Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2024 Baharı Bereketiyle Birlikte Geliyor!

Mayıs ayında, anı yaşamak, romantizmi yaşamlarımıza tüm kalbimiz ile taşımak, sahip olduklarımızın kıymetini bilmek için yılın en güzel aylarından biri. Güneş Boğa burcunun merkezinde güven  sevgi dünyayı güzel kılan değerlerimize sahip çıkacağız.

18 Mayıs 2024 Bu yılın en şanslı günlerinden biri bu yüzden ekstra özel olacak. Bolluğun bereketin gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023'ten 25 Mayıs 2024'e kadar Boğa burcunda tüm gücünü ortaya koyacak. Jüpiter büyüme, genişleme, şans ve mucizeler getirdiği için Boğa burcunun yönettiği her şeyin üzerinde parlayacak: zenginlik, kaynaklar, gayrimenkul, mülkler, aşk, sevgi, duygusallık, ve sanat ile ilgili konularda güzelliklere en güzel ve güçlü hali ile tanıklık edeceğiz. 

Tüm burçlar zorlu yaşamlarında yeniden başladıklarını çok daha iyi güzel yıllara doğru gidiyormuş gibi hissedecek, anı yaşamak ve kendi seçimlerimiz ile ilerlemek keyif verecek bizlere. Hayatlarımızı, tutkularımızı ve ilişkilerimizi inşa etme konusunda kendimizi daha pratik, gerçekçi  hissedebiliriz. Açık sözlü, ilgili ve güvenilir olmak da pek çoğumuz için ilke haline gelecek. Bu, geçiş altında bu dünya aleminin güzelliklerini doğanın nimetlerini daha iyi anlayacak eksikliklerimizin farkına varacağız, hayatımızı anlamlı kılan  kişilerin yaşamın sunduğu nimetlerin değerini bileceğiz  samimiyetin veya romantizmin kıymetinin bilinci ile yaşamlarımızı güzelleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Bu  süreçte sanatsal yetenekler artacak ve sanat la ilgili alanlarda önemli etkinliklere tanıklık edeceğiz. Daha fazla hoşgörü ve toplumsal değerlerde ortak noktalarda buluşma gayreti artacak. 

Boğa burcunun yönettiği tüm alanlar gelişecek bankacılık, finans, emlak, mutfak ile ilgili alanlar sanat, güzellik endüstrileri, tasarım endüstrileri, lüks endüstriler ve moda yeni bir noktaya evriliyor. Hayata bakış açımız dönüşecek küçük şeylerin ne kadar anlamlı olduğunu anlayacağız. Boğa burcundaki Jüpiter'in en iyi yanı, kişisel veya profesyonel olarak en büyük isteklerimize  hayallerimize ulaşmak için sabırla doğru ve bilinçli kararlar almamızı sağlayacak.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık