Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Öğretmen Satürn Dönüştürücü Plüton Kavuşumunun Burçlara Etkileri

Aslında, Satürn-Plüton kavuşumunun enerjisi, çok güçlü ve nadir bir uyum olduğu için dünya sahnesinde büyük olayların ortaya çıkacağının göstergesi. 

Önceki Satürn-Plüton kavuşumlarında neler olduğunu görmek için geçmişe baktığımızda, dünya savaşları, ekonomik çöküşler, daha katı hükümetler, bir şekilde bir düzen çöküşü ve kitlesel hastalıkları görüyoruz. 

 Satürn soğuk, katı, katı, neredeyse ne yaparsanız yapın ya da ne kadar başarırsanız başarın asla memnun olmayan o affetmeyen baba figürü gibi bilinir.

Plüton ölüm ve yeniden doğuş gezegenidir. Daha fazla güç ve daha fazla özgürlük yaratmak için bir şeyleri yok etmek istiyor. Küllerinden bir Anka kuşu gibi güçlü ve güçlü yeniden doğmak ister, ancak bazen yükselen şeyler kendi iyilikleri için çok otoriter veya güce aç olabilir.

Satürn ve Plüton yüzeyde kesinlikle daha karanlık gezegenlerdir, ancak biraz daha derine bakarsak, karanlıklarının daha yüksek bir amaca hizmet ettiğini ve öncekinden daha güçlü olan yeni bir ışığı öne çıkardığını görebiliriz.

Daha yüksek seviyelerde, Satürn hırslıdır ve hayatta başarıyı bulmak için nasıl sağlıklı sınırlar koyacağını bilir. Çalışkan, ısrarcı, sadık ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

Satürn, meydan okuma üzerine meydan okuma ile karşı karşıya kalsanız bile, gücü ve devam etme iradesini sembolize eder.

Plüton aynı zamanda hayatımızdaki dönüşümün sanatçısıdır. Tırtılı bir kelebeğe dönüştürmekten ve daha yükseğe uçabilmemiz için bu hayatta öğrendiğimiz dersleri aşmamıza yardım etmekten sorumlu olan simyadır.

Plüton ayrıca hepsinin en yüksek dönüşümünü temsil eder ve bu, geldiğimiz aşka ve olduğumuz aşka dönüştür.

Bu ikisi bizim için ne çağrıştırıyorsa, bizi dönüştürmeye ve yeni bilinç dalgalarına eriştirmeye yardımcı olacak güçlü uyanışlar getireceği kesin.

Yeni bir yol doğuyor ve Satürn ve Pluto bunun için çalışıyor.

Satürn-Plüton Birleşiminin Temaları
En yüksek titreşimde, Satürn ve Plüton hizalanması, hepimizin çok çalışabileceği, amacımıza sadık kalabileceğimiz ve kendi başarı tanımımızı bulabileceğimiz koşulsuz sevgi yerine geçmemize yardımcı olacaktır.

Bu enerjiden fazlasıyla faydalanabilir ve bu enerjiler altında bunu kendimiz başarabiliriz, ancak bazı gölge şeylerin de ortaya çıktığını görmemiz muhtemeldir.

Hayat dualite ile doludur ve Satürn ve Plüton hizalanmasının armağanları olsa da, aynı zamanda bir arızayı ve her şeyi tamamen yeniden düzenleme veya yeniden inşa etme ihtiyacını da beraberinde getirebilir.

Güçlü Oğlak enerjisi nedeniyle, bu büyük olasılıkla kariyerimiz, hırsımız ve başarı tanımımızla ilgili alanlarda ortaya çıkacaktır.

Küresel düzeyde, bu enerjinin hükümet, bankacılık ve büyük şirketlerle ilgili alanlarda ortaya çıktığını görebiliriz.

Toplumun bu alanları, ya daha fazla güç ya da tam bir yıkımla sonuçlanan bu enerji altında ilgi odağı olmaya yazgılıdır.

Büyük olasılıkla, her ikisinin de farklı şekillerde ve değişen derecelerde gerçekleştiğini göreceğiz.

Güç mücadeleleri de bu uyumun konusu olacak.

Gücümüzde durmak ve onu geri talep etmek için çağrılacağız ya da kendimizi, onu bize yardım edeceğini ya da kurtaracağını düşündüğümüz birine teslim etmeye çok istekli bulabiliriz.

Destek için başkalarına yaslanmak iyi olsa da, sevgi dolu bir yerden gücümüzde durmayı öğrenmenin bu hizalanmasının altında gerçek bir ders var.

Hepimiz bu özel kozmik uyum altında burada olmak için kaydolduk ve bu, hepimiz için kendimiz ve bizden sonraki nesiller için farklı bir yol seçme şansı.

Burcunuz için Satürn-Plüton Bağlantısı
Satürn-Plüton kavuşumunun her burcu nasıl etkileyeceğini okuyabilirsiniz. 

Koç Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu kariyerinizde sizi destekleyecek. Bu sizin için büyük bir kariyer yılı olacak ve gücünüze ve yeni bir role adım atmak için yanınızda çok fazla kozmik desteğiniz var. Kalbinizde bir lidersiniz, bu nedenle kariyerinizin ve gitmek istediğiniz yönün sorumluluğunu almak bu enerjiler altında doğal hissedecektir. 2022'de tohum ektiğiniz kariyer projeleri ne olursa olsun, büyük olasılıkla bolluk getirecektir.

Boğa Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, yolunuza yeni bir bağımsızlık duygusu bulmanız için ilham verecek enerji ışınları gönderecek. Ayrıca, size daha fazla özgürlük sağlayacak bir şekilde seyahat etmeyi veya yeni girişimleri keşfetmeyi de isteyebilirsiniz. Kendinizi okulda veya belki de bir şekilde öğretmenlik yaparken bulabilirsiniz. Bu, ufkunuzu genişletmek ve hayalini kurduğunuz denizaşırı seyahati rezerve etmek için bir yıl! Aşkta ise kalbiniz aşkla biz olup şifalanacak. 

İkizler Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, mali durumunuzu düzene sokmanız ve güvenli bir mali gelecek yaratmak için gerekli becerileri öğrenmeniz için size baskı yapacak. Parayla olan ilişkinizi ve vermeye ve almaya ne kadar açık olduğunuzu ele almak için çağrılabilirsiniz. Bu enerjinin ruhsal bir niteliği vardır, bu nedenle parayla verilen bu derslerin bir şekilde ruhsal yolunuza bağlanması muhtemeldir. Sonuçta, para gerçekten enerjik “para biriminin” başka bir biçimidir.

Yengeç Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, ilişkilerinize ve başkalarıyla nasıl ilişki kurmayı seçtiğinize odaklanmanızı teşvik edecek. Bazı sınırlar koymak veya kalbinizi ne zaman açmanın güvenli olduğunu öğrenmek için çalışmanız gerekebilir. Bu enerji, daha derin ve daha anlamlı ilişkiler yaratabilmeniz için başkalarıyla nasıl ilişki kurduğunuz ve bağlantı kurduğunuz üzerinde yeniden çalışmanız için sizi destekleyecektir. Özellikle hayatınızdaki ilişkiler söz konusu olduğunda sezgilerinize güvenin.

Aslan Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu sizi programınıza bakmaya ve sizin için gerçekten önemli olan şeyler için daha fazla zaman yaratmaya zorlayacak. Daha sağlıklı bir iş-yaşam dengesi oluşturmaya ve tatmin edici hissettiren bir günlük rutin oluşturmaya çağrılacaksınız. Yanlış arkadaşlardan kurtulup huzur bulacaksınız. Genel refahınız odak noktası olacak ve yaşamınızda bunu desteklemeyen her şey dönüştürülmek için eriyip gidecek. Aşkta sevip sevilmenin kıymetini bileceksiniz.  2022 aynı zamanda bir tür yeni sağlıklı yaşam rutinine başlamak için de harika bir yıl.

Başak Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, yaratıcılığınız hakkında ve kendinizi olabildiğince yaratıcı bir şekilde özgür hissetmediğiniz yerler hakkında düşünmenizi sağlayacak. Sizi engelleyen şeyler varsa veya önünüzdeki yol hakkında bir durgunluk veya kafa karışıklığı hissi varsa, bir inanç sıçraması yapmanız ve tamamen yeni bir şey denemeniz gerekebilir. İlerlemenizi engelleyen ve sizi çıkmaza sokan şeylerden kurtulmanız için size rehberlik edilecek ve yaratıcılığınız ve yaratıcı çıkışlarınız bu yolculuğun önemli bir parçası olacak. Bu enerji, romantizm ve kalıcı dostluklar kurmak için de harikadır.

Terazi  Burcu 
Satürn-Plüton kavuşumu dikkatinizi ev ve aile hayatınıza çekecek. Ev söz konusu olduğunda, mevcut yaşam durumunuzda kendinizi hareket halinde veya huzursuz hissedebilirsiniz. Değişikliklerin yapılması gerekecek, ancak bunlar küçük olabilir. Bazen yeni bir sanat eseri ile alanınıza taze bir enerji getirmek veya dağınıklığı temizlemek yeterli olabilir. Aileniz söz konusu olduğunda, birkaç yöne çekildiğinizi veya desteğe ihtiyacı olan birinin yanında olmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Alternatif olarak, evlilik veya çocuk hakkında düşünüyor olabilirsiniz veya bu alanlara çok fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, kendinizi daha derin, gerçekçi ve daha düşünceli bir şekilde ifade etme konusunda size rehberlik edecek. Gerçek düşüncelerinizi ve duygularınızı saklıyorsanız veya gerçekten paylaşmaktan engellenmiş hissediyorsanız, 2022'nin bir kurtuluş ve kalbinize şifa getirdiğini görebilirsiniz. Bu enerji aynı zamanda hikayenizi bir şekilde paylaşmanız için sizi destekleyecektir, çünkü onu duyanlar için paha biçilmez olan bilgelik incileri vardır. Kariyeriniz söz konusu olduğunda, yeni, daha etkileyici bir yol keşfedebilirsiniz.

Yay Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, özellikle kariyeriniz söz konusu olduğunda, öz değerinizi ve zamanınızı nasıl geçirmek istediğinizi düşünmeniz için size baskı yapacak. Kariyer yolunuz hakkında farklı düşündüğünüzü veya belki de bazı değişiklikler yapma zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Para meseleleri de aklınızda olabilir, ancak bu enerji bolluk artışı getirecek, sadece onu almaya açık olun ve aklınızdan geçen her şeyi yapabileceğinizi bilin!

Oğlak Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu burcunuzda olacak, bu yüzden bu sizin için büyük bir yıl! Bu enerji altında değişiyor ve dönüşüyor olacaksınız ve yeni zirvelere ve yeni seviyelere yükseldiğinizi hissedeceksiniz. Bu, sıkı çalışmanızın karşılığını alacağınız bir yıl ve aynı zamanda sahip olduğunuz yeni güçleri, bilgeliği ve yetenekleri keşfetmenin muhtemel olduğu bir yıl. Bu enerjinin altında bir rollercoaster duyguları hissedebilirken, parlayarak dışarı çıkacaksınız.

Kova Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu hayatınızın arka planında çalışacak ve üzerinde çalıştığınız çabaları desteklemeye yardımcı olacak. Avantajlardan gerçekten faydalanabilmeniz için yılın sonuna kadar beklemeniz gerekebilir, ancak bunların geleceğini bilin! Bu, sıkı çalışmanın yanı sıra büyük ödüllerin de olduğu bir yıl. Dikkatinizi neye verirseniz verin başarılı olacaktır, sadece biraz sabırlı olmanız gerekebilir.

Balık Burcu
Satürn-Plüton kavuşumu, umutlarınız, hayalleriniz ve dilekleriniz hakkında düşünmeniz için size rehberlik edecek. Kendiniz ve yaşamınız için arzu ettiğiniz şeylerin değiştiğini görebilir veya uzun süredir devam eden hedeflerinizi ve hayallerinizi yeniden işlemeye karar verebilirsiniz. Bu enerji aynı zamanda güçlü bir topluluk oluşturmanıza da destek olacaktır. Yeni bir kulübe,a bir tür üyelik grubuna katılmak için kendinizi çekici hissedebilirsiniz. Etrafınızda güçlü, destekleyici insanlara sahip olmak, gelişmenize yardımcı olacaktır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık