Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,
Genel Bakış:  Merkür iletişim sektörünüze giriyor Hiçbir ayrıntı dikkate alınamayacak kadar küçük olmayacak günlük işiniz ilişkilerinizi (mevcut ve potansiyel) geliştirdiği sürece programınızdaki her karışıklığı gidermenin ipuçlarını verir sizlere, yapılacaklar listeleri ve sıkışık takvimlerle başa çıkmak için fazlasıyla hazır olacaksınız.Bu ay boyunca  İkili ilişkilerinizde cana yakın tavırlarınızın karşılığını aşk ile alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bekar ve yeni bir ilişki içinde olan koç burçları ise karşı tarafın ilişkiniz ile ilgili beklentileri yükselebilir ve buna bağlı gerginlikler söz konusu olabilir.

Bu tam özgürlük ve deneyimleme arzusu bağlamında, Koç’un Uzun süreli ve istikrarlı ilişkiler isteyen Koç burçları profesyonel ilişkiler yoluyla a kariyerlerini ve itibarlarını güçlendirme çabalarının bir parçası olarak Venüs'ten destek alıyorlar. Zam talebi ya da yeni bir ilişki ya da evlilik teklifi etme gibi bir düşünceniz varsa 18 Mayıstan itibaren  sizler için uygun günlerdir.

Kariyer ve Finans:

Disiplin ve başarı koşullardan en iyi şekilde yararlanmanın seçimleriniz ile ilişkili olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve  enerjinizi yapıcı bir şekilde kullanmak ve disiplinli olmak zorunluluğunun bilinci ile hareket edin.

Ortak projeler, özellikle değerlendirilmeli. Asi tavrınız, sorunlara neden olabilir  daha da ötesi, Sabırsızlık, biraz saldırganlık ve dünyayı değiştirme arzusu yetkili insanlarla ve hatta patronunuzla başınızı belaya sokabilir. İşbirliği yapmanız gerekenlerin güvenini kaybedebilirsiniz.

İş değişikliği tanıtım ya da yeni bir  projenin aşamasını başarıyla tamamlamak için 26 Mayıs Dolunay enerjisinden en  iyi şekilde yararlanın. Şu anki işinizden ayrılmak için çok güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz, ancak yedekte yeni bir işiniz yoksa anlık hareket etmeyin. Her konuda çabalarınızı öne çıkıp daha fazla kazanmanızı sağlayacak eylemlere yönlendirmelisiniz. Yaptığınız işten memnun değilseniz, iş değişikliğine gidebilirsiniz bu durum kariyerinizin gidişatını değiştirebilir.

11 Mayıs ile birlikte iletişimle ilgili özel hayatınız ile ilgili konularda gökyüzü daha ihtiyatlı olmanızı önermekte. Bu ay yetenekli ve ikna edici, yönünüz ön plana çıkıyor büyük sözler verme eğiliminde olabilirsiniz dikkatli davranın.  Bu enerji yanlış kararlar vermenize yol açabilecek yanılsamalara neden olabilir.

Kazalara daha yatkın olduğunuz ve daha kolay çatışmalar yaşayacağınız, özellikle de 11 - 14 Mayıs tarihleri arasında telaşlı davranmayın.

Eski kötü alışkanlıklara son vermek için 26 Mayıs Dolunay'dan en iyi şekilde yararlanın. Çalışma programınızı ve yaşam tarzınızın ritmini yeniden düzenleyin,  kendinizle ve manevi değerlerinizle rahatlamanın yollarını bulun.

Boğa Burcu

Ayın ilk yarısı ev ve aile hayatı oldukça rahat olacaktır. Gökyüzü mayıs ayında aile iş ve özel hayatınızda sizleri destekleyici olacak enerjileri barındırıyor. Ne istediğini netleştirmek hayatın içinde ki konumunuzu da ilişkilerinizi de yeniden yapılandırmanızı sağlayacaktır.  Ayın 2. yarısında özel hayatınızda eş yada sevgiliniz ile doğru iletişim kurmayı başaramazsanız sorunlar daha büyük çatışmalara varabilir. Bunun yanı  sıra komşularınız ile sorunlarınız olabilir. Geçmişi güne taşımaktansa bu zorlu günlerde ortak noktalarda buluşmak dinlemek ve saygıyı korumak son 5 aydır yaşadığınız stresli enejilerden arınıp aşkı güçlendirmenizi sağlayacaktır. Dışarıdan gelen her türlü negatif enerjiye meydan okumalı geçmişi hatırlayıp öfkeyi dizginlemeyi başarmalısınız. Çocuk sahibi olmayı düşünen Boğa’lar aileye yeni bir bebeğin katılması ile mutluluklarına mutluluk katabilirler. Bekar Boğalar ayın 14 ünden itibaren özel bir insanla sevgi ile yaşayacağınız deneyimler sizleri her bakımdan yenileyip güçlendirecektir. Evli Boğalar eşinizin engellerle yüzleşeceği yaşanılan zorlukların nedenini fark edip kabullenip size olan minnet ve sevgisinin artacağı bir yıldasınız. UYANIŞ ve SEVGİNİN zaferini deneyimleyeceğiniz bir ay Mayıs sizler için.

Eğitim: Ayın ilk yarısı motivasyonunuz düşük olsa da elinizden geleni yapmalı yanlış anlaşılmalar yüzünden geri planda kalıp bildiklerinizi ortaya koymaktan çekinmemelisiniz. Ayın 2nci yarısı daha iyi enerjiler söz konusu. Ödül ya da bursla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Ayın ilk yarısı zinde ve sağlıklı olacağınız enerjiler hakim fakat ayın 2.nci yarısında mide ve karın ağrıları ilaç kullanımına bağlı sorunlar yaşanabilir.  Burkulma, vücudun çeşitli yerlerinde kas ağrıları sizi rahatsız edebilir.

Finans, İş ve Kariyer:  Pek çok plan ve projenin yeni başlangıçların olacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sorunlarınızı aşabilecek finansal gelirleriniz de ki artışla rahat bir nefes alabileceksiniz. Kıskanç insanların söylemleri başarılı sürecinizde sizleri etkilememeli sorumluluk almaktan korkmayın ve daha fazla çalışmanın mükafatını alacağınıza inanarak hareket edin Diplomatik görevlerde bulunan ve resmi kurumlarda çalışan Boğa burçları yönetici ve üstlerinizle mesafenizi korumalı işinizden olmak korkusu ile onların yanlış işlerine göz yumarak ortak olmamalısınız bu size çok daha pahalıya patlayabilir. Diplomasi denge ve az konuşmak işiniz için ay boyunca fazlası ile önem taşımakta. Ayın 2nci yarısında ise güçlü ve kalıcı yeni başlangıçlar ile adınızdan fazlası ile başarılı bir şekilde söz ettirebileceksiniz. Finansal kuruluşlar krediler ile ilgili konularda güçlü enerjiler sizleri desteklemekte. Emlak a satın almak veya satmak  yeniden evinizi dekore etmek için fırsatları da bu ay yakalayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Genel Açıklama: Bu Ay Yaratıcılık ve yeni fikirleriniz sizi her konuda yukarıya taşımak için etkili olacaktır. Özel yaşamınızda ise adeta uyanışa geçtiğiniz etkiler ile karşı karşıyasınız. Son derece romantik ve iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda enerjinizi düşürmek isteyen enerji vampirlerine dikkat edin ve bu kişilerin olumsuz etkilerin mutlu ruh halinizi bozmasına asla  izin vermeyin. Pazartesi ve Salı, yaratıcı bir şeylere başlatmak için harika günlerdir. İster Evli olun ister bekar İkizler burçları geçmişin izlerini silebilmeniz için gökyüzü destekliyor sizleri. Ay ortasında, mali durumunuzda olumlu etkileri beraberinde getirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız. Büyük iyilik Jüpiter uzun vadeli planlarınızı uygulamaya koymanız adına destekliyor sizleri kariyerinizi yapılandırmak için planlarınızı yavaş ama kararlı bir şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz. Özel yaşamlarınızda, Eş yada sevgiliize karşı artan bir çekim yaşayacaksınız. Bununla birlikte, Mars  ın enerjisi ilişkilerini inişli çıkışlı ve güvenden yoksun bir şekilde sürdüren İkizler burçları için bitişleri tetikleyici olabilir dikkat edin sakin olmaya geçmiş meseleleri tekrar gündeme getirmemeye özenli olun sert çekişmeler inatlaşmalara ve ilişkinizin bitmesine neden olabilir.

Öğrenciler ve Çocuk İkizler: Öğrenciler bu Ay  sizleri hayallerinize ulaştırmak adına olumlu yönde desteklemeye başlıyor. Zorlandığınız konularda başarıyı arttırmak için Kurslara katılabilirsiniz.  Çocuk İkizler ise, pek çok konuda yeni alışkanlıklar edinebilirler bunun olumlu yönde olması için aile bireylerinin fazlası ile ilgili olması önem taşımakta.

Yengeç Burcu

Genel Bakış, Bu Ay iş ve özel hayatınızda rahatsız olduğunuz konularda elinizden geleni yapmalısınız geç kalmamak pişman olmamak için. Bazı finansal endişeler le karşılaşabilirsiniz. Elinizden geleni yapmadan mücadele etmeden sadece şikayet ederek  sonuç alamazsınız ikili ilişkilerde bencilliklerden uzaklaşarak dostlukları pekiştirmek sevgi ile atacağınız her bir adım kendinizi huzurlu hissetmeniz açısından önem taşımakta. Ay ortası Venüs ve Merkür ün enerjilerinin yansıması iş hayatınızda önemli gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni anlaşmalar yapabilir iş değişikliğine gidebilir içinden geçtiğiniz dar boğazdan kurtuluş yolunu bu gelişmeler sayesinde bulabilirsiniz. Finansal konularda ise dikkatli olmalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Özel yaşamınızda ise bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız eğer emek vermeniz gerektiğinin farkına varmalısınız susup beklemek ya da sürekli tartışarak hareket ederek hiç bir şeyi değiştiremeyeceğinizi kabullenmeli ve geç olmadan bunlara bir son verip emek vermeyi tercih etmelisiniz. Bekar Yengeçler sizler içinde bu Ay şanslı enerjiler söz konusu fark edebilip değerlendirdiğiniz sürece.

Öğrenciler ve Çocuk Yengeçler: Öğrenci Yengeçler Bilgi derin ve muazzam bir okyanusa benzer. Gittikçe daha derine inersiniz. Yüksek lisans yapan öğrenciler başta olmak üzere tüm öğrenci Yengeç’ler bilgi okyanusuna derin bir dalış yapabilirsiniz bilgeliğin ve bilginin incileriyle geri geleceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çocuk Yengeçler bu Ay sağlık sorunları başta olmak üzere tüm yaşamsal alanlarında büyük iyilik Jüpiter’in yansıması ile olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Aslan Burcu

Genel Bakış, Bu Ay pozitif enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Sosyal hayatınızda da sorunlar azalmaya başlıyor.  Özellikle gerçek dostlar ve aynı meslekten kişiler ile  bir araya gelip yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Gökyüzünün gezegensel enerjileri ile rahatlamalar yeni fırsatlar ortaya çıkacak ve sizleri daha iyimser ve eylem odaklı hale getirecektir. Bu olumlu etki tü doğum haritalarında bu bağlamda olumlu gezegen yerleşimleri olan Aslan burçları için, tüm hayatları boyunca etkili olacak köklü değişimleri de beraberinde getirebilir. Çocukluk travmalarınız kendinizi yanlış ifade edip bunun zorlukları gibi pek çok şeyden arınabilir özünüzün güzel yönlerini ortaya koymayı başarabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni zorlukları kabul etmeye hazır olun. Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız da temponuz da artıyor işinizle ilgili gelişmelerin özel yaşamınızı ihmal etmenize neden olmasına izin vermeyin. Dengeleri korumak ilişkinize belki de her zamankinden daha fazla önem göstermek zorundasınız bunu aklınızdan çıkarmayın. Kalbiniz kimdeyse hazineniz oradadır. Şimdi hazinenize kıymet verme sahiplenip mücadele etme zamanı.  Özel yaşamlarınızda ise yanlış kararlarınızda ısrarcı olmak mı yoksa bunları telafi edecek cesareti ortaya koyup mutlu olmak mı arzunu kararınızı verin ve adımlarınızı buna göre atarak ilerleyin.

Öğrenciler ve Çocuk Aslanlar: Öğrenci Aslanlar bu Ay nasıl olsa başarırım nasıl olsa hallederim gibi davranışlar beklenmedik başarısızlıklara neden olabilir sizler için dikkatli olmalısınız.  Çocuk Aslan burçları ile bu Ay  görsel ve matematiksel zekalarını geliştirmeye daha yatkın olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Çok özenli ve odaklanmış olmalısınız.

Başak Burcu

Genel Bakış, Ay aile ve finansal konularda endişeleriniz  devam ederek başlayabilirsiniz. Fakat genel olarak Mutlu bir ruh halinde olabilirsiniz.  Ay boyunca da yüksek enerjiniz ve pozitif ruh haliniz ile dikkat çekebilirsiniz. Olumlu fikirlerle hareket etmek finansal konularda da beklentilerinizi doğru yönlendirmenizi sağlayacaktır. Büyük iyilik Jüpiter  geçişi sizlere koruyucu enerjiler olarak yansıyacak..11 Mayıstan itibaren rahatlamalar başlıyor. Ufak tefek sorunların sizi iş ve özel hayatınızda baskı altına almasına izin vermeden hareket etmelisiniz.  Bu, enerji ile mucizeler beklememelisiniz (mesleğinizi) etkiler ve bu da iyi performans göstermenize yardımcı olan bir etki olacak sizler için.  Özel yaşamınızda ise bu pozitif etkilerden faydalanmalı eş ya da sevgiliniz ile aranızda ki gerginlikleri anlayışlı davranışlarınız ile çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız.

Öğrenciler ve Çocuk Başaklar: Bu Ay öğrenci Başaklar Yeni çalışma prensipleri ile başarı çıtalarını yükseltebilirler. Farklı teknikler odaklanmanızı ve zorlandığınız konularda bile başarılı olmanızı sağlayabilir. Kısacası yeniliklere açık olmak faydanıza olacaktır. Çocuk Başaklar ise bu Ay keşfetmek arayışında olacaklar öğrenme güçleri oldukça yüksek olacaktır. Duygusal ve mental zekalarını geliştirmek için onunla daha fazla ilgilenmelisiniz. 

Terazi Burcu

Genel Bakış,  Aynın ilk gününden itibaren maddi konularda pratik zekanızla alacağınız kararlar etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Aile ve kişisel ihtiyaçlarınız arttıkça daha fazla şikayet etmeyi bir yana bırakıp çözüm odaklı olacak ve istikrarı yakalayacaksınız.  Ay ortasından itibaren Merkür’ün yansıması ile birlikte ortaklıklar iş birlikleri ile ilgili olumlu gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda yarım kalan işler ve projeler daha iyi şartlarda karşınıza gelebilir iyi değerlendirin. Aşk hayatınızda ise yaşanan dengesizlikleri de dengelemeyi başarabileceksiniz.  Mali konularda aşırı hırslı yaklaşımlar ile hareket etmek  bu transitler altında çok yararlı olmayacaktır. Ay sonu na doğru ailevi konular ve özel hayatınızda ani kararlar almamaya özen gösterin ve korkularınızı kontrol altında tutmaya çalışın aksi halde gerginlikler yanlış anlaşılmalardan kaynaklı üzücü durumlara neden olabilir. Bekar Teraziler bu Ay aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz ön yargılı davranışlarınız yüzünden.

Öğrenciler ve Çocuk Teraziler: Bu Ay öğrenci Teraziler Başarıyı yakalamak  için çok çalışmanız gerekiyor. İstenilen hedeflere ulaşmak için farklı çalışma prensipleri denemeli uyarıları dikkate alarak hareket etmelisiniz. Bu, etki yüksek öğrenim gören öğrenciler için de geçerlidir. Çocuk Teraziler bu Ay keyifli enerjiler ile karşı karşıyalar özellikle yeme içme ile ilgili sorunları olan Teraziler bu Ay bu sorunları aşabilecekler.

Akrep Burcu

Genel Bakış,   İyi kazanımlar mı umut ediyorsunuz? Beklentileriniz bu Ay gerçekleşebilir! Ay ortasından itibaren  sağlık ve iş hayatınız ile ilgili alanlar finansal konular ve kariyer hayatınızda iyi sonuçlar elde etmeye başlayacaksınız. Ayrıca bu Ay taşınma dekorasyon değişikliği gibi konuları kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Bu Ay mesleki konularda başarı istiyorsanız tanıtımlara önem vermeli kendinizi göstermek için elinizden gelen her şeyi tereddüt etmeden yapmaya çalışmalısınız.  Bununla birlikte,  Gezegensel enerjiler aşk hayatınızda evliliğinizde huzursuzluk duygunuzu yükseltebilir. Eş ya da sevgilinizi olduğu gibi kabullenmek yerine onu değiştirme dürtüsü  ya da başka bir şeyler sizi yanlış kararlar almaya yöneltebilir. Unutmayın yıkmak kolay yapmak zordur. Biraz sükûnet anlayış ilişkinizde ki sorunların üstesinden gelmenizi sağlayabilir. Bekar Akrepler de bu Ay kararsızlıklar dan dolayı hayatınızı aşk ile taçlandıracak insana haksızlıklar yapabilir pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuk Akrepler: Öğrenci Akrepler bu Ay  Gezegensel uyumlar ile derslerinizi daha çabuk kavrar etkili bir şekilde de öğrendiklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yüksek lisans öğrencileri de aynı şekilde cesaretlendirici ve olumlu enerjiler ile karşı karşıyala. Çocuk Akrepler ise bu Ay keyifli enerjiler ile hemen her konuda uyumlu davranışları ile bulundukları her ortama ayak uydurabilecekler.

Yay Burcu

Genel Bakış, Bu Ay sevdiklerinizle ve aile üyelerinizle birlikte huzurun uyumun yaşamın keyfini sürebileceksiniz. Manevi yönününüz de bu Ay yükseliyor. Arayışınız ruhunuzu iyileştirmek için olacaktır.  Cesaret ve yüksek enerjinin gezegeni Mars’ın yansıması ile iş hayatınızda enerjiniz yükseliyor yüzünüze kapanan kapılar askıda kalan görüşmeler bu Aynın ilk gününden itibaren netlik kazanıp başarılı olmanızı sağlayacak enerjiler olarak hayatınıza yansımaya başlıyor.  Enerjiniz yükseliyor dikkat etmeniz gereken tek şey mutfak ta ve trafikte aceleciliğinizden kaynaklanabilecek kazalara dikkat etmeniz olmalı. İş hayatınızda gökyüzü orjinal fikirler güvenilirlik duygunuzu yükseltiyor.  Bu enerji ile şimdi yeni fikirleri ortaya koyma zamanı! Yaratıcılık orijinalite yükselir ve evren yeni olan her şeyi destekler. Ailenizde yeni bir üye katılabilir evli çiftler hamilelik haberi alabilir. Evlilik te finansal konularda yaşanan gerginlikler ortadan kalkabilir ve birbirinize güvenmenin güzelliklerini yaşamaya başlayabilirsiniz. Bekar Yay’lar da bu Ay kısa bir süre önce yaşadıkları ayrılıkları unutturacak sürpriz beraberliklere adım atabilirler.

Öğrenciler ve Çocuk Yaylar: Öğrenci Yaylar bu Ay yeni bir eğitime katılma düşünceniz varsa acele etmemeli iyice araştırmadan başlangıçlar yapmamaya dikkat etmelisiniz anlatılanlar ile gerçekler birbirinden çok farklı olabilir hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Çocuk Yaylar bu Ay  el becerilerini geliştirme de oldukça başarılı olabilirler. Boyama resim gibi aktiviteler özellikle onlara cezbedici gelecektir, Bunun yanı sıra  dans etme, şarkı söyleme onları daha huzurlu kılacaktır.  

Oğlak Burcu

Genel Bakış, Bu Ay doğum haritalarınızda kariyeriniz ile ilgili konular üzerinde düşünceleriniz yoğunlaşabilir. Girişimleriniz mükemmel sonuçlar verebilir. Özel hayatınızda bekar Oğlaklar  Özel biriyle tanışabilirsiniz. Ay ortasından itibaren Dostu düşmanı görecek size zarar veren akrabalarınızın kendi çıkar ve menfaatleri için size ve sizi gerçekten sevenlere yaptıkları kötülükleri ve gerçek amaçlarını sürpriz bir şekilde öğreneceksiniz. Bu durum sizi incitecek olsa da gerçekleri gördüğünüz için sevineceksiniz. Uzun yılar boyunca sizi kendi çıkarları için kullanan bu insanların size daha fazla zarar vermelerinin önüne geçebileceksiniz bu sayede. Gökyüzü bu ay adalet ve gerçekler ile yüzleştirecek sizleri.  Ayın ilk gününden itibaren  iş hayatınızda yapacaklarınızı  saatlerine kadar programlayın.

Önümüzdeki birkaç Ay gecikme ve aksaklıklar ile uğraşmak zorunda kalmak istemiyorsanız şayet. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sabrı ve size olan sevgisinin değerini şimdi daha iyi anlamaya başlayacak ve ilişkinizi daha özel ve güvenli hale getirmek için çabalayacaksınız.
Öğrenciler ve Çocuk Oğlaklar: Öğrenci Oğlaklar bu Ay Hedeflerinizle hiçbir ilgisi olmayan şeyler ile ilgilenmeyi bir yana bırakın. Hedeflerinizin yalnız sizin değil size seven insanlar aileniz içinde önemli  olduğunu unutmayın. Dikkati dağıtmaktan kaçın ve eğitim hedeflerinize doğru ilerlemeye devam edin. Yüksek öğrenim gören öğrenciler, kararlılığınız sizi dikkat dağıtmaktan kurtarabilir. Kendinize güvenin ve  odaklanmış olun. Başaracaksınız. Çocuk Oğlaklar için bu Ay dikkat çekmek adına fazla hareketli yaklaşımlar yüzünden kazalara meyilli olabilirler dikkatli olmakta fayda olacaktır.

Kova Burcu

Genel Bakış, Bu Ay  başında kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz, Bunun genel sebebi her şeyin yolunda ilerlememesi olabilir.  Kaplumbağa benzeri gelişme hızı sizi endişelendiriyor olabilir fakat bu durum uzun sürmeyecek 11 Mayıs Yeni Ayı ile birlikte farkındalığınız artacak ve daha gerçekçi olmak sizleri mücadeleci kılacak. Bütün bunlar kişisel motivasyon ve disiplinli olma yönünde kendinizi geliştirmeniz gerektiğini vurgulamakta. Bu ay alacaklarınızın ödenmesi ile rahatlamaları ve paranızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği konusunda da öğretici olacak sizler için. Ayrıca aile içinde çocuklar ile ilgili konularda endişelerinizi azaltacak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar Geçmişte tanıdığınız ya da bir beraberlik yaşayıp ayrıldığınız insanla beklenmedik şekilde yollarınız kesişebilir ve aşkın kutsallığını unuttuğunuz güzellikleri yeniden yaşamaya başlayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Kova’lar da bu Ay ilişkilerinde tensel ve ruhsal olarak daha keyifli enerjiler ile karşı karşıyalar.

Öğrenciler ve Çocuk Kovalar: Öğrenci Kova’lar bu Ay  Eğitim grafiğiniz için yıldızların mesajı ruhunuzu manevi olarak güçlendirmeniz ile ilişkili ilerleyeceği yönünde başkalarından önce kendinize güvenmeli ve ruhunuzu korkulardan kaygılardan arındırabilmelisiniz. Eğitiminiz ile ilgili daha  ileri araştırmalara katılan öğrenciler için yolunuz açık ve ilerlemeniz umut verici şekilde gelişecektir.  Çocuk Kova burçları ise bu Ay duygularını agresif tavırlar ve hırçınlıklar ile ortaya koyabilir ebeveynleri ile iletişim kurmakta inatçı yaklaşımlar içinde olabilirler.

Balık Burcu

Genel Bakış, Bu Ay gezegensel enerjiler,  Yaratıcı etkinlikleri ve gösteri sanatları ile ilgilenen Balık burçlarını iyi yerlere gelmeleri adına desteklemekte. Bunun yanı sıra tüm Balık burcu mensupları geçtiğimiz aya nazaran daha iyi  enerjiler ile karşı karşıya olsalar da dikkatli olmalılar. Hayallerinizin şimdi kanatları varmış gibi görünebilir gözünüze ve hayallerinizin peşinden gitmek için pişman olacağınız riskler alabilir mantıklı olmayan işlere yönelerek maddi ve ruhsal zararlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İnançlarınız ve arayışlarınız suiistimal edilebilir ve zarar görebilirsiniz dikkatli davranın.  Ayaklarınızı yere sağlam basmanız gereken bir Aydasınız. Özel yaşamınızda ise üzülüp sevdiklerinizin beklenmedik davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar da bu ay sabun köpüğü beraberlikler ile yıpranmak istemiyorsanız yeni bir ilişki kurma adına acele etmemelisiniz. Ayrıca iş ve özel yaşamınızda ayın ilk 10 günü önemli kararlar ve başlangıçlar yapmaktan kaçının.

Öğrenciler ve Çocuk Balıklar: Öğrenci Balıklar bu ay sizler için olumlu enerjiler hakim gökyüzünde.  Çabalarınız güveninizi artıracak ve takdir edilmenize katkıda bulunacaktır. Bilim veya teknolojiyi takip eden öğrenciler çalışmalara daha fazla dikkat edecek ve daha çabuk kavrayarak başarılı olacaklardır. Yüksek öğrenim gören öğrenciler, Konunuzu kabiliyetinize göre değiştirmeyi ciddiye alacaksınız. Çocuk Balık burçları ise bu Ay uyku sorunları ve üst solunum yolları ile alerjiler yaşayabilirler.  

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık