Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

BU AY FARKINDALIK DÖNÜŞÜM ENERJİSİ HAKİM SİZLER İÇİN

Haziran size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini iş hayatınızda eğitiminizde neler yapacağınızı öğretecek, çünkü konuşmalarınız, topluluk ilişkileriniz ve yakın çevrenizle ilgili hızı artıracak. Meydan okuma zamanı AKILLICA? Durum tespitinize odaklanmak normalden daha zor görünebilir, bu nedenle enerjinizin nereye gittiğine dikkat edin. İyi haber şu ki, özellikle eviniz, aileniz ve duygusal temellerinizi destekleyecek Venüs ile sevdiklerinizin desteğine sahip olacaksınız. Yönetici gezegeniz Mars hakkınız olanı almanız için destekleyecek sizleri. Başarılı olmak  için çok çalışın.

Boğa Burcu

Maddi ve MANEVİ KAZANMA ZAMANI

Yönetici gezegeniniz Venüs aşk ve iş hayatınızı yeniden yapılandırmak için etkisini göstermeye başlıyor pek çok şeyi keşfedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Bir sonraki büyük hamlenizi ve kariyer girişiminizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Hak edene hak ettiği şekilde davrandığınız da yaşam yolculuğunuzun hediyelerini almaya başlayacaksınız. Gökyüzü fırsatlar sunarken şimdi UYANMA vakti sizler için.  Bu sadece doğuştan gelen yeteneklerinizi değil, aynı zamanda her duruma getirdiğiniz değeri de içerir. Para kesinlikle sizin bölgenizdir, ancak sevdiklerinizin desteğiyle gücünüze güç katılacak. Ayrıca bu ay mali durumunuza yeni bir gözle bakacaksınız. Sonucu vurgulamayın; Şimdi yaşamınızı yeniden ve doğru inşa ediyorsunuz, bu yüzden gözünüz hedeflerinizde olsun. 

İkizler Burcu

GÜNEŞ BURCUNUZDA KARANLIKLARINIZI ALT ETMENİZİ SAĞLAYACAK

Doğum gününüz kutlu olsun, Güneşin ışıkları senin üzerinde ve biz bunu görmeyi seviyoruz. Bildiğiniz gibi,  yöneticiniz Merkür, 22 Haziran'a kadar burcunuzdan R Durağan konumda hareket edecek. Ancak bu, bolluğun size yönelmesi için ekstra mücadeleci davranıp kelimelerinize dikkat etmenizin önemini vurgualayan bir enerji.  Ayrıca, değişken bölgenizi harekete geçiren yaklaşan yeni ay güneş tutulması ile , muhtemelen yaşam tarzı değişikliklerinden kariyer fırsatlarına kadar pek çok enerji ile karşı karşıyasınız. Eğer yapmadıysanız, başlamak için asla geç değildir. Neyse ki, Venüs bu ay sizlere maddi manevi değerinizi hatırlatacak ve sezgisel olarak sizleri yapmanız gerekenlere odaklayıp yolunuzu bulmanızı kolaylaştıracak. 

Yengeç Burcu

KENDİNİZİ SEVMEYİ ÖĞRENME VAKTİ GELDİ ÇATTI!

Yönetici gezegeniz  Ay, Tutulma mevsiminde çevrenizdeki herşeyi tartıp biçecek kendiniz ile yüzleşeceksiniz sezgisel olarak yönlendiriliyorsunuz, ancak kendinizi beslemenizin zamanı geldi. Venüs'ün 2 Haziran'da burcunuza geçişi, özellikle mali durumunuz ve ilişkileriniz söz konusu olduğunda, Uyanışa geçecek fark edecek yenilenecek kendinizi sevmeyi öğreneceksiniz. Bu size hak ettiğiniz bolluğu huzuru elde etme fırsatı sunacak, bu yüzden kalp çakranızı açık tutun. Son 6 ayda netlikten yoksun olan ilişkiler gözden geçirilmek üzere geri gelebilir, ancak Mars'ın yansıması ile istikrar  bu süreçte kendinize ve sizi siz yapan yok saydığınız değerinize öncelik vermenizi hatırlatacaktır.

Aslan Burcu

UYANIYOR FARK EDİYOR KENDİNİZİ YENEREK YENİLENİYORSUNUZ

Aşk iş hayatınız da hatalarınızı telafi edecek, Sosyaleşecek  ve Yeniden Hayata Bağlanavak Güçlenerek Uyanarak, Geç kalmadan Anda Kalarak. 
Güneş İkizler'den geçerken KELEBEK etkisi uyanıyor hayatlarınızda ayrıca hava elementi tarafından güçlendiğini hissetme eğiliminde olacaksınız . Her ne kadar kendinizi geçmiş korkularınız ile baksılasanız da bilinç düzeyiniz boyut atlayacak  son 18 ayıdr ilişkilerinizi sarsan yeni ay güneş tutulmalarına ek olarak, Merkür aynı zamanda doğum haritanızlarınızda profesyonel bağlantılardan gelecek umutlarına kadar her şeyi yansıtma, gözden geçirme ve yeniden değerlendirme fırsatı sunuyor sizlere rüyalarınızı dikkate alın size rehberlik edecek. Venüs, 2 Haziran'da, Mars 11 Haziran'da burcunuzda etkili enerjilerin başlangıcını yapmadan önce, gizli 12. karma ve yalnızlık evinize etki ederken korkularınızı yenmekte geç kalmadan hareketi geçin. Bu, eylemlerinizin ve bağlantılarınızın değerine daha yakından bakmanıza yardımcı olacak ve uyandıracak sizleri. Uyanın yenilenin ve kazanın. 

Başak Burcu

BOYUT YENİLEYECEĞİNİZ ALIŞKANLIKLARINIZI YENİLEYECEĞİNİZ BİR AYDASINIZ.

Kariyerinizde önemli bir dönüm noktasına ulaşıyorsunuz iç sesinizi dinlemenin mükafatını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyi değerlendirin geç kalmadan arafta kalmadan harerkete geçin  Yönetici gezegeniz Merkür Durağan harekette ve iddialı sizi harekete geçirecek Kuzey Ay Düğümü'nün yakınında Haziran boyunca bu ayki yeni ay güneş tutulmasının hakim olduğu haritanızın aynı alanı hak ettiklerinizi almaya yardımcı olacak maddi manevi. Mikroskop altında olmayı arzuladığınız profesyonelliği inşa etme zamanı. Geleceğe merak ve ivme ile bakıyorsunuz, ancak Venüs'ün sosyal sektörünüzden geçişi size arkadaşlarınızın desteğine güvenmenizi hatırlatıyor. Ruhunuz uyandı ruhunuzun ışığından korkmayın yenilenin bilgiye açık olsun ve alışkanlıklarınızın esiri olmaktan kurtulun bu ay boyunca. 

Terazi Burcu

Kendinizi Keşfedeceğiniz Yeniden Yapılanacağınız Bir DÖNGÜDESİNİZ

Anlamlandıramadığınız heyeacanın peşinden gitme vakti şimdi. İnançlarınıza güvenin her konuda! Sizleree bilinmeyene girme fırsatı sunan çok fazla fırsat  var. Yakalamanız gekeren enerji Merkür Durağan konumunda bu nedenle, özellikle de dürtüsel olarak enerjileri dikkate almalısınız şimdiistediğiniz fırsatlara dikkat etmeye çalışın. Daha parlak bir notta, ilham aldığınızı, yeni projeler üzerinde öğrenmeye ve işbirliği yapmaya istekli olduğunuzu ortaya koyma zamanı. Işıltılı Venüs enerjisi ile iş ve özel hayatınızı yeniden yapılandırmanız mümkün büyük çabanızda tam olarak destekleneceksiniz. Kendinize GÜVENİN!

Akrep Burcu

Sizi Kendinize Küstüren Enerjilerden TEMİZLENİYOR ve YÜKSELİYORSUNUZ! Ruhlarınızda zihinlerinizde içinizi kemiren Zehirli Düşünce Kalıplarını Temizliyor ve Yeniden Yükseliyorsunuz. Haziran ayı boyunca İkizler mevsiminin enerjisiyle ilgili karşı koyamayacağınız bir şey var. Merkür Durağan konumun kötü şöhretli etkilerine ek olarak, yeni ay güneş tutulması, İle maddi manevi borçlarınızı  samimiyeti, paylaşılan kaynakları, enerjik alışverişleri ve ruh eşi bağlantılarınızı güçlendirip yenileyeceksiniz.  Yılan derinizi dökmek hakkında bir iki şey biliyor olsanız da, Haziran ayı enerjleri ile psişenizin en karanlık köşelerine musallat olan yaraları tanıma, iletişim kurma ve temizleme fırsatı sunuyo gökyüzü sizlere. 2 Haziran'da Venüs ve Mars 11 Haziran'da kariyer sektörünüze ışık tutacak. Size hizmet etmeyen şeyleri bırakın, böylece yeni başlangıçlara başlayabilirsiniz her anlamda. 

Yay Burcu

Her Şeyi Adalet ve Dürüstlük ile Değerlendireğiniz Enerjiler ile Karşı KARŞIYASINZ!

Her Şeyi Yeniden Değerlendiriyorsunuz, Özellikle Bağlantılarınızın Değeri
Özellikle yeni bir bakış aşısı ile değerlendirecek kararlarıızı ki kez kontrol faydaları ile mükafatlanacağınız enerjiler hakim sizler için. Haziran ayının yeni ay güneş tutulması, ilişkilerinizi ön plana çıkarmanın yanı sıra, taahhüt ettiğiniz  anlaşmaları, uzlaşma, müzakereler ve diğer önemli konuları  yeni başlangıçları  getirecek ve sizi başkalarına yaklaşımınız üzerinde düşünmeye teşvik edecek. Sözleşmeler ve karışıklıklar da Venüs'üne geçişi üzerine inceleme için gündeme gelebilir, ancak kendinize sorun neye ne kadar yatırım yapmak istediğinize karar vermek sizlere kalmış. 11 Haziran'da Mars'ın Aslan burcuna geçişi, bakış açınızı değiştirecek ve bu da elinizdeki durumun daha büyük resmini görmenizi sağlayacak. Bu sayede madden manen kazanacaksınız. 

Oğlak Burcu

Hayat Diinağiminizi  Yeniden Değerlendeceksiniz!

İkizler mevsimi, sağlık alışkanlıklarınızdan günlerinizin programına kadar her şeyi ön plana çıkararak, bu ayın yeni ay güneş tutulması da dahil olmak üzere, Günlük hayatınızda üstendiğiniz maddi manevi sorumlulukları yeniden yapılandırağınız enerjiler uyanıyor ruhlarınızda. Mevcut dinamiğinizde rahatlık bulsanız da,  özellikle kendinizi tüketiyorsanız, üretkenlik seviyelerinize öncelik vermenizi teşvik ediyor gökyüzü enerjileri sizleri. İyi haber şu ki, Venüs 2 Haziran'da önemli kişilerden ve diğer insanlardan öğrendiğiniz yaşadığınız zararları tartma zamanı. Şimdi sizi sevdiklerinize ve ihtiyacınız olan desteğe yaklaştıracak. uyandıracak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Savaşçı Mars, 11 Haziran'dan itibaren eğriyi doğrudan ayırt etmenizi radikal kararlar alarak hayatınızı tepeden tırnağa yenilemenizi sağlayacak iyi değerlendirin. 

Kova Burcu

Kalbinizde ki YOK Saydığınız Çocukla Yeniden Bağlantı Kuracağınzı Enerjiler ile Karşı KARŞIYANIZ.

Haziran ayında gerçekleşecek yeni ay güneş tutulması eğlence, yaratıcılık, tutku, romantizm ve kendini ifade etme ile ilgili konuları uyanışa geçirecek yaşamlarınızda, ister aşk açısından isterse yaratıcı düşünceleriniz açısından heyecan verici bir yeni başlangıcı başlatma fırsatını ortaya çıkaracak. Gezegen yöneticilerinizin ikisi de Satürn ve Uranüs  bu yıl ikinci kez karşı karşıya gelecek, Yaşam temellerinizi sarsacak ve potansiyel olarak kaynaklarla ilişkinizde devrim yaratacak. Venüs, 2 Haziran'dan itibaren günlük yaşamınızda sürekli olarak deneyimlediğiniz kaosların bir kısmını hafifletmeye yardımcı olacak. Mars, 11 Haziran'dan kısa bir süre sonra ilişkiler evinizi yeniden yapılandıracak. Bu tutkulu enerjiyi akıllıca kullanın.

Balık Burcu

Korkularınızdan Kaygılarınızdan ARINACAĞINIZ Yeni Başlangıçlar Yapacağınız Enerjiler ile Karşı KARŞIYASINIZ.

Bu ay yaşınız kaç olursa olsun, Yetiştirilmenizin Temeline Daha Yakından Bakacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay kalbiniz nerede ve diyelim ki ruhunuzun alabileceği tüm beslenmeye ihtiyacı var. Merkür durağan konumuna ek olarak, Haziran ayının yeni ay güneş tutulması ev, aile, atasal kalıplar ve içsel temellerden oluşan enerjileri sarsacak, özellikle duygusal ruhunuz ve aile dinamiğiniz söz konusu olduğunda, bir içgörü ve netlik akışı getirecek sizlere.  Bazı Balık burçları yeni bir eve bile taşınabilir veya yaşam alanlarını yeniden şekillendirmeye karar verebilir. Her iki durumda da, bir şey sizi çocukluğunuza geri götürecek ve bu süreçte bazı önemli yapboz parçalarını bir araya getirmeniz özgürleşmeniz mümkün olacak. Hiç beklemediğiniz bir anda Venüs'üngeçişi sizi aradığınız büyüleyici aşk hikayesiyle karşılayabilir. Unutmayın, Kalbinizin sesine kulak verirseniz mutluluğu da başarıyıda yakalayabileceksiniz. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık