Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu ay  harcama alışkanlıklarınızı kontrol altına almanız gerekir, gelecekteki büyüme için iyi olacaktır. Bu ay boyunca; başkalarının meselesine karışmamanız önemli aksi halde tartışmalara girerek zarar görebilirsiniz. Ayrıca ay boyunca   aile bireyleriniz ile ego çatışmaları içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Ruhsal ve maddi olarak ayın ikinci haftasından itibaren kendinizi toparlayacaksınız ve işler tekrar normal olacak ve çabalarınız ve tutarlı davranışlarınız sizlere büyük başarı getirecektir. Yerel ve profesyonel ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabileceksiniz. Ay boyunca duygusal kalacaksınız. Uzun zamandır beklettiğiniz paranızı bu ay geri alabilirsiniz. Bazı iş planlarını uygulayabilirsiniz ve doğru yönde ilerleyeceğiniz gelişmeler ile sevineceksiniz. Eşle olan uzun zamandır devam eden anlaşmazlık çözülebilir.

Kalp yerine aklınızı kullanmayı tercih edeceksiniz ilişkilerde ve doğru kararlar alabileceksiniz. Çeşitli engellere rağmen iş fikirlerini uygulayacak ve olumlu geri dönüşler sağlayacaksınız. Eş yada sevgiliniz ile teknolojiye yatırım yapabilirsiniz. Özverili faaliyetleriniz daha da büyüyebilir ve yetimhane, sosyal yardım kuruluşlarına bağış yapabilirsiniz. Bunun dışında işinizden ödün vermeyeceksiniz, iş verimliliğiniz, kamu itibarınız, sosyal kabul ve finansınız büyüyecek. Astlarınız ve çalışma arkadaşlarınız oldukça uyumlu olarak kazanım ve başarılarınızı yükseltebilirsiniz. Yasal hususlar bazı endişeler yaratabilir,  Ekonomik olarak bu, iyi para kazanacağınız, iş fikirlerinizin çoğunun zamanında uygulanacağı uygun bir aydır.   Her şey istenilen yöne gideceğinden memnun ve memnun hissedeceksiniz. İçinde sosyal refah ve kariyer gelişiminde kullanılacak yüksek bir coşku ve enerji olacaktır. Fiziksel sağlığınız baş ağrısı ve mide ile ilgili problemler dahil olmak üzere dikkat etmeniz için uyarıcı. İ Dengeli beslenin ve sağlığınıza e dikkat edin, acil tıbbi tedavi sizi büyük fiziksel sorundan kurtaracaktır.

Boğa Burcu

Mayıs ayının tamamı boyunca, Yönetici gezegeniniz Venüs  sizi güçlendirecektir. Bu ay boyunca güçlü olacak ve her meydan okumaya korkusuzca bakacaksınız. Sağlık açısından da avantajlı olacaksınız. . Sonuç olarak, evinizde bir mutluluk dalgası yaşanacaktır. Yeni fırsatlar, hayatınıza yenilikler getirirken şans  sizinle ilerleyecek. Ancak, rakiplerinizin gizlice sizi gölgede bırakmayı planladığını da  unutmayın. Bu nedenle, kimseye gereğinden fazla güvenmeyin. Zayıflıklarınız zaaflarınız hakkında kimse ile paylaşımda bulunmayın. Pozitif enerjiniz, çevrenizdeki insanlar üzerinde olumlu bir etki yaratacak işlerinizde ikili ilişkilerinizde size olumlu etkiler sağlayacaktır.

Bu ay boyunca, Jüpiter doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde olacak ve  şansınızdan tam olarak yararlanacaksınız. İş hayatınızda daha  yüksek bir konuma koymanız için önemli fırsatlar çıkacak karşınıza iyi değerlendirin. Değerlendirmelerde bulunurken sorgulamaktan içinize sinmeyen şeyleri araştırmaktan da çekinmeden hareket edin. İşyerindeki konumunuzu ve gücünüzü arttırmanız için birkaç olasılık olacaktır kalbinize ve aklınıza sinenleri değerlendirin. Ayrıca, Mayıs ayı boyunca istediğini bir yere de transfer yada terfi edilebilirsiniz. İyi olaylara rağmen, hayatınızın her adımında dikkatli olmalısınız. Birisi zayıflıklarınızdan yararlanabileceği için sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Kendinizi güçlendirmek duygularınızı kendinize saklamak yeterlidir. Sonuç olarak, işiniz gelişecek ve gelir kaynaklarınız da artacaktır. İşinizi genişletmek için de iyi bir zaman ve bunu ciddi bir şekilde düşünmeye başlamalısınız. 25 Mayıs 2020'de Merkür'ün ikinci evinize geçişi sizin için büyük ekonomik ilerlemeler getirecektir. Sonuç olarak, finansal durumunuz gelişecektir.

Sağlık açısından, Mayıs ayı sekizinci evinizde Ketu'nun varlığına ev sahipliği yapacak. Ay boyunca diz ağrısı, sırt ağrısı ve hava kaynaklı hastalıklara dikkat etmeni hijyene önem vermeli sosyal mesafeyi korumalısınız.

Özel hayatınızda ise tüm umutsuzluğunuz sona erecek. Sevginin emeğin karşılıklı fedakarlık ve birbirinizin hassasiyetlerine saygı duymanın güzeliklerini alacaksınız Bu, olumlu sonuçların akmaya devam edeceği ay Mayıs ziler için. Sizde eş ya da sevgilinizi memnun etmek için her türlü çabayı göstereceksiniz.  Birbirinizin duygularını anlayacak ve birbirlerine karşı şefkatli kalacaksınız. Karşılıklı anlayış gelişecek ve ilişkinizde derinlik güven aşk tutku artacaktır. Sonuç olarak, aşk hayatınız güçlenecek ve beşinci evinizi isteyen Jüpiter sevginizi daha kutsal hale getirecektir. Eş ya da sevgiliniz ile birbirinizin şansınızın sebebi olacak, iş hayatlarınızda başarılarınızı karşılıklı olarak büyüteceksiniz. Fakat kendi yakınlarınızın ailevi sorunları da ortaya çıkacak ya da küçük kardeşler yüzünden sıkıntı yaşayabilir. Böyle bir durumda, beraberliğinizi korumasını sağlamak için eş yada sevgilinizin yanında durmalısınız. 

İkizler Burcu

 Mayıs ayı sizin için karışık enerjiler ile dolu. Bazı yeni zorluklar bu ay boyunca sizi zorlayabilir ve pek çok yüzleşmeye hazır olmanız gerekir. Eğer sorunlarınız ile yüzleşir gerçekçi olmakta başarılı olmaya devam ederseniz, durumlar çok yakında sizin lehinize çalışacak ve istenen sonuçları alacaksınız. Geliriniz ve kariyeriniz açısından bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ancak, ailevi cepheniz müreffeh kalacak. Bu ay boyunca bazı gerekli seyahatler yapmanız muhtemeldir. Fakat sizlere önerim yolculuklar, yorucu ve riskli olabilir sizler için bu yüzden  ertelemeniz ve sadece şu anda bağışıklığınızı geliştirmeye odaklanmanız öneririm. Kardeşlerle ilgili konularda şanslı gelişmeler ise bu ay mutlu kılacak sizleri.  10 Mayıstan itibaren kariyer hayatınızda olumlu sonuçlar ön plana çıkacak, ancak yine de tam başarının yüzünü görmek için bir süre beklemeniz gerekebilir. İş dünyasıyla ilişkili rakipleriniz ticaretinize tehdit oluşturabilecek bir tür engel olabileceğinden, her adımı çok dikkatli bir şekilde atmalısınız. Hali hazırda herhangi bir biçimde bir devlet sektörü ile ilişkili bir devlet memuriyetinde hizmet veriyorsanız, olumlu gelişmelere hazır olun. Bu ay terfi alma olasılığı da olabilir sizler için. İşinizde dikkat edilmesi gereken en önemli konu bir vergi kaçakçılığı yapmışsanız, bu arada yakalanabilmeniz ve bunun için cezalandırılabilmeniz olacaktır.  Bu nedenle, kariyerinizi iyi bir yere götürmeye çabalamak için düşünceli ilerleyin ve çok çalışmaya devam edin.
Bu ay Atalarınızın ya da babaların mülkiyetlerinden kazanımlar elde etmeniz mümkün. Bununla birlikte, on ikinci evinizdeki Venüs  masraflarınızı büyük ölçüde artırabilir. Tüm bunlara rağmen, geliriniz iyi olacak ve ekonomik durumunuzu sabit tutacaktır. Mars ın enerjisi de sizlere yeni kaynaklardan para kazanmanız için fırsatlar sunmaya devam edecektir. Sonuç olarak, hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Dolayısıyla, bu ayın ekonomik açıdan tatmin edici olacağı söylenebilir. 9 Mayıs - 25 Mayıs 2020 boyunca, harcamalarınız daha yüksek olacak, ancak bundan önce ve 25 Mayıs'tan sonra, durum çok daha iyi olacak ve harcamalar azalacak ve bu da mali pozisyonunuzu büyük ölçüde güçlendirmenize yardımcı olacak. Böylece, Mayıs ayının bu ayı birçok zorluğa rağmen size iyi bir ekonomik istikrar sağlayacaktır.

Sağlığınız açısından, Mayıs ayı biraz olumsuz olacaktır. Aynı şey Ketu gezegeninin yedinci evde yuva yapması ve Mars, Satürn ve Jüpiter'in kavuşumuyla sağlığınız için bazı tehditler oluşturabileceği için dikkati elden bırakmamalısınız. Böyle bir durumda, farkındalığınız tedbirli olmanız herhangi bir büyük hastalığın önüne geçmenizi sağlayacaktır.  Bu salgın döneminde bağışıklık sistemenizi güçlü tutmanız önem taşımakta.

Özel yaşamınızda bu ay sizin için bazı acı ve tatlı anlar var. Bir yandan, kraliyet gezegeni Güneş'in beşinci evinizdeki tutumu ilişkinize bazı farklılıklar getirirken, Merkür'ün enerjisi ikiniz arasında var olan iletişimi geliştirecektir. Sonuç olarak, ilişkiniz güçlenecektir. Venüs'ün enerjisi eş ya da sevgilinizin size karşı çekiciliğini ve sevgisini de artıracaktır. Sonuç olarak, aşk hayatınız olumlu yönde ilerleyecektir. Fakat aynı zamanda, Jüpiter Satürn ve Mars'ın doğum haritalarınızda sekizinci evde bulunması,  zihinsel olarak kararsız kalabileceğiniz bazı problemler doğurabilir. Bunun aşk hayatınız üzerinde de olumsuz bir etkisi olacaktır. Doğum haritalarınızda Yedinci evde Ketu'nun bulunması ilişkinizde ayrılık gibi bir durum yaratabilir dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda, sekizinci evdeki üç gezegenin birleşimi, eş yada sevgilinizin erkek kardeşleri ile  kavga edebileceğinizi gösterir. Bu, evlilik hayatınız için olumsuzluklara neden olur ekstra kontrollü olmalısınız.  Bu nedenle, herkesle dostane bir şekilde konuşmanız tavsiye ediyorum. Herhangi bir sorunun ortaya çıkması durumunda, bunu barışçıl bir şekilde çözmelisiniz. Mars gezegeni 4 Mayıs 2020'de Oğlak burcunda geçtiğinde, durumlar bir ölçüde iyileşecektir. İkiniz arasında samimi ilişkiler kurulacaktır. Birbirinize olan sevginiz azalmaz ve ilişkiniz iyiye gitmeye başlar. Gökyüzü bu ay aile hayatı üzerinde bazı kaoslar hakim olabileceğine işaret etmekte. Annenin sağlığı ile ilgili sorunlar olabilir. Bu salgının ortaya çıkması göz önüne alındığında, hiçbir risk alınmamalı ve sağlık ne pahasına olursa olsun önceliklendirilmelidir. 

Yengeç Burcu

Bu ay sağlığınızla ilgili endişelerinizi koruyarak ve yaşam ortağınızla veya iş ortağınızla iyi bir ilişki kurarak Mayıs ayını sizin için oldukça kârlı hale getirebilirsiniz. Doğum haritalarınızda Yedinci evinizde Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı şüphesiz bazı zihinsel gerginlikler yaratacak ve davranışlarınızda bazı değişiklikler getirecektir. Ancak, bu duruma alışacaksınız. Kariyer evinizde ki yerleşim ile ister kişisel ister profesyonel yaşamınız olsun, kendi alanınıza ilerleme başarı getirecektir. Önemli insanların desteğini alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Bu ayın ikinci yarısında, yasalar ile ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz resmi belgeler ile konularda dikkatli olmalısınız. Ekonomik olarak, bu ay kârlı gelişmeler ile karşı karşıyasınız.  Bu ayın ikinci yarısına girer girmez, onbirinci evinizde ki Güneş'in yerleşimi, meslek hayatınızda iş girişimlerinizde daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.  Akşam yıldızının, Venüs gezegenin kendi evinde bulunması, ister çalışan bir profesyonel ister bir işadamı olun, gelirinize daha fazla katkıda bulunacaktır. Ekonomik kazançlar her taraftan akmaya devam edecektir. Size sunulan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanız gerektiğini unutmayın.  Rahu, gereksiz yolculuk ve masrafları yaymakla ünlüdür. Böyle bir durumda, bunları kısmayı ve aylık bütçenize istikrarlı bir yön vermeyi öğrenmelisiniz. Bu ayın ikinci yarısına geçerken muazzam ekonomik kazançlar elde edeceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda devlet sektöründen de iyi geri dönüşler alacaksınız. Özetle, finansal durumunuzun güçlü olacağı ve Mayıs ayında gelecek için yatırım planları yapabileceğinizi söyleyebiliriz bu etkiler ile.

Sağlıkla ilgili konularda, bu ay yedinci eviniz Satürn, Mars ve Jüpiter'e ev sahipliği yaptığı için çok yararlı olmayacak. Bununla birlikte, Ketu altıncı evinizde de mevcuttur. Tüm bu gezegenler, Doğum haritalarınızda 12. evinizde Rahu'nun varlığıyla birlikte sizin için bazı ciddi sağlık sorunları yaratabilir. Özellikle, göbeğin altındaki alanlarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İdrar sorunları veya karaciğer ile ilgili sorunlarınız olsun, diyetinize özel dikkat göstermelisiniz, çünkü dengesiz beslenme alışkanlıkları da sağlık sorunlarının bir nedeni olabilir. Ayrıca, zihinsel stresin size hükmetmesine izin vermeyin. Zihniniz her türlü stresden kurtulduktan sonra, hiç bir şey fiziksel olarak formda ve iyi olmanızı engelleyemez. Bu ölümcül salgın döneminde hijyene önem vermeli sosyal mesafeyi koruyarak hareket etmelisiniz.

Özel hayatınızda ise devam eden ilişki ya da evliliğiniz ile ilgili engeller sorunlar yaşanabilir bu ay sorunların aşılabilir olması için empati kurmalı ve anlayışlı davranmanız gerektiğini unutmamalısınız.   Ayrıca Satürn'ün varlığıMars ve Jüpiterin oluşturacağı pozisyonlar, hayat arkadaşınızın sağlığı için ciddi tehditler oluşturacağından, her adımı çok dikkatli bir şekilde atmanız tavsiye edilir. Zaman içerisinde ilişkiniz de ciddi darbelerle sınandı bu ay boyunca Partnerinizi Eşinizi çok dikkatli bir şekilde dinlemenizi öneririm.  Sabırlı olun ve sakinliğinizi kaybetmeyin bunu başardığınız da ilişkiniz keyifli bir şekilde güçlenecektir. 

Aslan Burcu

Bu ay size karşı kıskançlık besleyen insanların maskeleri düşecek ve düşmanlarınıza karşı galip gelmek için  düzinelerce fırsat elde edeceksiniz. Bitmeyen girişimlerine rağmen, düşmanlarınızın sizi yenmek için tek bir şansı olmayacak. Bu ay bilinç altınızda var olan korku endişe yada sizi sürekli geçmiş ile baş başa bırakan enerjilerden arınmak için Anne ve Babanızla olan bağınız üzerinde düşünmeye çalışın. Herhangi bir yanlış anlaşılma meydana gelirse, sizi azarlama hakkına sahip olan babanız olduğu için ondan hemen özür dileyin ve geçmişteki acıları olumsuz olayları arkanızda bırakmayı başarın. Bu sizi iyileştirip şifalandıracaktır. Mayıs enerji dolu olacak ve tüm görevlerinizi zamanında yerine getireceksiniz. Bu sadece onurunuzu ve şöhretinizi arttırmakla kalmayacak, aynı zamanda en yakınlarınız sevdikleriniz sizinle gurur duyacaktır. Kariyerinizle ilgili olarak, Doğum haritalarınızda onuncu evde Venüs'ün varlığı görkemli sonuçlar üretecek ve iş hayatınızda başarıya giden yolu açacak sizlere. Güneş bu ayın ikinci bölümünde doğum haritalarınızda onuncu evde geçtiği anda, bir tartışmaya dahil olabilirsiniz. Aynı ev Venüs'ün işgali altındadır. Bu süre zarfında, Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı sizi rakiplerinizle karşı karşıya getirebilir, ancak sizi yenemezler yanlışa yanlış demeli doğrularınızı savunmaktan çekinmemelisiniz tabi ki bunu yaparken sakin tavrınızı korumalısınız.  Bu ay boyunca kendinizi büyük bir yatırım yapmaktan kurtarın ve yapmayı düşündüğünüz projelerinizi kontrol edin. Ekonomik açıdan, Mayıs ayı sizin için bazı tehditler oluşturacaktır. Aylık geliriniz ne olursa olsun, giderler ay boyunca yüksek seviyede kalacak ve bu da mali durumunuzu olumsuz etkileyebilir.  Rahu'nun doğum haritanızda onbirinci evdeki varlığı gelirinizi artırmaya tam katkı sağlayacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda para kazanmanız için birçok fırsat yaratacaktır. Ancak geliriniz harcamalarınızdan daha fazla olacağından endişelenmemelisiniz.

Mayıs ayında sağlığınızla ilgili ciddi bir tutum sergilemeniz önemli. Doğum haritalarınızda sağlığı temsil eden Altıncı evdeki Mars, Satürn ve Jüpiter'in birleşimi ciddi hastalıkların başlamasına neden olabilir. Bununla birlikte, uyanık kalır ve zamanında uygun tavsiye alırsanız, sorunun ortaya çıkmasından önce bile çözüm ile atlatmanız mümkün. Altıncı ev hastalığın göstergesidir. Aynı evde Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı hastalıkları doğurabilir. Özellikle, mide, kalın bağırsak ve idrar yolu ile ilgili problemlerle karşı dikkatli olmalı kişisel hijyeninizi her zamankinden daha önemli tutmalısınız. Bu nedenle, sorun küçük olsa bile acil tedavi almak daha iyi olur, böylece önemli bir sorun ortaya çıkmaz.

Özel yaşamınızda ise,  Eş ya da sevgiliniz ile birbirinize güvenerek ilerlemeye devam etmelisiniz. Kıskançlık duygunuz başkalarının etkisi altında kalıp ta şüpheci yaklaşımlar ile hem kendinizi hem de sevdiğiniz insanı kırmanıza neden olsun istemiyorsanız geçmişte yaşadıklarınızdan aldığınız dersleri unutmamalısınız.  Seviyor seviliyorsanız eş ya da sevgilinizin sizin için önemini kabul edin ve aynı şekilde hissetmesini sağlayın. Düğümü zaten bağlayan Leo yerlileri, karışık sonuçların alıcı sonunda kalabilirler.  Eş yada sevgilinizin iş hayatında sorunları olabilir ona destek olmaya çalışın ve sıkıntıların çok yakında sona ermesi için onu motive ederek iletişime önem verin. Bu, şu anda Corona salgınının patlak vermesiyle hepimizin zor günlerden geçtiği göz önünde bulundurarak motivasyonunu kaybetmemesi gerektiğini sıklık ile ifade edin. Samimiyet güven ve iletişim mutlu ve keyifli bir beraberlik yaşamı sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Bu ay  Güneş'in konumu babanız için bazı zorluklar yaratabilir. Bazı sağlık sorunlarından muzdarip olabilir veya biriyle tartışabilir panik yapmamalı talep edilmedikçe olayların içinde bulunmamalısınız. Aile ortamınızda olumlu değişiklikler ile sevineceksiniz.

Başak Burcu

Mayıs ayının ilk yarısında sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz bu süre zarfında bağışıklık sistemi zayıf olabileceğinden beslenmenize uyku düzeninize dikkat etmeli kronik rahatsızlıklarınız varsa ekstra önlemler almalı doktor tavsiyelerinize uymalısınız. Bu nedenle, dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını göz önüne alındığında, kendinize dikkat etmeniz fazlası ile önemli.  Bu ay boyunca sizin için iş ve eğitim hayatınızda önemli fırsatlar teklifler ile karşılaşmanız olası.  Bu ay boyunca, hayatınızda olan bir kadın maddi manevi iyileşmenin yolunu açabilir sizlere bu yüzden tüm kadınlara iyi davranın.
Bu ay boyunca, doğum haritalarınızda onuncu evde ki  Rahu ve dokuzuncu evde Venüs'ün konumu size bereket getirecek ve profesyonel başarınız arttıracaktır. Bu ay boyunca  iş hayatınızda sadece kendinize güvenmekten ve kısa yoldan çözümler ile hareket etmekten kaçının. Disiplinli olmalı ve akışa ayak uydurmalısınız ayrıntılara önem vermeli rakiplerinizin hiçbir koşulda sizi yenmesine izin vermemelisiniz. Bu ay İş değiştirmeye ve yeni bir işte başarı elde etmeye yönelik girişimleriniz amaçlarınıza ulaştırabilir sizleri.  Bu ay parasal kaynaklar birçok kaynaktan akmaya gelebilir sizlere.  Venüs, ekonomik cephenizi daha da güçlendirecek çabalarınıza başarı sağlayacaktır.

Sağlık açısından, Mayıs ayı biraz hassas olabilir, çünkü ayın başında cilt ile ilgili bir sorun olabilir ve bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir, bu nedenle farklı hastalık türleri riski vardır. Bir pandemi salgını ortasında olduğumuz için enfeksiyon riskini artırır. Kısacası, bağışıklığınızı güçlü tutmaya çalışın. Satürn, Mars ve Jüpiter'in beşinci evdeki konumu size mide ile ilgili rahatsızlıklar verebilir. Hazımsızlık v eklem ağrısı ve ayak ağrısı problemi de sizi rahatsız edebilir. Karaciğerinizi etkileyebileceğinden, içme suyuna özellikle dikkat edin.

Özel yaşamınızda Venüs'ün varlığı aşk ilişkilerini desteklemeye devam edecektir. Bu nedenle, yoldaki küçük dikenlerin ortasında, aşk yaşamınızın gemisi yelken açmaya devam edecektir. Evli ve ilişkisinde sorunlar olan Başaklar, Bu ay boyunca Eşinize daima dürüst ve  sadık kalmaya dikkat etmelisiniz. Hiçbir koşulda, sevgilinizi aldatmayın ve ilişkinizi dağıtacak anlık heveslerin sizi alt edip değerlerinizi yıkmasına izin vermeyin. Kızgınlık boşluk ya da macera hevesi ağır yükler ile karşı karşıya bırakabilir sizleri.  Bekar Başaklar,   güzel bir ilişkinin heyecanını yaşayabilirsiniz.  İlişkisini sorunsuz olarak devam ettirenler ise bu ayın ikinci yarısından itibaren ilişkiniz önceki zamana göre güç kazanacaktır. Bununla birlikte, çocuklarınız hakkında endişe duyabilirsiniz, ancak bu gerginlik sadece ikinizi birbirinize yaklaştırır. İlişkinizde daha önce hakim olan farklılıklar yavaş yavaş hayatınızdan kaybolmaya başlayacaktır.

Terazi Burcu

Yönetici gezegeniniz Venüs sizleri destekleyecek bu ay, Sevgiye ait her konuda iyi şans sizlerden yana. Ayrıca bu ay ekonomik fırsatlarda sizleri bekliyor.  Çok uzun süredir beklemede olan projelerinize ivme kazandıracak olan çeşitli kaynaklardan parasal geri dönüşler almaya başlayabilirsiniz bu ay.  Ezoterik konulara ilgi duyacaksınız, ancak aynı zamanda ailede meydana gelen çatışmalar huzurunuzu kaçırabilir sorun çıkaran yakınlarınızın bitmeyen istekleri karşısında zorlanabilirsiniz. Profesyonel  iş hayatınızda bu ay zarfında  büyük değişiklikler olabilir ve değişikliklerin yalnızca sizin iyiliğiniz için olduğunu anlayacaksınız. Bu nedenle, değişiklikleri açık yüreklilik ile karşılayın ve zamanı geldiğinde kabul edin. Kariyeriniz ile ilgili onuncu evin öncelikle üç gezegenin etkisi altında olduğu söylenebilir. Bu nedenle, Terazi burçlarının birçoğu olumlu sonuçların alınmasına devam ederken, bazıları ise odak eksikliği nedeniyle işlerinden hayal kırıklığına uğrayabilir. Mars'ın geçişi, profesyonel cephenize bazı büyük değişiklikler getirecektir. Karar verme yetenekleriniz bu süre zarfında size rehberlik edecek ve size profesyonel başarı sağlayacaktır. Herhangi bir işte çalışıyorsanız, devlet sektörü ile ilgili görevlerde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başka herhangi bir sektörde çalışıyorsanız, kar öncelikle Bilgi Teknolojisi, Telekomünikasyon ve yabancı kaynaklardan akacaktır. Bir Danışmanlık veya Medya firmasında çalışanlar da önemli miktarda getiri elde edebilirler.Mayıs ayındaki mali durumunuzdan bahsetmişken, ayın başlangıcı biraz zayıf olabilir ve bu süre zarfında ailenize ve sağlığınıza harcamalar yapabilirsiniz. Mali durumunuzun biraz sallanabileceği için ev hayatınızda da birçok masraf harcamanız gerekebilir, ancak Mars'ın geçişi Kova'da olur olmaz, geliriniz sabit olacak ve çok iyi sonuçlar alacaksınız . Bu nedenle, zayıf başlangıca rağmen, bu ay ekonomik konularda oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz.  Sağlıkla ilgili konularda, Satürn, Mars ve Jüpiter'in kavuşumunun, yedinci evde Güneş ve Merkür'ün varlığının yanı sıra Venüs'ün sekizinci evdeki varlığıyla karşılaşacağınız için dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bu şekilde, bu ay boyunca göğüs ve akciğer problemlerinden özellikle muzdarip olmanız söz konusu olabilir. Öksürük sorunu yaşayanların bu ay boyunca özellikle dikkatli olmaları önemli. Çok uzun süredir öksürükten muzdaripseniz, Pandemi süreci önemli olduğu için mümkün olan en kısa sürede tıbbi yardım alın.

Özel hayatınızda, Mayıs ayı sizin için karışık enerjiler söz konusu. Doğum haritalarınızda dördüncü evde bulunan beşinci evin Lordu Satürn, Mars'ın etkisi altındadır, ilişkinizdeki bazı sorunlara neden olabilir. Bazı endişeleriniz eş ya da sevgilinizi rahatsız edebilir ve size karşı anlayışlı tavrını sürdürmekte zorlanabilir birbirinizin üstünde baskı kurmamaya çalışmanız akıllıca olacaktır.  Ayrıca, aile üyelerinizin eş ya da sevgiliniz ile ilgili rahatsız edici söylemleri aranızın açılmasına neden olabilir.  Bunu akılda tutmalı ve aşk hayatınızı daha müreffeh hale getirmek için önümüzdeki günlerinizi buna göre planlamalısınız. Güneş'in konumu evliliğinizde bir ayrılık doğurabileceği için Mayıs ayı boyunca temkinli kalmanız fazlası ile önem taşımakta. Daha sonra, Güneş'in geçişi sekizinci evinizde gerçekleştiğinde, durumlar sizin lehinize dönecek ve mutluluk bir kez daha evlilik hayatınızın bir parçası olarak kalacaktır. Acı ve tatlı deneyimlerle, Mayıs ayı sizin için ilerleyecektir. Bu ay tasarruf yapmanın faydaları ile, bazı taşınmaz mülklere erişebilecek veya hayalinizdeki evi inşa etme arzusunu çok yakında yerine getirebileceksiniz. Bununla birlikte, bu ay boyunca yeni bir araç satın alabilirsiniz.

Akrep Burcu

Mayıs ayı boyunca iş hayatınızda durumlar elverişli kalacak ve aile üzerinde uyum hakim olacaktır. Aynı zamanda, yakınlarınızın kötü sağlığı sizin için endişe verici olabilir. Bu ay. Hiçbir koşulda arkadaşlarınız ve komşularınızla kavga etmeyin. Ayrıca, paranızı bir işe yatırmadan ve kaynaklarınızı harcamadan önce ihtiyatlı düşünün. Mayıs ayında kariyerinizle ilgili gelişmeler oldukça şaşırtıcı şekilde ilerleyebilir,  Rakipleriniz de sizi övmek zorunda kalacak, çünkü işyerindeki özgüveniniz ve saygınız artmaya başlıyor. Ayın 2nci yarısında iş hayatınızda dikkatli olmalı yaptıklarınızı ve yapmayı planladıklarınızı 3ncü şahıslar ile paylaşmamalısınız. Bu ay boyunca işleri kendinize saklayın ve daha az konuşun.

Bu süre zarfında  kendi işinizin sahibiyseniz işletmenizin genişlemesi muhtemeldir. Ekonomik cephede, projelerinize ivme kazandıracağınız ay olacak ve çabalarınızın yeni bir yön bulacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Geleceğiniz için uzun vadeli faydalar yaratacak olan enerjinizi çeşitli sektörlerde değerlendirebileceğiniz imkanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yani, bu ay size mevcut finansal durumu planlı bir şekilde güçlendirme şansı verecek ve planlarınızın birçoğu yavaş yavaş hız kazanmaya başlayacak ve onlardan çok yararlanacaksınız. Bununla birlikte, eş ya da sevgilinize önemli miktarda para harcayabilirsiniz.

Ev tadilatı ve yerleşim yeri değişikliği gibi konularda harcamalar ile sorumluluklarınız artabilir. Dolayısıyla giderleriniz daha yüksekte kalacak, ama arkanıza yaslanıp rahatlamalısınız, çünkü geliriniz sabit kalacağından büyük bir sıkıntı olmayacaktır. Ayrıca unutmayın hayat paylaştıkça güzeldir sizi seven tüm benliği ile yanınızda yer alan sevdiğiniz için harcama yapmaya değer.   Satürn Mars ve Jüpiter'in konumu boğaz veya kulakla ilgili problemler yaratabilir. Bu nedenle, temkinli kalmalı ve potansiyel rahatsızlıkları  kendinizden uzak tutmak için tedbirli davranmalısınız. Eş ya da sevgilinzie karşı  yaptığınız en küçük sevgi dolu yaklaşım, karşı tarafın mutluluğunun nedeni olacaktır. İkiniz birlikte mutlu bir hayat sürmeye çalışacaksınız. Sonuç olarak, ilişkiniz güçlenecektir. Mutluluk evinizin bir parçası olarak kalacak ve birlikte birbirinizin fayda ve refahını düşüneceksiniz.  Tüm ay boyunca, varsa küçük kardeşlerinizin refahı konusunda endişe duyacaksınız. Bazı önemli görevlerin tamamlanmasında engellerle karşılaşmaları da mümkündür. Böyle bir durumda yardımınıza ve desteğinize ihtiyaç duyacaklardır. Başka bir gecikme olmadan, onlara yardım etmek için elinizden geleni yapmalısınız. 

Yay Burcu

Bu ay yay burçları için Hint astrolojisine göre, Satürn'ün Sade Sati enerjisi birçok zihinsel problemin ve ailesel sorunların ön plana çıkacağı enerjileri barındırmakta dikkatli olup tek taraflı düşünmediğinizde bu sorunları çözümlemeniz mümkün. Sorunlardan uzak durmaya çalışın ve kimseyle tartışmamaya özen gösterin. Bu ay boyunca Maneviyat, Din, Felsefe ve Psikoloji hakkında derin bir anlayışa sahip olacaksınız.  Kariyer açısından bakıldığında, sonuçta başarıya ulaşacağınız bu ayın başında iş değiştirme arzusu geliştirebileceğiniz söyleyebilirim. 9 Mayıs 2020'den sonra çok elverişli gelişmeler iş hayatınıza hareketlilik ve değişim getirebilir.

Gelir de önemli ölçüde artabilir, ancak rakipleriniz karşınıza çıkabilir, bu nedenle bu süre boyunca temkinli kalmanız öneririm. Ortaklıkları olanlar ise  iş ortaklığına bağlı kalırsanız, iyi bir miktarda kar elde edebileceksiniz. Özellikle, ayın ilk yarısı size hayırlı sonuçlar verecektir ve toplumun birçok etkili insanıyla temasa geçeceksiniz. Onlar sadece toplumsal yapınızın gelişmesine yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda işiniz açısından size kazanç sağlayacaktır. İşletmenizin tek sahibiyseniz, ürününüzle müşteriler arasında bir iletişim boşluğu olacağından, insanların projelerinizi anlamalarını sağlayın. Sonuç olarak, birçok sorun karşınıza çıkabilir. Onlardan kaçınmak için deneyimli bir uzmanın rehberliğini isteyebilirsiniz. Ekonomik açıdan bakıldığında, ay sizin için çok şanslı olabilir.

Parayı temsil eden doğum İkinci evdeki üç gezegenin  kombinasyonunu ile finansal olarak çok iyi sonuçlar elde edeceksiniz ve bu süre zarfında da birikim yapabileceksiniz. Bu ay boyunca sağlık sorunlarından muzdarip olmanız muhtemel olduğundan, yeme alışkanlıklarınıza özellikle dikkat etmeniz önerilir. Bunun dışında bademcikler veya bir çeşit göz enfeksiyonu da yaşayabilirsiniz. Ayrıca, özellikle diş hijyeninize de dikkat etmelisiniz. Özel hayatınızda ayın ilk 10 günü,  Siz ve eşiniz arasında ego çatışması olasılığı da var. Birbiriniz ile yarışmak ilişkinize zarar verebilir bundan kaçınmalısınız.  Evliyseniz, ilişkinizde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Eş ya da sevgilinizin lüks merakı ilişkinizde ciddi tartışmalara yol açabilir uygun bir dille rahatsızlığınızı ifade etmeli ve bu konuyu çözümlemeniz gerektiğini açıkça ifade etmelisiniz. Ayın ikinci yarısından itibaren daha iyi enerjiler ilişkinizde ki sorunları çözümlemeniz açısından yardımcı olacaktır sizlere.

Ailevi konularda ise  kelimelerinizi seçerken dikkatli olun ve kırıcı konuşmalar yaparak gerginliklere neden olmamaya çalışın.  Gerçeği konuşuyor olsanız bile, üslubunuza dikkat etmelisiniz. Çocuklarınızdan gelecek iyi haberleri duyabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

Mayıs ayı boyunca sağlığınıza özellikle dikkat etmeniz  gerektiği noktasında uyarıcı enerjileri barındırıyor gökyüzü sizler için. Bunun dışında, bu ay diğer tüm açılardan sizin için iyi olacak. Kişisel hayatınızdan profesyonel yaşamınıza kadar, olumlu gelişmelere hazır olun. Düşmanlarınıza karşı galip geleceğiniz gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu ay hiç biri sizinle yüzleşmeye cesaret edemeyecekler. Çocuk sahibi oğlaklar onların mutluluğu ile sevinecekler mayıs boyunca. Bu ay boyunca kariyeriniz hakkında fazla endişelenmemelisiniz. Eğer bir iş sahibiyseniz, yeni bir işe yeni bir alana girebilirsiniz.  Bu yeni fırsat, öncekine kıyasla sizin için çok yararlı olacaktır. Gelir akışı, mevcut konumunuzla birlikte artacaktır. Bunun dışında, herhangi bir işte çalışıyorsanız, bu sizin için çok uygun bir dönemdir ve bu süre zarfında sadece devlet sektöründen değil, aynı zamanda kamu yararına olan kamu yararına olan işten de çok iyi faydalar elde edebilirsiniz.

Bu ay yaptığınız işe bağlı olarak, Üst düzey yetkililerle ilişkiniz gelişecektir. Grup olarak çalışsanız bile, grup üyelerinden gerekli desteği alabilirsiniz. Bununla birlikte, sağlığınız kariyeriniz için ciddi tehditler oluşturabilir. Ayrıca, iş hayatınızda yaptıklarınıza ilişkin şüphe içinde kalmayın. Gerektiğinde  deneyimli bir profesyonelden yardım isteyin. Bu ay boyunca daha büyük harcamalar yapmanız gerekebilir.  Eğer bir aşk ilişkisi ile uğraşıyorsanız, birlikte olduğunuz kişiden kaynaklı harcamalarda yapmanız mümkün.   Ancak, istikrarlı bir miktar para kazanmaya devam edeceğiniz için, tüm ay boyunca para sıkıntısı olmayacak. Ayrıca, aniden para kazanma ihtimaline rastlayabilirsiniz. Ayrıca devlet sektöründen de faydalanabilirsiniz ayrıca bu ay  baba ve atalara ait mülkler ile ilgili kazanımlar elde etmenizde mümkün.

Mayıs sağlık açısından iniş ve çıkışlarla dolu olacak. Z Mars, Satürn ve Jüpiter'in varlığı zihinsel olarak yorgun hissetmenizi sağlarken, aşırı enerji kullanımı nedeniyle çok huzursuz veya yorgun hissedebilirsiniz. Özellikle hormonal dengesizlikten muzdarip olanlar, bu ay boyunca dikkati elden bırakmamalılar.  Özel yaşamınızda ise tamamen bir sevgi denizine dalmış  hissedeceğiniz gelişmeler söz konusu. Bu gerçekleşecek çünkü doğum haritalarınızda beşinci evinizde Venüs'ün varlığı aşk hayatınızı yeniden yapılandırmaya devam edecek. Eş ya da sevgiliniz ile Birbirinize olan çekiciliğiniz de artacaktır. İkiniz de birbirinizle zaman geçirmek için dürüst ve sevgi dolu çaba sarf edeceksiniz.  Evli Oğlaklar, eşinizin sağlığına dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca, hayat arkadaşınıza zarar verme eğilimini taşıyabilecek herhangi bir kelime söylemeyin. Strese yatkın olabileceğiniz için bu ay boyunca zihinsel durumunuza da dikkat edin. Ailevi konularda yaşadığınız sorunlar ise  9 Mayıs 2020'den sonra dengelenmeye başlayacak ve uzun süredir üzerinizde ki baskılar ve üzücü durumlardan kurtulacaksınız.

Kova Burcu

Mayıs ayı boyunca  pek çok konuyu daha derinden anlamaya başlayacaksınız. Bazen, bu aşırı düşünme alışkanlığı sizin için bazı zorluklar yaratabilir. Bu nedenle, yalnızca zihinsel stres doğuracağı ve başka bir şey doğuramayacağı için geçmişi düşünmekten kaçınmanızı öneririm. Bu ay boyunca, Hint Astrolojisine göre, Satürn gezegeninin Sade Sati ilk aşamasında kalacak. Sonuç olarak, yoğun programınızın ortasında sağlığınız zayıf  düşebilir. Rahatlamak için gerçekten kendinize odaklanmalı kendinize biraz zaman ayırmalısınız, çünkü yorgunluk sağlığınız için ciddi sorunlar oluşturabilir ve bu Pandemi zamanlarında bir öncelik olmalıdır. Aile cepheniz ise bu ay mutlu kalacaktır, Çocuk sahibi Kova burçları onların kendi alanlarında da başarılı olmaları ile gururlanabilirsiniz. Kariyer ile ilgili konularda, Mayıs ayı sizin için büyük fırsatlar sunuyor. Bu ay iş hayatınız ile ilgili yolculuklar yapmanız gerekebilir fakat sizlere önerim   pandemik korkunun ortasında, bu tür yolculuklar yapmazsanız sizler için çok daha iyi olur.  Kendinize olan güveninizi koruyacak şekilde eş ya da sevgilinizden göreceğiniz destek mesleki sorunlarınızı çözümlemek adına rahatlatacaktır sizleri.   Eğer bir iş sahibiyseniz ve bir Çokuluslu Şirkette çalışıyorsanız, iyi sonuçlar ön plana çıkacaktır. Hükümet ve ilgili sektörlerde ve özellikle Tekstil sektöründe çalışanlar da olumlu sonuçlar alabilirler bu ay.

Dostlarınızın öneri ve yönlendirmeleri ile iyi getiri elde etme yolunda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Bunun dışında Rahu'nun konumu ve Venüs'ün yansıması  gelirinizin akışına olumlu katkıda bulunacaktır. Buna rağmen, masraflarınız büyük ölçüde artacaktır, çünkü bu çıkışlar girişinizden daha fazla olacaktır. Bu nedenle, bu ay boyunca dikkatli olmanız önerilir. İş ile ilgili konularda, her adımı çok dikkatli bir şekilde atmanız tavsiye ediyorum. İşletmeniz devlet sektörü ile ilişkiliyse, iyi sonuçlar almanız mümkün ay boyunca. Sağlığınız açısından bakıldığında, bu ayın sizin açınızdan biraz ihtiyatlı olması gerektiği söylenebilir. Sağlığınız yavaş yavaş bozulabilir. Küçük bir rahatsızlık da kısa sürede büyük bir rahatsızlığa dönüşebilir.  Ayaklarda ağrı veya ayak bileklerinde ağrı veya ayaklarda yaralanma olasılığı olabilir. Vücudunuzda bulunan kolesterol miktarını artırabileceğinden, yağlı yiyeceklerin tüketilmesinden kaçının. Ayrıca, rutin kontrollere ve testlere devam edin.

Özel hayatınızda bu ay eş ya da sevgiliniz ile  geleceğiniz için yeni kararlar alabilir planlar yapabilirsiniz. Sağlığınıza uygun bir şekilde bakarsanız, eşinizle birlikte bu aydan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Ancak, Rahu'nun beşinci evdeki varlığının ilişkinizde yanlış anlamalara neden olabileceğini unutmayın. Böyle bir durumda, üçüncü bir kişinin müdahalesine izin vermeyin. Bekar olan yerliler, muhtemel ortaklarıyla kaynaşmak için düzinelerce fırsat alacaklar.
Düğümü zaten bağlamış olanlar, ilgili ortaklarının iyi şansının kendi şanslarını aktive edeceğini anlamalıdır. Sonuç olarak, ikiniz de hayırlı sonuçların alıcı sonunda kalacaksınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar ego çatışmaları ve fikir ayrılıklarına bağlı tartışmalar yaşayabilirler sıklık ile bu ay.  Ailevi konularda ise  Annenizin sağlığı düzelecektir. Babanız herhangi bir fiziksel sorundan muzdaripse, bu ay boyunca rahatlayabilir. 

Balık Burcu

Mayıs ayı boyunca, özellikle hayatınızın gidişatını tamamen değiştirebilecek birçok fırsatın karşınıza çıkacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Bunu not alın ve gerekli kararları kesin bir şekilde alımanız gerektiğini unutmayın.  Ekonomik koşullar gelişecek ve evlilik hayatınızla ilgili  iyi gelişmeler ile sevineceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla iletişim halinde kalmak için birden fazla fırsat elde etmenizi sağlayabilir. Bu şekilde, Mayıs ayı size birçok keyifli fırsat sunacaktır. Bazı karlar devlet sektöründen de elde edilebilir. İş hayatınızdan  bahsetmişken, Gezegensel pozisyonların tümü size iyi bir profesyonel başarı sağlayabilir. Ancak Ketu'nun aldığı pozisyonun zararlı olabileceği konusunda da sizleri uyarmak isterim. Sizinle üst düzey yetkilileriniz arasında bir çatışma yaratabilir. Bu nedenle, onlarla candan konuşun ve onlarla olan ilişkiniz üzerinde hassasiyet ile hareket edin. Ekonomik cephede, bu ay boyunca birkaç getiri elde edebilirsiniz.  Satürn, Mars ve Jüpiter'in varlığı da sizlere çok  faydalar sağlayacaktır. Sadece size sunulan fırsatı en iyi şekilde kullanmak için doğru bilgiye sahip olmalısınız. Sağlığınız açısından,  Özellikle Mars'ın geçişi ilk haftadan sonra on ikinci evinizde gerçekleşirse, uykusuzluk ve diğer uyku ile ilgili bozukluklardan muzdarip olabilirsiniz.

Ayın 2nci haftası Mars ve Satürn öncelikle aşk hayatınız için tehdit oluşturacak. Geçmiş ile ilgili tartışmalar yüzünden beklenmedik bir ayrılma meydana gelebilir. Bununla birlikte,  diğer gezegenler, Jüpiter ilişkinizi kurtarmak için sizi desteklerken yıkıcı değil yapıcı olmalı,  Eş ya da sevgiliniz ile  çatışmaya girmemeli ve olabildiğince onu yatıştırmaya çalışmamalısınız. Sonuçta, sevgi ruh eşinize kendinizden ziyade önem vermekle ilgilidir. Çocuk sahibi Balık burçları onların eğitim ve iş hayatlarında ki karışık durumlardan dolayı endişelenebilirler.   Ebeveynlerin sağlığı sabit kalabilir. Ancak, büyük kardeşlerinizin iyiliği hakkında endişe duyabilirsiniz. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık