Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn Transitlerinde Ustalaşmak İçin 7 İpucu

Satürn Dönüşünüz, Satürn gezegeninin doğduğunuz anda bulunduğu zodyak konumuna geri döndüğü yaklaşık 2,5 - 3 yıllık bir dönemdir. Bu önemli geçiş hepimiz için 28-30 yaşlarında, yine 57-60 yaşlarında ve yaşlanacak kadar şanslıysanız, bir kez daha 88-90 yaşlarında gerçekleşir.

Artık bir Satürn Dönüşünün neyle ilgili olduğuna dair bir genel bakışa sahip olduğunuza göre, gerçekten yaşlı bir ruhun lütfu ve bilgeliği ile kendinizde ilerlemenize yardımcı olacak en iyi 7 ipucum burada.

1. HAYAT SİZE DERS VERDİĞİNDE DİNLEYİN
Bazı insanların Satürn Dönüşü döneminde önemli kargaşa yaşamalarının bir numaralı nedeni, Evrenin ve ruhlarının onlara öğretmeye çalıştığı derslere dikkat etmemeleri veya dinlememeleridir.

Bu aslında genel olarak sağlam bir yaşam stratejisidir, ancak özellikle Satürn Dönüşünüz sırasında kendinize şu gibi sorular sormalısınız: Bu meydan okuma veya aksilikten ne öğreniyorum? Bu deneyim, istediklerim veya şu anda hayatımda yaptığım şeyler hakkındaki fikirlerimi nasıl değiştiriyor?

Cevaplar her zaman hemen görünmeyebilir, ancak öğrenmeniz gereken dersi almaya açık kalmayı taahhüt ederseniz, Evrenin sizi yönlendirmeye çalıştığı uyumsuz planları kendi ekseni etrafında döndürebilir ve uyarlayabilirsiniz. .

İşte Satürn Dönüşümde Danışanlarımdan birinin  yaşadığı gerçek hayattan bir örnek (Oğlak burcunda, işi ve kariyeri ilgili): Satürn Dönüşüm sırasında, 10 yılı aşkın bir süredir kurumsal pazarlamada çalıştı Tam bir hayalimdeki iş projesini tamamlamıştı ki birdenbire birbirini tamamlayan iki dersle karşı karşıya kaldı Birincisi, hayalindeki pazarlama işinin sonunda düşündüğüm kadar tatmin olmuş hissetmediğini fark ettiğinde  hayal kırıklığına uğradı.

Evren (ve Satürn!) açıkça danışanımı ruhla daha uyumlu olacak yeni bir yöne yönlendirmeye çalışıyordu - ve yine de, değişim korkutucu ve kafa karıştırıcı ve ben de bu ruh bilgisini aşağı itmeye devam etti ve kendi yoluma akıl yürütmeye devam etti. yen

İşte o zaman aynı yolda üçüncü ders geldi: Bu noktada özgeçmişimde en çok tanınan markalardan birine sahip olmasına rağmen, başvurduğum düzinelerce şirketten zar zor geri dönüş alabildim ve kesinlikle çalışmaya hak kazandı

Bir kez daha Satürn, egosunun tutunmaya çalıştığı kapıları kapatıyormuş gibi hissettim. (Neyse ki, sonunda dinledi ve yeni yoluma karar verdi... 

2. UZUN VADELİ ETKİ  KISA VADELİ KAZANÇ DÜŞÜNÜN
Satürn Dönüyor, genellikle , Hayatımda ne yapıyorum? Buraya nasıl geldim? Nereye gidiyorum?

Bunlar, yeni bir daire, araba ya da tatil ile yatıştırılabilecek aptalca bir çeyrek ya da orta yaş krizi olarak savuşturmamak için zaman geçirmemiz için önemli sorulardır.

Bu süre zarfında, uzun vadeli etkiler hakkında daha fazla düşünmenizi sağlamanın bir yolu olarak bilincinizin yüzeyine çıkıyorlar  hem çevrenizdeki dünya üzerindeki hem de ruhunuzun yerine getirilmesiyle ilgili kararlarınız.

Tam 10 yıllık planınızı hiçbir şekilde çözmenize gerek yok, ancak uzun vadede hayatınızın yönü ve dünyaya nasıl katkıda bulunmak istediğiniz konusunda genel bir vizyona sahip olmak size daha kolay yardımcı olacaktır. destekleyici olmayan şeyleri atın.

Hala takılıp kalıyorsanız ve kapsayıcı göreviniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, ilk 3-5 temel değerinizi belirleyerek başlamanızı öneririm. Bunu yaptıktan sonra, bu değerlerle uyumlu olmayan her türlü davranış, alışkanlık veya kusuru yansıtın ve bırakmaya başlayın.

Kalbinizin yaşamda gerçekten öncelik verdiği şeyle uyumsuz yaşadığınız tüm yolları fark etmek rahatsız edici olabilir, ancak bu işi kendiniz yaparak, Satürn Dönüşünüzün yapmak zorunda kalmamasını sağlıyorsunuz. Bu kirli iş, artık sizin için uyumlu olmayanı kesmek için.

3. ZAMAN VE ÇABA HARCAYIN
Satürn Dönüşü, yeni bir sezondan veya büyük bir yarışmadan önce aylarca kondisyon ve antrenman yapan sporcular gibidir.

Günlük 6 millik koşular, 2 saatlik kuvvet antrenmanı seansları ve hiç bitmeyen yokuş yukarı sprintler asla kimsenin spor yapmanın en sevdiği kısım değildir, ancak gerçek şampiyonları o büyük maç anlarına ulaştıklarında başarıya hazırlayan şey budur.

Benzer şekilde, Satürn Dönüşünüz, üzerinde çalışmaya çağrıldığınız yaşam alanını tam olarak anlamak için gereken zaman ve çabayı göstermenizi isteyen bir dönemdir.

Çok çalışmaktan ya da cesaretten korkmanıza gerek yok, ancak yaşam tarzınız en yüksek yolunuzla gerçek bir uyum içinde değilse, potansiyel olarak bazı fedakarlıklar yapmaya hazır olmanız gerekiyor.

Satürn'ün doğum haritanızda düştüğü ev ve burç, bu işi yapmanız istenen yaşam alanı ve görevi tamamlamanıza yardımcı olmak için emrinizde olan nitelikler ve özellikler hakkında size daha spesifik bilgiler verecektir. 

Satürn'ün haritanızda düştüğü burç ve ev, size nerede çok çalışmanız, güvensizlikleriniz ve korkularınızla yüzleşmeniz ve kişisel gelişiminizi beslemek için dersler almanız gerektiği hakkında çok şey söyler.

4. BİR MENTORA, KOÇ VEYA TERAPİSTE YATIRIM YAPIN
Kör noktalarımıza bir nedenden dolayı kör noktalar denir ne kadar farkında olursak olalım onları göremeyiz. Ve Satürn Dönüşünüz sırasında ortaya çıkan testler ve dersler genellikle önceden öngörülemeyen bazı kör noktaların sonuçlarıdır.

İster bir koç, ister bir akıl hocası, bir terapist veya bir şifacı olsun, tarafsız bir üçüncü şahısla çalışmanın güzelliği, potansiyel olarak bir ders öğrenmeden önce kör noktalarınızı daha kolay fark edebilmeleri ve bunları dikkatinize sunabilmeleridir. onlardan zor yoldan.

Ek olarak, Satürn Dönüşü bölgesi ile gelebilecek büyük yaşam geçişlerinin ortasında çok fazla korku, sınırlayıcı inançlar, kendinden şüphe duyma ve gelecekle ilgili belirsizliğin ortaya çıkması normaldir.

Bu konularda size rehberlik edecek biriyle çalışmak, onların etrafındaki hikayelere takılıp kalmadan sadece derslerinizi daha hızlı anlamanıza ve ustalaşmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda sizi Satürn Dönüşünüzün çok ötesinde uygulayabileceğiniz değerli araçlar ve stratejilerle donatacaktır.

5. YENİ SİSTEMLER VE YAPILAR OLUŞTURUN
Satürn Dönüşünüz sırasında hayatınızın bir parçası yapım aşamasında olabileceğinden (yine, hayatınızın hangi bölümünü en çok etkilediğine dair ipuçları için kişisel haritanızda hangi burç ve eve düştüğünü kontrol edin), destekleyecek yeni sistemler ve yapılar yaratın. olma sürecinde olduğunuz kişi son derece faydalıdır.

Ayrıca, Satürn yapı gezegeni olduğu için, enerjileriyle çalışırken ve onlardan öğrenirken gezegensel güçlerini birleştirmenin zararı olmaz.

Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle sağlıklı sınırlar koyma ve koruma alıştırması yapın. Satürn Dönüşünüz sırasında kazandığınız içgörüleri ve kavrayışları birleştiren yeni, sağlıklı günlük uygulamalara kendinizi adanın.

Kendiniz, amacınız, rolleriniz ve çevrenizdekilere karşı sorumluluklarınız hakkında öğrendiklerinizi yansıtmak için bir günlük tutun.

6. ÇOKLU GERÇEKLİK KONTROLLERİYLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN
Dinle, ben bir hayalperest, vizyon sahibi ve sonsuz bir iyimserim, bu yüzden normalde size hayallerinizin gerçekçi olmadığını söyleyecek kişi değilim.

Bununla birlikte, Satürn Dönüşünüzün 2,5-3 yıllık dönemi, gerçeklikle daha fazla uyum içinde olmanın ödediği bir zamandır; aksi takdirde Evren, hayallerinizi iyileştirmeniz için size dersler göndermeye devam edecek.

Satürn'ün Dönüşü ile ilgili duyduğum en iyi açıklamalardan biri, en sevdiğim Astrolog/Yazar Steven Forrest'tan The Changing Sky adlı kitabında geliyor .

Kendisinin bir rock yıldızı olduğuna ve olacağına inanan genç bir adam örneğini paylaşıyor ve bu yüzden yirmili yaşlarının başlarında ve ortalarında parti yapıyor. Sonra Satürn Dönüşü gelir ve ona bu rüyaların gerçeklik kontrolünü sunar.

Satürn Dönüşü temelde ona şöyle diyor: Bu rüya hala gerçekçi mi? Hâlâ bir rock yıldızı olmayı hayal ediyorsanız, onunla birlikte gelen pratik, şarkı yazarlığı, vokal eğitimi, koreografi vb. Bu egonuzun mu yoksa ruhunuzun bir arzusu mu ve ikisi arasında ayrım yapmayı öğrenebilir misiniz?

Kendi hayallerinizi ve büyük fikirlerinizi çoklu gerçeklik kontrollerinden geçirerek ve onları fiziksel, maddi dünyaya oturtmak için somut adımlar atarak çağın ötesinde kalabilirsiniz.

7. KURBAN ZİHNİYETİNDEN KURTULUN
Satürn Dönüşü bize hepimizin yapacak işleri olduğunu, hepimizin gelişmek ve büyümek için kendimizi ekstra özenle uygulamamız gereken alanlarımız olduğunu ve hepimizin yüzleşmeyi ve bütünleştirmeyi öğrenmemiz gereken korku ve güvensizliklerimiz olduğunu hatırlatıyor.

Bu gerçekleri bilip kabul ettiğinizde, Everest Dağı'ndaki bir tırmanıcı kararlılığı ve usta bir öğretmenin önünde eğilen genç bir öğrencinin alçakgönüllülüğü ile Satürn Dönüşünüze kutsal bir iş olarak yaklaşmak çok daha kolay.

Bunun alternatifi, Evren tarafından kişisel olarak mağdur edildiğinizi hissetmek ve ruhunuzun öğrenmek için buraya geldiği derslerin sorumluluğunu almayı reddetmek olan Satürn Dönüşünüzden geçmektir.

Hayat zordur, değişim zordur ve bir Satürn Dönüşü deneyiminden öğrenmek bazen yorucu olabilir.

Düşen şeye üzülmek, öfkenizi ve hayal kırıklığınızı güvenle ifade etmek ve tüm bunların anlamını sorgulamak sorun değil. Ancak bu eyaletlerde çok uzun süre mahsur kalmamayı unutmayın, yoksa tırmanmak için çok uğraştığınız dağın zirvesinin manzarasını kaçırırsınız. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık