Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Rahu Ketu Transit 2022 Tarihleri 12 Nisan 2022 - 30 Ekim 2023

Rahu Ketu Transit 2022 Tarihleri
12 Nisan 2022 - 30 Ekim 2023 
Koç burcu için Rahu Ketu Transit 2022
1. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar kendi burcunuz Koç'ta geçiyor. Rahu'nuzun 1. evinizdeki bu özel geçişi, toplumdaki saygı ve statünüzde ani bir yükseliş getirecek. 2022-2023'te daha zengin olabilirsiniz. Sosyal bağlantılarınızı artırmak ve hayatta önemli bir şey elde etmek için derin bir susuzluk ve arzu olacak. Bazı Koç insanları, bu Rahu transiti sırasında herhangi bir ölçüde para ve şöhret peşinde koşacaklar. Toplam gelirinizde maddi kazançlar ve büyüme olacak, ancak memnuniyet ve aile refahı eksikliği olacak. Ev hayatınız ve ilişkileriniz bu dönemde yakın çevrenizden zarar görebilir. Öte yandan, bu dönemde geliriniz ve kârınız artacaktır. Dünya rahatınız mutlaka yükselecektir.
 
7. Eve Ketu Geçişi
Ketu, 12 Nisan 2022'den itibaren 7. evinizde Terazi burcunda geçiş yaparak aşk ve evlilik hayatınızda çatışmalar, yanlış anlamalar, kaos getirecek. İlişkinizde bir güven eksikliği olacak. 2022-2023 yıllarında eşiniz de sağlık sorunları yaşayabilir. Bazı insanlar aşk hayatlarında veya evlilik hayatlarında bir ayrılık, boşanma veya ayrılık yaşayabilirler. Çok azı, yakın evlilik yaşamlarında fiziksel uyumluluk veya mesafe ve ekşilik eksikliğinden muzdarip olabilir. Sonuç olarak, barış ve aile içi uyum eksikliği olacaktır. Genel olarak, 2022'deki bu Rahu-Ketu geçişi, sosyal düzeyde maddi ödüller ve kazanımlar getirecek, ancak ilişkilerinizde sorunlar olacak.
 
 
Boğa burcu için Rahu Ketu Transit 2022
12. Eve Rahu Geçişi
12 Nisan 2022 - 30 Ekim 2023 tarihleri arasında Koç burcundaki 12. evinizdeki Rahu geçişi, günlük rutin yaşamınızda bazı iyi dönüşümler ve makul değişiklikler getirecektir. Günlük işlerinizde özel bir şey olacak. Hayat monoton olmayacak. Düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz. İthalat-ihracat faaliyetlerinde olduğu kadar siyasi çalışmalarda da başarı olacaktır. Kamusal alanlarda parlayabilirsiniz, bazı insanlar 2022-2023 yılları arasında yabancı bir ülkede eğitim veya meslek edinebilir. Başarı ve mutluluk, sıkı çalışma ve ısrarlı çabadan sonra gelecektir. Sabrınız başarının anahtarı olacaktır. Aile ortamı huzurlu olacaktır. Evlilik hayatı mutlu olacak.

Rahu Ketu Geçişi
6. Eve Ketu Geçişi
6. evinizdeki Terazi burcunda geçiş yapacak olan Ketu, hukuki konulardaki mücadeleden sonra başarıyı getirecektir. Meslek hayatınızda sorunlar olacaktır ancak mücadele sonrasında büyüme ve kazanımlar olacaktır. Sağlığınız ve aile üyelerinin sağlığı, Ketu transitinin bu döneminde sürekli olarak iyi olmayacaktır. Boğa burçları de yabancı bir ülkede popülerlik kazanabilir ve bazıları 2022-2023'te devlet ve özel sektörde istediği işi alabilir. İşsizler bu yıl istihdam edilecek. Aşk hayatı acı ve ıstırap verebilir.

 

Rahu Ketu Transit 2022 İkizler Ay Burcu İçin
11. Eve Rahu Geçişi
Drikpanchang'a göre 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar Koç burcunda Rahu transiti 11. evinizde olacak. Rahu'nun bu geçişi, aşk hayatınızda birçok istikrarsızlık ve beklenmedik değişiklikler getirecek. Bekarlar, 2022-2023 döneminde birden fazla potansiyel partner bulabilir veya birden fazla partnerle gizli bir ilişki yaşayabilir. Bazıları gizli evlilik dışı ilişkileri nedeniyle ifşa olabilir. Mesleğinizde yaratıcılığınız zirvede olacak. İşinizdeki parlaklığınız ve yeterliliğiniz nedeniyle aniden popülerlik ve tanınırlık kazanabilirsiniz. Medyada, şov dünyasında, sanatsal alanda veya yazarlıkta olan İkizler burçları, bu süre zarfında hayatta hızlı bir başarı ve popülerlik kazanabilirler. Bazı insanlar da kendi seçtikleri kişiyle başarılı bir şekilde evlenebilirler. Aşk evliliği bazı burçlar için mutluluk ve şans getirebilir.

Rahu Ketu Geçişi
5. Eve Ketu Geçişi
Terazi burcundaki 5. evinizdeki Ketu geçişi, spor ve sanatsal girişimler yoluyla zenginlik ve başarı getirecektir. Çabalarınızın çoğunda başarılı olacaksınız. Yaratıcı arayıştan gelen zenginlik, 2022-2023'te bir olasılık. İş veya serbest meslek başarı ve refah getirecektir. Dünyevi konforunuz ve yaşam tarzınız bu yıl yükselecek. Bu yıl sizin için para sıkıntısı olmayacak. Beklenmedik bir gelir kaynağı veya bir miktar nakit neşe ve zevk getirecektir. Her ne kadar bazı arkadaşlarınız ve bağlantılarınız bozulsa da, bazıları uzun vadede düşmanınız olabilir.


Rahu Ketu Transit 2022 Yengeç Ay Burcu İçin
10. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar Koç Burcundaki 10. evinizden geçiş yapacak. Bu Rahu, birçok Yengeç burcu burçlarsi için bir hükümet işinde veya bir kamu hizmeti forumunda yüksek belirlenmiş bir pozisyona ulaşmayı başaracak. Bazı Yengeç burçları siyasette başarılı ve muzaffer olabilir. Çok azı spor ve sinemada da parlayacak. Sahtekârlık bir düşüşe veya skandala yol açabilir. Bazı insanlar iş yerinizde size karşı komplo kurabilir. 2022-2023'te sosyal olarak mutlu, neşeli bir hayat yaşayacaksınız. Para kıtlığı olmayacak ve bazı insanlar güçlü bir konuma ve iyi bir zenginliğe sahip olabilir. Ancak, abartılı ve hoşgörülü aktiviteleriniz nedeniyle likit nakit sıkıntısı veya birikim eksikliği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Etkili insanlarla iletişiminiz önemli konularda size yardımcı olacaktır.

Rahu Ketu Geçişi
4. Eve Ketu Geçişi
2022-2023 döneminde Terazi burcundaki 4. evinizdeki Ketu geçişi, ev hayatında kaos ve barış eksikliği getirecektir. Evlilik mutluluğunuzda ve evdeki uyumunuzda bir azalma olacak. Eşiniz ve aile üyelerinizle ilişkiniz bu yıl zarar görebilir. Ailenizden biri de kritik bir hastalığa yakalanabilir. Bazı beklenmedik, talihsiz olaylar 2022-2023'te sizi şok edebilir. Bununla birlikte, bazı beklenmedik servet veya fonlar size geçici tatmin sağlayabilir. Aile üyeleri ve ilaçlar için harcamalar mümkündür. Bazı Yengeç insanları, mülkle ilgili dava sorunları veya çatışmalarla karşı karşıya kalabilir.

Rahu Ketu Transit 2022 Tarihleri
12 Nisan 2022 - 30 Ekim 2023
Rahu Ketu Transit 2022 Aslan Burcu İçin
9. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar Koç burcundaki 9. evinizden geçiş yapacak. Rahu'nun bu geçişi, kariyer ve Yüksek Öğrenim açısından verimli sonuçlar getirecektir. Birçok Aslan burçlarsi için 2022-2023 döneminde yüksek öğrenim görme ve yabancı ülkelerde iş bulma şansı yüksektir. Kişisel yaşamınızda bazı inişler ve çıkışlar olacak, ancak genel olarak evlilik hayatınız tatmin edici olacak. Bazı insanlar sevgilileri veya partnerleri tarafından aldatılabilir. Aşk hayatınız 2022-2023'te size biraz acı, keder ve tecrit verebilir. Çok azı zamansal ayrılıktan da muzdarip olabilir. Boşanmak isteyenler, bunu karşılıklı olarak iyi bir anlayış ve iletişim ile yapacaklardır. Serbest meslek veya sanatsal uğraş, yaşamda ani bir ün verebilir.

Rahu Ketu Geçişi
3. Eve Ketu Geçişi
Terazi burcundaki 3. evinizdeki Ketu transiti, eşinizden size destek ve sadakat getirecektir. Kardeşlerinizin yardımıyla veya arkadaşlarınız aracılığıyla servet veya iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz. Meslektaşlarla ilişkiler iyi olacak. 2022-2023 döneminde kendinizi enerjik ve sağlıklı hissedeceksiniz. Sıkı çalışma önemli olacak. Önemli işlerinizde her zaman gecikmeler olacaktır. Para yavaş gelecek, ancak genel refah ve yaşamdaki rahatlık orada olacak. Küçük bir kaza, kollarınızda, boynunuzda veya kulağınızda küçük bir yaralanmaya neden olabilir. Bununla birlikte, herhangi bir sağlık sorunundan veya yaralanmadan hızla kurtulacaksınız. Bu yıl iç barış hakim olacak. Evlilik hayatı size tatmin ve mutluluk verecektir.


Başak burcu için Rahu Ketu Transit 2022
8. Eve Rahu Geçişi
Rahu, Koç Burcunda 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar 8. evinizden geçiş yapacak. Rahu'nun bu geçişi, kişisel ve profesyonel yaşamınızda engeller, zorluklar ve barikatlar getirecektir. Aşk ilişkinizde karamsar ve mesafeli olabilirsiniz. Partneriniz sizi aldatabilir. Başarıya giden yolda birçok engel olacak. 2022-2023'te birçok başarısızlıkla karşılaşabilirsiniz. Bazı insanlar cilt hastalığından, bazıları ise özel hastalıktan muzdarip olabilir. 2022-2023 döneminde hedefinize ulaşamayabilir veya emellerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. En basit şeyleri bile halletmek için çok çalışmanız gerekebilir. Eşinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar olacak. Evlilik hayatınızda güven sorunları yaşayabilirsiniz. Eşiniz size karşı saldırganlaşabilir. 2022-2023'te iç barış ve refah eksikliği yaşanacak. Aile üyeleriyle olan ilişkiniz de zarar görebilir.

Rahu Ketu Geçişi
Terazi burcundaki 2. evinizdeki Ketu transiti size ani kazalar ve hafif yaralanmalar verebilir. Fon kıtlığı ve likit nakit olacak. Kazancın iyi olacak ama harcamaların da yüksek olacak. İlaç masrafları olacak. Bazı aile üyeleriniz bazı kronik sorunlardan muzdarip olabilir. Fiziksel rahatlığınız ve evlilik memnuniyetiniz bu yıl azalacak. Bununla birlikte, araştırma alanında veya okült ve Astrolojide olanlar, kariyerlerinde iyi bir gelişim göstereceklerdir. Bazıları mirastan veya kayınpederleri aracılığıyla mülk veya para da alabilir.


Terazi burcu için Rahu Ketu Transit 2022
7. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar Koç burcundaki 7. evinizden geçiş yapacak. Rahu'nun bu geçişi, işinizde ve mesleğinizde bazı değişiklikler getirecek. İşsiz insanlar iyi işlere sahip olacaklar. Yeni bir iş veya işe başlamak, 2022-2023'te gelişecek ve başarılı olacak. Evlilik hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir ve bu yıl zaman zaman eşinizle farklılıklar ortaya çıkacaktır. İlişkilerinizde manipülatif biraz ikna edici olacaksınız. Yaptığınız hileler bu sefer size kazanç sağlayabilir. 2022-2023'te yatırımlardan kazanç elde etmek çok mümkün. Bankacılık sektöründe olanlar mesleklerinde başarılı olacaklardır. Girişimciler bu sefer müreffeh olacak. Bazı Terazi insanları bu yıl da boşanma veya ayrılık yaşayabilir.

Rahu Ketu Geçişi
1. Eve Ketu Geçişi
Ketu 1. evde kendi Terazi burcunuzda geçiş yapacak, bu da hayatınızda sağlık sorunlarına ve ev içi gerilimlere neden olabilir sevgili Teraziler. Eşinizin sağlığı da size bazı endişeler verebilir. Bir sürü sıradan kaçamaklar ve kısa süreli aşklar olacak, ancak hiçbir şey önemli ve anlamlı bir şeye dönüşmeyecek. Bazı insanlar evlilik dışı aşk ilişkilerine karışabilir ve evlilik mutluluklarını mahvedebilir. Çocuklarınızın sağlığı da sizi endişelendirebilir. Bekarlar 2022'de sadık, destekleyici ortaklar bulamayabiliyor. Zaman zaman likit para kıtlığı olabilir. 2022-2023'te kurulan hiçbir dostluk, ilişki veya ortaklık uzun ömürlü olmayabilir.

Rahu Ketu Transit 2022 Akrep Ay Burcu İçin
6. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2022'ye kadar Koç burcundaki 6. evinizden geçiş yapacak. Rahu'nun bu geçişi Akrep burçları için iyi sonuçlar getirecek. Akrep insanları işlerinde ve mesleklerinde parlayacaklardır. Tıp, eczacılık ve mühendislik mesleklerinde olanlar 2022-2023'te başarıyı tadacaklar. Bazı insanlar bu süre zarfında siyasi alanda iyi bir boy ve statü elde edebilir. Çok azı devlet işlerinde de iş bulabilir. İşsizler bu yıl istihdam edilecek. Aşk hayatı sorunlu olacak ve bazı insanlar aşk partnerinden ayrılma veya ayrılma ile karşı karşıya kalabilir. Evli hayat genel olarak sorunsuz olacak.

Rahu Ketu Geçişi
12. Eve Ketu Geçişi
Ketu, Terazi'deki 12. evinizden geçiş yapacak ve bu, seyahatler ve yolculuklar yoluyla kazanımlar sağlayacaktır. Bazı Akrep burçları de yabancı bir ülkede başarı elde edecek. Çok azı kalıcı olarak yabancı bir ülkeye yerleşebilir. Bazılarınızın dava sorunlarından kurtulma veya mahkeme davalarında galip gelme ihtimaliniz yüksek. Düşmanlar 2022-2023 döneminde yenilecek. İdari sektör kamu hizmeti sektöründe olanlar görevlerini tamamlamak için çok çalışmak zorunda kalacaklar. Çalışma rutinleri yoğun olacaktır. Yönetim sektöründeki kişiler 2022-2023'te terfi ve zam alabilirler.


Yay burcu için Rahu Ketu Transit 2022
5. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar Koç burcundaki 5. evinizden geçiş yapacak. Rahu'nun bu geçişi, özellikle işyerinde hayatınıza yaratıcı özgürlük ve sanatsal tat getirecek. Medya ve showbiz endüstrisindekiler mesleklerinde başarılı olacaklardır. Sanatsal ve yaratıcı arayışlarınızda başarı elde edebilirsiniz. Resim, oyunculuk, dans, tasarım, pazarlama ile ilgili çabalar 2022-2023'te sürekli başarı ve para getirecek. Bazı Yay burçları şu anda Spor ve atletizm yoluyla ün kazanabilirler. Ancak aşk hayatınızda zorluklar ve acılarla karşılaşabilirsiniz. Bekarlar doğru partnerlerini bulamayabilirler ve birkaç gündelik flört ve aşk kısa ömürlü olacaktır. Bazı insanlar uzun süreli aşk ilişkilerinden ayrılmanın acısını çekebilir.

Rahu Ketu Geçişi
11. Eve Ketu Geçişi
Terazi burcundaki 11. evinizdeki Ketu transiti, iyi bir rahatlığın ve bolluğun hayatınıza geri döneceğini gösterir. Kazancınız artacak ve uzun bir mücadeleden sonra bazı arzularınız gerçekleşebilir. Sabır ve sıkı çaba, kariyerinizde çok önemli olacak. Bununla birlikte, bazı arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya bağlantılarınız 2022 ile 2023 arasındaki kritik bir zamanda sizi sırtınızdan bıçaklayabilir. Etkili insanlarla olan bağlantınız size erken kazanımlar sağlayabilir, ancak bu uzun bir süre için olumlu olmayacaktır. Öte yandan, birikimleriniz ve yaşam tarzınız artacak, toplumdaki veya işyerindeki itibarınız iyileşecek ve daha iyiye doğru yükselecek.


Oğlak burcu için Rahu Ketu Transit 2022
4. Eve Rahu Geçişi
12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar 4. evinizdeki Koç burcunda Rahu geçişi, evlilik ve ev yaşamınızda barış ve uyum eksikliği getirecektir. Aile üyeleri veya akrabalarla ilgili mülklerle ilgili bazı sorunlar olabilir. Ailenizde yanlış anlamalar ve kaos olacak. Bazı insanlar siyasetten ve tarımdan para kazanabilir. Gayrimenkul ve ithalat-ihracat ile ilgili işlerde de çok az kişi başarılı olacaktır. Oğlak burcu burçları, mülk anlaşmaları ve yatırımları yoluyla iyi bir servet kazanabilirler. Forex ticareti ve spekülasyonla ilgili faaliyetler, bol miktarda ani para verebilir. Kariyer gelişimi iyi olacak, ancak kişisel yaşamınız telaşlı olacak. Evlilik hayatınızda güven sorunları yaşayabilirsiniz. Eşiniz zaman zaman sizi desteklemeyebilir veya sizinle işbirliği yapmayabilir.

Rahu Ketu Geçişi
10. Eve Ketu Geçişi
10. evinizdeki Terazi burcundaki Ketu transiti, mesleğinizdeki ilk mücadele ve aksiliklerden sonra başarı getirecektir. Bazı insanlar için iş değişikliği veya iş yeri değişikliği olabilir. Bazı insanlar, rekabetçi sınavlarda başarılı olarak tıp ve mühendislik alanına kabul edilecektir. Bazı otoriteler kariyerinizde size destek olabilir. Kariyer gelişimi yavaş ama istikrarlı olacaktır. 2022-2023 döneminde hayatınızda para ve kaynak sıkıntısı olmayacak. 2022'de sağlığınıza ve aile fertlerinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekiyor.


Kova burcu için Rahu Ketu Transit 2022
3. Eve Rahu Geçişi
Rahu, 12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar Koç burcundaki 3. evinizden geçiş yapacak. Rahu'nun bu geçişi birçok Kova burçlarsi için şan, başarı ve popülerlik getirecek. Mutlu, neşeli, becerikli olacaksın ve birçok dilek ve hırsların yerine getirilecek. Meslektaşlarınız ve kıdemlileriniz, işinizdeki mükemmelliğiniz için sizi övecekler. İş yerinizde saygınız artacak. Medya ve iletişim sektöründe olanlar önemli kazanımlar, terfiler alabilirler. Kariyerinizde büyüme ve itibarınızda gelişme olacak. Sanatsal ve yaratıcı arayışlar size zenginlik ve popülerlik de kazandıracak. Bazıları da spor yıldızı olabilir. Birçok Kova burcu insanı için kazancınızda artış olacaktır. Aşk hayatı iyi gidecek ve bazıları 2022-2023 döneminde ideal eşleşmelerine kavuşabilir.

Rahu Ketu Geçişi
9. Eve Ketu Geçişi
Terazi burcundaki 9. evinizdeki Ketu Transit, yüksek öğrenimde veya yabancı bir ülkede engeller olabilir. Bazı insanlar yabancı bir ülkeye gitmek için biraz daha beklemek zorunda kalabilir, ancak genel olarak, Ketu'nun bu geçişi yabancı bir ülkede eğitim ve kariyerde başarı sağlayacaktır. Bazı insanlar yabancı bir ülkede yüksek atama ile istihdam edilecektir. Kova burçları ayrıca dine, hayır işlerine, Maneviyat, yoga ve Astrolojiye daha fazla meyilli olacaklardır.

Rahu Ketu Transit 2022 BALIK Ay Burcu İçin
2. Eve Rahu Geçişi
12 Nisan 2022'den 30 Ekim 2023'e kadar 2. evinizdeki Koç burcundaki Rahu transiti, kazancınızı ve dünyevi konforunuzu artırmak için birçok fırsat getirecektir. Fon kıtlığı olmayacak, ancak masraflarınız yüksek olacak. Sağlığınıza ve aile üyelerinizin sağlığına dikkat etmeniz gerekir. Aile hayatınızda kısa süreli de olsa bazı çalkantılar ve çatışmalarla karşılaşabilirsiniz. Mesleğinizde yükselme ve zengin olma arzunuz ve açlığınız artacaktır. Kariyer ve finans durumunda şans sizden yana olacak. Kariyer gelişiminiz 2022-2023'te iyi olacak. Bazı Balık burçları de mesleklerinde iyi pozisyonlar ve yüksek unvanlar elde edebilirler. Mesleğinizde beceri seviyeniz artacaktır. İş yerinizde emir ve gücünüz artar. Yetkililer de bu süre zarfında size destek olacaktır.

Rahu Ketu Geçişi
8. Eve Ketu Geçişi
2022-2023 yılları arasında 8. evinizdeki Terazi burcunda Ketu transiti, hayatınızda beklenmedik iyi şanslar ve öngörülemeyen sorunlar getirecektir. Maneviyat ve Okült bilime daha fazla meyledeceksiniz. 2022-2023'te hayatınızda güzel bir ahlaki ve ruhsal dönüşüm olacak. Size veya eşinize yönelik bazı sağlık sorunları birikimlerinizi kurutabilir. İlaç ve aile rahatlığı için harcamalar olacak.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık