Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2020 Gökyüzü Enerjileri

4 NİSAN'A DİKKAT

Oğlak Burcunda ki Jüpiter-Plüton birleşimi 4 Nisan 2020'de gerçekleşecek. Bu çok önemli bir "astrolojik" olaydır. Jüpiter ve Plüton, otorite, sosyal ve politik yapılar, kurumlar, hükümet, liderler, itibar ve aynı zamanda sosyal olarak önyargılı fikirler ve kurallarla ilişkili enerjileri gündemde tutacak.  

HÜKÜMET ALANLARINDA BÜYÜK DEĞİŞİM

Jüpiter büyüme ve fırsatlar hakkında, Plüton ise geçmişini aşan her şeyi parçalayan ve birleştiren yıkıcı güçlerle ilgilidir. Devam eden corona (korona) salgının bir sonucu olarak, bu enerji, şu anki radikal değişiklikleri yeniden inşa ederek yönetmeye çalışırken, finansal ve hükümet alanlarında büyük bir değişimin göstergesi.

Bununla birlikte, bu değişikliklerin çoğu gizlenerek yapılandırılabilir. Büyük değişimler radikal gerçekler ile karşı karşıya olacağımız bir süreç dünya ve ülke genelinde.

GÜCÜN KÖTÜYE KULLANILMASI VE ÇARPIK GERÇEKLER ETKİLİ OLACAK

Jüpiter ve Plüton, doğruyu arayanlar olarak görülür. Bunun da ötesinde, Pluto, radikal değişiklikleri ve dönüşümleri provoke etmek için gizlenmiş olan her şeyi ortaya çıkarma özelliğine de sahiptir.

Sonuç olarak, Jüpiter-Plüton birleşmesi genişleme, ilerleme ve büyüme ile ilişkilidir. (Jüpiter), ancak artık işlevsel olmayan kişisel, kolektif veya sosyal yönlerin kısıtlanıp dağılmasının bir sonucu olarak, gücün kötüye kullanılması ve çarpık gerçekler, hırsızlık, aldatma veya manipülasyon (Plüton) ile ilişkili olarak etkili olacak gibi görünüyor.

Önemli yolsuzluk eylemlerinin ortaya çıkmasına, sosyal sistemlerin istikrarsız olmasına, sosyal veya kurumsal yeniden yapılanmaya ve eski liderlerin düşüşleri ve yenilerinin yükselmesine - hem sosyal hem de kişisel düzeyde şahit olabiliriz. Oğlak'ın hala Güney Düğüme ev sahipliği yaptığı düşünüldüğünde, bazı kişilerin liderlerin yıkıcı bir yolda ilerlemeyi umarak geçmişe alışkanlıklıklarına daha da tutkulu bir şekilde takılıp kalması muhtemeldir.

NİSAN AYININ İLK YARISINDA

Gerekli becerilere yeteneklere sahip olmadan makam sahibi olanlar haksızlıklar ile bir  işe  ulaşmış olanlar büyük sorunlarla ve engellerle karşılaşabilirler. Diğer yandan, Emek veren yetkin ve azim gösteren, yeni fırsatlara sahip olan, saygı duyulan, sosyo-profesyonel ilerleme kaydetme ve haklarını kabul ettirme şansına sahip olan saf niyetle motive edenlerin kazanacağı değer göreceği birleştirici olacağı enerjiler ile karşı karşıyayız bu süreçte.

2020 Nisan ayı enerjilerinin tanımı “YENİLENME UYANIŞ DİRİLİŞ” anlamına geliyor fark edebilenler iş işten geçmeden anlayabilenler için. Bu enerjiler devrimsel nitelikte ve oldukça güçlü, tüm kötülüklerin kökünü ortadan kaldırmak anlamına gelebilir doğru yönetildiği takdirde bunun yanında büyük Güç mücadeleleri yoğunlaşabilir ve her türlü kriz olabilir.

Coronavirus durumu bile, ister sağlık merkezli sistem (yerel veya küresel), ister yetkililerin yaşamlarını tehlikeye sokan durumları yönetme yetenekleri güvendiğimiz zayıf sistem noktalarını ortaya çıkarabilir.

Jüpiter seyahat ve yurtdışıyla ilişkili olduğu için, Coronavirus krizinin küresel turizm ve hatta göç üzerindeki etkisinin yoğun olacağını ortaya koymakta.

Bu astrolojik koşullar altında yeni bir dünya düzeninin, yeni toplumsal örgütlenme biçimlerinin veya yeni yasaların doğuşuna tanıklık etmemiz şaşırtıcı olmayacaktır.  Oğlak'ın enerjisi, uzun vadeli kişisel veya sosyal projelerin temelini oluşturmak ve yapılandırmak için faydalı olabilir. Hedefler daha uzun olur, ancak bunlara ulaşma yeteneğimiz de gelişecek bu döngüde.  Başarının anahtarı adalet, ahlak, yasallık, gerçeği aramak ve saygı duymak anlamına gelmekte.  Birçok illüzyon ortadan kaldırılabilir; sağlıklı yeni başlangıçların keyfini çıkarabilmemiz için birçok fikir radikal olarak değiştirilebilir.

Şunu unutmamalıyız ki bir gecede hiçbir şey  değişmeyecek akılcı değişiklikler son derece sert, yavaş ama kalıcı olarak ilerleyecektir. Bu döngüde  eski kötü alışkanlıklara geri dönebilir ve bazı eski yapılar ve tavırlar yine bu dönemde şiddetle  ortaya çıkabilir.

Değişim potansiyeli yüksek olan bir diğer konu da Finans ve Para.. Yeni yasal yapılanmalar  ve maliye politikalarıyla ilgili önemli değişiklikler olabilir; ekonomik büyüme ve ilerlemeyi görmeden önce kesintileri görmek veya küçülmek bu sürecin yansımaları arasında.  Bu nedenle, kişisel düzeyde tutumlu olmalı ve kaynaklarımızı, borçlarımızı veya planlanan yatırımlarımızı dikkatli bir şekilde yönetmeliyiz. Ekonomik kısıtlama yaptırım gücü yüksek vergilendirme, bankacılık ile ilgili krizlerle karşı karşıya bırakabilir bizleri. Dünya genelinde, Nüfusu kargaşaya sokabilecek bazı yasadışı ve ahlaksız uygulamalar ortaya çıkabilir.

Temsilciler, siyasi ittifaklar ve faaliyetler, yeni ittifaklar kurulması veya eskilerinin yok edilmesi gibi   her türlü ulusal mesele   şok edici olayları deneyim leyebiliriz. Ancak halk sağlığı ile ilgili konular da Nisan ayı ortasından itibaren önemli yapıcı tıbbi gelişmelerin olması da mümkün görünüyor. Reformlara ve refaha kavuşmadan önce uzun bir yol var her birimizin önünde ve bununla ilgili net gelişmeler Kasım ayına kadar ortaya çıkabilir.

İlerlemeden önce - hem kişisel hem de profesyonel düzeyde - bazı sosyal veya politik sistemlerin, ilişkilerin veya yaşamımızın alanlarının karanlık tarafıyla yüzleşmemiz gerektiği sonucuna varabiliriz.

Hızlı hareket eden gezegenlerin geçişleri söz konusu olduğunda, Merkür’ü ele alalım 11-27 Nisan arasında. Bu hızlı geçiş, zihinsel dürtüsellik ve uygulamaya koymak için acele edebileceğimiz yeterince düşünülmemiş fikirlere yatkınlık göstermemize neden olabilir konuşmak, sabırsızlık ve hatta belki de sinirlilik ve savaşçı bir tutum için bir yatkınlık duygularımızı kontrol altında tutmamız önem taşımakta.

Merkür'ün Jupiter ve Plüton ile açıları  24-26 Nisan tarihleri arasında gergin enerjileri çatışmalar, kibir, kısıtlanma hissi ve kendi bakış açımızı dayatmaya yönelik yaklaşımları tetikleyici olacaktır. Hırsımız duygusal patlamalar düşmanlarımıza hizmet etmemizi pişmanlık duyacağımız olayları beraberinde getirebilir bu nedenlerden dolayı dikkatli olmamız önem taşımakta.

10 ve 17 Nisan tarihleri arasında önemli tartışmalar yapılanmalar eğitim ve sağlıkl ile ilgili konular detaylıca planlanmalıdır.

KALBİ TEMİZ OLANLAR KAZANACAK

Özel hayatlarımız Nisan 2020'de daha az çalkantılı olacak. Gerçekten birbirini seven saygı duyanlar ilişkilerini güçlendirip sevgilerini büyütürken, Sevgisi saygısı zayıf olanlar ciddi çatışmalar yaşayabilirler. Nisan boyunca ben ben ben diyenler biz olamamanın getirdiği ayrılıkları yaşayabilirler bu süreçte. İlişkilerde yapıcı olmak birbirine saygı göstermek İletişim, tüm sorunları veya yanlış anlamaları çözmenin anahtarı olacaktır.

AŞKI BULACAK AMA İŞE HAYATINA DİKKAT

Mars ve Venüs'ün bu gezegensel geçişleri, aşkı arayanlar için çok iyidir, ancak iş yapmak için acele etmemiz konusunda da uyarıcı

Nisan 2020 boyunca, yeni bir araç yeni bir cihaz, makine veya mutfak aleti ile uğraşırken elektrik kaynaklı kaza ve sorunlar yaşamamak için gerekli  bakımların yapılması önem taşımakta.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık