ve kişi etrafındaki insanları mutlu etme ihtiyacı hissedecek. Kişi nin arkadaşları ve komşuları çok destekleyici olacak ve kesinlikle onların desteğinden faydalanacaktır. Kriz zamanlarında mutlaka ayağa kalkarlar. Yaylar iyi iletişim becerileri kazanacak ve bu, ilişkileri iyileştirmelerine yardımcı olacaktır. Mesaj ve anlam etkili bir şekilde aktarılacak ve evlilikte yanlış anlaşılmalar olmayacak. Satürn'ün 5. ev üzerindeki görünümü, özellikle aşk ilişkilerinde biraz zarar verebilir ve onu evliliğe dönüştürmek isteyenler zorluklarla karşılaşacaktır. Ayrıca çocuklarla ilgili endişeler olacaktır ve en büyük çocuk sorunlara neden olabilir ve stres getirebilir.

Sağlık üzerindeki etki iyi olacak ve daha önce belirtildiği gibi kişi enerji dolu olacaktır. Aynı zamanda, Kişilerin canlılığı da zirvede olacak.

Genel olarak çok hayırlı bir geçiş olacak ve kişi her yönden büyüme görecek.

Çözüm: Kişi , Altın ya da gümüş bir yüzük kullanarak sarı topaz ya da zultanit kullanarak Satürn’ü güçlendirmelidir. Kristalleriniz için https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Oğlak Üzerindeki Etkileri

Gezegen Satürn 1. ve 2. evin yöneticisidir ve onlar için en faydalı gezegendir. Satürn transiti 2023 onların 2. evlerinde gerçekleşecek ve Satürn 4., 8. ve 11. evlerde görünüm yapacak. Bu, aşağıdaki anlamların bu geçişte Satürn'den etkileneceği anlamına gelir:

 • Vücut.
 • Sağlık.
 • Mod.
 • Aile.
 • Yeme alışkanlığı.
 • Maaş.
 • Varlıklar.
 • Eş geliri.
 • Arkadaşlar.
 • Büyük kazançlar.

Bu onlar için güzel bir dönem olacak. Satürn'ün onlar için olumlu rolü, aşağıdaki alanlarda iyi sonuçlar getirecektir:

Kişi nin kariyeri bir yükseliş görecek ve başkaları tarafından yeni bir büyük pozisyon elde edilecek. Satürn bunu kolaylıkla getirecek ve çok fazla mücadele olmayacak. Kişi ler yurt dışına veya istedikleri bir yere gitme fırsatı yakalayabilirler. Satürn'ün geçişi, özellikle kişi bankacılık ve finans ile ilgili bir kariyer çizgisinde olduğunda iyi haberler getirecek. İş dünyasında da bu geçiş kesinlikle yardımcı olacak ve satışlarda ani bir artış olacak. Kariyerin iyi şekli nedeniyle kişi, mali açıdan olumlu bir artış görecek. 2. ev aynı zamanda tasarrufla ilgilidir ve Kişilerin tasarruf edebilecekleri anlamına gelir. Kişi ler tarafından gelecekte faydalı olacak yatırımlar yapılacak. Oğlakların beklenmedik kaynaklardan miras veya ani kazanç elde etme şansı vardır.

2. ev 7. evden 8. evdir ve 4. evdeki görünümü nedeniyle evlilik ve aile içi ilişkileri etkileyecektir. Bu, Kişievliliğin daha iyi hale geleceği ve Kişilerin eşleri ve aileleri ile iyi vakit geçirebilecekleri anlamına gelir. Eşlerin gelirlerinde artış ve kanunlar çerçevesinde hayırlı olaylar olacaktır.

Satürn'ün sağlıkları üzerindeki önemi her şeyden önemlidir Kova burcundaki geçişi, zihin ve bedene istikrar getirecektir. Kişi , varsa hastalığın üstesinden gelecektir. Aynı zamanda, yemek alışkanlıkları üzerinde kontrol olacaklar. 

Genel olarak, bu geçiş hayatlarının tüm meselelerinde faydalı görünüyor.

Çözüm: Kişiler, gümüş ya da altın yüzük ya da kolye ile  oniks  taşı kullarak Satürn’nü güçlendirmeliler. Kristalleriniz için https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Kova Satürn’ün Üzerindeki Etkileri

Satürn gezegeni 1. ve 12. evin efendisi olarak geçiş yapacak ve bu da Satürn gezegenini Kova için en önemli gezegen yapıyor. Satürn'ün Kova burcundaki geçişi onlar için büyük bir rahatlama getirecek. Transit Satürn aşağıdaki evlere açı verecek:

 • 1. Kardeşi, kısa mesafeli yolculukları, cesareti yöneten 3. ev.
 • 2. 7. ev evlilik, eş ve her türlü ortaklığı yönetir.
 • 3. 10. ev kariyer, statü ve baba pozisyonu hakkında hüküm verir.

Şimdi, çünkü Satürn 1. evin üzerinde olacak ve Satürn kişiye yeni keşfedilmiş bir enerji getirecek. Kişi düşünceli olacak ve eskisinden daha çalışkan olacaktır. Kariyer hedefleri net olacak ve kişi tam bir cesaretle onların peşinden gidecek. Kişi, önemli bir görevi yerine getirme fırsatı elde edecek ve bu görevi iyi bir şekilde yerine getirebilecektir. Bu Kişi ye dikkat çekecek ve Kişi bir terfi şeklinde iyi bir şekilde ödüllendirilecektir. Ancak bu, 2023 yılının son aylarında olur. İş için de daha iyi kazançlar ve işin genişlemesi ile iyi sonuçlar görecekler.

Bir ilişkide kişi, bir eş bulmak için bir fırsatlar yakalayacaklar. Kişi evlilikte sorunlar yaşıyorsa, 7. evdeki Satürn yönü bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Çözüm: Gümüş bir kolye ya da yüzükle zultanit taşı kullanarak satürn geçişini iyileştirebilirsiniz. Kristaller için https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Satürn’ün Balık Üzerindeki Etkileri

Satürn 10. ve 11. evin efendisidir ve onlar için zararlı bir gezegen olarak kabul edilir. Satürn, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeder ve bunlardan bazıları çok önemlidir ve aşağıdaki gibidir:

 • Kazançlar
 • Arkadaşlar.
 • Ağ oluşturma.
 • Büyük kardeş
 • Babanın kardeşi.
 • Yurt dışı.
 • Uzak yerler.
 • Masraflar.
 • Uyku.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi aşağıdaki evlerin üzerinden gerçekleşecek:

 • 1. Geliri yöneten 2. ev,
 • 2. 6. ev düşmanları, borçları ve hastalıkları yönetir.
 • 3. Şans, din ve babayı yöneten 9. ev.

Satürn'ün bu geçişi Kişi ler için benzersiz ve ilginç olacak çünkü Satürn'ün geçişi 12. evin üzerinde olsa da Kova burcunda gerçekleşecek. Bu, Satürn'ün çoğunlukla 12. evdeki ve 11. evlerin bir kısmındaki iyi sonuçlarını verebileceği anlamına gelir. Başlangıç ​​aşamalarında, kişi işyerinde düşmanların ve sorunların arttığını görecek. Ancak Kişi ler katıksız bir kararlılıkla bunun üstesinden gelebileceklerdir. Satürn'ün 6. ev üzerindeki görünümü bunu yapacak ve aynı zamanda yerel ve rekabetçilik konusundaki kibirini artıracak. Bu aslında, spor vb. gibi rekabetin çağrıldığı sınavlarda ve kariyerlerde Kişiye fayda sağlayabilir. Zenginlik açısından bu geçiş kazanç getirebilir ve yine çoğunlukla yurt dışından olacaktır. Kişi , yurt dışından muazzam kazançlar görecek, bu da yurtdışında bulunan veya çok uluslu şirketlerde çalışanların bundan faydalanacağı anlamına geliyor.

İlişki açısından Kişi , Baba ile başa çıkmakta sorun yaşayacaktır. Eş ile bir kopukluk olacak ve bu geçiş kişinin mahremiyetini ve cinsel hayatını etkileyebilir.

Sağlık alanında, Kişi dikkatli olmak zorunda kalacak. Uykunun etkilenmesi muhtemeldir ve Satürn'ün gerileme durumu sırasında, Kişi ler uyku eksikliği veya kalitesiz uyku yaşayacaklardır.

Genel olarak, Satürn'ün bu geçişi yanlış anlaşılmamalı ve olumsuz bir şekilde ele alınmamalıdır. Bu geçiş iyi sonuçlar getirebilir ve Kişilerin yurtdışına yerleşmesini sağlayabilir.

Çözüm: Altın ya da gümüş olarak Sitrin taşlı bir takı ile Jüpiteri güçlendirmeliler. Kristalleriniz için https://astrodehastore.com/ ziyaret edebilirsiniz. 

Çözüm Gördüğünüz gibi Satürn'ün 2023 yılındaki geçişi, hangi evden geçtiğine bağlı olarak iyi ve kötü etkiler getirecek.

Dikkatlice okumak ve tahminlerde bulunmak önemlidir kesinlikle bireysel doğum haritası analizi yapılarak bu transit incelenmelidir.  Örneğin Yengeç, Başak ve Balık burcu için Satürn’ün Satürn geçişi negatif evlerden geçecek ama bu geçiş Kova burcunda olduğu için sonuçlar da iyi olabilir.

Genel olarak, Koç, Boğa, İkizler, Terazi ve Kova Satürn’ün burçları bu geçişten en çok yararlanacak.

 

 

şenay yangel imza

 • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık