Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

AY DÜĞÜMLERİ Rahu ve Ketu'nun Geçişlerinin Zodyak Burçlarına Etkileri

Rahu memnuniyetsizlik, panik, fobiler, obsesif bozukluk, kitlesel itiraz, arzu, hırs, kanser, sınırsız büyüme, açgözlülük, yenilikçilik, teknolojik büyüme, elektrik ve kitle iletişim araçları üzerinde egemenlik kuruyor. Ayrıca görünmeyen etkiler, kara büyü, büyü, sihirli öğrenciler (astroloji dâhil), şehvetli zevklere hoşgörülülük, can sıkıntısı, görünmeyen engeller, hayal kırıklıkları, yapılan sözler ve tutulmayan sözler, düşünce ve sanrıları karıştırıyor. Gezegensel ordu.

Ketu, anonimlik, ani beklenmedik yükseliş, ani beklenmedik yükseliş, dikkatsizlik, ayrımcılık (psişik yetenekleri güçlendirebilir) alerji, enfeksiyon, böcek, zor tanınan, ruhsal büyüme, hırsızlara maruz kalma gibi konular üzerinde kurallar koyar. Enfeksiyonlar, hastalıkları teşhis etmek güç, her türlü zararlı, kaza, felaket, pozisyon kaybı, aynı zamanda garip, olağandışı veya ilişki ortaklarının dolaylı bir göstergesi olabilir. Depresyonu olan insanlar genellikle Ketu grafikte kişisel gezegenler ile etkileşimdedir. Bu aynı zamanda çok kararsız veya yönsüz bir gezegen olup, karışıklığa neden olur. Ketu yıkılmış bir gezegendir.
Rahu ve Ketu aynı varlıktan doğduklarından özelliklerini paylaşıyorlar. Rahu bir yılan / Asura'nın başıdır; Ketu kuyruktur. Her ikisi de Amrita katılmadan önce büyük güce sahipti. Onlar yıkılmazlar. Rahu'nun tümü duyu organları olduğu için hiçbir şeyi saklayacak hiçbir midesi asla tatmin olamaz. Ketu'nun tümü beden ve başkan olmadığından kendi kendine bir anlamı yoktur ve çok mantıksız ve savunmasızdır ve enerjisini yönlendiren her şeyle bir bağ oluştururlar.

KOÇ

Rahu 4ncü evde transitte

Rahu, 4ncü evde transit geçeceği için sağlık bir endişe kaynağı olabilir sizler için. Bu transit, eğitimlerinizi ve akademik umutlarınızı etkileyecek ve annenizin sağlığı ve aile yaşamı konusunda daha dikkatli ve duyarlı olmalısınız. 4nci Evdeki Rahu transiti ile güvensiz hissetmenize ve prestijinizi ve şerefinizi kaybetme korkularınızı arttırabilir. Bu anlamda Yolunuzda birçok zorluk olabilir ve hayal kırıklığına neden olan sorunlar olabilir. Arazi, mülk ve araçlarla ilgili konularda bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rahu transiti ile özel konularınıza ve kişisel yaşamınıza odaklanabilirsiniz. Ailenize karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekecek ve ev atmosferini ilişkilerinizi daha iyi bir hale getirmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Rahu enerjisi ile daha, kontrolcü olmak etmek güçlü bir dürtü yaşarsınız ve bu, başkaları ile sürtüşmeye neden olabilir, Hiç kimse kontrol edilmekten hoşlanmaz. Başkalarının yaşamlarını yönetmeye çalışmayın.

Ketu 10ncu evde transitte

Oğlak burcundaki Ketu transitleri kariyerinizle ilgili konularda çalkantılı bir döneme işaret etmekte. Başarıya giden yol çok fazla emek ve mücadele getirebilir. İşinizde meydan okumalar la karşılaşabilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişiler ile sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşyerinizde arkanızdan dönen politikalara dikkat edin. Ve yeteneklerinizin hakkını ortaya koyun.
Finansal konularda ani bir değişim bekleyebilirsiniz; İş hayatınızda tanınırlığınız artabilir. Ayrıca aniden işinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazı önemli projeleriniz biraz gecikebilir ve görevlerinizi yerine getirmek için daha fazla uğraşmanız gerekecektir. Bu transit altında otorite, yaşlılar ve devlet görevlileri ile tartışmalara girmekten kaçının.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Maddi Manevi kayıpları önlemek için keskin kararlardan bilmediğiniz konulara alanlara yönelmekten kaçının.

BOĞA

Rahu 3ncü evde transitte

Rahu 3ncü eve geçerken, olumlu etkileri getirecek fakat bununla birlikte, Jüpiter'in varlığı ile zorlayıcı etkiler olabilir. Boğaların işlerinde bir artışlar söz konusu işinizle ilgili yetkinliğiniz artacaktır.
Rahu transiti pek çok konuda sizin için elverişli olacak ve birçok yoldan fayda sağlayacaksınız. Bu transit sırasında çok fazla maddi keyif alacaksınız ve beklenmeyen kazançlar elde etmenizde mümkün. Yeni şeyler öğrenmek ve yeni fikirler denemek için çok iyi bir zaman olacak sizler için. İletişiminizde çok çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz ve fikirlerinizi ikna edici bir şekilde sunabileceksiniz. Bu süreç içinde sıkça seyahat etme fırsatı da elde edebilirsiniz.

Rahu transiti çoğunlukla olumlu sonuçlar doğursa da sizler için gerçeklerden emin olmadan herhangi bir konuda sert tavırlar keskin konuşmalar içinde olmamaya özen gösterin. Alaycı olmaktan kaçının ve insanlarla olan ilişkilerinizde biraz daha nazik davranışlar içinde olmaya çalışın. Rahu'nun transit geçişi sırasında, iyi bir dinleyici olmanın sanatını geliştirmeniz gerekecek.

Ketu 9ncu evde transitte

Ketu transiti, din ve maneviyata ilginizi yoğunlaştıracaktır. Ruhsal konularda daha fazla ilgi duyacak ve inançlar hakkında giderek daha fazla araştırma yapmak isteyeceksiniz. Aklınızdan geçen bazı konulara uzun zaman sonra cevaplar bulacaksınız. 9. evdeki Ketu'nun transit geçişi sırasında yüksek zekânız tetiklenecek. Dinsel önemi olan yerlere yapılacak seyahatlerde bulunma fırsatlarını bulacaksınız.
Bu geçişle finansal konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle şansınıza güvenmekten kaçınmak ve daha çok çaba sarf etmek daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Hiç bir işinizi ağırdan almamalısınız aksi takdirde böyle bir tutum yüzünden iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. Aile büyükleriniz ile herhangi bir sorun yaşamamak için görevlerinizi daha verimli bir şekilde ele almanız gerekecek.
DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Çalışma hayatınız daha fazla çalışarak çok daha iyi hale gelecektir. İş ve eğitim hayatınızda uzman birinin rehberliğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kardeşlerle yakınlarınız la aileler arası anlaşmazlıklar olacaktır. Bu yüzden temkinli olmalısınız.

İKİZLER

Rahu 2nci evde transitte

İkizlerin mali sorunlarla karşı karşıya kalmanıza yanlış iletişim yüzünden zorluklara neden olabilir. Jüpiter geri hareketi de, Rahu’nun zararlı etkilerinden kaynaklı zorlukları tetikleyebilir.
2. Evdeki Rahu transitleri, finansmanınızla ilgili konularda neler yapmanız gerektiğini daha iyi analiz etmenizi sağlayıcı olacaktır. Sahip olduklarınızın değerini fark etmenizi sağlayıcı bir enerjidir. Genel olarak, 2. Evdeki Rahu, mali konularda kazanımların alt üst olmasına neden olabilir ve sizi çok fazla kayıp ile yüzleştirebilir, Bu nedenle finansal işlemlerde son derece dikkatli olmanız gerekir. Aile üyeleri ile fikir ayrılıkları uyuşmazlıklar sizleri bir hayli zorlayabilir. Bağımlılık yapan maddeleri tüketmekten kaçının; sağlığınız üzerinde olumsuz etkileri olabilir.

Boğaz, boyun, diş ve burun ile ilgili sorunların olması nedeniyle ağız sağlığınıza iyi bakmanız gerekecek bu transit altında. Ayrıca, düzenli göz muayenelerinizi yaptırmanız da faydalı olacaktır.

Ketu 8nci Evde transitte

Ketu transitinde beklenmedik sıkıntılar yaşanacaktır, bu yüzden dikkatli olmalısınız. Potansiyel tehlikelere karşı gereksiz riskler almaktan kaçının. Bu transit sırasında ana önceliğiniz kesinlikle "Önce Güvenlik" olmalıdır. Keskin nesnelerle mutfak eşyaları gibi uğraşırken dikkatli olun. Taahhüt ettiğiniz herhangi bir görevin işin herhangi bir risk içermediğinden emin olmalısınız.

8nci Evde Ketu'nun transit geçişi esnasında, mistisizm ve felsefe konularına ilginiz artacaktır. Bu alanlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Ketu transitlerinde kredi almak için uygun bir dönem değildir. Bu nedenle mümkün olduğunca borçlardan kredi almaktan uzak durmaya çalışın. Ayrıca kişisel olarak Ketu'nun transit geçişi sırasında, Gizliliğe önem verecek ve başkalarıyla çok şey paylaşmak istemeyeceksiniz.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Finansal konularda ve kontrol masraflarında temkinli davranmanız daha iyidir. Konuşmanızın dikkatli olun, aksi halde insanları yanlış yoldan sürdüreceksiniz!

YENGEÇ

Rahu 1nci evde transitte

Rahu transiti sağlık sorunları ve fiziksel rahatsızlıklara neden olabilir sizler için. Hatta zihinsel huzursuzluk genel olarak pek çok önemli önemsiz konu hakkında çok fazla düşünmeye başlayabilirsiniz. Aşırı düşünme karışıklığa neden olabilir ve karar verme sürecinizi engelleyebilir, dolayısıyla dikkatli olmalısınız. Olumsuz düşünceye yer vermek yerine, becerilerin geliştirilmesi ve imajınızın geliştirilmesi üzerinde çalışmaya başlamanız gerekecek. İkili ilişkilerinizde fikirlerinizi kendinize güvenle ortaya koymalı size muhalefet eden kişilere karşı bilginizi konuşturmalısınız. Bu transit altında verdiğiniz sözlerin gerçekleştirilebilir olmasına özen gösterin. Kişiler arası ilişkilerdeki sorunlar bu dönemde yükselebilir ve başkalarının görüşlerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Rahu kendi potansiyelinizi fark etmenizi sağlayacaktır; Bu, daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmanıza ve kendinizi daha dengeli, huzurlu bir şekilde ortaya koymanıza yardımcı olacaktır. Bu transit, içgüdülerinize ve dürtülerinize dayanarak hızlı davranmayı kararlar almayı öğretecektir sizlere.

Ketu 7nci evde transitte

Ketu transitleri, sağlığa ve genel iyilik ile ilgili konularda sorunlara neden olabilir. İlişkiler ile ilgili bir darbe alabilir ve evlilik konusunda engebeli bir yoldan geçebilirsiniz. Evli Yengeçler eşinizin sağlığı da bu aşamada önem kazanabilir.

Ortak bir işin içindeyseniz, zorluklarla karşılaşmanız muhtemeldir ve iş ortaklarınız iştirakçileriniz önemli konularda işbirliği yapmayabilirler. Dikkatsizlik sonucu maddi manevi zararlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu transit altında zihninizi güçlendirecek aktivitelere yönelmeniz yararınıza olacaktır.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Hayatınızı kökten etkileyebilecek ani kararlardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışmalısınız. Bu anlamda kendinizi yetersiz hissettiğinizde mutlaka alanında uzman birinin tavsiyesini almak en iyisidir sizin için.

ASLAN

Rahu 12nci evde transitte

Rahu transiti, farklı seviyelerde çok fazla değişikliğe neden olabilir ve beklenmedik bazı gelişmeleri deneyimleyebilirsiniz. Rahu transiti sonsuz hayal dünyasında kaybolmanıza neden olabilir. Sıklıkla kendi düşünceleriniz kaybolur ve gerçeklerle bağlantınızı koparırsınız. Savurganlık dürtüsünü kontrol etmeli önemi olmayan şeylere aşırı harcamalarından kaçınmanız yararınıza olur. Rahu'nun transit geçişi sırasında kendinize uzaklaşabilir tahammülsüz hissederek başkalarından uzaklaşıp yalnız kalma eğilimi içinde olabilirsiniz dikkatli olun kendinizi tecrit ederseniz yanlış anlamalar zorluklar ortaya çıkabilir.
Küçük ve çok önemli olmayan şeylerden endişe duymak, Rahu transiti sırasında yoğun olarak deneyimleyebileceğiniz bir duygu olabilir. Kendinizi yetersiz görmek yerine, doğru ilham kaynakları bulmanız ve kendinizi geliştirmeniz için çalışmanız gerekecek. Yabancı insanlarla bağlantı kurma konusunda güçlü şanslar söz konusu. Bu ilişkileri sosyal paylaşım sitelerinden kurmanız mümkün. Yurtdışına seyahat etme fırsatı da elde edebilirsiniz.

Ketu 6ncı evde transitte

Ketu transiti sizin için mükemmel bir dönem olacak ve hayatınızda çeşitli olumlu gelişmelere tanık olacaksınız. Ketu sizi korkusuz kılacak oldukça cesur davranacaksınız pek çok konuda.
Rahu bazı yanılsamalar yaşatırken, Ketu kendi çabalarınız ile arzulanan netliği elde edebilmenizi sağlayacaktır. İşinizde daha fazla başarı elde edebileceksiniz ve istihdamınızla ilgili bazı sorunlar olursa etkili çözümler ile her şey başa çıkılabilir olacak sizler için.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Aşırı hayalperest yaklaşımlarla başkalarını yüceltip kendinizi yermemeli ve bilmediğiniz alanlara yönelerek maddi manevi zararlar görmemek adına dikkatli olmalısınız. Rahu transiti 12nci evinizde giderlerde artışa neden olacak. Mali sorunlara yol açabilecek ani yolculuklar veya seyahat planları olabilir sizler için.

BAŞAK

Rahu 11nci evde transitte

Astrolojik olarak Rahu'nun 11. Evden geçişi son derece elverişli bir konudur; Çünkü Rahu, yeni gelir kaynakları, toplumda iyi bir statü, daha iyi başarı şansı ve popülerlik artışıyla ilişkilidir. İş dünyasında başarı şansının yüksek olması ve kazançların artması yaptığınız işin talep görmesi nedeni ile oldukça uğurlu bir transit olarak kazançlarınız artacaktır.

Rahu transit geçişi sürecinde iş hayatınızda pozitiflik artacak ve bu transit sırasında doğru fırsatları yakalayabileceksiniz.

Sosyal hayatınız yeni bir boyut kazanacak. Rahu'nun olumlu yansımalarından yararlanabilmek için işbirliği sanatına hâkim olmanız ve ekip ruhu geliştirmeniz gerekecek. İlişki konularında aşırı dramatik olmamaktan kaçınmalısınız. Bu Transit olumlu olmasına rağmen, yerine getirilmemiş arzularınız ve hevesleriniz sürekli olarak zihninizi kurcalayabilir. Ayrıca, eski arkadaşlarınızı dostlarınızı yeni tanıdıklarınız için unutmamaya ve sosyal taahhütlerinizde iyi bir denge oluşturmaya çalışmalısınız.

Ketu 5nci evdeki transitte

Ketu transiti, sezgilerinizi güçlendirecek ve işleri daha ayrıntılı bir bakış açısıyla değerlendirmenizi sağlayacaktır. Düşüncelerinizin bulutlu hale geldiğini ve daha önce yaptığınız gibi özgürce ifade edemeyeceğiniz hissine kapılabilirsiniz. Çeşitli konularda çok fazla karışıklığa ve kavrama gücünüzün düşmesine neden olabilir. Ketu 5nci evde transit geçiş yaparken, düşmanlar ya da rakiplerinize acı çektirmek onlarla yarışa girmek beklenmedik zararları hırsın getirdiği olumsuz yansımaları yaşamanıza neden olabilir.

Çocuk sahibi olanlar için bazı beklenmedik sıkıntılar söz konusu olabilir. Çocuk ya da çocuklarınız ile daha fazla ilgilenmeli olabildiğince vakit geçirerek ruhsal gelişimlerine eğilmelisiniz. Ayrıca, çocuklarınızın sağlığı ile ilgili konularda sorunlar söz konusu olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa fırtınalı günlere hazır olun. İkiniz arasındaki yanlış anlaşılmalar sen ben yarışı içine girmeniz yüzünden duygusal stres ile yüzleşmeniz kaçınılmaz olabilir. Bir diğer yandan Ketu transitleri yaratıcılık becerilerinizi bastırılabilir. Sıradan yapılmış konular size cezbedici gelerek aynı tekrarlar içinde olabilirsiniz.
DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: İş ve özel yaşamınızda doğru kararlar almaya özen gösterin. Karamsarlıktan zihinsel ruhsal huzursuzluklardan arınmalı kendinizi bu konularda geliştirmelisiniz.

TERAZİ

Rahu 10ncu evde transitte

Rahu transiti belirsizlikleri bir takım dramatik değişiklikleri yaşatabilir sizlere. Bu transitin etkileri ilk olarak işinizde ortaya çıkacaktır, Değişen mesai arkadaşları ya da yeni bir transfer fırsatı ile ilgili sorunlar olabilir. Mali durumunuz olumsuz yönde etkilenebilir ve öngörülemeyen masrafların sorumluluğunu üstlenmeniz gerekebilir. Bütün bu değişiklikler genel refahınızı etkiler ve dayanıklılığınızı zayıflatabilir.

Rahu 10ncu Evde transit geçişi varken, kariyerinizdeki her adımı dikkatli bir şekilde almalı ani ve bencilce kararlar almaktan kaçınmanız akıllıca olur. Güvendiğiniz bazı kişiler size sırt çevirebilir bu kişilerin entrikaları ile karşılaşabilirsiniz mevkiinizi ve itibarınızı korumak zorundasınız. Otorite konumunda ki kişiler ile ilişkilerinizde nazik ve mantıklı olun. Bu, tamamen negatif bir geçiş olmayacak sizler için dikkatli ve kontrolcü bir şekilde işinize devam edebiliyor iseniz popülerlik ve tanınma elde edebileceksiniz. Yeter ki çok yöne dağılmadan işinizin herhangi bir alanına konsantre olun ve verimlilik elde etmeye çalışın. Bu uygulamaya devam ederseniz, iyi bir başarının ve istenilen güvenliğin keyfine varabileceksiniz.

Ketu 4ncü evde transitte

Ketu, arazi ve mülk ile ilgili konuları gündeminize getirebilir. Başarınızın ve başarısızlığınız ne olursa olsun, sürekli bir memnuniyetsizlik hissi içinde olmanıza neden olabilir. Ketu'nun 4. Evde transit geçişi sırasında duygusal rahatsızlıklar yaşıyorsanız duygularınızı başkalarına ifade etmek te zorlanabilirsiniz.
Ketu transiti süresince, Annenizin yakınlarıyla olan ilişkiler gerginleşebilir ve çatışmalar söz konusu olabilir. Ayrıca, Annenizin sağlığı ile ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Özel yaşamınızda duyarsız olma eğilimi gösterebilirsiniz ve bu özellikle eşiniz ile aranızda büyük sorunlara neden olabilir. Gayrimenkul sektöründeyseniz yaptığınız işler de imza altına aldığınız sözleşmelerde dikkatli olmalısınız.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: İş ve aile hayatınızda anlaşmazlıkları önlemek için ebeveynlerinin sağlığı konusunda ihtiyatlı olmalısınız. Pek çok konuda zorlansanız da sabırlı ve sakin olmak tüm engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

AKREP

Rahu 9ncu evde transitte

Rahu transitleri kültür, din, gelenekler, kişisel inanç ve değerleriniz konusunda görüş değişikliğine neden olabilir. 9ncu Evdeki Rahu transiti ile yeni kültürleri, gelenekleri ve mekânları keşfetmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Çok kültürlü yönlere yoğun ilgi duyarak ve farklı yönlerini eşsiz özelliklerini öğrenebilirsiniz. Rahu merakınızı tetikleyecek ve bu da sizi olabildiğince fazla bilgi sahibi olmaya yöneltecektir. Fakat dikkatli olmalısınız. Gerçek le yalan bilgi birbirine karışmasın.
Rahu transitleri sırasında iç sesinizi dinlemeye önem verin ve sezgilerinizin verdiği mesajları yok saymayın. Daha fazla mutlu olabilmek için küçük ayrıntılarla uğraşmadan daha büyük resme bakmaya çalışın. Kendi yeteneklerinize güvenmek, daha iyi şeyler elde etmek ve ilerleme deneyimlemek için anahtarınız olacaktır.

Ketu 3ncü evde transitte

Ketu transiti sizin için harika bir dönemi getirebilir ve birçok avantaj elde edebileceksiniz. Ketu'nun 3. Evde ki enerjisi ile kendinize daha fazla güvenip maceraperest olacaksınız. Sağlığınız daha iyi olacak ve bu süre zarfında dayanıklılık ve enerji düzeyiniz yükselecek.

İş ve eğitim hayatınızda ortaya koyduğunuz çabalarınız da daha yüksek bir başarı seviyesi deneyimleyebileceksiniz. Geçmişten sizi rahatsız eden bazı sorunlar varsa, çözüm getirebileceksiniz. Kısa mesafeli yolculuklar için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Heyecan verici deneyimler için hazır olun. Yarışmalarda ve sınavlarda iyi bir başarı elde edebileceksiniz.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Meslek hayatınızda keskin değişikliklerden ani kararlar ve risklerden uzak durmalısınız. Sabit bir iş sizin için en iyi seçenektir bunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

YAY

Rahu 8nci evde transitte

Rahu transit geçiş döneminde büyük bir dönüşüm anlamına gelir sizler için. Başkalarından yardım ya da kaynak kabul etmenin kötü olmadığını öğrenmek zorundasınız. Rahu'nun 8. Evde transit geçişi sürecinde, miras hukuki haklar ile ilgili konular ile ilgilenebilirsiniz.

Rahu transitleri sırasında hayalinizdeki geleceğe yönelik eğilimler veya olaylar hakkında pek çok deneyim seçenek söz konusu olabilir sizler için, genel kalıpları inceleyin. Güvenlik ve istikrar elde etmeye çalışırken, çok katı olmadığınızdan emin olun. Başkalarını ve farklı şeyleri kontrol etmeye çalışmak yerine, daha açık yürekli ve esnek olmaya çalışın. Rahu'nun transit geçişi sırasında kişiliğiniz büyük bir dönüşüm ile gelişebilir.

Ketu 2nci evde transitte

Ketu transitleri, finans ve zenginlik konularında olumsuzluklara neden olabilir. Bir anda iyi giden işlerin tepe taklak olması gibi. Kişisel ve değerli eşyalarınız için son derece dikkatli olun. Hırsızlıklar kayıplar yaşanabilir. Hırsızlıklara karşı seyahatlerde özellikle dikkatli olmalısınız. İletişimle ilgili konularda kendinizi sert ifade etmeniz nedeniyle başkaları ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ketu'nun 2. Evdeki transit geçişi sırasında kulak, burun, boğaz ve gözlerle ilgili sağlık sorunları olabilir. Mideniz ile ilgili sorunlardan da muzdarip olabilirsiniz. Ketu geçişinde, aile üyeleri ile ilgili sorunlar sürekli tekrarlayan tartışmalar fikir farklılıkları olabilir. Daha sonra ortaya çıkabilecek sorunları engellemek için yatırım ve birikimlerinizi güvenli işlere yapmalı risklerden bilmediğiniz alanlarda yatırım yapmaktan uzak durun.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Ay düğümlerinin geçişi sırasında sağlığınız konusunda temkinli davranmalısınız. Kazalar olabilir bu nedenle dikkatli bir şekilde sürüş şarttır. Yorgun sinirli ya da uykusuz hissettiğiniz de direksiyon başına geçmemelisiniz. Yasadışı faaliyetlerden ve deniz şakalarından uzak durmalısınız.

OĞLAK

Rahu 7nci evde transitte

Rahu transitleri sırasında, ilişkinizle ilgili konular ön plana çıkabilir. 7nci Evdeki Rahu'nun transit geçişi sırasında eşinizle olan yanlış anlamalar ve farklılıklar artacaktır. Yönetme arzunuz kendi hatalarınızı ört pas etme eğiliminiz kontrolsüz öfkeye ve Eşinizin sağlığını etkileyen tavırlar sergilemenize neden olabilir. İlişkiniz de kendi hatalarınızı tekrar eden yaklaşımlarınız yüzünden ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Rahu transitleri iletişim zorluklarına neden olabilir. Yasadışı sorunlar da bu transitin getirileri arasında.

Kişisel beceri ve yeteneklerinizi geliştirmeniz ve fikirlerinizi başkalarına daha inandırıcı bir biçimde sunmak için çok daha fazla çalışmanız gerekecektir. Bazı konularda sizinle aynı görüşte olmayan kişilerden rahatsızlık duymadan daha fazla uyum sağlamaya çalışmalısınız. Bu transit sırasında, kademeli olarak daha diplomatik bir hale geleceksiniz. İş hayatınızda da özel hayatınızda da çatışmalara girmekten kaçının. Ortaklıkları olan bir işiniz varsa iş ortaklarınızla olan denklemleriniz gerginleşebilir ve bu da onlarla olan bağların kopmasına neden olabilir.

Ketu 1nci evde transitte

Ketu transitleri, yaşamın çeşitli alanlarında çok fazla karışıklık ile dolu zorluklar yaşatabilir sizlere. Kararları hızla almak zorlaşabilir ve hatalarınızı öfkenizi fark ederek kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Kendinize acımak yerine kırdıklarınızı kaybetmeden kazanmak için çabalamalısınız. Ketu transiti en çok zararı kariyer ve kişisel hayatınızda alabileceğinize dikkat çekmekte. İşiniz ile ilgi önemli projelerin engellere takılma ihtimalleri var. Rakipleriniz ve size düşmanlık besleyen kişiler zayıf yanlarınızdan yararlanmaya çalışabilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

İyi haber şu ki seyahat etmek için bir sürü fırsatınız olabilir ve seyahatleriniz sırasında çok şey öğrenebilirsiniz. Ateş yükselmesi ve mide rahatsızlıkları gibi sağlık konularında dikkatli olmalısınız. Bu transit, ruhsal gelişim kişiliğinizin zararlı yönlerini daha iyi hale getirmek için iyi bir zaman olacak, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın ve başarılı olun.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Özel yaşamınızda arkadaşlarınız ve kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunlara sessiz kalmamalı geçmişte yaşadığınız deneyimleri hatırlayarak aynı tekrarlara yol açacak davranışlarda bulunmamalısınız. İş hayatınızda riskli anlaşmalardan uzak kalmalısınız. Siz resmi bir iş yapıyorsanız sorumluluğunu aldığınız belgeleri ve önemli eşyaları güvenle saklayın.

KOVA

Rahu 6ncı evde transitte

Rahu transiti sizin için elverişli olacak ve gerçekleşecek çeşitli olumlu değişiklikler deneyimleyebilirsiniz. Yaşadığınız zorlu sınavlardan sonra, Artık daha cesur ve kendinden emin hissedeceksiniz ve yenilenen enerjiyle meydan okuyabilecek durumda olabileceksiniz. Düşmanlarınız ve aranızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile stratejik bir yaklaşımla barış ve uyumu yakalayabilirsiniz. Bunun için çabalamanız akıllıca olacaktır. Genel finansal durumunuz artırabilir ve yeni kaynaklardan gelirler elde edebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz alanlarda bile iyi sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

6ncı Evde ki Rahu transiti sırasında, istihdam ile ilgili konularda küçük ama yorucu sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, Bu nedenle karşınıza çıkan her işi kabul etmemeniz daha iyi olabilir sizler için. Bu transit sırasında daha donanımlı ve enerjik hissedebilirsiniz Ancak, en ufak ve görünüşte önemsiz olan sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Çünkü bunlar zaman içinde daha büyük sorunlar yaratabilir. Rahu transitleri sırasında rutin etkinliklerde bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz, bu nedenle faaliyetlerinizi iyi düzenlediğinizden emin olmanız gereklidir.

Rahu 12nci evde transitte

Ketu'nun transit geçişi, bazı yönlerden sizin için büyük yararlar sağlayacaktır. 9. Evdeki Ketu'nun bu geçişinde, BIRAKMA’yı öğrenebileceksiniz. Bu, her şeyin sizin kontrolünüz altında olmadığını anlamanıza ve böylece başkalarını gereksiz yere kontrol altında tutmaya çalışmayacağınızı ve beklentilerinizi başkalarından kademeli olarak azaltacağınıza işaret etmekte.

Başkalarının elinden gelenin en iyisini yapmadığını hissedeceğiniz için profesyonel olarak, belirli konularla karşı karşıya kalabilir ve zamanında sizin sorumluluğunuzda olan işleri yapmamaktan başkalarına teslim etmekten kaynaklı zorluklar ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. İşlerinizi daha fazla ciddiye almaya ve ayrıntılara dikkat etmeye çalışın. Yurtdışında yaşayanlar ya da yurtdışına seyahat etmeyi planlamış olanlar bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Ayrıca, yurtdışında ya da yabancı ticari girişimlerde bulunanlar beklenen sonuçları alamayabilirler.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Rahu ve Jüpiter'in kombinasyonu sizler için zorluklara neden olacağından özellikle sağlık sizler için endişe kaynağı olacaktır. Karın ve karaciğer ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ameliyat olmanız söz konusu olabilir. Zayıf kemikleriniz varsa, kan şekeri sorunlarınız varsa, sağlığınız için doktor kontrollerinizi ihmal etmemeli ve bu anlamda her zamankinden daha hassas davranabilmelisiniz. Ayrıca bu transit altında yasal sorunlar kaybedilen mahkemeler söz konusu olabilir sizler için.

BALIK

Rahu 5nci evde transitte

Rahu transitleri, öncelikle konsantrasyonunuzu ve zihninizi sabit tutma yeteneğinizi etkiler ve bu da performansınızı etkiler. Bu transit özellikle finans ve borsa arenasında girişim yapmak için iyi bir zaman olmayacaktır, Rahu çok fazla karışıklığa sebep olabilir ve böylece ciddi hatalar yapabilirsiniz. Ani maddi kayıplar olabilir, Bu nedenle finansal kararlarınızda dikkatli olmanız gerekir. Çocuklarınızın sağlığı ve genel performansı sizler için endişeye neden olabilir.

Özel yaşamınızda zorluklar ile karşıya kalabilirsiniz küçük şeylerden gereksiz yanlış anlamaları önlemek için çok yüksek bir şeffaflık seviyesini korumanız özel hayatınız açısından fazlası ile önem taşımakta 5.cni Ev, geçmiş ve Atalarınızdan size miras kalan manevi alışkanlıklar geçmişten gelen olumlu olumsuz yansımalar ve bu manada kazanılan karmik krediyi temsil eder. 5. Evdeki Rahu kısmen kazanç rezervlerini açabilir sizlere. Bu çeşitli durumlarda karşılaşabileceğiniz şansın ani bir şekilde desteklenmenizi sağlayacak gelişmeler çıkarabilir karşınıza. Bu transit sırasında zihniniz çok yaratıcı fikirler ile dolabilir. Yeni fikirler, işlerinizin durağanlaştığı alanlarda atılımlar yapmanıza yardımcı olacaktır.

Ketu 11nci Evde transitte

Geçmişteki çabalardan beklenmedik kazançlar ve kazanımlar olabileceğinden Ketu transiti sizin için faydalı bir dönem olacaktır. 11nci evinizde Ketu'nun kaldığı dönemde finansal olarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Son bir kaç yıldır hayal ettiğiniz her şeye ulaşmak için akıllı stratejiler tasarlayabileceksiniz ve arzularınızı yerine getirebilecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Paylaşmayı bilen bir tutum içerisinde olursanız bunlar sizler için gerçekleşebilir şeyler olacaktır. Kariyer beklentileriniz netleşecek ve gelişecek. Bu transit sırasında, geçmiş işlerinizin liyakatine dayalı olarak iyi sonuçlar elde edebileceksiniz, Bu nedenle var olan şartları orijinal düşünce ve kendinizi sürekli geliştirerek daha istikrarlı bir hale getirebileceksiniz. Bu süreçte başarı için olabildiğinde tutarlı ve samimi bir çaba içinde olmalısınız. Aksi takdirde insanlar başarılarınızın tesadüfen olduğunu düşüneceklerdir. Siz ve arkadaşlarınız arasında sorunlar fikir hırsızlıkları yaşanabilir. Özellikle eğitim ve akademik konularda performansınızı etkileyebilecek herhangi bir dikkat dağınıklığına ya da dikkatinizin başkaları tarafından dağıtılmasına izin vermemelisiniz.

DİKKATLİ OLMANIZ GEREKEN NOKTA: Özellikle Rahu'nun 5nci evinizde ki transiti ile çok dikkatli olmalı ve bu geçişin kariyerinizi fazlası ile etkileyeceğini önemsemelisiniz. Özellikle akademisyenler çocuklar ve zihinsel sorunlar bu transitte daha yoğun bir şekilde ortaya çıkabilir. Kariyerlerini, akademisyenleri, zihinsel barışı ve hatta çocukları etkileyecektir. Özellikle hamile kadınlar bu transit altında çok dikkatli olmalılar. Kendileri yoracak ruhsal ve fiziksel her türlü aktivitelerden uzak durmalılar kendi ve bebeklerinin sağlığı için.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık