Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kanlı Ay Tutulması

Tutulma         UTC Zaman        İstanbul'dan görülebilecek

Halkalı Tutulma başlıyor   4 Nis, 09:01       4 Nis, 00:01

Kısmi Tutulma başlıyor     4 Nis, 10:15       4 Nis, 13:15

Tam Tutulma başlıyor       4 Nis, 11:57       4 Nis, 14:57

Maksimum Tutulma               4 Nis, 00:00   4 Nis, 15:00

Tam Tutulma sonu                 4 Nis, 00:02 4 Nis, 15:02

Kısmi Tutulma sonu               4 Nis, 13:44  4 Nis, 16:44

Halkalı Tutulma sonu           4 Nis, 14:59   4 Nis, 17:59

LunarElips4 Nisan 2015 tarihinde 12:06 UT ~ 14 ° 24 ' Terazi burcunda burcun Kanlı Ay tutulması gerçekleşecek. Hint Astrolojisine göre Terazi “Tula” (14 Ekim - 13 Kasım): Tula ruhun dünyevi dolaşıklıkların karanlığını bırakıp spiritual ışığa ilerleyebildiği noktayı işaret eder. Tula rajastiktir. Duygusal geçişleri çok yoğun ve dalgalıdır. Her hangi bir konuda net karar vermeleri güçtür. Araştırmacı aska değer veren kişilerdir. Vedalara göre; Spiritual arayışta yolunu kaybetmiş̧ olan iblislere öğüt veren VENÜS tarafından yönetilir. Bu tutulma adalet sanat güzellik endüstrisi tarımcılık ve eğlence alanları ile ilgili konularda gerginliklere sebebiyet verecek bu alanlarda yaşanacak ani ve beklenmedik gelişmeler gündemimizde fazlası ile yer alacak. Özellikle Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar ve Terazi burçlarının 2nci 10 gününde doğanlar bu tutulmadan fazlası ile etkilenecekler. Bu burçlarda doğanlar sıra dışı beklenmedik çeşitli olaylar ani değişimler yaşayabilirler. Bu değişim onlar için olumluda olabilir olumsuzda tutumları ve seçimleri doğrultusunda belirlenecek. Dikkatsizlik ve acele sonucu kazalara tutulma ve tutulmayı takip eden 10 gün boyunca önem vermeliler.

 

Tutulma2DÜNYA ve TÜRKİYE GENELİNDE ETKİLERİNE GELİNCE

Türkiye'miz tutulma ile birlikte önümüzdeki birkaç ay içinde halkı içine alan karışıklıklar ve kaosu yaşayabilir. Ekonomide beklenmedik gelişmelerle para piyasalarında ani ve zorlayıcı değişimleri yaşayabiliriz. Siyasi gösteriler öğrenciler eğitim alanlarında yürüyüşler çatışmalar gösteriler bu ay itibari ile başlayabilir hükümete bazı tehditler yapılarak liderleri hedef alan çarpıcı gelişmeler ve gerginlikler yaşanabilir. Bunun getirisi olarak yerel düzeyde bazı yetkililer görevi bırakabilir. Dünyaya göre ülkemizde de depremler yaşanabilir fakat ülkemizi daha fazla sıkıntıya sokacak etki seller olabilir. Önümüzdeki altı ay içinde terörizm ve panik fazlası ile artacaktır bu süre içinde ekonomik panik olasılığı da fazlası ile etkili olacaktır. Dünya genelinde ise büyük felaketler küresel mali kriz etkili olacaktır. ABD İran anlaşması üzerinde siyasi nedenlerle uluslararası aşağılanma ile karşı karşıya gelebilir. İç ve dış kaynaklardan Mısır ve İsrail ciddi gerginlikler yaşanabilir.

Brezilya; Arizona ve Colorado; California. Ukrayna; Suudi Arabistan; Finlandiya, Ekvator Afrika da (Terörizm); Japonya da (Ekonomi); Filipinler ve Malezya da (Kazalar, felaketler). Orta Avrupa İngiltere, İspanya Almanya Fransa (Daha fazla seyahatlerde trajediler ve terörist eylemler).

Mali konularda kaygıları şu anda tutulma enerjisi ile ön plana çıkacak panik havası tüm dünyada etkili olacak. Dünya genelinde sağ duyu hakim olursa tüm bu kriz ortamı daha az etkilerle iyileştirilebilir. Bu süre içinde Hz.Mevlananın söyleminde olduğu gibi GÜZEL GÜNLER SANA GELMEZ! SEN ONLARA YÜRÜYECEKSİN diyerek hareket etmemiz gereken keskin bir sürecin tam da MERKEZİNDEYİZ.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık