Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gezegenlerin Aynı Hizadaki Şölenine Tanıklık Edeceğiz

3 – 7 Haziran 2024 tarihinde hayatlarımızı yapılandırmak geçmişten güne taşıdığımız her türlü korku engel blokajı bizi başarılı ve mutlu olmaktan alıkoyan pek çok şeyi dönüştürebileceğimiz bir göksel armağan ile karşı karşıyayız. Uzun vadeli hedefleri yeninden yapılandırmak kendi içimizde var olan güce inanarak kararlar almak ve küçük de olsa bir başlangıç gerçekleştirmek kelebek etkisi yaratmaya yaşamlarımızın eksik noktalarını tamamlamaya yetecektir.

Peki bu geçiş burçları nasıl etkileyecek?

Koç

Gerçekleşen gezegen dizilimi sizleri iş hayatınızda daha iddialı olmanız ve karşınıza çıkan fırsatlardan yararlanmanız için teşvik ediyor. Bu enerji altında, işinizi veya projelerinizi tanıtmak için idealdir, çünkü güveniniz ve özgünlüğünüz dikkat çekecek bunun yanı sıra özel yaşamınız ile ilgili alanlarda gizli meseleler gün yüzüne çıkabilir ve bunlar ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca Öğretmen  Satürn Balık burcunda geri harekette seyrine başlıyor  ve ilahi olanla bağlantı kurma ve ruhsal yolculuğunuz üzerine düşünme zamanının sinyalini veriyor. Haziran burcunuzun tamamını buradan okuyun Koç.

Boğa

Güçlü gezegen dizilimi ile psişik yetenekleriniz güçlenecek. 10 gün boyunca evrenin size gönderdiği tüm mesajlara çok dikkat edin. Finansal konularda güçleneceğiniz önemli fırsatlara hazır olun arzularınızın peşinden gitmek için gökyüzü sizi destekliyor. Atacağınız her adım başarı sağlık aşk olarak gelecek yaşamlarınıza. Öğretmen Satürn'ün Balık burcunda geri retro hareketine başlıyor çıkarcı arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görecek  arkadaşlıklarınızı yapılandıracaksınız ve ilişkileriniz yeni bir yön verip size hizmet etmeyen enerjilerden arınabileceksiniz.

İkizler

Gerçekleşen güçlü gezegen dizilimi ile  duygularınız konusunda kendinize ve başkalarına karşı dürüst olun pişmanlık duyduğunuz hataları tekrar etmemek için, Bu döngüde  geçmişin sıkıntılı konular ile yüzleşebilirsiniz. Bu dönem, kişisel gelişimiz için çok önemli; hatalarınızı telafi ederek yeniden başlayabilmek için sizlere tavsiyem değişimi ve kişisel gelişimin içinde yer alıp ruhunuzu size zarar veren alışkanlıklarınızı iyileştirmeye çalışın. Öğretmen Satürn Balık burcunda geri hareketi retro başladığında, tahmin etmediğiniz değişiklikler  zorlayıcı olabilecek  sizler için bu dönemde sabırlı davranmanız faydanıza olacaktır aksi halde süreci kontrol edemeyebilirsiniz.

Yengeç

Gerçekleşen gezegen dizilimi sizi yoran tüm  travmalarınızla yüzleşmeye ve bunların üstesinden gelmeye teşvik ediyor. Gökyüzünün bu muhteşem dizilimini  geçmişinizdeki gereksiz yüklerden kurtulmak için kullanın. İş ve özel yaşamınızda dengeler yapılanıyor var olan şartlarınızın kıymetini bilerek hareket edin. Öğretmen Satürn geri retro dönüsü sırasında manevi inançlarınızda büyük bir dönüşüm sizleri karşılıyor.

Aslan

Gerçekleşen gezegen dizilimi ile evliyseniz ya da devam eden bir ilişkiniz varsa kıymetini anlayacak üzdüğünüz kırdığınız tüm anlar için pişmanlık duyacaksınız bu enerjiler altında şimdi ilişkiniz için tüm kalbiniz ile mücadele etme zamanı unutmayın sevgi güven güçlü romantik ilişkilerin temelini oluşturur. İş hayatınızda bu süreç boyunca ortaya çıkan fırsatlara evet deyin. Öğretmen Satürn geri retro seyrine başladığında kendinizle yüzleşecek hatalarınızı inatçılığınızdan kaynaklanan yanlışları daha önce olmadığı kadar fark edeceksiniz, bu da duygusal hissetmenize neden olabilir. Kendinize acımak yerine bu geçişte tüm korku ve baskın tavırlarınızı dönüştürmeye çalışın.

Başak

Gerçekleşen gezegen dizilimi iş ve eğitim yaşamınızda yeni başlangıçlara işaret ediyor. Ayrıca bu döngüde kendinizi hayatın daha büyük sorularını sorgulayıp sahip olduğunuz değerlerin ne kadar önemli olduğuna idrak edeceksiniz. Öğretmen Satürn'ün Balık burcunda geri retro seyrine başlaması ile arkadaşlık evlilik ve süre gelen  ilişkilerinizi inceleyeceksiniz. Sağlıksız bir ilişkiniz varsa, ister arkadaşlık ister eş ya da sevgili olsun, artık kaçınılmaz olanı uzatmak yerine değişiklik yapmanın zamanı geldiğini kabul ederek kararlar alacaksınız.

Terazi

Gerçekleşen gezegen dizilimi hayatınızın pek çok noktasında  sizi engelleyen büyük bir korku ve kaygıdan kurtulmanızı sağlayacak. Meslek hayatınızda saygınlık kazanacak çalışma arkadaşlarınızın desteği ile önemli ilerlemeler kaydedebileceksiniz.  Öğretmen Satürn geri retro seyrine başladığında ilişkiler ile ilgili konularda kendinizi tükenmiş hissedebilir  tahammülünüzün zayıfladığı arkadaşlık evlilik süre gelen ilişkinize nokta koyabilirsiniz.

Akrep

Gerçekleşen gezegen dizilimi ile evlilik süre gelen ilişkiniz ve cinselliğe olan bakış açınızda dönüşümün içinde olabilirsiniz. Bu, ilişkilerinize tutku katar ancak soğukkanlılığınızı korumazsanız kavgalara yol açabilir. Dengeler yeniden yapılanıyor sizin için ve hayatı daha anlamlı kılacak anların kıymetini bilmelisiniz.  Öğretmen Satürn geri retro seyrine başladığında  finansal konular taşınmaz mallar ile ilgili konuları gündeminize taşıyacak sorunların üzerinde durmalı ve çözüm odaklı yollar aramalısınız.

Yay

Gerçekleşen gezegen dizilimi ile ortaklıklar ile ilgili sorunlarınızı çözümlemeye davet ediyor sizleri gözden kaçmış bilgi ve belgeler gün yüzüne çıkabilir  öfke ile hareket etmekten uzak durun ve kendinizi daha da zora sokabilecek kararlar almamaya çalışın. Bunu yaptığınızda bu güçlü enerji ile , finansal kazanımların veya kariyeriniz veya varlıklarınızla ilgili olumlu gelişmeler olarak yansıyacak yaşamlarınıza. Öğretmen Satürn geri retro seyrine başladığında evliliğiniz ve ailevi konular gündeminizde yer alacak sakin ve tek taraflı kararlar içinde olmamaya özen gösterin.

Oğlak

Gerçekleşen gezegen dizilimi  sağlık ve dinlenmeye öncelik vermenin önemini vurguluyor  sizler için. İş hayatınızda ise rutininin dışına çıkmalı, enerjinizi yaratıcı projelere odaklamaya çalışın, bu enerji daha güçlü ve üretken kılacak sizleri. Bu geçiş, ilişkilerinizde  sorunları büyütebilir şimdi iradenizi ortaya koymalı ve sorunlu giden bir ilişkinin tüm yükünü sırtlanmamalısınız. Yönetici gezegeniniz Satürn geri  retro seyrine başlayacak ve kendinizi etkili bir şekilde ifade ettiğiniz ve edemediğiniz alanlarda sorunlar ve mükafatları getirecek sizlere.

Kova

Gerçekleşen gezegen dizilimi ile  yeni iş girişimleri planlamak için güçlü enerjiler sizden yana. İş hayatınıza yeni bir yön vermeniz için destekliyor sizleri yeter ki bilmediğiniz alanlara yönelmeden ani kararlar ile hareket etmeden bu süreci ayaklarınız yere sağlam basarak yönetin. Öğretmen Satürn'ün geri retro seyri sizi finansal konularda aldığınız yanlış karar ve yatırımları düşünmeniz aynı hataları tekrar etmeden uzun vadeli hedefleriniz için gerçekçi kararlar almaya teşvik edecek.

Balık

Gerçekleşen gezegen dizilimi sizleri yanlış anlamalara ve yalanlar ile yanlış yönlendiren kişilere karşı dikkatli olmaya çağırıyor aksi halde yanlış anladığınız doğruluğunu bilmediğiniz alanlarda  yapacağınız konuşmalar kendi geçmişiniz ile ilgili ciddi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. İş hayatınızda başkalarının etkisi altında kalmak yerine yeni  projelerinize odaklanmanız en yüce hayrınıza olur. Bu durum da size kariyeriniz veya başarılarınızla ilgili güzel haberler getirebilir. Öğretmen Satürn'ün burcunuzda geri retro seyrine başlaması ile konuşmalarınıza dikkat edin iş hayatınız ve özel yaşamınızda yaptığınız yanlış seçimlerde ısrarcı olmayın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık