Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Önemli Gezegen Geçişlerinin Bizlere Mesajı

16 Mayıs: Akrep burcunda Dolunay ve Tam Ay Tutulması
Bunu takviminizde işaretleyin çünkü bazı önemli değişiklikler ortadan kalkacaktır. Bu dolunay , cinsiyetin, ölümün ve dönüşümün işareti olan Akrep'e düşüyor , ama aynı zamanda tam bir ay tutulması. Ay tutulmaları sırasında, artık bize hizmet etmeyen her şeyi bırakmaya teşvik ediliyoruz. Tutulmalar ani ve hızlı değişimler getirebilir ve dolunaylar drama kraliçeleridir. Sonuç olarak, bu sefer beklenmedik değişiklikler yaşayabilirsiniz, ancak canınızı sıksa bile her şeyin en iyisi olduğunu unutmayın.

14 Haziran:  Yay burcunda Dolunay
Yay , şanslı Jüpiter tarafından yönetilir, bu nedenle Yay arkadaşınız, akşam yemeği partilerinde herkes hakkında konuşmak da dahil olmak üzere her zaman her şeyden kaçar gibi görünür. Bu dolunayın havası konuşkan, gürültülü ve hatta iddialı. Dürtüsel olarak konuşabileceğiniz veya sonradan pişman olacağınız bir şey söyleyebileceğiniz için, muhtemelen siyasi bir tartışma veya ciddi bir ilişki konuşması için en iyi gece değildir. Bunun yerine bir film ya da lüks bir sıcak banyo ile rahatlayın.

13 Temmuz: Oğlak burcunda dolunay
Oğlak katı Satürn tarafından yönetilir ve 10. Sosyal Statü Evi ile ilişkilidir. Sonuç olarak, bu dolunay profesyonel yaşamınızı aydınlatır. Dolunaylar dramatik olabilir, ancak bu her zaman kötü bir şey değildir. Unutmayın, onlar aynı zamanda güçlü tezahür zamanlarıdır. Oğlak burcu dolunayı, heyecan verici yeni profesyonel fırsatlar veya bir projeyi tamamlamanıza yardımcı olacak bir enerji patlaması getirebilir.

11 Ağustos Perşembe:  Kova burcunda dolunay
Bu ay, 11. Dostluk Evi ile ilişkili burç olan Kova'ya düştüğü için , Ağustos dolunayının odak noktası dostluktur. Dolunaylar tahmin edilemez, bu nedenle kötü bir günde bu, arkadaş grubunuz içinde küçük bir çekişme anlamına gelebilir. Bununla birlikte, bu dolunayı en iyi dostlarınızla rahatlamak ve en sevdiğiniz suçlu zevklerin tadını çıkarmak için kullanarak bunun üzerine çıkabilirsiniz.  

10 Eylül Cumartesi: Balık burcunda dolunay
Herhangi bir dolunay gözyaşı getirecekse, bu Balık dolunayıdır. Balık , son derece sezgisel ve yaratıcı bir su burcudur. Ancak, dolunayların hepimizde ortaya çıkarabileceği böylesine sanatsal bir mizaçla hüzünlenmeye meyillidirler. Bu nedenle, ekstra duygusal hissedebileceğiniz için, bu ayı, ideal olarak eğlenceli banyo bombaları, tuzlar ve hatta belki de su geçirmezlik ile bir masaj yaptırmak veya uzun bir sıcak banyo veya duşun keyfini çıkarmak gibi kendi kendini yatıştırıcı faaliyetlerde bulunmak için kullanın. seks oyuncağı . Balık enerjisi hepimizdeki  psişikleri ortaya çıkarırken, bu gece rüyalarınıza dikkat edin.

9 Ekim Pazar:  Koç burcunda dolunay
Zodyakın ilk işareti (ve bunda bir ateş işareti) olan Koç enerjisinin asabi, kendinden emin ve dürtüsel olduğu bilinmektedir. Koç istediklerini elde etmeyi sever ve bunu yapma eğilimindedir. Sonuç olarak, bu dolunay döneminde uzun vadeli profesyonel bir projede olumlu sonuçlar görebilirsiniz. Ayrıca herkes çok, çok açık olacak. Dolunaylar başlangıçta ilkeldir ve Koç, azgın savaş tanrısı Mars tarafından yönetilir. Böylece güvenli bir şekilde evde kalıp mastürbasyon yapabilir veya güvenilir bir partnerle sevişebilir ya da zar atabilir ve yeni biriyle randevuya çıkabilirsiniz. Hayatının en iyi seksine yol açabilir, alevler içinde kalabilir veya her ikisine birden gidebilir.

8 Kasım Salı: Boğa burcunda Dolunay ve Tam Ay Tutulması
Boğa , sevgilisi Venüs'ün yönettiği şehvetli bir burçtur ve evcil hayvanlarla kucaklaşmayı, lezzetli yemekler yiyip pişirmeyi ve arada bir tembelliğe izin vermeyi sever. Dolunay ve tutulma kombinasyonunun 2022'deki tüm dolunaylar arasında anlaşmazlıklar ve patlamalar için olgun olma eğiliminde olduğunu düşünürsek, bu dolunayda kesinlikle kalmalı ve rahatlamalısınız. Ve hatta kötü şeyler olabileceği için değil, bunu yapacak havasında olacağınız için.

7 Aralık Çarşamba: İkizler burcunda Dolunay
Yılın son dolunayında dışarı çıkıp parti yapmanıza izin verilir. Bu, zodyakın cilveli, seksi sosyal kelebeği olan İkizler'e düşüyor. İkizler nasıl iyi vakit geçirileceğini bilse de, hava burcu baskı altında bile işleri hafif tutabilir. Bu nedenle, olağan dolunay kaygısının bir kısmı meydana gelse de, ondan kurtularak dans edebilmeniz gerekir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık