Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn Retro Durağan Seyrine 17 Haziranda Başlıyor

Öğretmen SATÜRN 17 Haziran 2023 Cumartesi saat 22:56'da geri retro durağan seyrine başlıyor!

3. Satürn 4 Kasım 2023 Cumartesi günü saat 12:31'de ilerleyici hale gelecek  .

4. Satürn'ün Retro hareketinin toplam süresi 140 Gün olacaktır.

Yukarıda belirtilen hareketler içinde Satürn, aşağıda belirtilen Nakshatra ve padalarından geçecek:

 1. Satürn , 17 Ocak 2023 Salı günü saat 20:02'de Dhanishtha'nın üçüncü Nakshatra padasından geçecek  
 2. Satürn, 15 Şubat 2023 Çarşamba günü saat 03:02'de Dhanishtha Nakshatra'nın dördüncü padasından geçecek  
 3. Satürn, 15 Mart 2023 Çarşamba günü saat 03:33'te Shatabhisha Nakshatra'dan geçecek  
 4. Satürn, 16 Nisan 2023 Pazar günü saat 07:19'da Shatabhisha Nakshatra ikinci padadan geçecek  
 5. Satürn , 22 Ağustos 2023 Salı günü saat 19:53'te Shatabhisha Nakshatra'dan geçecek  
 6. Satürn, 15 Ekim 2023 Pazar günü saat 04:49'da Dhanishtha Nakshatra'dan dördüncü geçiş yapacak
 7. Satürn, 24 Kasım 2023 Cuma günü saat 15:04'te Shatabhisha Nakshatra'nın ilk padasından geçecek

Satürn gezegeninin coğrafi konumunuzdan geçişinde nerede olduğunu görmek için aşağıdaki hesap makinesini kullanın.

Kova Burcu Satürn Geçişi Hakkında Tahminler Nasıl Yapılır?

Transit'in açıkça uyulan bazı kuralları vardır ve bazı önemli kurallar burada belirtilmiştir. Şimdi, Satürn'ün Kova burcundaki geçişinin etkisini anlamak için aşağıdaki parametrelerin analiz edilmesi gerekiyor:

1. Satürn'ün Natal Burçtaki Rolü: Konumu ve Onuru: Gezegenler her yükselen için rol değiştirirler, bazı yükselen burçlar için faydalı, bazı burçlar için ise zararlı olabilirler. Ayrıntılı olarak okumak için, Satürn gezegeninin nerede yararlı veya zararlı olduğunu anlamak için kılavuzu izleyin.

Ardından doğum haritasındaki Satürn'ün gücü gelir. Satürn gezegeni faydalı olabilir ama zayıf durumda olabilir. Örneğin Satürn, Boğa burcunun yükseleni için Yogakaraka'dır ve 12. evde zayıflamışsa, o zaman iyi sonuçlar veremez. Daha sonra Satürn'ün asaleti kontrol edilmelidir, yani bölümlü haritalardaki konumu ,  özellikle navamsa, D-10, vb. Satürn gezegeninin rolünü, konumunu ve haysiyetini analiz ettikten sonra geçiş etkileri hakkında bir yargıya varabileceksiniz.

2. Koşu Dasha: Çalışan dashayı kontrol etmek çok önemlidir. Zayıf, tutulmuş veya zararlı gezegen varlıklarının gezegensel dashaları yaşamda olumsuz sonuçlar doğurur. Uğurlu Satürn geçişi bile böyle bir durumda pek yardımcı olmayacaktır.

3. Ashtakvarga puanı: Ashtakvarga, bir geçişin uğurluluğunu kontrol etmek için güzel ve kolay bir sistemdir. Burada Satürn'ün Kova burcuna ne kadar bindus girdiğini görmek gerekiyor. 3'ten fazla ise transit hayırlı olur. 3'ten az ise Satürn geçişinin 2,5 periyodu olumsuz sonuç verecektir.

4. Sade Sati: Sade sati, Satürn Sade sati'nin 7,5 yıllık bir süresidir. Uğursuz sonuçlar getirdiği bilinmektedir. Satürn gezegeni bir Yogakaraka olduğunda bile, Sade sati'nin çalışması hayatta zor anlar yaşatabilir. Örneğin, yükselen Terazi ve Ay burcu Balık olan biri, Kova burcundaki Satürn geçişi sırasında pek hayırlı sonuçlar alamayacaktır.

Yukarıda belirtilen noktalar, Satürn'ün 2023'teki geçişinin etkisini analiz etmek için yeterlidir. Şimdi devam edelim ve Satürn'ün Kova burcundaki geçişinin tüm yükselen burçlar üzerindeki genel etkisini görelim.

5.Diğer Gezegen Geçişleri: Diğer gezegenlerin özellikle Jüpiter'in ve Rahu-Ketu'nun geçişleri de Satürn geçişinin sonuçlarında son sözü söyleyecektir. Aşağıda verilen bağlantıları kullanarak bunları ayrı ayrı okuyabilirsiniz: Burç analiziniz için lütfen [email protected] adresinden bana e-posta gönderin.

Saturn Transit 2023 Yükselen Koç Üzerindeki Etkileri

Yükselen Koç için Satürn gezegeni, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeden 10. ve 11. evin yöneticisidir:

 • Kariyer.
 • Durum.
 • Babanın kardeşleri.
 • Baba pozisyonu.
 • Kazançlar
 • Görkem.
 • Arkadaşlar.
 • Ağ oluşturma.
 • Sosyal esaret.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi 11. evlerinde gerçekleşecek ve bu konumdan Satürn gezegeni 1., 5. ve 8. evlere açı yapacak. Bu geçiş onlar için birçok yönden çok faydalı görünüyor.

İş yerinde kariyer, zenginlik ve pozisyonda kesinlikle bir artış görecekler ve onlar için bu Satürn geçişinin ana teması bu olacak. Satürn Gezegeni, Satürn'ün 5. evdeki görünümü sayesinde onları yeni bir konumla kutsayacak. Kişi bir pozisyon arıyorsa, Satürn Zafere giden yolu açacaktır. İş, özellikle Bu burca mensup kişi yabancı topraklarla meşgul olduğunda da karlı görünüyor.

Bir ilişkide, etki, dasha'nın doğal olarak neler yaşadığına bağlı olacaktır. Ayrıca, Bu burca mensup kişilerin  doğum haritasında kötü evlilikler için kombinasyonları varsa, çok şey önemli olacaktır. Böyle bir geçişte negatif bir dasha, Bu burca mensup kişi ve eş arasında anlaşmada sorunlara neden olabilir. Ayrıca, kayınpederlerle olan ilişki inişler ve çıkışlar görecek. Bu burca mensup kişilerin  ilişkilerde yanlış anlamalara izin vermemeleri tavsiye edilir. Bu geçiş sırasında kişi aşk ilişkilerinde sorunlar görecek ve kişinin eşi kişiye karşı sert ve sert olacaktır. Bu geçiş, bir çocuğu planlamak için mükemmeldir ve Jüpiter'in 5. eve geçişi yönüyle, kişi kesinlikle bir soy ile kutsanacaktır.

Sağlıkta, Satürn'ün 1. ve 8. evden geçişi nedeniyle kişi kötü zamanlar geçirecek. Kişi tembel ve kafası karışmış olacak ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olma isteğinden yoksun olacak, bu, Satürn 4 Haziran'dan 4 Kasım 2023'e kadar geri hareket ettiğinde daha belirgin olacak. Ayrıca bu geçiş, zihinsel huzuru etkileyecek gereksiz gerginlikler ve stres getirebilir. Kişi Balık, Kova veya Oğlak'ın Ay burcuysa, Sade Sati böyle bir geçişte hastaneye yatışa ve hastalıkları iyileştirmek için harcamalara neden olabilir. Bu burca mensup kişilerin  beslenme alışkanlıklarına dikkat etmeleri ve zindelik için zorlamaları tavsiye edilir.

Genel olarak bu geçiş, kişinin kariyerine ve zenginliğine fayda sağlayacaktır. Ancak dasha doğru değilse, kişinin ilişkisi ve sağlığı zarar görecektir.

Çözüm: Bu burca mensup kişi, yüzük parmağındaki Jyotish kalitesinde 4 karatlık Kırmızı mercan ile yükseleni güçlü yapmalıdır.

Satürn Geçişi 2023 Boğa Yükselen Üzerindeki Etkileri

Boğa için yükselen gezegen Satürn, 9. ve 10. evin yöneticiliği nedeniyle Yogakaraka'dır. Gezegen Satürn, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeder:

 • Baba.
 • Şans.
 • Din.
 • Şans.
 • Atalar
 • Uzak mesafe seyahatleri.
 • Kariyer.
 • Durum.
 • Babanın konumu.
 • Dizler

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi kişinin 10. evinde gerçekleşecek ve Satürn 12., 4. ve 7. evde açılarını gösterecek. Satürn'ün Yogakaraka statüsü göz önüne alındığında, bu geçiş onlar için hayatlarını değiştirecek.

Kariyerlerinde ve konumlarında muazzam bir yükseliş görecekler. Bu, toplumda iz bırakmak için ihtiyaç duyulan geçiş türüdür. Kişinin doğum haritası iyi bir Rajyoga'ya ve ona bağlı bir gezegensel dashaya sahipse, kişi işyerinde üst düzey bir pozisyon, bakanlık vb. bekleyebilir. Kişi yurt dışına gidebilecek ve eğer yabancı yerleşim kombinasyonları Burçta yer alıyorsa, o zaman kişi yurt dışına yerleşme fırsatı yakalayabilir.

Sonuç olarak, onlar için dikkate değer bir ilerleme olacak. Zenginlik de artacak ve Bu burca mensup kişiler 4. evdeki Satürn görünümü nedeniyle iyi bir servet kazanacak. Aynı zamanda Bu burca mensup kişilerin  kendi çabalarıyla bir araba, ev veya arazi satın alacağı anlamına gelir. Bu burca mensup kişi, geleceğini güvence altına alacak iyi yatırımlar yapacak ve Bu burca mensup kişi, kira vb. Yoluyla para kazanabilecektir.

İlişki konularında, Satürn'ün 7. evden geçişi evlilik için bir fırsat getirecektir. Satürn ve Jüpiter'in ikili geçişi Nisan 2023'e kadar 7. evin üzerinde olacak. Bu burca mensup kişiler büyük olasılıkla erdemli ve evlilik mutluluğu getirecek bir eş bulabilecekler. Evli olanlar, evliliklerinde büyük olasılıkla geçecekleri ve önlerinde mutlu bir evliliğe öncülük edecekleri bir sınav görecekler. Satürn, yoğun görünebilecek ancak sonunda ilişki için iyi olacak durumlara neden olacak.

Bu geçiş aynı zamanda Bu burca mensup kişi eşin iyi bir kariyere sahip olacağına ve aynı zamanda iyi bir servet kazanabileceğine de işaret ediyor. Bu, kişinin gelir artışı nedeniyle müreffeh olacağı anlamına gelir.

Satürn doğal bir zararlıdır ve 10. evdeki geçişi Baba'nın sağlığını etkileyecektir. Olumsuz etki Anneye de düşecektir. Satürn'ün geçişinin sağlık üzerindeki etkileri hayırlı olacak, Bu burca mensup kişiler kendilerini sağlıklı, stressiz ve enerjik hissedecekler. Satürn'ün doğum öncesi Rahu, Ketu, 6., 8. veya 12. evin lordu üzerinden geçişi olmadıkça.

Ah gerçekten bu geçiş Boğa burcundakiler için çok faydalı olacak ve şans, şans ve başarı getirecek.

Çözüm: Bu burca mensup kişi, gümüş metal pandantifteki Jyotish kalitesinde bir Mavi Safir aracılığıyla 9rh efendisi Satürn'ü güçlü yapmalıdır.

Saturn Transit 2023 Yükselen İkizler Üzerindeki Etkileri

Yükselen İkizler için Satürn gezegeni 8. ve 9. evin yöneticisidir ve faydalı bir gezegen olarak kabul edilir. Satürn onlar için anlamları yönetir:

 • Uzun ömür.
 • kayınpeder.
 • Eş geliri.
 • Kronik sağlık sorunları.
 • Engeller
 • Şans.
 • Din.
 • Baba.
 • Öğretmen.
 • Uzun mesafe seyahatleri.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi sırasında, Satürn gezegeni 9. evden geçecek ve aşağıdaki evlere açı yapacak:

 • Kazançları, büyük kardeşleri, ağ kurmayı ve arkadaşları ifade eden 11. ev.
 • 3. ev cesareti, küçük kardeşleri ve kısa mesafeli seyahatleri ifade eder.
 • 6. ev borçları, düşmanları ve sağlığı ifade eder.

Şimdi Satürn'ün 8. evlerinden geçen korkunç geçişi sona erecek ve onlar için şansın nihayet üzerlerinde parlamaya başlayacağı yeni bir başlangıç ​​olacak. Bu burca mensup kişilerin  cesaretinde bir artış olacak ve sonunda Bu burca mensup kişiler duygularını ve akıllarını ifade edebilecekler. Bu nedenle, Bu burca mensup kişiler terfi alabilecekler. Kişi kariyerinde ilerleyebilecek, Jüpiter'in Koç burcundan geçişinin ardından özellikle Nisan 2023'ten itibaren engeller ortadan kalkmaya başlayacak.

İş dünyasında, yetkili pozisyonlarda, sporda veya yazılı bir kariyere sahip olan Bu burca mensup kişiler, bu geçişten en çok yararlanacaklar. Bu burca mensup kişi, çok uzak yerlere seyahat etme ve hatta yurtdışında bir iş fırsatı elde edecek.

İlişki konularında Baba için sıkıntılar olacaktır. Satürn'ün 3. ve 11. ev üzerindeki görünümü kardeşlerle yanlış iletişimlere neden olacaktır. Bir eş ile Bu burca mensup kişiler iyi bir ilişkiye sahip olacak ve yurtdışına seyahat etme şansı elde edecekler.

Satürn'ün 6. evin üzerindeki görünümü nedeniyle kişi, sağlığın üzerinde yaralanmalara karşı dikkatli olmak zorunda kalacak. Ancak aynı zamanda bu, Bu burca mensup kişileri bir egzersiz rejimi sürdürmeye zorlayacaktır.

Genel olarak bu geçiş, özellikle şimdi Shani dhaiya'nın dışında olacakları için faydalı görünüyor. Kariyerlerinde ilerleme olacak ve önlerine yeni fırsatlar çıkacaktır.

Çözüm: Bu burca mensup kişiler, gümüş metal pandantifteki Jyotish kalitesinde bir Zümrüt aracılığıyla yükselen lord Merkür'e güç vermelidir.

Saturn Transit 2023 Yengeç Yükselen Üzerindeki Etkileri

Yükselen Yengeç için Satürn gezegeni 7. ve 8. evin yöneticisidir, onlar için hem maraka hem de malefik bir gezegendir. 2023'te Satürn geçişi, uzun ömür, kronik hastalık, engeller, kayınpeder ve eş kazancını yöneten 8. evde gerçekleşecek. Geçişinde Satürn gezegeni kariyerle ilgili 10. ev, kazançla ilgili 2. ev ve nesille ilgili 5. evle açı yapacak.

Bu geçiş, Bu burca mensup kişinin hayatta çok zorlamak zorunda kalacağı bir zaman çizelgesinin başlangıcını işaretleyecek. Onlar için hiçbir şey kolay olmayacak. Tanınmak ve iş yerinde kayıplardan kaçınmak için çok çaba sarf etmeleri gerekecek. 10. evdeki Satürn görünümü, özellikle retrograd durumunda, onları zaman zaman test edecek.

Kişi, etkilenen bir gezegenin dashasındaysa, bu dönem herhangi bir faydadan çok belaya neden olacaktır. Bu burca mensup kişilerin  Burçlarını analiz ettirmeleri ve bu geçişin onlara nasıl etki edeceğini görmeleri bir zorunluluktur.

Bazı kişiler için bu geçiş, onlar için bir iş değişikliği fırsatı getirebileceği için yararlı olabilir. Bazen nimetler kılık değiştirir ve kişi onları görmeye hazır olmalıdır. Ancak kişi tesadüfen sade sati altındaysa, o zaman zorluk ciddi düzeyde olacaktır. Eşin kazancı istikrarlı bir şekilde artacak ve bundan eş faydalanacaktır. Satürn'ün Oğlak burcundan önceki geçişi, evlilikteki şeyleri istikrara kavuşturmalarına yardımcı oldu, ancak şimdi Satürn geçişi onları test edecek. Satürn'ün geçişi sırasında eşin sağlık yönü de zor olacaktır.

Kişinin sağlığı zorluklar doğuracak, enerji seviyesi düşük olacak ve tembellik ve olumsuz düşünceler zihni meşgul edecek. Kronik sağlık sorunları da olabilir ve burada Satürn geçişi 8. evin olumsuz tarafını getirebilir.

Genel olarak Satürn'ün Kova burcundaki geçişi dikkat gerektirir ve iş, zenginlik, sağlık ve ilişkilerde sorunlara neden olabilir.

Çözüm: Bu burca mensup kişiler, gümüş metal kolyedeki Jyotish kalitesinde bir ay taşı kolye aracılığıyla yükselen lordlarını Güçlü yapmalıdır.

Saturn Transit 2023 Yükselen Aslan Üzerindeki Etkileri

Gezegen Satürn, 6. ve 7. evin yöneticisidir ve onlar için bir maleik ve maraka gezegen olarak kabul edilir. Satürn, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeder:

 • Borçlar
 • Düşmanlar.
 • Yaralanma.
 • Çalınma.
 • Sağlıksız.
 • Dayı.
 • Evlilik.
 • Eş.
 • Maraka.
 • Her türlü ortaklık.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi 7. evde gerçekleşecek ve aşağıdaki evlere açı yapacak:

 • 9. din, öğretmen, baba ve şans evi.
 • Benliği yöneten 1. ev.
 • 4. ev anne, lüks ve zihinsel huzuru yönetir.

2023'teki bu transit ile Satürn 6.evlerine geldiğinden beri aldıkları olumsuz etkiden kurtulacaklar. Şimdi yavaş yavaş kariyerlerinde olumlu değişiklikler görmeye başlayacaklar. Burada Satürn gezegeni 6. evin anlamlarını taşıyacak ve bunlardan biri de iş & hizmet. Bu, Satürn geçişinin kariyerlerinde iyi sonuçlar getireceği ve işyerinde istikrarlı bir büyüme getireceği anlamına gelir. Bu burca mensup kişi, düşmanlarla daha iyi başa çıkmaya başlayacak ve yaşlılardan takdir alabilecektir.

Bir ilişkide de ileride güzel zamanlar olacak çünkü Satürn'ün geçişi 7. evde kendi burcunda olacak. Bu burca mensup kişi bir evlilikte sorun yaşıyorsa veya eşiyle yasal sorunları varsa. O zaman bu geçiş, Bu burca mensup kişilerin  sorunu çözmelerine yardımcı olabilir. Baba ve anne olmadan, Bu burca mensup kişiler huzurlu zamanları paylaşamayabilirler, gelmeye devam edecek bir veya başka bir sorun olacaktır. Babanın sağlığı dikkat gerektirecek, annenin de öyle.

Satürn gezegeni sağlık üzerinde söz sahibi olan iki büyük evi kontrol ettiğinden, kişi sağlıkla ilgili birçok olay görecektir. Kişi kendini eskisinden daha sağlıklı hissedecek ve zindeliğini korumak için çaba gösterecektir. Kişi spordan keyif alacak ve yoga ya da spor salonuna üye olabilir.

Genel olarak bu geçiş faydalı görünüyor, ancak ilişkilerde yine de özen gösterilmesi gerekiyor ve Bu burca mensup kişiler yavaş ama yavaş bir büyüme beklemelidir.

Çözüm: Bu burca mensup kişiler, yükseleni güçlü kılmak için her gün sarı topaz bileklik takmalıdır.

Saturn Transit 2023 Yükselen Başak Üzerindeki Etkileri

Yükselen Başak için Satürn gezegeni 5. ve 6. evin yöneticisidir ve lordluk kuralına göre onlar için faydalı bir gezegendir. Satürn 6. evin üzerinden geçecek ve 8., 12. ve 3. eve açı verecek, bu da yerel yaşamdaki aşağıdaki anlamların etkileneceği anlamına gelir:

 • Sağlık.
 • Borçlar
 • Anne ilişkileri.
 • Eş ailesi.
 • Eş geliri.
 • Ani.
 • Yurt dışı.
 • Uyumak.
 • Rüyalar
 • Kardeşler.
 • Cesaret.
 • Kısa mesafeli seyahatler.

Bu geçiş Bu burca mensup kişi için hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar getirecektir. Bu burca mensup kişi işte iyi vakit geçirecek ve yurtdışına gitme fırsatı bulacak. Satürn'ün 12. ev üzerindeki doğrudan yönü, bunu yapmaya fazlasıyla muktedirdir. Bu burca mensup kişileri ABD, Kanada vb. Gelişmiş ülkelere getiriyor.

Kişi eskisinden daha çalışkan olacak ve sınırları zorlayacaktır. Bu burca mensup kişinin gücü ve taktikleri nedeniyle düşmanlar korkacak. Hukuki durumlarda veya herhangi bir ihtilafta, yerel kişi üstünlük elde edecektir. Nihayet 2022 yılında başlayan savaşları Bu burca mensup kişiler kazanacak. Bu burca mensup kişilerin giderleri artacak ama iyi niyetli olacaklar.

Bu tür bir Satürn geçişi 30-40 yaşlarında gerçekleşir, Bu burca mensup kişilerin  iyi yatırımlar yaparak ve daha sonra faydalı olacak şeylere harcama yaparak geleceklerini güvence altına aldıkları bir süreç oluşturur.

Bir ilişkide, bu geçiş, kişinin etrafındaki insanların daha az duygusal tepki vermesi nedeniyle sorunları beraberinde getirecektir. Kişinin kendisi eşine karşı daha az romantik olacaktır. Aşk ilişkisi bazı zor zamanlar yaşayacak ve kişi bunu evliliğe dönüştürmekte zorlanacaktır.

Satürn'ün bu geçişi sağlıkla ilgili 6. evde ve şans eseri Mooltrikone burcunda gerçekleştiğinden, kişi kendini son derece sağlıklı ve güçlü hissedecektir. Kişi açık hava aktivitelerinden ve spor salonundan keyif alacak ve zindeliğe odaklanacaktır. Kişinin uykusunu etkileyebilecek fazla enerji olacaktır.

Genel olarak kişi, duygusal zeka eksikliğine rağmen yaşamda ilerleme görecek.

Çözüm: Bu burca mensup kişi, gümüş metal bir kolye veya yüzükte Jyotish kalitesinde Zümrüt aracılığıyla yükselen lord Merkür'ü güçlü yapmalıdır.

Saturn Transit 2023 Terazi Yükselen Üzerindeki Etkileri

Yükselen Terazi için Satürn gezegeni, 4. ve 5. evin yöneticiliği nedeniyle Yogakaraka'dır. Satürn'ün geçişi, aşağıdaki anlamlara hükmeden 5. evde gerçekleşecek:

 • Eğitim.
 • Çocuklar.
 • Şöhret.
 • Tutku.
 • Spekülasyon.
 • Sindirim.
 • Aşk işleri.
 • Yaratıcılık.
 • Bağışıklık.
 • Sezgisel yetenekler.

Bu transit Satürn 7., 11. ve 2. eve açı verecek, bu da Satürn'ün geçiş evine ek olarak aşağıdaki anlamları etkileyeceği anlamına geliyor.

 • Eş.
 • Evlilik.
 • Kazançlar
 • Görkem.
 • Büyük kardeş
 • İş ortakları.
 • Kazanç.
 • Aile.
 • Konuşma.

Tüm yükselen burçlar arasında yükselen Terazi en çok faydayı elde edecek ve onlar için 2023 yılının en uğurlu geçişi olacak. Uğurlu Satürn'ün 11. eve doğrudan yönü, onlar için beklenmedik büyük miktarlarda kazançlar getirecek. Bu burca mensup kişi etkisi artacak ve kariyerde bir zirve noktası getirecek. Bir terfi bekleniyor ve iş dünyasında da Bu burca mensup kişiler genişleme görecek ve orada yeni sözleşmeler olacak. Elbette, hem statü hem de servet yükselişi görecek.

İlişkide, Satürn'ün bu geçişi eşit derecede hayırlı olacaktır. 7. evdeki görünümü kişinin evliliğine yardımcı olacak ve evli olmayanlar için evlilik fırsatı getirecektir.

Satürn geçişi doğum için de fırsatlar getirebilir. Bu burca mensup kişi çocuklar zaten büyüdüyse ve büyüdüyse, bu geçiş çocuklar için iyi sonuçlar getirecektir. Bu burca mensup kişinin en büyük çocuğu bundan en çok yararlanacaktır. Bu burca mensup kişi, güçlü insanlarla tanışacak ve Bu burca mensup kişiye gelecekte yardımcı olacak yeni bağlantılar kuracak.

Kişinin sağlığı en iyi durumda olacak, 5. ev 6. evden 12. ev, bu da uğurlu Satürn geçişinin kişiye hastalıkta yardımcı olacağı anlamına geliyor. Kişinin şu anda sahip olduğu herhangi bir hastalıktan kurtulmak da yararlı olacaktır.

Çözüm: Bu burca mensup kişiler, gümüş metal pandantifteki Jyotish kalitesinde bir Mavi Safir ile Satürnlerini güçlendirmelidir.

Saturn Transit 2023 Yükselen Akrep Üzerindeki Etkileri

Yükselen Akrepler için Satürn gezegeni 3. ve 4. evin yöneticisidir ve onlar için zararlı bir gezegendir. 2023 yılında transit Satürn, ev içi huzuru, zihni, anneyi, varlıkları ve Bu burca mensup kişilerin  temel eğitimini yöneten 4. evin üzerinden geçecek.

Satürn transiti sırasında 6., 10. ve 1. eve açı verecek ve bu da sağlık, borçlar, kariyer, statü ve zenginlik gibi anlamlar üzerinde etkisine yol açacak ve bu onlar için çok önemli bir geçiş. Bunun etkileri hem iyi hem de kötü olacaktır. Satürn doğal bir malefik olduğundan, 1. evdeki görünümü daha az duygusal hassasiyet verecektir. Bu burca mensup kişi, ilişkileri görmezden gelecek ve işkolik olacak. Ancak soru, çabaların işe yarayıp yaramayacağıdır. Bunun cevabı Bu burca mensup kişilerin  yıldız nda yatacak ve dasha Bu burca mensup kişisi devreye giriyor. Böyle bir geçişte malefik bir dasha, Bu burca mensup kişinin tüm avantajlardan yararlanmasına izin vermez. Buna rağmen iş yerinde Bu burca mensup kişi itibarı yükselecek ve hayırlı olaylar yaşanacaktır.

Bu burca mensup kişi yer değiştirmek zorunda kalabilir ve yurt dışına çıkma fırsatı yakalayabilir. Bu burca mensup kişi arazi veya lüks bir araç satın alabilecek ama mutluluk orada olmayacak. Satürn'ün geçişi Bu burca mensup kişiler üzerindeki baskıyı sürdürecek ve zihinsel huzuru etkileyecektir.

Annenin sağlığı sıkıntılar görecek ve onunla olan ilişkiyi etkileyebilir. Kişi ciltte parlaklık eksikliği görecek ve dişlerle ilgili sorunlarla birlikte saç dökülmesini görecek. Bu burca mensup kişilerin  düşük enerjisi, Bu burca mensup kişilerin  şeylerden zevk alma yeteneklerini etkileyecektir.

Genel Bu burca mensup kişi, bu geçiş sırasında inişler ve çıkışlar görecek ve Shani Dhaiya olduğu için ve kişi zihinsel huzurdan yoksun olacak.

Çözüm: Kişi, Jyotish kalitesindeki Gümüş kolyedeki Sarı topaz aracılığıyla 5. evin lordu Jüpiter'e güç vermelidir.

Saturn Transit 2023 Yükselen Yay Üzerindeki Etkileri

Gezegen Satürn, 2. ve 3. evin efendisidir ve kazanç, aile, konuşma, beslenme alışkanlıkları, cesaret, kardeşler ve kısa mesafeli seyahatleri yöneten zararlı bir gezegen olarak kabul edilir. Satürn transitinin görünümü aşağıdaki evlere düşecek:

 • 4. ev aile içi barışı, anneyi, varlıkları ve vatanı yönetir.
 • 8. ev, uzun ömür, kayınpeder ve eşin gelirini yönetir.
 • 11. ev kazançları, arkadaşları ve zaferi yönetir.

Şimdi bu, Yay Bu burca mensup kişilerin in iyi vakit geçirecekleri anlamına geliyor çünkü Satürn'ün geçişi doğal olarak 3. evde sonuçlanıyor.

Bu burca mensup kişiler cesarette bir artış görüyorlar ve kariyerlerinde büyümek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. Bu iyi sonuçlar getirecek ve Bu burca mensup kişinin terfi arayışı başarıya ulaşacaktır. Bu burca mensup kişi, yurt dışına veya kendi seçtikleri yerlere gitme fırsatı bulacak. Bu geçiş, bir iş kurmak için çok hayırlıdır ve eğer Bu burca mensup kişilerin  bir iş yapma potansiyeli varsa, o zaman bu geçiş bunun için bir fırsat getirecektir. Bu burca mensup kişi kesinlikle çok zorlayacak ve elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Kazançlar artacak ve Bu burca mensup kişilerin  mali durumu iyileşecek. Bu, bir mülke yatırım yapma fırsatı getirecek ve aynı zamanda Bu burca mensup kişi, hızlı kazançlar için ticarete başlamayı öğrenebilir.

Bir ilişkide etki iyi olacak ve kişi etrafındaki insanları mutlu etme ihtiyacı hissedecek. Bu burca mensup kişinin arkadaşları ve komşuları çok destekleyici olacak ve Bu burca mensup kişi kesinlikle onların desteğinden faydalanacaktır. Kriz zamanlarında mutlaka ayağa kalkarlar. Bu burca mensup kişi, iyi iletişim becerileri kazanacak ve bu, Bu burca mensup kişinin ilişkileri yerine getirmesine yardımcı olacaktır. Mesaj ve anlam etkili bir şekilde aktarılacak ve evlilikte yanlış anlaşılmalar olmayacak. Satürn'ün 5. ev üzerindeki görünümü, özellikle aşk ilişkilerinde biraz zarar verebilir ve onu evliliğe dönüştürmek isteyenler zorluklarla karşılaşacaktır. Ayrıca çocuklarla ilgili endişeler olacaktır ve en büyük çocuk sorunlara neden olabilir ve stres getirebilir.

Sağlık üzerindeki etki iyi olacak ve daha önce belirtildiği gibi kişi enerji dolu olacaktır. Aynı zamanda, Bu burca mensup kişilerin  canlılığı da zirvede olacak.

Genel olarak çok hayırlı bir geçiş olacak ve kişi her yönden büyüme görecek.

Çözüm: Bu burca mensup kişi, Gümüş bir yüzük Jyotish kalitesinde Sarı safir aracılığıyla yükselen lordları güçlendirmelidir.

Saturn Transit 2023 Oğlak Yükselen Üzerindeki Etkileri

Gezegen Satürn 1. ve 2. evin yöneticisidir ve onlar için en faydalı gezegendir. Satürn transiti 2023 onların 2. evlerinde gerçekleşecek ve Satürn 4., 8. ve 11. evlerde görünüm yapacak. Bu, aşağıdaki anlamların bu geçişte Satürn'den etkileneceği anlamına gelir:

 • Vücut.
 • Sağlık.
 • Mod.
 • Aile.
 • Yeme alışkanlığı.
 • Maaş.
 • Varlık.
 • Varlıklar.
 • Uzun ömür
 • Eş geliri.
 • Arkadaşlar.
 • Büyük kazançlar.

Bu onlar için güzel bir dönem olacak. Satürn'ün onlar için olumlu rolü, aşağıdaki alanlarda iyi sonuçlar getirecektir:

Bu burca mensup kişinin kariyeri bir yükseliş görecek ve Bu burca mensup kişi tarafından yeni bir büyük pozisyon elde edilecek. Satürn bunu kolaylıkla getirecek ve çok fazla mücadele olmayacak. Bu burca mensup kişiler yurt dışına veya istedikleri bir yere gitme fırsatı yakalayabilirler. Satürn'ün geçişi, özellikle kişi bankacılık ve finans ile ilgili bir kariyer çizgisinde olduğunda iyi haberler getirecek.

İş dünyasında da bu geçiş kesinlikle yardımcı olacak ve satışlarda ani bir artış olacak. Kariyerin iyi şekli nedeniyle kişi, mali açıdan olumlu bir artış görecek. 2. ev aynı zamanda tasarrufla ilgilidir ve Bu burca mensup kişilerin  tasarruf edebilecekleri anlamına gelir. Bu burca mensup kişiler tarafından gelecekte faydalı olacak yatırımlar yapılacak. Bu burca mensup kişilerin  beklenmedik kaynaklardan miras veya ani kazanç elde etme şansı vardır.

2. ev 7. evden 8. evdir ve 4. evdeki görünümü nedeniyle evlilik ve aile içi ilişkileri etkileyecektir. Bu, Bu burca mensup kişi evliliğin daha iyi hale geleceği ve Bu burca mensup kişilerin  eşleri ve aileleri ile iyi vakit geçirebilecekleri anlamına gelir. Eşlerin gelirlerinde artış ve kanunlar çerçevesinde hayırlı olaylar olacaktır.

Satürn'ün sağlıkları üzerindeki önemi her şeyden önemlidir ve kendi burcundaki Kova burcundaki geçişi, zihin ve bedene istikrar getirecektir. Bu burca mensup kişi, varsa hastalığın üstesinden gelecektir. Aynı zamanda, yemek alışkanlıkları üzerinde kontrol olacak ve Bu burca mensup kişiler dinsel olarak sağlıklı olmaya çalışacaklar.

Genel olarak, bu geçiş hayatlarının tüm meselelerinde faydalı görünüyor.

Çözüm: Bu burca mensup kişiler, gümüş metal veya pandantifli Jyotish kalitesinde bir Mavi Safir aracılığıyla yükselen lord olan gezegen Satürn'e güç vermelidir.

Saturn Transit 2023 Kova Yükselen Üzerindeki Etkileri

Yükselen Kova için Satürn gezegeni 1. ve 12. evin efendisi olarak geçiş yapacak ve bu da Satürn gezegenini Kova için en önemli gezegen yapıyor. Satürn'ün Kova burcundaki geçişi yükselenleri üzerinden gerçekleşecek ve bu onlar için büyük bir rahatlama getirecek. Transit Satürn aşağıdaki evlere açı verecek:

 • Kardeşi, kısa mesafeli yolculukları, cesareti yöneten 3. ev.
 • 7. ev evlilik, eş ve her türlü ortaklığı yönetir.
 • 10. ev kariyer, statü ve baba pozisyonu hakkında hüküm verir.

Şimdi, çünkü Satürn 1. evin üzerinde olacak ve yükselen lord olarak Satürn kişiye yeni keşfedilmiş bir enerji getirecek. Kişi düşünceli olacak ve eskisinden daha çalışkan olacaktır. Kariyer hedefleri net olacak ve kişi tam bir cesaretle onların peşinden gidecek.

Kişi, önemli bir görevi yerine getirme fırsatı elde edecek ve bu görevi iyi bir şekilde yerine getirebilecektir. Bu Bu burca mensup kişiye dikkat çekecek ve Bu burca mensup kişi bir terfi şeklinde iyi bir şekilde ödüllendirilecektir. Ancak bu, 2023 yılının son aylarında olur. İş için de Bu burca mensup kişiler, daha iyi kazançlar ve işin genişlemesi ile iyi sonuçlar görecekler.

Bir ilişkide kişi, bir eş bulmak için bir fırsat görecek. Kişi evlilikte sorunlar yaşıyorsa, 7. evdeki Satürn yönü bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Saturn Transit 2023 Yükselen Balık Üzerindeki Etkileri

Satürn 10. ve 11. evin efendisidir ve onlar için zararlı bir gezegen olarak kabul edilir. Satürn, onlar için aşağıdaki anlamlara hükmeder ve bunlardan bazıları çok önemlidir ve aşağıdaki gibidir:

 • Kazançlar
 • Arkadaşlar.
 • Ağ oluşturma.
 • Büyük kardeş
 • Babanın kardeşi.
 • Görkem.
 • Yurt dışı.
 • Uzak yerler.
 • Masraflar.
 • Uyumak.

Satürn'ün Kova burcundaki geçişi aşağıdaki evlerin üzerinden gerçekleşecek:

 • Geliri yöneten 2. ev,
 • 6. ev düşmanları, borçları ve hastalıkları yönetir.
 • Şans, din ve babayı yöneten 9. ev.

Satürn'ün bu geçişi Bu burca mensup kişiler için benzersiz ve ilginç olacak çünkü Satürn'ün geçişi 12. evin üzerinde olsa da Kova burcunda gerçekleşecek. Bu, Satürn'ün çoğunlukla 12. evdeki ve 11. evlerin bir kısmındaki iyi sonuçlarını verebileceği anlamına gelir.

Başlangıç ​​aşamalarında, kişi işyerinde düşmanların ve sorunların arttığını görecek. Ancak Bu burca mensup kişiler katıksız bir kararlılıkla bunun üstesinden gelebileceklerdir. Satürn'ün 6. ev üzerindeki görünümü bunu yapacak ve aynı zamanda yerel ve rekabetçilik konusundaki kibirini artıracaktır. Bu aslında, spor vb. gibi rekabetin çağrıldığı sınavlarda ve kariyerlerde Bu burca mensup kişi kişiye fayda sağlayabilir.

Zenginlik açısından bu geçiş kazanç getirebilir ve yine çoğunlukla yurt dışından olacaktır. Bu burca mensup kişi, yurt dışından muazzam kazançlar görecek, bu da yurtdışında bulunan veya çok uluslu şirketlerde çalışanların bundan faydalanacağı anlamına geliyor.

İlişki açısından Bu burca mensup kişi, Baba ile başa çıkmakta sorun yaşayacaktır. Eş ile bir kopukluk olacak ve bu geçiş kişinin mahremiyetini ve cinsel hayatını etkileyebilir.

Sağlık alanında, Bu burca mensup kişi dikkatli olmak zorunda kalacak. Uykunun etkilenmesi muhtemeldir ve Satürn'ün gerileme durumu sırasında, Bu burca mensup kişiler uyku eksikliği veya kalitesiz uyku yaşayacaklardır.

Genel olarak, Satürn'ün bu geçişi yanlış anlaşılmamalı ve olumsuz bir şekilde ele alınmamalıdır. Bu geçiş iyi sonuçlar getirebilir ve Bu burca mensup kişilerin  yurtdışına yerleşmesini sağlayabilir.

Çözüm: Gümüş kolye ya da yüzük Jyotish kalitesindeki Sitrin le Jüpiter'e güç verilmelidir.

Çözüm

Gördüğünüz gibi Satürn'ün 2023 yılındaki geçişi, hangi evden geçtiğine bağlı olarak iyi ve kötü etkiler getirecek. Dikkatlice okumak ve tahminlerde bulunmak önemlidir çünkü bunları yorumlamak için yanlış anlaşılmalar olabilir. Örneğin Yengeç, Başak ve Balık burcu için yükselen Satürn geçişi negatif evlerden geçecek ama bu geçiş Kova burcunda olduğu için sonuçlar da iyi olabilir.

Genel olarak, Koç, Boğa, İkizler, Terazi ve Kova yükselen burçları bu geçişten en çok yararlanacak.

şenay yangel imza

 • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık