Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn Oğlak Transitinin Burçlara Etkileri

Koç Burcu

Toplumdaki duruşunuz şimdi Satürn'ün incelemesine tabi tutulmakta. Tam olarak ortaya koyduklarınızla ilgili bir dizi testten geçecek. Bazılarınız meslek hayatınızda tanınmış ve kariyer "ödülleri" ni alır konumdayken, bazıları ise şimdiye kadar alınan yanlış kararların ağırlığını daha da derinden hissedebilirler.
Bu transit altında mesleki ve kamusal hayatınızda güvenli sağlam temeller üzerine başlangıçlar yapma şansınız.

Satürn'ün onuncu evden geçişi, Hayata karşı daha gerçekçi kılacak UYANDIRACAK sizleri; Sahip olduğunuz ve şimdiye kadar başaramadığınız şeylerin farkına varacaksınız. Hataları yanlış kararları telafi etmek için şansınızı doğru değerlendirebilme imkanı ile karşı karşıyasınız. İşiniz veya başarılarınız artık daha görünür durumda olacak.

Bu dönem, kaç yaşında olursanız olun yetişkinliğe olgunluğa geçiş ve sorumlulukların kabulü için etkili bir dönem sizler için.

Boğa Burcu

Yeni olan şeylerin getirdiği maddi manevi zenginliklerden payınıza düşeni alabileceksiniz. Amaçlarınız değişecek yalnızca gerçekleri, bilgiyi ve bilgelik için gerekli olana yöneleceğiniz azminizle istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Öğrenecek başkalarına da öğreterek büyüyeceğiniz gelişeceğiniz enerjiler. Çoğunuz için yayıncılık ve eğitimde önemli başarılar elde edilebilir. Zamanınızı, özellikle öğrenme gelişme adına uzun vadeli hedefler ile verimli bir şekilde kullanmak için bu transiti çok iyi değerlendirmelisiniz. Şimdi yoğunlaşın, odaklanın ve uzmanlaşmanız gerektiğinin bilinci ile kendinize kesin hedefler belirleyerek süreci doğru yönlendirin. Yayınlar, yazı yazma, fikir paylaşma ve çalışmalarla mükemmel bir noktaya erişebilirsiniz.

İkizler Burcu

Gücü nasıl ele alıyorsunuz? Arzularınız lamı ilerliyorsunuz? Samimi ilişkiler gerçekten dürüstlük üzerine mi kurulu? Ne çeşit takıntılar ve bağımlılıklarınız var? Bu sorulara doğru ve dürüstçe cevap vermeyi başarmalısınız. Bu Transit başlangıcında, en derin istek ve korkularınızı sorgulamanızı zorlayan 3ncü şahıslar ve dış dünya baskısına karşı özellikle hassas olabilirsiniz. Bunlar arasında cinsel hayatınız, Finansal konular (özellikle borçlar, yükümlülükler ve ortak finansmanlarla ilgili) ve kontrolü elden bırakmamalısınız.

2014 2015 yıllarında neler yaşadığınızı hatırlayın ve bu dönemde temkinli kararlar almaya özen gösterin. Oğlak burcundaki öğretmen Satürn geçişi ile birlikte, finansal paylaşım, güç birlikleri ya da bir ortak olmadan hayatınızı yaşamak mecburiyeti uzun vadeli bir ortaklığın zorluklarıyla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. HATIRLAYIN.

Yengeç Burcu

Yaş ve yaşam koşullarınıza bağlı olarak, "Önemli ortaklıklar", sevdiklerinizle, iş ortaklıklarıyla ve hatta derin dostluklarla olan ortaklıklar ile ilgili pek çok deneyim yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır süre gelen dostlukları yüzeysel ve tatmin edici görmeyebilir ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Özel yaşamınızda bir ilişkideki sorunlu alanların bu geçişin başlangıç aşamalarında kusurlar olduklarından daha büyük görünebilir gözünüze. Kararları, hem güçlü hem de zayıf yanları ile ele alırken haksızlık etmeden dengeleri korumaya özen gösterin.

Bu döngü sırasında, ilişkilerinizde oynadığınız rolü belirleyip "KENDİNİZ" olduğunuzdan emin olun. İlişkilerinizdeki karmaşık duyguları, onları incitmeden göz ardı etmeden ortaya koymaya çalışın. İkili ilişkilerinizde ortaya çıkan herhangi bir sorunun kökenine baktığınızda korkusuz olun.

Aslan Burcu

Enerjinizi dağıttıysanız ve gerçekte ne kadar çok şey yaptığınızı bilmiyorsanız ve onaylamadıysanız, Satürn bu anlamda toparlamanızı sağlayacak enerjileri getirmekte sizlere.

Sağlık ile ilgili konularda Satürn sizi endişelendirebilir. Bununla birlikte, sağlıkla ilgili endişeler bu transit sırasında dikkate alınırsa erken teşhis başta olmak üzere riskli rahatsızlıklara sebebiyet vermeden yaşam kalitenizi arttıracak aktiviteleri kendi arzu ve kararlılığınızla edinebilir köklü değişimler içinde olabilirsiniz. Bu Transit sonuna kadar, daha verimli olmak, daha sağlıklı bir şekilde yaşamanız gerektiğinin bilincine erişeceksiniz.

Ayrıca kötü alışkanlıklarınızı bırakabilmek için motivasyon ve kararlılığın olumlu deneyimlerini yaşayabilirsiniz. Daha iyi şartlarda uzun vadeli ve değerlerinizi yansıtan bir iş arayışı içindeyseniz sabırla hareket etmelisiniz. Hızlı kararlar beklentilerinizi karşılamayabilir.

Başak Burcu

Çocuklar, romantizm, yaratıcılık gibi tüm bu yaşam alanlarında etkili olacak bu geçişi iyi değerlendirmeli olabildiğinde dengeli ve istikrarlı hissetmek için gerçekten gayret göstermelisiniz. Hayatınız bu süre zarfında daha istikrarlı bir hal alacaktır çünkü muhtemelen kendinize gerçekçi ve makul bir şekilde bakabileceksiniz. Bu transit, belirsizliği azaltma etkisi gösterir.

Terazi Burcu

Terazi burçları genel anlamda bu transit altında, duygusal anlamda büyük bir "ARINMA" yaşayacak. Şu anda sorumluluklarınızı külfet olarak görebilir daha önce yaptıklarınızdan daha fazla baskı altında hissedebilirsiniz. Ama unutmamalısınız her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.

Bu transit zarfında, hayatınızdaki önemli bir insana, bir otorite figürüne karşı bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Seçtiğiniz yaşam yolunda ilerlemenin engellendiğini güvende olmadığınızı "Bırakılmış terkedilmiş" hissi içinde olabilirsiniz. Fiziksel bedeninizi daha gerçekçi bir şekilde incelemeye başlayarak kusurlarınız ile ilgili çok takıntılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızı şimdiye kadar yaşadığınız olayları iyileştirme çalışmalarına başlayın. Gelişmeler bir gecede gelmeyecek, ancak yavaş ve istikrarlı bir yaklaşım, daha sonra ödülleri getirecektir. Bu enerji ile kariyer başlangıçları için önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zemin hazırlamanız ve sonunda hayatınızda çok önemli olan uzun vadeli bir proje inşa etmeniz gerekebilir. Bu zamanı, onarım ve yeniden yapılanma için ideal bir dönem olarak düşünün.

Akrep Burcu

Oğlak burcundaki Satürn geçişi ile Yetkili kişiler ile ve hayatınızdaki sizden yaşça büyük insanlarla olan güçlendirilmiş ilişkiler, büyük ölçüde hayatınızdaki destekleyici bir rol oynayabilir. Yaptığınız iş ve üstlendiğiniz sorumluluklar size güçlü bir güven duygusu sağlar. Kendi yetenekleriniz hakkında daha olgun bir kavrayışa sahip olduğunuz için, başkalarına karşı da daha sorumlu olduğunuzun bilinci ile ilerleyebileceksiniz. Kendinize gerçekçi ve mantıklı bakarsanız, kendinizi ve yeteneklerinizi daha açık ve gerçekçi görürsünüz. Hayatınızda şu an sorumluluklarınızın ne olduğunu biliyorsunuz ve onlarla tanışıyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edemediğiniz konular yüzünden iş ve özel yaşamınızda ki hatalarınızı telafi edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Yay Burcu

Kendinizi finansal anlamda sağlam bir yere yerleştirmek için bu transitin güçlü enerjisini iyi kullanın. Bütçeler hazırlayın, harcama biçiminizi inceleyin ve boşa harcamış uygulamaları ve tutumları ortadan kaldırın. Kredileriniz sizi yorduysa (Başkalarından borç para ödünç aldıysanız), Satürn bir şekilde bu tutumun sağlıksız olduğunu ve bu alışkanlıkların değişmesi gerektiğini öğretecek sizlere. Paranızı daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Daha az harcayarak paranızı biriktirmenin yaratıcı yollarını bulabilirsiniz. Doğum haritalarınızda 2nci ev gelirlerinizi kendi çabalarınız ile kazanımlarınızı temsil eder. Kişisel eşyaları, öz saygıyı, kişisel yetenekleri ve kişisel değerleri de yönetir. Yaşamın bu alanlarında, evren temellerin güçlü olduğunu kontrol ediyormuş gibi türlü testler yaşatabilir sizlere. Satürn Oğlak burcunda ki geçişi ile çok başarılı enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın yönetimi ile ilgili olarak daha iyi bir pozisyona gelmeniz için ödüllendirici bir döngü içindesiniz. Sahip olduğunuz doğuştan gelen organizasyonlu parayı doğru yönlendirebilme özelliğiniz tüm gücü ile ortaya çıkacaktır.

Oğlak Burcu

Artık tam anlamı ile İYİ’yi KÖTÜ’yü ayırt etmeli kötüye inanmayı seçip iyi olanı kaybedecek yaklaşımlar içine girmemelisiniz. Bu transit altında özgüveninizi dönüşümünü yukarı çekmeyi başarabilirsiniz. Satürn yüzeysel olanı dağıtıp parçalamaya başlıyor. Bencillikleriniz kurgularınız ardınızda kalıyor. Rüya gerçeğe yeniliyor. Bu transit altında sonuç, yeni keşfedilen bir kimliktir ve kendinizle ilgili gerçekçi bir anlayışın sizlere katacağı maddi manevi zenginliklerdir. Satürn'ün geçişini en iyi şekilde değerlendirmenin yolu, sorumluluklarınızı en iyi şekilde karşılamaktır. Yanlış insanlara tekrar değer vererek yaşadığınız hayal kırıklığının hüznünü yaşayın ancak bunun pişmanlığa veya kızgınlığa dönüşmesine izin vermeyin. Bunun yerine, ruhunuzu da kendinizi de iyileştirmeye hayat yolunuzda sizi seven değer veren insanlar la yürümeye odaklanın. Bu transit altında Sabırsızlığa değil sabır ve olgunluğa ödüller gelecektir hayat okulunda.

Kova Burcu

Eskiden bu yana devam eden hırslar öfke kin ego gibi yorucu enerjilerden uzaklaşmayı başardığınız takdirde büyük bir rahatlama ile zincirlenmiş ruhunuzu özgürleştirebilirsiniz. On ikinci evde geçiş yapan Satürn, Geçmişteki başarısızlıkları başkalarını suçlamadan başarıya çevirmek için elinizden geleni yapma fırsatı verebilir sizlere. Mümkün olduğunca bu tarz şeylerden kendinizi ayırın. Yasal konularda dikkatli olun daha büyük hatalara neden olacak yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin. İçsel anlamda Öz-değer meseleleri ile mücadele ediyor olabilirsiniz ve bu, hayatta istediğin ve hak ettiğinizi düşündüğünüz şeylerin peşinden gidip gelemeyeceğinizi gerçekten keşfetmek için iyi bir zamandır. Şimdi size düşen kendi ruhunuz başta olmak üzere farkına varamadığınız düşmanlarınızı tanımak dost bildiğiniz düşmanların gerçek yüzlerinin ortaya çıkması ile kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin olgunluğuna erişmek olacaktır. Bu transit olumsuz özelliklerinizi dönüştürmek için bir fırsatta olabilir sizler için. Alışkanlıklarınızın ve ben benim arzularım benim isteklerim benim önceliklerim gibi ısrarlardan uzaklaşabileceğiniz takdirde.

Balık Burcu

Başkalarının hayatında ki konumunuza gördüğünüz değer ve değersizliğe dikkatle bakabilir ortaklıklar, romantizm, kariyer, gibi konuları gerçekçi şekilde değerlendirerek size zarar veren pek çok şeyi hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Satürn Oğlak burcunda ilerlemeye devam ettikçe en derin dileklerinize ve kişisel yolunuza umutlarınıza yenilikçi yaklaşımlar getirmenin başarılı geri dönüşümü ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde uzun süreli bağlantılar kurmak için güzel fırsatlar olabilir. Bir grupta daha fazla nüfuz sahibi olabilirsiniz, bu muhtemelen doğal olarak öncülük edeceğiniz ilklerinde habercisi sizler için. Geleceğiniz için sağlam planlar yapmanın zamanı geldi. Özellikle uzun vadeli olana odaklanmak ve bu alanlar ile ilgili çalışmalara yönelik sabırla hareket etmek kazanımlarınızı da arttıracaktır.

Satürn bizlere olgunluk sabır ve oto kontrolü öğretir. Her burç mensubuna hayatın ciddi yönlerini öğretici mesajlarını dikkate alıp uyanışın getirdiği güzellikler ile yeni başlangıçların huzurla sevgi ile gelmesini diliyorum.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık