Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2021 Gökyüzü Enerjileri

9 Nisan 2021: Mars Neptün  açıları  Gezegenlerin bu şekilde konumlanması, titreşen enerjinin faydalı olduğu düşünüldüğünde, tuhaf ama dikkat çekici bir görünüm verebilir. 9 Nisan'da daha sıra dışı şeyler olabilir, anı değerlendirmeye çalışın  12 Nisan'da meydana gelen Yeni Ay, bize burçların daha diplomatik olması, başkalarını karşılamaları ve başkalarının diliyle konuşmaları, anlaşılmayı beklememeleri gerektiğini ve yanlış olduklarını keşfedebileceklerini enerjileri barındırıyor.

14 Nisan: Venüs enerjisi Tutkulu aşk ve aşırı kıskançlık, Venüs'ün Boğa burcunda olduğu dönemde iç içe geçecek. Sevginin daha fazla önemi kavranacak sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirme ve önemsiz veya zor şeylerden kurtulma ihtiyacı hissedeceğiz. 22/23 Nisan , Lyrids Meteor Yağmuru gerçekleşecek. Bu fenomen, Dünya bir kuyruklu yıldızın kuyruğundan geçtiğinde ortaya çıkar.

27 Nisan: Süper Ay  Pembe Ay Pembe Ay, başarmak istediğimiz her şey için gerekli çabayı göstermemiz gerektiğini bize bildirmek için burada! Bu, planlarımızın, hayallerimizin ve ideallerimizin peşinden gitmemiz adına güçlü enerjileri barındırıyor her birimiz için. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık