Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç, dönüşüme hazır olun. Haziran ayında, güçlü tutulmalar, Değişim ve dönüşümü beraberinde getiriyor. Şehir ülke ev değişimi gibi enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Gerçekleşecek  tutulmalar cesur yeni bir gelecek ortaya çıkarsa bile, gecikmeler ile karşı karşıyasınız. Durağan harekette olan gezegenlerin yansımalarını es geçmemelisiniz.

Güneş, 20 Haziran'a kadar üçüncü iletişim evinizde etkili olmaya devam ederken, yerel etkinliklerden ve fikirler yeniden şekillenecek sizler için.

Astroloji de ki en önemli etkiler tutulmalardır başlıca, Ay ve Güneş tutulmaları yılda dört ila altı kez gerçekleşir yepyeni bir yolda hızlı bir şekilde etkilerini hissettirir.

İlk tutulma, 5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması doğum haritalarınızda  dokuzuncu küresel genişleme, yüksek öğrenim ve girişimcilik evinizde gerçekleşecek.. Bu (dolunay) Ay tutulması, son altı aydır  emek verdiğiniz konularda rüyalarınızı gerçekleştirebilir.  Bir başlangıç işi, bir medya projesi veya bir eğitim konsepti üzerinde çalışıyorsanız, Yay ay tutulması başarı ve kazanımları beraberinde getirebilir sizlere. Dokuzuncu ev, seyahatler ile de ilişkili olduğu için ertelenen seyahatlerinizi yapabilir işlerinizde ki değişim ile birlikte planlanmamış seyahatler gündeminizde yer alabilir.

Aralık 2021 e kadar İkizler -Yay aksında gerçekleşecek tutulmalar serisinin ilki. İletişim ile ilgili büyük değişimlere hazır olun, konuşma şeklinizde radikal bir değişim geçirebilirsiniz. Söyledikleriniz yaşamlarınızı dönüştürecek güçte olabilir!

Uzun zamandır devam eden bazı inançlara veya görüşlere bağlı kalmak? İkizler / Yay tutulmaları tuttuğunuz her varsayımı sorgulamanızı istediği için bu gerçekler kurgudan daha garip hale gelebilir. Kendi dünya görüşünüz, özellikle yeni metafizik kavramları benimsediğinizde veya zihninizi daha önce hiç düşünmediğiniz olasılıklara açtığınız zaman e değişebilir.

18 Haziran'da, iletişim ve teknoloji gezegeni olan Merkür,   Yengeç burcunda ve doğum haritalarınızda dördüncü ev ve aile evinizde  durağan konumda olacak . Şimdi ve 12 Temmuz arasında duygularınızı ifade ederken dikkatli davranın. Akrabalar yakın arkadaşlar ile ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız kelimelerinizi özenle seçmeli ve küçük şeyleri büyütmemelisiniz.  Merkür durağan konumda olduğunda bastırılan tüm duyguları açığa çıkarabilir. Bu enerjiler altında  zorlu bir iş projesi nedeniyle oldukça stresli olabilirsiniz.

Merkür, durağan geçişi sırasında iletişimi, teknolojiyi ve seyahatleri zorlaştırabilir sizler için. Ev elektroniğinizin aşırı gerilim koruyuculara güvenli bir şekilde takıldığından emin olun. Bu cihaz garantilerini kontrol edin: Buzdolabınız veya bulaşık makineniz beklenmedik bir şekilde tamire gidebilir.  Dünyanın çoğu gibi evden mi çalışıyorsunuz? Hayal kırıklıkları bu süreçte hızlı bir şekilde yükselebilir, bu nedenle düzenli molalar verin ve vücudunuzu hareket ettirerek serbest bırakın.

20 Haziran'da güneş Yengeç burcunda ziyaretine başladığında yaz gündönümü gelir. Ertesi gün, 21 Haziran, Hayatınızın pek çok noktasında bir sıfırlama sağlayan Yengeç ayıdır.  Her hangi bir değişiklik ve yeni başlangıçları daha güçlü kılan bu enerjiyi iyi değerlendirin.  Taşınmayı düşünüyorsanız, önümüzdeki altı ay beklenmedik gelişmeler getirebilir bu etkiler. Bu aynı zamanda kariyer, ev içi konular ve en önemli hedeflerinize yaklaşımınızı değiştiren Yengeç / Oğlak eksenindeki iki yıllık tutulma serisinin en büyük finalidir.

Sizler için büyük bir transit 27 Haziran'da, iktidar gezegeniniz Mars'a enerji veren Koç taki seyri. Uyanış farkındalık ve mükafat zamanı sizler için. agnetic Mars genellikle altı ila sekiz hafta boyunca planlarınızı projelerinizi sürdürmek için ihtiyacınız olan tüm güveni ve ihtişamı verecektir sizlere.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Özel yaşamınızın yeniden yapılanacağı emeğin aşkın kıymetini bilerek fedakarlıklarınızın karşılık bulacağı bu güçlü etkiyi aşk ile sahiplenin. 

Boğa Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

“İnsanlara ihtiyaç duyan insanlar dünyanın en şanslı insanlarıdır.” Ve bu ay yıldızlar size bunu hatırlatmak FARKINDALIK Kazandırmak için etkili olacak sizler için. Gerçeklecek tutulmalar  ile ilişkileriniz değişikliklere uğrayabilir veya yeni iletişim çok daha iyi noktalara gelebilir. Sizi hak eden kıymet bilenler ile ilişkilerinizi güçlendirip hak etmeyen sadece almaya yönelik iyi niyetinizi kullanan kişilerin tamamından uzaklaşacaksınız.

Güneş, 20 Haziran'a kadar doğum haritalarınızda üretken ve istikrarlı ikinci evden geçerken,  yeni fikirleri harekete geçirmeye hazırsınız. Pandemiden sınırlamalar olduğunu anlıyoruz, ancak evde birçok Boğa burcu mutlu olduğu için, Kaleniz olan işinize başlarken  parlak bir plan bulamamanız için hiçbir neden yok. Uranüs tüm yıl boyunca (ve ötesinde) burcunuzdan parlarken, deha ve ilhamın yanıp sönmeleri şimdi yıldırım hızında olabilir sizler için. Mali durumunuzu hesaplıyorsanız, yaratıcı çözümlere açık olun. Bu çalışkan ve kazanımların büyüdüğü bir döngüdür, bu yüzden kendinizi toplayın ve hayatınızı yeniden inşa etmeye başlayın!

Hadi şimdi gerçekleşecek  iki tutulmaya geri dönelim. Şimdi gelişme büyüme istikrar sizi karşılıyor istekliyseniz engellerin hepsini aşabilirsiniz.

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek Doğum haritalarınızda sekizinci  evinizde birleşme, yakınlık ve uzun vadeli finansman evinizde gerçekleşecek. Ay tutulmaları dramatik dönüm noktaları VEYA sonlar getirebilir. Bir ilişki gidişatını yeniden yapılandırabilir  işlerinizi kalıcı hale getirmeye hazır  hissederek çok kararlı olmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz.  Kendinizi bir göz açıp kapayıncaya kadar meşgul bulabilirsiniz. Ortak girişim, gayrimenkul veya para kazanma fırsatı hızla bir araya gelebilir. Wow, büyük kazanım ve başarılara hazır olun! Duygusal bağlar derinleşebilir ve güçlü bir cinsel çekim göz ardı edilemez sizler için eş ya da sevgiliniz ile romantik günlere hazır olun.

Aralık 2021 e kadar İkizler- Yay eksenininde oluşacak dizideki ilk tutulmadır. Finansal bir devrime hazır olun! Önümüzdeki yıl ve bir buçuk yıl boyunca, bu tutulmalar para, güvenlik ve yakınlık evlerinizde etkili olacak. Sadece daha derin bir kendine güven duygusu keşfetmekle kalmadAN, aynı zamanda kendinizi tamamen yeni bir iş ve kazanç potansiyeline erişmiş olarak ta  bulabilirsiniz. Gelirinize bağlı olarak yatırım planları gerçekleştirmeye hazırmısınız.

18 Haziran'da, Yengeç burcunda ve üçüncü iletişim evinizdeki bir kozmik kargaşa kümesi, sosyal yaşamınızı etkileyecektir. Odak noktalarınızı netleştirmeye, fikir geliştirmeye odaklıyor bu enerji sizleri. Ortak girişim bölgenizdeki 5 Haziran tutulmasından sonra, siz ve bir ortak çalışan kazançlı bir fikir birliği ile önemli bir işin başlangıcını gerçekleştirebilirsiniz. (Ulaşım, medya veya eğitim materyali içeriyorsa elinizi çabuk tutmalı iş birliklerine uzak kalmamalısınız.

Bu enerji  bilgi, teknoloji ve seyahat gezegeni olan Merkür,   18 Haziran'da (12 Temmuz'a kadar) Yengeç burcunda durağan olduğunda etkili olacak sizler için. gerilediğinde başlar .Merkür durağan konumda olduğunda  gerçekten de çok fazla aksilik olabilir. Elektronik eşyalarınızda sorunlar, planlar iptal edilir ve insanlar birbirlerini çılgınca yanlış anlarlar. Hem medya hem de yerel ilişkiler bölgenizdeki Merkür durağan konumu ile iş arkadaşlarınız ve komşularınız ile sorunlar yaşayabilirsiniz ayrıca Fikir Hırsızlıklarına karşı tedbirli olmalısınız.

Bunlara dikkat ettiğinizde sorunlar aşılabilir olacaktır. Yeni bir işe başlayanlar için Haziran ayının ikinci yarısında şans oldukça yüksek iş hayatınızda adeta fikir makinesi olacaksınız. Retrogradlar geçmişi yönettiği için, Terk edilmiş bir projenin tozunu almayı ve hala potansiyel olup olmadığını görmeyi düşünün. Zamanlama doğru olabilir! Eski meslektaşlarınızdan haber alabilir ya da bir süredir görüşmediğiniz kardeş ya da arkadaşlarını ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz.

Not: Merkür durağan konumdayken, Korona virüse karşı üçüncü ev eller ile ilişkili olduğundan, ellerinizi bolca yıkayın ve hijyene çok önem verin. Burada korkuyu kışkırtmaya çalışmıyorum, Ancak, her türlü mikroplara (hatta soğuk algınlığına) karşı direnciniz, Merkür geri hareketi sırasında biraz düşebilir, bu yüzden dikkatli olun.

20 Haziran'da Güneş bir ay boyunca Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma zihninizi ve bakış açınızı tamamen değiştirebilecek enerjileri barındırmakta.  Temmuz 2018'den bu yana iletişim ekseninizi aktive eden, konuşma, düşünme ve kendinizi ifade etme şeklinizi kökten değiştiren bir Yengeç / Oğlak Tutulma serisinin büyük finalidir. Bu tutulmalar yerel ve uzun mesafe bölgelerinize dokundu ve seyahat, yer değiştirme veya yeni bir mahalleye yerleşmeyi içerebilir. Bu sonuç tutulması, ev aramak için yeni bir yer bulmanızı veya sosyal çevrenizi daha seçici gözlerle değerlendirmenizi sağlayabilir. Sonunda önemli bir projeyi yapmaya karar verebilirsiniz.  Sisli Neptün 22 Haziran'da yıllık 28 aylık gerilemeye başladığında (28 Kasım'a kadar)  hayatınızda ki pek çok  enerji vampirinden sosyal olarak uzaklaşmayı başarabilirsiniz.  Neptün, Balık burcunda ve onbirinci grup ve teknoloji evinizde iken, şimdi kimin zamanınızı ve dikkatinizi çektiğine dikkat edin ve dikkat dağıtıcıları mümkün olan her yerde hayatınızdan çıkartın. Tüm bu etkileri doğru yönettiğiniz de özel ve güzel olan her şey hayatınızın merkezinde yerini alacak.

Kendinizi pozitiflik ve destekle kuşatmanın başka bir nedeni mi? 27 Haziran'dan 6 Ocak'a kadar, enerjik Mars, Koç'tan ve on ikinc, şifa ve dinlenme evinizde ekstra uzun bir yolculuk yapacak kesinlikle kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak beslemeye ve bağışıklık sisteminizi korumaya devam etmek isteyeceksiniz.

Hayatınızıdaki belirsizlikler netleşiyor  nihayet derin bir yarayı iyileştirecek şifalanacak, davranış şeklinizi veya bağımlılığı iyileştirmeyi başaracaksınız. Koç'taki Mars geçişi ile, Eğer psişik veya sezgisel yetenekleriniz varsa, şimdi yükseltildiyse şaşırmayın. Mars bilinçaltınızı aktive ederken, hayalleriniz gerçek olabilir. Bu süre içinde rüyalarınızda ki mesajlara özellikle dikkat edin. Sadece sizi tüketecek zorlu girişimlere hayır deyin. 2020'nin büyüme ve dönüşüm için güçlü bir döngüsündesiniz iyi değerlendirin.

Hem Jüpiter hem de Pluto geriye doğru gidiyor, bu yüzden işler daha yavaş ilerleyebilir veya bulmacanın sahne arkasındaki bazı parçaları üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak 12 Kasım'da, üçüncü ve son kez, tüm işleriniz kabul görebilir. Düşündüğünüzden çok daha fazla başarı için dünya çapında başarılara imza atabilirsiniz.

Özel yaşamlarınızda ise aşkı sahiplenecek emek sabır ve fedakarlıklarınızın karşılığını aşk sadakat ve güven ile alabileceksiniz. 

İkizler Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Kesintiler zorluklar engeller arkanızda kalıyor. Güneş, 20 Haziran tarihine kadar burcunuzdan geçerken, önümüzdeki yıla İkizler'deki ay kuzey düğümü olan kolektif kader noktası ile başladığınız bir döngüdesiniz. Tam bir yeniden icat turu olmasa bile kozmik bir yenilenme sürecinin içindesiniz! Buna ek olarak, uyumlulaştırıcı Venüs, 13 Mayıs'tan 25 Haziran'a kadar İkizler'de durağan (geri) hareketinde ve en önemli ilişkilerinizde gerçeğinizi dile getirmenizin önemini vurguluyor. Elbette, barış gücü Venüs'ün geri dönüşü en yakınlarınız ile bağlarınızı bozabileceği için diplomatik davranmalı her doğruyu her yerde söylememelisiniz.  Birden fazla gezegenin geri durağan hareketi bir yandan, tutulmalar cesur yeni bir geleceği ortaya koyuyor ve ertelediğiniz kararları gündeminize almanız için destekliyor sizleri. Ancak retro da gezegenler gaza basmak istediğiniz anda frene basıp  işleri yavaşlatacak. 
Haziran ayı için temel göreviniz hayatınızdaki insanlarla ilişkilerinizi sağlamlaştıracak, bu da ilişkilerinizi ve mali durumunuzu stabilize etmenize yardımcı olacak. 5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek ve doğum haritalarınızda 7nci evinizde etkili olacak.  Ay tutulmaları dönüm noktaları ve geçişler getiriyor sizlere. Bu bir son mu… yoksa daha güçlendirilmiş yeni bir bölümün başlangıcı mı? Tutulma, bunu anlamanıza yardımcı olmak için her şeyi açık hale getirecektir. Venüs durağan hareketi ile birlikte  artık halının altına bir şey süpüremeyecek gerçekçi yaklaşımlar içinde olacaksınız. İş konularında, noktalı çizgi üzerinde oturum açabilir veya tamamen uzaklaşabilirsiniz. Şimdi beklenmedik bir şeylere hazır olun değişim ajanı tutulmalar büyük sürprizler getirebilir sizlere.

Aralık 2021 e kadar İkizler / Yay ekseninde ki ay düğümleri sürekliliğine değinecek  "ben" ile "biz" arasındaki dengeyi tamamen yeniden düzenleyecek bir dizideki ilk tutulma sizleriçin. İş hayatınızda yeni alanlar projeler önemli ilişkiler de değişime uğrayabilir - belki de yükselen yıldız gücünüzün farkına vardıracak sizleri.  Gelecek bir buçuk yıl boyunca bazı ittifakları sonlandırabilir ve güçlü yeni ortaklar için adım atabilirsiniz. Görünümünüzü değiştirmekten bir işletmeyi yeniden markalandırmaya veya yepyeni bir alana açılmaya kadar her şeyi içeren gelişmeler ile karşı karşıyasınız şimdi.

Ayın ikinci yarısı, kariyerinizi ve mali durumunuzu ön plana çıkarıyor. Güneş, 20 Haziran'da bir ay boyunca Yengeç'e ve doğum haritanızda ikinci iş ve para evinizde etkili olacak.  Ama hepsi bu değil. İletişim ve teknoloji gezegeni (Yönetici gezegeniniz) Merkür, 18 Haziran'dan 12 Temmuz'a kadar Yengeç burcunda geri durağan konumda olacak. 21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.En iyi senaryoda, eski bir işveren yeniden ortaya çıkabilir veya beklenmedik yeni gelir akışları elde edebilir. Güçlü birinin desteği ile var olan işinizi çok daha fazla kitleye taşımayı başarabilirsiniz.  Hangi yöne gitmelisiniz? Zor bir karar olsa da, özellikle bu çalkantılı ekonomik zamanlarda sahip olmak iyi değerlendirilmeyi gerektirir.

Geçmişinizden insanları, özellikle de eski müşterileri ve iş arkadaşlarını geri getirdiği bilinen Merkür durağan konumu ile başlayalım. Bu denklemin zorlu tarafında, Merkür'ün bütçeniz, kazançlarınız ve finansal planlarınızla kaoslara neden olabileceğini unutmayın. COVID-19 nedeniyle iş yükünüzü veya faturalarınızı takip etmekte zorlanıyorsanız, şartları yeniden görüşmek veya ödeme planları oluşturmak için bu geçişi kullanın. Konuşmalar gergin olsa bile sakin ve kararlı tavrınız ile elinizden gelenin en iyisini yapın. Temmuz 2018'den bu yana finansal konularda yaşadığınız zorluklar sona eriyor. O zamandan beri kaynaklarınızı kazanma, harcama, yatırım yapma ve paylaşma yöntemleri büyük bir dönüşüm geçirdi. Çalışma alanınız, bu tutulmalardan öncekinden tamamen farklı olabilir. Yolunuzu yeniden yapılandırmanın zamanı geldi, bu önemli ilk adımı geciktirmek için artık bir şey kalmadı!

Ancak kesin bir hamle yapmadan önce tüm ayrıntıları gözden geçirmelisiniz.  22 Haziran'da, sisli Neptün,  uzun vadeli hedeflerin ve onuncu evinizi 28 Kasım'a kadar etkileyecek bu da sizleri eski bir iş koluna yönlendirebilir. Denenmişi denemektense yeni olana odaklanmanız çok daha iyi sonuçlar getirebilir sizlere. Yolunuza çıkan her teklife evet demek zorunda değilsiniz.

Biraz rehberliğe mi ihtiyacınız var - yoksa güvendiğiniz deneyim sahibi birinin bilgeliğine mi? Fikir alışverişlerinde bulunun ve ani kararlar almadan hareket edin! 27 Haziran'da motive edici Mars, Koç'ta ve onbirinci  evinide ekip çalışması ve teknoloji evinizde uzun bir yolculuğa başlıyor. Bir projeyi ileri taşımak için önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Önemli bir iş birliği ile  hızla hareket edebilirsiniz fakat dikkat edin kararlarınızı  baskı altında almaya mecbur bırakılmanıza izin vermeyin. Pahalı bir yanlış hesaplama yapmayı göze alamazsınız ve acele etmek bunun olasılığını artırır. Şüphe duyduğunuzda, bekleyin ve düşünerek hareket edin.

30 Haziran'da  Jüpiter ve güçlü Plüton'un sekizinci yakınlık, paylaşılan servet ve kontrol evinizde nadir bir dizilim oluşturuyor.  İktidar hareketleri ve iktidar mücadeleleri gündemde olabilir. Bu üçlünün ilk oluşumu olan 4 Nisan'a, şimdi ne yüzebileceğine dair ipuçları bulabilirsiniz. Sırlar açığa çıkabilir ve saklanan gerçekler hiç beklenmedik şekilde gündeme gelebilir.  İş hayatınızda da özel yaşamınızda da bu ay seçimleriniz önem taşıyor bitiş ve başlangıçlar alışkanlıklarınızı dönüştürmek hırsla hareket etmeden duygularınızın sesine kulak vermek doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır. 12 Kasım'da, yoğunlaşabilecek tüm bu gelişmelerin mantıklı olmaya başlayacağı son Jüpiter-Plüton kavuşumuna kadar yıkıcı değil yapıcı davranın KAZANIN!

Yengeç Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Haziran oldukça hareketli bir ay. Gökyüzü sizin için neredeyse iki yıllık bir dönüşüm döngüsünün sona erdiğini gösteriyor. Temmuz 2018'den bu yana, hayatınızı değiştiren bir dizi tutulma Yengeç / Oğlak eksenine gerçekleşti ve kişisel kimliğinizi ve en yakın ilişkilerinizde çok fazla olayı tetikledi. 21 Haziran'da, bu döngünün büyük finali, Haziran'ın astro-gündeminde yer alan İKİ güçlü tutulmadan biri olan bir YENGEÇ güneş tutulması ile geliyor. Geriye bakın: Hayatınızın iki yaz önce yaptıklarına pek benzemediğini fark edebilirsiniz.

Tutulmalar  eylemleri hızlandırır, olayları ani bir dönüm noktası veya cesur yeni başlangıçlar getirir. Ancak tutulmaların  yanı sıra İki gezegen (Merkür ve Neptün) geriye durağan konumda  Venüs, Jüpiter, Satürn ve Plüton'a katılacak. İlerlemiş olsanız bile birkaç engelden geçmeniz veya tamamlanmamış bir işle uğraşmanız gerekebilir. Güneş'in 20 Haziran'a kadar on ikinci dinlenme, şifa ve son evini ziyaret etmesiyle değişecek. Ayın ilk üç haftasını yaralarınızı sarmak için alın. Kendinizi kabul edin ve hayatın akışına ayak uydurun ve kişisel bakımınıza önem verin.  Özellikle sosyal alanların yeniden açılması ve karantinaların kaldırılması ile aşırı özgürlükçü ve tedbirsiz davranmamalısınız. Anlıyoruz: Kayıp zamanı telafi etmek istiyorsunuz,  Ancak dikkati elden bırakmamanız için gökyüzü uyarıyor sizleri.

Her rüyayı aynı anda başaramazsınız sabırlı olmalısınız, 5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek. Doğum haritalarınızda altıncı sağlık, organizasyon ve iş evinizde etkili olacak.  Ay tutulmaları ani geçişler ve dönüm noktaları getirebilir. Büyük fikirlerinizden birinin arkasına sağlam bir yol haritası koymanın zamanı geldi. Hayatınızın bir kısmı karmaşık bir halde mi? Bu oyunu değiştiren tutulma kaosa düzen getirebilir  hazır olmalısınız. Ay tutulmaları, artık bize hizmet etmeyen şeyleri  bir şekilde süpürüp yenisine yer açıyor. Bu tutulma, sizi tam olarak yaşamaktan alıkoyan korku ve endişelere de ışık tutacak güçte.  Şimdi ve Aralık 2021 arasında İkizler / Yay sürekliliğini dalgalandıran, sağlığınızı, maneviyatınızı ve sorumluluk duygunuzu dönüştüren bir dizide ilk. Bu dönemde, bazı fedakarlıklar yapmayı bırakabilir veya yıkıcı alışkanlıkları yönlendiren köklü kalıplarla yüzleşebilirsiniz. İşte zor kısım burada başlıyor, Bu alışkanlıklardan bazıları sizi övgü ya da onaylama ile dış dünyaya karşı daha güçlü hissettirebilir. Fakat özünde size fayda değil zarar veriyor olabilir, tutulmalar önceliklerinizi değiştirecek.  Ne kadar “asil” olursa olsun, duygusal veya fiziksel sağlığınız üzerinde olumsuz etkisi olan her şey gitmeli artık hayatınızdan. Yay ay tutulması yaratıcı veya manevi bir rönesansa yol açabilir. Terk edilmiş veya ihmal edilmiş yeteneklerinizden biri 2020'nin ikinci yarısında ilham kaynağı ve olası gelir  kaynakları elde etmeniz için  yeniden ortaya çıkabilir. İlham perisi artık göz ardı edilemez hale geliyor sizler için!

20 Haziran'da  yaz gündönümü  , bir ay boyunca Yengeç sezonunu başlatıyor. Ertesi gün, 21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek ve son iki yıllık döngüyü sona erdirecek.  Artık Temmuz 2018'den bu yana kendiniz ve ilişkileriniz hakkında öğrendiğiniz tüm dersleri uygulama şansınız var iyi değerlendirin. Özel yaşamınızı iş ilişkilerinizi iyileştirip yeniden yapılandırmanız mümkün.

Denklemin zor kısmı? 18 Haziran'da Merkür  SİZİN burcunuzda geriye durağan hareketine başlıyor  , 12 Temmuz'a kadar teknoloji, iletişim ve seyahat ile sinyalleri karıştırıyor. Bir tatili resmi olarak iptal edip etmeyeceğiniz konusunda kararsız mısınız? Merkür retrosun da  bu kararı netleştirebilirsiniz. Güneş tutulması döngüsünde yeni bir projeye giriş yapabilirsiniz  bunu ekstra bir zarafet ve alçakgönüllülükle yapın. Haberci gezegenin burcunuzdaki ziyareti yanlış anlamanıza veya projenizi istediğiniz gibi yansıtamamanıza neden olabilir . İki yıl süren yoğun çalışmanın ardından ihtiyacınız olan son şey böyle bir durum olacaktır.

Belki de işiniz ile ilgili  büyük lansman, büyük bir açılış yerine “daha küçük bir tanıtım ya da lansman” yapmak en iyisidir. Halkın nasıl tepki verdiğini görmek için önce  test edin. Görünüşünüzü önemli ölçüde değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz, bu transit altında bunlardan uzak durmanız pişmanlıklar duymanızı engelleyecektir.

23 Haziran'da Neptün, dokuzuncu genişleme ve risk alma evinizde (28 Kasım'a kadar sürecek yıllık beş aylık bir geçiş) ile durağan konumda olacak.  Bu süreçte  iş ve ilişkilerde yapabileceğinizden daha fazlasını almamaya dikkat edin. Neptün'ün uzun mesafeli seyahat sektörünüzdeki kesimi tatil planlarınızı da durdurabilir. Uzun seyahat planlarınızı nostaljik bir bölgeyi tekrar ziyaret etmeye karar vererek kısa yolculuklarda karar kılabilirsiniz.     27 Haziran - 6 Ocak 2021 arasında, enerjik Mars, Koç burcunda ve onuncu kariyer evinizi uzun bir yolculuk için  ziyaret edecek ve profesyonel arayışlarınızı yükseltecek. Uyarı: Mars enerjisi ile çok fazla proje almamaya dikkat edin. Uzun saatler ve kısa süreler olabilir, bu yüzden gerçekçi beklentiler ile hareket edin.. Pandemi sırasında çalışmanın lojistik zorluklarıyla birleşince, sınırlar konusunda sağlam olmanız gerekir.  30 Haziran'da, Jüpiter ve güçlü Plüton, Oğlak'ta ve yedinci bağlı ilişki evinizde birleşerek, nadir görülen üç buluşmadan ikincisini yapacak. 4 Nisan'daki ilk Jüpiter-Plüton döngüsünde ve o zaman gerçekleşmiş olabilecek ortaklık evlilik ilişkiler ile ilgili sarsıntılarını düşünün ve dikkatli davranın aynı tekrarları yaşamak istemezsiniz.  Her iki gezegenin enerjisi uyarıyor sizleri sırlarınız açığa çıkabilir pozitif yönde yürekli dürüst bir insandan büyük faydalar da görebilirsiniz.

Çantadan çıktıktan sonra sırlar geri dönüş yok… Fakat cesur olup  zamanında gerçeğinizi söyleyerek özgürleşebilirsiniz. Birinin gerçek renklerinden emin değilseniz, o tonu bu süreçte   daha iyi göreceksiniz. Ancak sıkı durun çünkü 12 Kasım'da anlaşmayı mühürleyecek veya bu bölümü kesin olarak sonuçlandıracak son bir Jüpiter-Plüton zirvesi var. İster iş ister özel yaşamınızda dürüst olanın kazanacağı saklı gizli yapılanların ise ortaya çıkacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Aslan Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Haziran ayı enerjileri ile bırakın kalbiniz hayatınıza liderlik etsin. Kalbinizin sesini dinleyin gerçekten başka seçeneğiniz yok! Tutulma mevsimi başladığında, büyük değişiklikliklere hazır olun. Bir sonraki hamlelerinizi planlamak için kalbinize ve ruhunuza derinlemesine odaklanmalısınız.

Engeller kısıtlamalar kasırgalar tutulma döngüsü ile ardınızda kalmaya başlıyor.

Neyse ki, çoğumuz bu son birkaç ay içinde değişime uyum sağlama konusunda oldukça ustalaştık. Şimdi bu yeni becerileri gerçekten iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. 5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek. Doğum haritalarınızda beşinci tutku, kendini ifade etme ve yaratıcılık alanınızda. Kalbinizde var olan sevgi çık dışarı, çık dışarı diye haykıracak bu tutulma ile! İş hayatınız ilişkileriniz sevgi ile güçleniyor. Yetenekleriniz tanınmayı kazanımları beraberinde getirebilir sizlere.

Pandemi sürecinde kendiniz ile baş başa kaldınız sorunları düşündünüz alışkanlıklarınızı çocukluğunuza dayanan travma ve korkularınızı şimdi şifalanma zamanı. Gecikmiş mutluluğu doyasıya yaşama cesaretini ortaya koyacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Evli Aslanlar sürpriz bebek haberleri alabilir ailelerini büyütebilirler. İlişkisi devam eden Aslanlar da aşkı yüreklerinde saklamaktan söyleyememenin ağırlığından sevgilerini ifade edip özgürce yaşayacaklar sevebilmeyi sevilmeyi. Bu tutulmalar esnasında evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Aralık 2021 ye kadar İkizler / Yay eksenine değecek yepyeni bir tutulma serisinin başlangıcındasınız.  Dramatik olan pek çok şeyi dönüştürebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Gerçek dostlarınızın mutluluğunuz ve başarınızdan rahatsız olmayanlar olduğunu anlayacak enerjinizi emen sözde arkadaşlar ile ilişkilerinizi noktalayacaksınız.  20 Haziran'a kadar onbirinci ekip çalışması ve teknoloji evinizde ki etkiler ile tedbiri elden bırakmadan sağlığınızı önemseyerek hareket edeceğiniz enerjiler ile işlerinizi rayına koyarak kısa geziler ile enerjinizi yükselteceksiniz. Gökyüzü bağışıklık sisteminizi güçlü tutmanız için ay boyunca dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri.

21 Haziran'da ikinci tutulma geliyor.  21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Doğum haritalarınız da 12nci evde etkili olacak. Temmuz 2018'de başlayan Yengeç / Oğlak ekseninde iki yıllık bir tutulma serisinin büyük finali. Son birkaç yıldır, bu tutulmalar sağlık, sağlıklı yaşam ve maneviyat yaklaşımınızı yeniden şekillendiriyor. Sezgisel enerjinizi dinlemenin kalbinizin sesini duymanın zamanı geldi. Evrenin ilahi rehberliğine teslim olarak hareket etmenin güzelliklerini kucaklayın şimdi.  Gökyüzü enerjileri pek çok konuda bu ay size iyi hizmet edecek çünkü 18 Haziran'dan 12 Temmuz'a kadar, iletişim, teknoloji ve seyahat gezegeni olan Merkür, sizi  ciddi bir şekilde test ederek Yengeç burcunda durağan konumda olacak  . Sisli on ikinci evinizden bir Merkür geçişi kendi başına yeterince zor olabilir: Bu enerji ile birkaç gün karışık bir karmaşa yaşayabilirsiniz.  Bunun da ötesinde, İş hayatınızda başarınız birilerini fazlası ile rahatsız edebilir ve sizi yolunuzdan etmeye çalışan kişilerin entrikaları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalısınız. Çok konuşup kafanızı karıştırmaya çalışan işiniz ile ilgili konularda sizi yanlış kararlara yönlendirebilecek kişilerden uzaklaşın ve etki altında kalmama kararlılığını ortaya koyun. Bu döngü verimli bir şekilde nasıl kullanılır? On ikinci ev, bilinçaltı ve sezgisel alemleri yönetir. Affetmek veya eski yaşanmışlıkların üstesinden gelmek için mükemmel bir zamandır. Bilinçaltınız şimdi özellikle aktif olacak . Bu nostaljik sektörde Merkür ile bellek şeridinde (mutlu) bir yolculuk sizi pozitif duygulara bağlayabilir iyi değerlendirin.

23 Haziran'dan 28 Kasım'a kadar, puslu Neptün Balık burcunda ve sekizinci yakınlık ve ortak girişimlerinizde  durağan konumda etkili olacak.  İş ve özel yaşamınızda geçmişle yaşamaktan vazgeçin suçluluk duygusunu bir kenara koyun ve sorunu ele alarak kurbanı oynamak yerine sizin tarafınızdan tam sorumluluk aldığınızdan emin olun iş ve özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insana güveniyorsanız bu süreçte fikir alışverişleri kalbinizi kalbi ile tamamlayarak hareket etmek büyük dönüşümün huzurun başarının mutluluğun içinde yer almanızı sağlayacaktır. Duygularınızı ifade etmek korkularınızı önce kendinize itiraf etmek yıllardır baskılandığınız pek çok noktada şifalandıracaktır sizleri. Hiç bir şey için geç değil bırakın endişe ve korkular dününüzde kalsın siz anda sevip sevildiğiniz yerde kalın ve başarın.  27 Haziran'da, enerjik Mars,  Koç burcunda dokuzuncu evinizle uzun bir yolculuğa başlar. Kızıl gezegen bu vizyoner sektörde 6 Ocak'a kadar girişimcilik, eğitim ve yayıncılık projelerini ateşleyecek. Covid'le ilgili olsun ya da olmasın bir kariyer değişikliği sizin için etkili olacak gibi görünüyor özellikle daha fazla bağımsızlığa hazırsanız bu fırsatı iyi değerlendirin. Unutmayın Büyük beyinler fikirleri orta beyinler olayları küçük beyinler insanları konuşur. Şimdi  büyük fikirleri alın ve yaşamınız için geliştirin!

Seyahat dokuzuncu evin etki alanına girer, ancak dünyanın koşulları göz önüne 30 Haziran'da  Jüpiter ve güçlü Plüton arasındaki üç nadir ittifaktan ikincisi ile sona erecek. Bu iki santral gezegen Oğlak ve analitik altıncı evinizde birleştikçe, hayatınızı tutan alışkanlıklara ve sistemlere bir göz atın (ilki 4 Nisanda gerçekleşti ve son 12 Kasım'da etkili olacak). Altıncı ev de sağlığı yönetir ve her iki gezegen de bu kavşakta geri durağan konumdayken, kişisel bakıma öncelik vermek isteyeceksiniz. Dünyanın geri kalanı maskelenmemiş ve sosyal toplantıların keyfini çıkarsa bile önlem alın ve akıllı olun. Stresli veya yıpranmış hissediyorsanız sevdikleriniz ile izole bir dinlenme planı yapın bu size çok iyi gelecektir.

Jüpiter-Pluto buluşması, ile kendinize olan ön yargılarınızı dönüştürebilmiş kalbinizin senini duyup kalbi sizinle olanlar ile yol alabilmenin güzelliklerini maddi manevi yaşayabilmenin güçlü etkileri ile kuşatılmış olabileceksiniz.

Başak Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Haziran başlarken geleceğiniz ve ilişkilerinizin geleceği ile ilgili düşünceler içinde olacaksınız. İkizler mevsimi 20 Haziran'a kadar Güneş uzun vadeli hedef ve planlarınızı temsil eden onuncu evinizde etkiliyor. Şu anda çalışmıyorsanız, kariyer yolunuzu yeniden keşfetmeye başlamanın tam zamanı. Ve eğer çalışıyorsanız, birçok sorumluluğu olan hareketli bir ay için hazırlanın. Ama hepsi görev ve fedakarlık olmayacak sizler için,  25 Haziran'a kadar Venüs, durağan konumu en önemli ortaklıklarınızı büyük ölçüde gözden geçiriyor. Büyük planda SİZ ne istiyorsunuz ve size en yakın insanlarla uyumlu musunuz?

Bu ay, bir çift dönüşümsel tutulma ve yönetici gezegeniniz Merkür dahil olmak üzere durağan konumu ile sizleri hem hızlı değişim hem de derin gözden geçirmeye teşvik edecek sizlere . Bu enerji TÜM planlarınızı ve varsayımlarınızı yavaşlatmak ve yeniden düşünmek için kozmik bir görev yüklüyor sizlere. Şüphe duyduğunuzda bekleyin! Ama aynı zamanda, tutulmaların yoluna koyduğu  fırsatlardan herhangi birine cevap vermeye de hazır olun.

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek güçlü bir ay tutulmasına hazır olun doğum haritalarınızda  dördüncü ev ve aile evinizde değişiklikleri beraberinde getirebilir. Yer değiştirme taşınma   yaşam durumunuzda büyük bir değişiklik yapmanın zamanı geldi mi? Hazır ya da değilsiniz, bu tutulma kişisel hayatınıza sürpriz bir top fırlatabilir. Kadın bir akraba veya anne figürü, bu tarihe yakın olayların bir parçası olabilir.

Aralık 2021 e kadar İkizleri / Yay ekseni boyunca dalgalanacak bir serideki açılış tutulmasıdır. Bu tutulmalar, daha iyi bir iş-yaşam dengesi sağlamanıza yardımcı olacak, amatör ve profesyonel planlarınızı tamamen yeniden şekillendirecektir. Alanınızda parlamak ve muhtemelen tüm kariyer yerinizi icat etmek için yeni fırsatlar sizleri karşılıyor iyi değerlendirin. Nerede ve hatta nasıl yaşadığınız da bu hızla gelişen hikayenin bir parçası olabilir. Kendi köklerinizi yapılandırırken  veya tamamen beklenmedik bir yerde iş bulurken bulabilirsiniz. Eğer bir liderlik rolüne girmek konusunda çekingen davranırsanız, tutulmalar sizi sonunda Liderliği talep etmeye iter. Herkesin ne dediği değil sizin ne istediğiniz önemli sadece kendinize nanmak zorundasınız!  Ebeveynlerinizden biriyle veya her ikisiyle ilişkiniz de büyük bir değişim geçirebilirsiniz. Artık yaşamıyor olsalar bile, kim olduklarını ve sizinle olan ilişkileri olumsuz anılardan arınabilir aradığınız cevapları bulabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı arkadaşlıklara, takım arkadaşlarına ve işbirlikçilere odaklanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. 20 Haziran'da Güneş, Yengeç'e ve on birinci  evinize geçiyor ve yaz gündönümü başlıyor! Pek çok insan gibi sosyal çevrenizi kaçırdıysanız, önümüzdeki dört hafta  yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Ve bunu yapmasanız bile, içe dönük noktadan çıkıp başkalarıyla tekrar iyi diyaloglar kurmaya başlama zamanı!

Yönetici gezegeniniz Merkür,  18 Haziran'dan 12 Temmuz'a kadar Yengeç burcunda geri durağan konumdayken biraz zorluklara neden olabilir  . Merkür iletişim, teknoloji ve seyahati yönetir ve geriye doğru olduğunda bu alanlar kaotik olabilir. Sinyaller kapışıyor, cihazlar bozuluyor ve planlar haber verilmeden değiştiriliyor. Düzgün bir şekilde planlanmış bir gündemi seven sizler için tam olarak rahat bir enerji değil! Haberci gezegeni teknoloji bölgenizde ilerlerken büyük dijital çalışmalara devam edin. Bilgisayar çökmeleri veya kayıp cep telefonları gibi Merkür kargaşasını önlemek için şifrelerinizi güçlendirin ve verilerinizi yedekleyin.

Merkür geri hareketi sizi geçmişinizden insanlara ve olaylara da bağlayabilir. Eski arkadaşlar  veya eski bir meslektaşınızdan serbest bir iş teklifi ile yüzeye çıkarması durumunda şaşırmayın. Yeniden birleşme büyük bir başarı olabilir, bu yüzden akılcı hareket edin ve ekibinizi bir araya getirin ve herhangi bir grup çabasında talimatların ve beklentilerin net olduğundan emin olun. İnsanlar birbirlerini yanlış anlamaları muhtemeldir, bu nedenle bir takım girişiminde herhangi bir arızadan kaçınmak için yaptıklarınızı ve yapılanları üç kez onaylayın.
 21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek doğum haritanızda işbirlikleri ile ilgili konularda etkili olur heyecan verici ve beklenmedik  değişiklikler ile karşı karşıyasınız.  Bugün ortaya çıkan olaylar, bir sonraki  yeni ayının geldiği 20 Temmuz'da ikinci bir dalga getirebilir sizlere.  Bugün tanıştığınız kişilere  dikkat edin. Bazıları bundan bir ay sonra kilit kişiler haline gelebilir hayatlarınızda. Merkür'ün geri dönüşü sırasında resmi bir şeye katılmadan önce kapsamlı bir arka plan kontrolü yapabilirsiniz. Sinerjinizi yavaşça test etmek daha iyi olacaktır, daha sonra 12 Temmuz'dan sonra kendinize güveniyorsanız ilerleyin.

Bu aynı zamanda Temmuz 2018'den bu yana aşk hayatınızı, arkadaşlıklarınızı ve yaratıcılığınızı değiştiren Yengeç / Oğlak ekseninde iki yıllık bir tutulma serisinin büyük finalidir. Bir parçanız daha kalp merkezli ve açık hale geldi ve siz  insanların “mükemmel” olmaya çalışmak yerine gerçekliğinizi gerçekten görmelerine izin verdiniz. Sanatsal veya yaratıcı bir yeteneğiniz ile parlama şansına sahip olabilirsiniz. Kimin değerli  kimin olmadığı hakkında değerli dersler de öğrendiniz. 23 Haziran - 28 Kasım arasında,  Neptün, Balık ve ortaklık eviniz aracılığıyla beş aylık durağan konuma geçecek. Özellikle  taahhütler de çok  hızlı hareket ettiyseniz, işleri  Bu salgın sırasında, özellikle sevgi etrafında, herhangi bir “normallik” duygusu sürdürmek zordu sizler için. Ve  Venüs'ü 13 Mayıs'tan 25 Haziran'a kadar geri durağan konumda, bir bağlantının ilişkinin geleceğini sorguluyor olabilirsiniz  daha ölçülü bir tempo ve planla hareket etmeyi benimseyebilirsiniz. Neptün durağan hareketi aslında DAHA FAZLA netlik getirebilir sizlere.Mars Koç burcunda sekizinci evinizde yakınlık ve birleşme evinden ekstra uzun bir yolculuğa başlayacak. Yoğunluk uyarısı! Parlak kırmızı gezegen, 6 Ocak'a kadar bu ortak çaba bölgesini alevlendirecek. Bu, güçlü bir cinsel çekimden güçlü bir finansal işbirliğine kadar her şeyi etkileyebilir. İşler hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve bu  hızdan baskı hissedebilirsiniz. Bir uyarı: Mars stres seviyelerini yükseltebilir ve büyük bir masrafın veya pandeminin  ekonomik türbülansı tarafından sarsan bir yatırımın baskısını hissedebilirsiniz. Bir iş ortağı veya ortak çalışanla ayrılırsanız dikkatli olun, aksi takdirde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kıskançlık ve sahiplenme de bu geçiş sırasında alevlenebilir. Daha derin duygulara hitap etmek önemli olsa da, kontrolü elden bırakmayın lütfen!

Haziran, 2020'nin üç nadir kavuşumdan ikincisini geniş Jüpiter ve güçlü Plüton arasında olacak 13 yılda bir gerçekleşen bir olay. Jüpiter ve Pluto Oğlak burcunda ve beşinci tutku, yaratıcılık ve kendini ifade etme evinizde birleşecek. Şimdi ortaya çıkabileceklere dair ipuçları için 4 Nisan'daki ilk Jüpiter-Plüton zirvesine bakarak hatırlayın.  Bir cazibeyi sargı altında tutuyor musunuz veya güçlü duyguları bastırıyor musunuz? Bunların hepsi, özellikle her iki gezegen de gerilediğinde hareketsiz bir yanardağ gibi yükselebilir. Geçmişinizden biri olaylara girebilir ve düşündüğünüz bir ilişkinin birdenbire tekrar ortaya çıkması sizi şaşırtmasın.

Ancak hikaye, Jüpiter ve Pluto'nun üçüncü ve son bağlantılarını yaptıkları en az 12 Kasım'a kadar sürebilir.  Mümkünse, farklılıklar üzerinde çalışın ve açığa çıkan her şeyi ele alın. Sanatsal bir proje geliştiriyorsanız, belki de deneyimli bir profesyonelin yardımıyla önemli başarılar elde edebilirsiniz. Kasım ayı geldiğinde, ilk çıkışınıza hazır olacaksınız.

Terazi Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Haziran dünyaya bakış açınızı yeniden yapılandırdığınız bir döngü karşılıyor sizleri. Haziran ayında, toplumun yavaşça tekrar açılmaya başlaması gibi, dikkatiniz daha yüksek arayışlara yöneliyor. Bu yıl sadece karantina düzenlemeleri nedeniyle değil pek çok konuda baskı altında hissettiğiniz enerjiler ile karşı karşıya kaldınız. Jüpiter, Plüton  Satürn Oğlak  doğum haritalarınızda dördüncü evinizde geziniyor ve ailevi konular bilinç altı ile ilgili meselelere  odaklanmaya yönlendiriyor sizleri.

Ancak Haziran ayında, Jüpiter ve Plüton, yapılandırılmış Satürn ve yönetici gezegeniniz Venüs (25 Haziran'a kadar)e geriye doğru harekette.  Dikkatinizi tüm dokunaklı kişisel eşyalardan uzaklaştırabilir ve daha büyük resme tekrar odaklanabilirsiniz. Arkadaşlıklardan kariyere vizyoner yeni fikirlere kadar, Haziran ayının ilk yarısı sizi geniş bir ağ oluşturmaya davet ediyor!

Güneş, İkizler'de  20 Haziran'a kadar doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde, ufkunuzu genişletiyor. Girişimci fikirler uçabilir ve bildikleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve paylaşmak için açsınız. Bu olumlu duyguları hakim kılacak ruhlarınızda. Ayrıca, işiniz ile ilgili heyecan verici kariyer ve sosyal bağlantılar getirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Ayın ikinci bölümünde, Merkür ve Neptün olmak üzere iki gezegen daha, müzakerelerinizin bir kısmını zorlaştırabilecek enerjilere işaret ediyor. 18 Haziran'dan önce bu büyük planlarla meşgul olun ve o zamandan önce açık bir gündeminizin olduğundan emin olun.

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek. Hayatlarınızda çığır açan iki tutulmasının birincisi geliyor: Yay da ki (ay) tutulması doğum haritalarınızda üçüncü iletişim ve fikir evinizde.Özellik ile öğretim veya medya ile ilgili bir proje büyük, istediğiniz şekilde gerçekleşebilir. Önemli haberler mi bekliyordunuz? Ay tutulması dönüm noktalarını ve geçişleri müjdeliyor.

Aralık 2021 e kadar İkizler / Yay ekseninde ki enerji iletişim ekseninizi ekileyecek bir dizideki açılış tutulmasıdır. Uzaktaki insanlarla yakın aile üyeleriyle güçlü olaylar meydana gelebilir, Bu  konularda deyim yerimdeyse büyük bir dönüşüm sizleri karşılıyor. Enerjiyi pozitif şekilde dengelemek için nihai amacınızın ne olduğunu ve bunu dünyaya nasıl ifade etmek istediğinizi anlayarak mesajınızı geliştirebilir ve zihninizdeki çalışmaya derinlemesine dalabilirsiniz.

20 Haziran'dan itibaren ayın büyük bir bölümünde hayalperest modunda olsanız da, hedefleriniz somut bir form almaya başlayacak.  Güneş Yengeç burcunda ve onuncu kariyer, başarı ve liderlik evinize taşındıkça yaz gündönümü yeni başlangıçları getiriyor sizlere.  Bu, grafiğinizin en halka açık ve öne çıkan bölgesidir ve önümüzdeki dört hafta boyunca sıkı çalışmanız önemli.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. İş hayatınızda radikal bir değişikliğe hazır mısınız? Doğrudan görüş alanınızda olmayan kariyer fırsatları için gözünüzü dört açın. Bir liderlik rolü açılırsa, aniden katılmanız istenebilir akıllı hareket etmelisiniz. Tutulma enerjisi ile  heyecan verici haberler alabilirsiniz bu enerjiler altında en büyük hedeflerinize daha yakın olacaksınız. Bu harika bir haber, çünkü seçeneklerinizin üstesinden gelmek için fazladan bir ay gerekebilir. (Terazi acele etmekten nefret eder!) Herhangi bir noktalı çizgide imza atmak için acele etmeyin. İletişim, teknoloji ve sözleşmeler gezegeni olan Merkür, 18 Haziran - 12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç ve aynı profesyonel sektörde geri durağan konumda olacak ve bu sinyal karıştırma döngüsünden önce tüm önemli verilerinizi yedekleyin ve iş hayatınızı mesleğinizi en iyi şekilde temsil etmek için ekstra özen gösterin.

Merkür durağan konumu tipik olarak bilginin gizlenebildiği ve yanlış temsil edilen enerjileri etkili kılacak sizler için. Beklediğinizden tamamen farklı sonuçlar ile karşılaşmamak için ekstra dikkatli olmalısınız. Merkür bu noktadayken müzakere edin, araştırın ve gereken özeni gösterin. Tutulmalar  hızlı gelişmeleri tetikleyeceğinden heyecan verici bir fırsatı kaybetme korkusuyla evet demek için baskı hissedebilirsiniz. Aşırı düşünerek büyük bir şansı sabote etmek istemezsiniz, ancak bu enerjinin düşünmeden uzun vadeli kötü bir karara itmesine izin vermek de istemezsiniz. Bu dönemde özel yaşamınızı çıkmaza sokabilecek gizli bilgiler gün yüzüne çıkabilir ve zor durumda kalabilirsiniz dikkatli olmalı kimsenin bam teline basmamalısınız.

23 Haziran'dan 28 Kasım'a kadar Neptün, doğum haritalarınızda altıncı sağlık, organizasyon ve analitik düşünme evinizi de destekleyecek şekilde geri durağan konumda olacak. Bu döngü sırasında ayrıntıların üstünde kalmak ve stresi yönetmek zor olabilir. Mutluluğunuza öncelik verin (yemek, uyumak, mola vermek) doğru olacaktır.

Neptün  geri gittiğinde,  Rahatlamak için yanlış alışkanlıklara yönelebilirsiniz dikkatli olun.  Dünya pek çok yerde yavaşça tekrar açılsa da, henüz tüm sosyal mesafe zorlamalarını kırmak için acele etmeyin. Sağlığınızı koruyun ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için bir şeyler yapın.

Neptün'ün etkileri ile iş ve özel yaşamınızda güven duyduğunuz insanlar ile hareket etmeye özen gösterin. İş hayatınızda sizi destekleyen güvenilir bir ekibiniz olduğundan emin olun ve yalnızca ekibinizin güvenilir üyelerine sorumluluk verin. Beklentilerinizi anlamaları için daha iyi bir eğitim sistemine ihtiyacınız olabilir. İnsanlar aklınızı okuyamaz.

Mars, Koç burcunda ilerlerken taahhütlü ilişkiler sektörünüze uzun bir ziyaret olan 6 Ocak'a kadar tüm ortaklıklarınız özel hayatınız 27 Haziran'da büyük bir destek kazanıyor. Yılın geri kalanında en yakın ittifaklarınız hem uyarıcı hem de stresli olabilir. Çiftler veya iş ortakları daha fazla tartışabilir, ancak aynı zamanda çatışmaları açığa çıkarabilir ve onlarla doğrudan başa çıkabilir doğrularda buluşabilirsiniz.

Aşk gezegeni Venüs ile 25 Haziran'da gerilemesini sona erdirerek, 2020'nin Bekar Teraziler, Heyecan verici ve maceracı yeni insanlar alanınıza girebilir. Devam eden birlikteliklerde dünyanın durumu bile sizi ayıramaz. Birbirlerinin huzurunda olmak yeterince heyecan verici! Kalbinizi takip edin.

Jüpiter ve dönüşümlü Plüton, 2020'nin 13 yılda bir gerçekleşen üç nadir birleşiminin ikincisini gerçekleştirecek. İlki 4 Nisan, 30 Haziran ve sonuncusu 12 Kasım'da, bu güçlü etki doğum haritalarınızda dördüncü evinizde etkili olacak. Yaşam durumunuzu aile ilişkilerinizi yeniden yapılandırma döngüsü. Özellikle bir kadın akraba ile birlikte bir taşınma, gayrimenkul satışı  gündemde olabilir. Ama acele etmeye gerek yok. Bu hikayenin tamamlanması yıl sonunu bulabilir.

Belirli duygulardan kaçındınız mı yoksa ruh hali değişimlerinden bunalmış hissediyor musunuz? Bilinç altınızda kaynamaya başlayan her şey artabilir. Ve aylarca süren karantina veya kısıtlamalardan sonra, hepimiz içsel olarak çok fazla şey ile yüzleştik. Gerçeği anlatan Jüpiter Plüton'u sırlar odasına dönüştürdüğü için bu saklanmak artık bir seçenek değil.  Zamanında vermediğiniz tepkileri bugün vermeniz akıllıca olmayacaktır fakat bu enerji iç güvenlikten önemli kararlar almanıza yardımcı olacak ilişkilerinizi işinizi iyileştirmeyi başaracaksınız.

Akrep Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Haziran tamamen sizin için büyüme ile ilgilidir, Emeklerinizi yeteneklerinizi değerlendirmek ve nasıl başarılı olabileceğinizi belirlemek için önemli bir aydasınız. İmkansız gibi mi geliyor? Tekrar düşünün. Bir Akrep olarak, bu salgının enerjisini büyük bir dönüşüme dönüştürmek için benzersiz bir şekilde donatılmış, zodyakın en canlandırıcı enerjileri sizler ile şimdi. Sonuçta, Akrep'in en yüksek durumu, küllerden yükselen anka kuşu tarafından sembolize edilir. Ve bu ay gerçekeleşecek iki güçlü tutulmanın para bölgeleri ve risk alma bölgelerine değmesiyle, bu Haziran şansınız çok iyi olabilir.

Tutulmalar her zamanki gibi işi sarsmak için gelir ve etkileri gerçekleştiği tarihinden önce ve sonra bir aya kadar hissedilebilir. Her yıl, yeni bir ay veya dolunay ile çakışan dört ila altı tutulma vardır. Davranışsal olarak, büyük motivasyon kaynağı olarak hareket ederler, Sizi istekli-yıkıcı bir durumdan ve rahatlık bölgelerimizin çok ötesine doğru iterler.

Haziran ayındaki tutulmalar hızlı gelişmelere neden olsa da yine de engeller olacak. Dört gezegen-Venüs, Jüpiter, Satürn ve Pluto-olan  retrosu neredeyse tüm ay için, bir şekilde yavaşlatılmış beklenmedik gecikmelere neden olabilir pozisyonunda. Ayın ikinci yarısında, Merkür ve Neptün de durağan gezegenler tugayına katılacak, daha fazla darboğaz söz konusu olacak. Ama hiçbir şey sizi durduramaz, Akrepliğinizi ortaya koyma zamanı.

Bunların hepsi İkizler'deki Güneş'in arka planında doğum haritalarınızda sekizinci yakınlık, birleşme ve gizlilik evinizde 20 Haziran'a kadar etkili olacaktır.  Akrep, bu bölgenin doğal hükümdarıdır, bu yüzden şans sizden yana ipek böceği kozasından çıkıyor yenilenin.

Özel hayatınızda sevdiğiniz insana  size en yakın destek veren aile bireylerinize odaklanın. Sevgi ve uyum gezegeni olan Venüs İkizler'de 25 Haziran'a kadar geri durağan konumda, bazı kızgınlıklardan geçmeniz ve karantina stresinin bir sonucu olarak ortaya çıkan duygusal gerginlikleri telafi edebiilirsiniz. Bir iş ortaklığı da baskı altında olabilir, bu yüzden  yapıcı enerji için bu zamanı kullanın.

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek. Doğum haritalarınızda ikinci iş ve para evinize etki edecek. Büyük bir kariyere, para kazanma fırsatına veya finansal bir büyümeye hazır olun. Ay tutulmaları genellikle dönüm noktalarını işaretler ve geçişleri aniden ortaya çıkar. Bir iş ya da müşteri daha iyi bir şey için yer açarak “kaybolabilir”. Kontrollü ve yapabileceklerinizin bilinci ile hareket etmek hayal kırıklıklarını engelleyecektir.

Aralık 2021 e kadar  İkizler / Yay ekseninde gerçekleşecek bir dizi tutulmanın ilkidir. Para, iş, mülk ve yatırımlar ile güveniniz ve en samimi ilişkilerinizde büyük dönüşüm getirebilir sizlere . Hem kişisel hem de profesyonel ittifaklar önümüzdeki 18 ay içinde radikal bir şekilde değişebilir ve bu mutlaka kötü bir şey değildir! Bazı Akrepler ayrılabilir evlenebilir veya bir iş ortaklığı yetkilisi olabilir. En yakın akrabalarınızın sizi hep sevip destek olduğunu daha iyi görebilir bunun sonucu olarak kendinize ve yakınlarınıza daha fazla değer vermeyi başarabilirsiniz. Gücün nasıl paylaşılacağını ve zarafetle nasıl ele alınacağının öğrenilmesi, tutulma müfredatınızın bir parçası olabilir. İşleri yoluna koymak için nerede güç, manipülasyon veya duygusal baskı ullanıyorsunuz? Cevaplar sizde.

20 Haziran'dan itibaren, Güneş bir ay boyuncaYengeç burcunda ve doğum haritalarınızda   dokuzuncu evinizi ziyaret etmeye başladığında daha açık ve doğrudan olmaya doğru ilerleyeceksiniz. Yaz gündönümü  ışığa izin verdiği gibi,  gerçeğinizi yaşamaktan gelen aydınlatmayı da beraberinde getirecek sizlere. Özgürlük ve büyüme arzunuzu onurlandırın ve sizi tuzağa düşürmüş hissettiren yükümlülükleri ortadan kaldırın.

Dokuzuncu ev kuralları seyahat ediyor ve tatil planları hala havadayken veya Covid iptallerine tabi olsa da, küçük tatiller yapmanız mümkün.  18 Haziran - 12 Temmuz arasında, teknoloji, seyahat ve iletişim gezegeni olan Merkür , en iyi planların bile yapılabileceği bir zamanda geri durağan konumda olacak. İptaller yanlış anlama ve kavga yaratabilir. Sözlerinizi dikkatli seçin!

21 Haziran'da güçlü bir güneş (yeni ay) tutulmas gerçekleşecek sizi vizyoner fikirlerinizi gerçekten ortaya koymaya götürecek.

Bu özgürlük arayışı, Yengeç / Oğlak ekseninde iki yıllık bir tutulmanın başladığı, iletişim şeklinizi, arkadaşlıklarınızı ve yaşadığınız yeri yeniden düzenleyen Temmuz 2018'den bu yana inşa ediliyor. Bugün bu tutulma serisinin büyük finalini işaret ediyor ve çok yol kat ettiniz eminim! Hem uzun mesafe hem de yakın konular gündeminizde. Yeni bir yere taşınmaktan uzak bir müşteriyle çalışmaya kadar, özellikle hareket halindeydiniz. Kardeş veya iş birliği bu hareketliliği destekleyici olacaktır sizler için.  İş hayatınızda başarı özel hayatınızda mutluluk istiyorsanız (Gizlilik, lütfen!) Ancak bu tutulmaların bir sonucu olarak kıskanç kişileri de hayatınızdan eleyecekesiniz. .Bu tutulma seyahat, yüksek öğrenim veya girişimci bir fikir hakkındaki planlar ile ilgili konularda hareketlilik getirebilir.  23 Haziran'da, mistik gezegen Neptün, Balık'ta ve beşinci romantizm ve yaratıcılık evinizde 28 Kasım'a kadar retro durağan konumda. Bu yıllık beş aylık geçiş sırasında, dramatik bir durumdan geri adım atabilir veya hatta yeni tomurcuklanan aşk ilişkisini sonlandırabilirsiniz. Karantina süresi boyunca biraz fazla zaman geçirdiniz ve içinize sinmeyen bir şeyler varsa noktayı koyun ve ilerleyin.  27 Haziran'da Mars, 6 Ocak'a kadar Koç burcunda altıncı sağlıklı yaşam ve organizasyon evinizde etkili olacak, Akrep Takımını şekillendirmenin ve bir kez kendi kendini sabote eden alışkanlıklarınızı dönüştürme zamanı. Kendinizi mikroplardan korumak ve stresi uzak tutmak konusunda dikkatli olun. Burada Mars enerjisi, dikkatsiz kazalara neden olabilir dikkatli olmalısınız. İşleri doğru yapmak için zaman ayırın ve sadece gereksiz çöp yığınlarını temizlemek yerine uzun bir mesafe için düzenli kalmanıza yardımcı olan sistemler kurmaya odaklanın.

30 Haziran'da ay,  Plüton, 2020'nin 13 yılda bir gerçekleşen üç nadir birleşimin ikincisini yapacak.  4 Nisan, 30 Haziran ve sonuncusu 12 Kasım'da, bu güçlü ikili Oğlak ve üçüncü iletişim evinizde birleşiyor. 2020'de kendinizi ifade etme biçiminize ve etrafta zaman geçirdiğiniz insanlar ile ilişkilerinizi bitirmek ve yapılandırmak için uyandırıyor sizleri.  Pazarlama kitap veya medya girişimi hakkında bir fikriniz mi var? Jüpiter-Plüton birleşimleri fikirlerinizi ileriye taşıyabilir. İş hayatınızda bir projenin veya sesin sözcüsü olabilirsiniz. Bu enerji 12 Kasım'daki son Jüpiter-Plüton kavuşmasına kadar sürecek.

Yay Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Tamamen yeni bir döngü sizleri karşılıyor. Bu ay bittikten sonra hayatınız aynı olmayabilir. 5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da  burcunuzda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.18 aylık kişisel büyüme ve genişleme döngüsünü başlatacak sizler için. Tutulmalar  sizleri hızla yeni bir yola iter. Bu, Mayıs 2013'ten beri sizler için ilk etki. bu yüzden güçlü bir keşif turuna hazır olun!

Bir yandan, tutulmalar hedeflerinize destek verirken   geri durağan konumda ki gezegenler diplomasiye önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Büyük fikirlerin aşamalar halinde sunulması gerekebilir ve bazı önemli girişimlerinizden kişilerden yanıt almak normalden daha uzun sürebilir. Zaten pandemiyle ilgili gecikmeler yaşıyorsanız, bu sinir bozucu olabilir. Sabırlı davranın ve devam edin!

Güneş, 20 Haziran'a kadar İkizler burcunda ve yedinci ortaklık evinizi ziyaret ediyor, yani dinamik ikili ilişkiler ortaklıklar bu ay gelişebilir. Venüs, 13 Mayıs'tan 25 Haziran'a kadar İkizler'de geri durağan konumda.  Geçen aydan bu yana, iç çevrenizden ihtiyacınız olan şeyleri sıralıyorsunuz ve şartları herkesle yeniden görüşüyorsunuz. İmzalamak için bir sözleşmeniz varsa, küçük yazıları okuduğunuzdan emin olun ve Merkür 18 Haziran'da geri harekete başlamadan önce imzalamaya özen gösterin.

Güneş sizden gökyüzündeki en uzak konumdayken İkizler karşıt burcunuz normalden biraz daha yorgun olabilirsiniz. Bunu destek sisteminize yaslanmak için kozmik ipucunuz olarak kabul edin ve kendinize güvenin bağışıklık sisteminize önem verin.

5 Haziran Yay ay tutulması: Sadece kişisel hedeflerinize ve tutku projelerinize anıtsal bir destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda  Aralık 2021 e kadar İkizler / Yay eksenine inecek bir dizi çığır açan tutulmada da ilk Bu ay “ben” ve “biz” arasındaki ilişkiyi, bireysel arzularınızı ve en yakın bağlarınızı yeniden düzenleyerek değiştirecektir. Kendi değerinizi ve size kendinizi değerli hissettirenleri şimdi sahiplenme zamanı.

Ortaklıklarınızda ne kadar derine inmelisiniz, Yay? Şehvetten güvene, servetten gizliliğe kadar, sekizinci ev genellikle açıkça bahsetmediğimiz tüm tabuları ve konuları kapsayan enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ve iletişim gezegeni Merkür 18 Haziran'dan 12 Temmuz'a kadar Yengeç burcunda geri durağan konumda, bunlarla yüzleşmek kaçınılmaz olabilir. Gizlenen veya gizlediğiniz bilgiler şimdi ortaya çıkabilir. Geçmiş meseleler sizi zor durumda bıraksın istemiyorsanız geçmişi karıştırmamalı size de geçmişinizi hatırlatacak insanların her davetine katılmamalısınız. Merkür teknolojiyi yönetir ve geriye durağan konumdayken özel bilgilerinizi korumak isteyeceksiniz; göndermeden önce şifreleri güçlendirin, e-postaları onaylayın, kimsenin görmesini  istemediğiniz eski mesajları silin. Cihazlarınızı ve verilerinizi 18 Haziran'dan önce yedekleyin. 
21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.uzun vadeli finansman ve yakın bağlantılar etrafında yeni olanaklar dalgası getirebilir sizlere. Bu çok güçlü bir güneş tutulması ve Temmuz 2018'de başlayan iki yıllık bir Yengeç / Oğlak tutulmasının büyük finali.

Son iki yıldır para, ortaklık, güç ve paylaşılan varlıkları ele alma şeklinizi yeniden düzenlediniz. En önemli ilişkileriniz, değerleriniz ve güveninizle birlikte kalıcı olarak değişmiş olabilir. Çalıştığınız yer, geliriniz ve yatırımlarınız, size en yakın kişiler: Temmuz 2018 ile Haziran 2020 arasında karşılaştırın ve muhtemelen tam bir kontrast göreceksiniz. Bir ortak girişim şimdi inanılmaz finansal sonuçlar doğurabilir ya da kaynaklarınızı karşılıklı kazanç için bir araya getirmeye karar verebilirsiniz.

Bu tutulma, aşk ve erotik titreşimleri de artırabilir yaşamlarınızda. Bu tutulma serisini bir nişan, hamilelik veya bağınızı bir ruh eşiyle mühürleyerek kapatabilirsiniz. Bugünkü olayların ortaya çıkması bir ay daha sürebilir.

Aile konuları, 23 Haziran'dan itibaren puslu Neptün'ün Balık'ta geri durağan konumu ile  28 Kasım'a kadar gerilemeye başlamasıyla bir kadın akraba ile muhtemelen bir anne figürü veya çocuk- ilişkilerin yeniden dengelenmesi gerektiğini ortaya koymaktadır. Eğer kaliteli zamanınız yoksa veya evde eğitimin baskısı altındaysanız, bağınızı onarmak için bir şeyler planlayın. Bir evi taşımayı veya satın almayı / satmayı düşünüyorsanız, dikkatli olup araştırmadan hareket etmemelisiniz. Ayrıntılar bu sisli geçiş altında gizlenebilir, bu nedenle her şeyi doğru bildiğinizden emin olun ve tüm seçeneklerinize bakın. Bu değişken ve öngörülemeyen ekonomide, bunun gibi büyük kararlar acele EDİLMEMELİDİR.

30 hazirandan itibaren,  Bazı borçları temizlemeniz veya vadesi gelen bir masrafı karşılamanız gerekebilir. Harcama ve tasarrufunuzı yeniden değerlendirin.  İş yapma şeklinizde BÜYÜK bir değişiklik yapmaya istekli olun.

Artan yönde, pandemi gecikmeleriyle iptal olan bir proje yeniden ortaya çıkabilir. Büyük bir para kazanma fırsatı beklenmedik bir şekilde gelebilir ‚ve eğer size hitap ediyorsa, değerlendirin. Ancak bu hikayenin tamamen oynaması 12 Kasım son Jüpiter-Plüton kavuşmasına kadar sürecek.

27 Haziran'da  Mars, Koç burcunda beşinci romantizm, kendini ifade etme ve yaratıcılık evinize uzun bir yolculuğa başlayacak - 6 Ocak 2021'e kadar çok fazla ilgi göreceğiniz enerjilere hazır olun bırakın ışığınız karanlıkları aydınlatsın. Siz  bir sanatçı ya da göz önünde bir iş yapıyorsanız, yetenekleriniz yakın ve uzaklardan ilgi çekebilir. Kendinizi ön plana koymaktan teşvik edilmekten çekinmeyin, çünkü bu Mars döngüsü sadece iki yılda bir ve normalde sadece altı hafta boyunca gerçekleşir. Beş aylık kırmızı gezegenin yıldız gücünüzü canlandırmasıyla, parlayan anınızı boşa harcamak istemezsiniz!

Oğlak Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Hangi yöne gideceğinizden emin değilseniz, bazen net hale gelene kadar duraklamak ve hiçbir şey yapmamak daha iyidir. Haziran ayında, bulmacanın parçaları yavaş yavaş yerine geleceğinden enerjinizi korumak en iyi hamle olabilir.

Bu ay,  Jüpiter dönüşümsel Plüton  burcunuzda güçlendirilmiş retro durağan konumda durumdadır  ve  sizleri daha duygusal iç gözlemlere yönlendirecek bu etki Eylül / Ekim ayına kadar  sürecek. Ve Haziran ayının sonunda Oğlak'ta üç nadir bağlantıdan ikincisi gerçekleşecek bu da büyük bir öz farkındalık anı getirecek sizlere. Yönetici  gezegeniniz Satürn, Eylül ayına kadar, geri durağan konumda ve Venüs'le 25 Haziran'a kadar yine durağan konumda.

Haziran, Ay ve Güneş tutulmaları ile güçlü gezegen enerjileri ile dolu  anlık kararlar ile aldığınız karaları gözden geçirerek içsel pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Güneş'in İkizlerden geçtiği ve altıncı evinizde 20 Haziran'a kadar hareket ettiği için analitik  değerlendirmeleriniz güçlenecek.  Bu etki yanlış kararlarınızdan dönmenize ve ani değişikliklere neden olabilir sizler için.

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.Geçmişinizi şifalandırabilir hayatınızda yeni bir sayfa açmayı başarabilirsiniz.  Tutulma doğum haritalarınızda on ikinci evinizdeki bu süper şarjlı dolunay, yaratıcı veya manevi yeteneklerinizi fark ettirecek sizlere. Kendinizden kaçmadan yüzleşmelere hazır olmanın tam zamanı.

Aralık 2021 e kadar  İkizler / Yay ekseni boyunca dalgalanıp sağlığınızı ve iyileştirici enerjileri harekete geçirecek bir dizi yenilenme anlamına gelyor. Önümüzdeki 18 ay boyunca refahınızı, çalışmanızı ve süreçlerinizi dönüştürebilirsiniz. Oğlak burçları yemek yeme, egzersiz yapma ve zamanı yönetme şeklinde büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni beceriler, muhtemelen teknik beceriler (analitik İkizler tarafından yönetilen altıncı evin alanı) öğrenirken, aynı zamanda maneviyata önem vererek sezgisel yeteneklerinizi doğru şekilde kullanmayı başarabilirsiniz. Ayın ikinci yarısı ilişkilerinize odaklanır. 20 Haziran'da  yaz gündönümü  geldiğinde Güneş Yengeç burcunda ve ortaklık alanlarınıza taşınır. Ve bu sıradan bir Yenge sezonu değil! Merkür 18 Haziran - 12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda geri durağan konumda olacak.

Bilgi ve anlaşmaların hükümdarı olan Merkür herhangi bir anlaşma yapmadan önce iki kez düşünmek isteyeceksiniz. Neye kaydolacağınız konusunda çok net olun. Bir iş veya kişisel ilişki tamamen karşılıklı  dürüstlükle olmalı buna özen gösterin. Müzakereleri uzatmak, kilit ayrıntıyı kaçırmaktan daha iyidir. Geçmişinizden önemli bir kişi, belki de eski eş ya da sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir kafanız karışabilir.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.yoldaşlarınız ve taahhütleriniz yeni başlangıçları beraberinde getirebilir sizlere. Yeni deneyimler ilişkiler tutulmanın yansıyan etkileri arasında.  Her şeyin tamamen netleşmesi için bir ay beklemeniz gerekebilir. Temmuz 2018'den bu yana Yengeç / Oğlak ekseninde gerçekleşen tutulmalar hayatlarınızı kökten sıfırlayan bir tutulma serisinin büyük finalidir. En yakın ilişkileriniz, kişisel kimliğinizle birlikte aşırı bir değişim geçirdi şimdi yapılanma eksik olanın tamamlanma zamanı.  23 Haziran'dan 28 Kasım'a kadar,  Neptün, Balık burcunda ve üçüncü iletişim evinizde  beş aylık gerilemesini yapacak. Karantinalar birçok yerde sona eriyor, ancak yaz ve sonbahar boyunca belirli insanlardan “sosyal olarak uzak” kalmayı tercih edebilirsiniz. Neptün'ün durağan konumunu zihniyetinizi ve kendinizi ifade etme şeklinizi inceleyebilir. Gerçekçi bir şekilde teslim edebileceğinizden daha fazla söz vermemeye veya insanları belirsiz konuşmalara yönlendirmemeye dikkat edin. Yaptığınız ve bilmediğiniz konularda kesin konuşmak ilerleyen zamanda başınızı ağrıtabilir. Şüphe duyduğunuzda konuşun.

27 Haziran'da, enerji verici Mars'ın Koç burcunda ve  6 Ocak'a kadar uzun bir ziyaret gerçekleştirecek. Bu enerji yeni bir iş fikrini ve çocuk doğumunu beraberinde getirebilir sizlere. Mars'ın huzursuz ve stresli etkisi size zorluklar getirebilir. Akrabalar  arkadaşlarınız ile gerginlikler artabilir, Bu nedenle herkesin mahremiyete ihtiyaç duyduğunun farkında olmanız gerekir. Ve bu döngü sırasında kontrollü davranın.

Jüpiter ve Pluto'nun 2020'nin üç nadir buluşmasını ikincisini yaptıkları 30 Haziran'da burcunuzda buluşması önemli. Jüpiter ve Plüton sadece 13 yılda bir birleşirler ve 1700'lerden beri Oğlak'ta bir araya gelmediler! İlk buluşmaları bu yılın 4 Nisan'ında gerçekleşti, bu yüzden o tarihe dönün düşünün. Bağımsız bir girişim etrafında güçlü etkilere ihtiyacınız var veya ilham kaynağınız var mı?

Pandemi koşulları  hareket etmenizi engellemiş olabilir,  30 Haziran enerjisi ile fırsat penceresi yeniden açılabilir sizler için. Bu sefer, her iki gezegen de geri harekette bu da  yavaşlamaları beraberinde getirebilir ancak geçmişten projeleri geri getirebilir.Bu gidişatta sizi başarıya ulaştıracak tüm hataların düzeltmelerini yapın. Son Jüpiter-Pluto hizalaması 12 Kasım'da geldiğinde, kanatlarınızı açmaya ve uçmaya hazır olacaksınız!    

Kova Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Yıldızların öğretmeni Satürn, 1994'ten beri ilk kez burcunuzda 21 Mart - 1 Temmuz arasında ilk seyrinde bilim, toplum ve toplum temalarını ön plana çıkarıyor sizler için. Ve özellikle sizin için yapılandırılmış Satürn, Doğum haritalarınızda ilk evinizi ziyaret ediyor, kişisel planlarınızı ve hedeflerinizi yeniden şekillendiriyor. Haziran ayında,  işinizden ve günlük rutinlerden sosyal çevrelerinize ve işbirliklerinize kadar her şeyi etkileyecek iki önemli tutulma olacak. Satürn “kendinizi tanıma” görevini yerine getirirken, tutulmalar sizden her şeyi sorgulamanızı ister.

Biraz kafa karıştırıcı mı? Evet! Neyse ki, burcunuz bu tür karmaşıklığı ve çelişkiyi kaldırabilir. Şimdi kozmik pastaya başka bir katman ekleyelim:  Haziran başladıktan sonra dört gezegen güçsüz  durağan durumda ve iki gezegen daha (Merkür ve Neptün) ayın ikinci yarısında retro da gezegenler tugayına katılacak. Satürn,  Jüpiter,  Plüton Venüs ile bir takım engelleri gecikmeleri beraberinde getirecek gibi görünüyor.

Ama bu kaotik gökyüzü altında bile, tutkulu ve heyecanlı hissediyorsunuz zorluklar ile baş etmeye hazırsınız! Bunun için, 20 Haziran'a kadar İkizler ve beşinci şehvetli yaşam gücü enerjisi evinizdeki yıllık geçişini yapan Güneş'e teşekkür edebilirsiniz. Venüs'ün 25 Haziran'a kadar gerilemesiyle, bir eski dönüşün veya eski dramaların alevlenmesinin yanı sıra gecikmeler olabilir dikkatli olun ve aynı hataları tekrar etmeyin.

Kova'daki Satürn, mesleki becerilerinizi parlatmanıza ve yaptığınız işe bağlı olarak lider olmanıza yardımcı olduğundan,  birlikte çalıştığınız insanların güvenilir olup olmadıklarını gözden geçirin.

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek. Doğum haritalarınızda onbirinci grup ve teknoloji evinizde etkili olacak.  Tutulmalar dönüm noktaları ve geçişler getirebilir ve ay tutulması genellikle bir bölümün sonunu işaretler ve yeni bir bölümün yolunu açar. İş hayatınızda çalıştığınız kişiler ile ilişkinizi aniden sonlandırabilir veya yeni bir rol oynayabilirsiniz. Mesleki konularda farklı alanlara yönelebilir dikkat çekici bir şey başlatabilirsiniz. İdealist yönünüz önemli bir alanda söz sahibi olmanızı sağlayabilir.

Aralık 2021ye kadar İkizler / Yay eksenine düşecek bir dizideki açılış tutulmasıdır. Önümüzdeki 18 ay boyunca aşk hayatınızda ve arkadaşlıklarınızdaki değişikliklere hazırlanın. Heyecan verici işbirlikleri ortaya çıkabilir ve gerçek vizyonerlerle  iş hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu tutulmalar sizi spot ışığına sıkıca sürükleyecek ve yeteneklerinizi dünya ile paylaşmaya çağıracak. Hamilelik veya heyecan verici aşk olayları da gündemde olabilir.

Güneş'in Yengeç burcunda altıncı sağlık evinizde ki geçişi, organizasyon ile ilgili alanlarda etkili olacak, Eğer son birkaç ay boyunca karantinadan dolayı kısıtlandığınızı düşünüyorsanız, Güneşin Yengeç burcundaki geçişi, alışkanlıklarınızı gözden geçirmeye, önceliklerinizi yeniden belirleyip karamsarlıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.  İletişimin gezegeni Merkür'ün  18 Haziran - 12 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda geri durağan konumda olması ile  hayatınızın dağınık olan alanları, çalışma alanınızdan diğer alışkanlıklarınıza kadar etkili olacak. Karantina ağırlığını ortadan kaldırmaya hazırsanız, huzur ve üretkenlik duygunuz ile ilerleyin. Merkür konuşma, dokunma ve hareket etme ile ilişkilidir ve tüm bunlar virüs bulaştırabilir. Bu nedenle, yaşadığınız yerde gerekli olmasa bile, ellerinizi ekstra dikkatle yıkadığınızdan ve maskesiz gezmemeye dikkat edin. Şüphe duyduğunuzda, soğuk algınlığı veya koklama olsa bile, boşluk bırakın ve hastalık kokusu olan herkesten sağlıklı bir mesafede uzak durun.

Merkür retrosunda veri ve cihazlarla uğraşabilirsiniz, bu nedenle 18 Haziran'dan önce elektronik cihazlarınızı iyi yedekleyin.  İş yerinizde herkesin talimatlarda açık olduğundan emin olun. Altıncı ev, çalışanları ve servis sağlayıcıları yönettiğinden, Mal işlerinizin takibini iyi yapın. Herhangi bir e-posta veya sosyal medyada ""gönder" tuşuna basmadan önce yazdıklarınızı üç kez kontrol edin. İstediğiniz iletiyi gönderdiğiniz kişilere gönderdiğinizden emin olun! Manşetten konuşulma zamanı değil sizler için!

21 Haziran'da, Gerçekleşecek Güneş tutulması güçlü bir sağlık ve yenilenme arzusu getirecek sizlere. Temmuz 2018'den beri Yengeç / Oğlak eksenini aktive eden, sağlıklılığınızı ve maneviyatınızı öne çıkaran bir tutulma serisindeki büyük final. Son iki yılda, “değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul etmeyi” öğrendiniz, aynı zamanda yapabileceğiniz şeyler hakkında daha uyanık ve proaktif olmayı. Aslında, teslimiyete karşı kontrol hakkında güçlü dersler öğrendiniz. Bu tutulmalarla, Neleri sahiplenip neleri  bırakmanız gerektiği konusunda geliştiniz şimdi bunları uygulama zamanı. 
Neptün 23 Haziran'dan 28 Kasım'a kadar olan yıllık beş aylık gerilemesine başladığında finansla ilgili konular devreye giriyor. Puslu gezegen Balık ve ikinci iş ve para evinizden geçerek bütçenizi ve kârlılığınızı netleştirmenize yardımcı olacak. İster gelir, gelir veya gider olsun, boru hattınızdaki “sızıntılar” nerede? Gereksiz maliyetleri azaltın ve ödediğiniz herkesin eşit performans gösterip göstermediğini kontrol edin. Çalışmalarını gözden geçirin veya becerileri ve sonuçları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yönetin. 27 Haziran'dan sonra iletişim tarzınız biraz sertleşebilir. Savaşçı gezegen Mars 6 Ocak'a kadar burada olacak, kazanan fikirleri bulmak hızlı tempolu, heyecan verici bir projede aşbirliği yapmak için inanılmaz bir zaman. Tartışmacı olma ya da şeytanın avukatı oynama eğilimi içinde olmamalısınız. Yavaşlayın ve acele etmeden önce başkalarının konuşmasına izin verin!

Bu sosyal sektördeki Mars, çevrenizde , sosyal mesafeyi gevşetmeye ve küçük arkadaş toplantılarına ev sahipliği yapmaya cazip gelebilir. İşleri güvende tuttuğunuz sürece, bazı canlı buluşmaların merkezi olabilirsiniz.

Ay, güçlü bir içgözlemsel ve dönüşümsel notla bitiyor. 30 Haziran'da, Jüpiter ve Plüton, Oğlak ve on ikinci evde, şifa ve serbest bırakma toplantısında 2020'nin üç nadir birleşmeninin kincisini yapacak. İpuçları için 4 Nisan'daki ilk buluşmalarına tekrar bakın. Yeniden gözden geçirilmeye değer yaratıcı bir proje yapacak değişiklikleriniz var mı? Bu gidiş-dönüş, her iki gezegen de geri harekette olduğundan,  şimdi geriye bakmak ve şimdi bırakmak istediğiniz şeyleri yansıtmak için uygun bir zaman sağlar. Belki bağımlılık yapıcı bir desen ya da sonunda kendi kendini sabote eden  alışkanlıklarınız var. Belki de tamamen üzülmediğiniz bir kayıp var, bu yüzden tekrarlamaya veya tekrar yaşamaya devam edersiniz. Bu yaz gerekli destek yapılarını koyun ve iyileşmek için çalışın. 12 Kasım'daki son Jüpiter-Plüton birleşmesine kadar devam edecek bu enerjiyi iyi değerlendirin. 

Balık Burcu

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41 de Yeni ay ve  Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Güneş  İkizler'de ve dördüncü ev ve aile evinizde,Satürn Kova'da ve on ikinci yalnızlık, kapanış ve şifa evinizde.  21 Mart - 1 Temmuz. dört gezegen (Venüs, Jüpiter, Satürn ve Plüton)  ayın başlangıcında durağan harekette, Haziran ayının ikinci yarısında geri harekete katılacak Merkür ve yönetici gezegeniniz Neptün şüpheye düştüğünüz her konuda anlık kararlar ile hareket etmemeniz için uyarıyor sizleri.

Neyse ki, yaratıcı projeler ve zaman kaybetmenin diğer 100 yolu ile kolayca bu süreci yönetebilirsiniz Sizi hiç bir şeyin durdurmasına izin vermeyin! Ancak hazır olun çünkü bu ay kariyerinizde ve kişisel yaşamınızda ani değişikliklere neden olabilecek iki önemli tutulma olacak. . Hızlı ve kararlı bir şekilde harekete geçmeye hazır olmanız gerekebilir!

5 Haziran 2020 Türkiye saati ile 22:26 da Yay burcunda Dolunay ve  Ay Tutulması gerçekleşecek. Doğum haritalarınızda onuncu kariyer ve liderlik evinizi etkileyecek. Profesyonel yaşamınızın bir bölümü yeni başarı zirvelerine taşıyabilir ya da hızlı ve beklenmedik bir dönüm noktasına getirebilir sizleri. Fırsatları değerlendirin  Ve eğer bir pozisyon ya da müşteriniz iş yaptığınız biri ile yollarınız ayrılırsa  daha iyi bir şey için yer açtığına güvenin ve korkmadan ilerleyin.

Aralık 2021 e kadar  İkizler / Yay ekseninde olacak tutulmalar, iş-yaşam dengenizi yeniden düzenleyecek ve evinize, ailenize, kariyerinize ve halkla ilişkilerinize büyük bir değişiklik getirecek bir dizideki açılış tutulmasıdır. Yer değiştirebilir, işleri değiştirebilir veya yaşam tarzınızı kayda değer bir şekilde değiştirebilirsiniz. İkizler ve Yay, grafiğinizin “ebeveyn” evlerini yönettiği için anneniz, babanız veya her ikinizle ilişkiniz büyük bir dönüşüm geçirebilir.

Güneş Yengeç burcunda ve 20 Haziran'da beşinci tutku, yaratıcılık ve kendini ifade etme evinize ışıldadığında, Tam yaz gündönümü geldikçe, sıcaklıklar artar ve maceraya olan istekiniz geri döner. Özel yaşamınızda heyecanlı gelişmelere hazır olun. Bu enerji ile diyete başlayabilir sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyebilirsiniz. Beşinci ev aynı zamanda doğurganlığı yönettiğinden, bazı Balık burçları beklenmedik bebek haberleri alabilir. Ancak olayların gelişmesi veya tamamen netleşmesi bir ay sürebilir.  Temmuz 2018'den beri Yengeç / Oğlak ekseninde yol alan ve romantizme, dostluğa ve işbirliklerine yaklaşımınızı dönüştüren iki yıllık bir tutulma serisinin büyük finalidir. Yıldız olma zamanı  hayattan çok değerli dersler öğrendiniz. İlişkilerinizin çoğu  sadece pandemik kısıtlamalar nedeniyle değil, önemli ölçüde değişti. Şimdi, insanlarla nasıl başa çıkacağınızı gösteren yeni ve güçlü bir döngüdesiniz iyi değerlendirin.

İletişim ve seyahat gezegeni olan Merkür'ün   18 Haziran'dan 12 Temmuz'a kadar geri durağan konumda olması eski eş ya da sevgilinizin geri dönüşünü tetikleyebilir ancak ne kadar cazip olursa olsun, yeniden bir arada olma çağrısına cevap vermeden önce iki kez düşünün. İş hayatınızda da eski bir yaratıcı proje şimdi yeni bir çekiş kazanabilir; belki de bu zamanlama büyük başarıların habercisidir sizler için.

Yönetici gezegeniz Neptün, 23 Haziran'dan 28 Kasım'a kadar yıllık beş aylık gerilemesini burcunuzda sürdürecek. Artık kişisel projelerinize, planlarınıza ve önceliklerinize daha yakından bakabilirsiniz. Gerçekten neler olup bittiğini görmezden gelerek ne olabileceğini hayal ettiniz mi? Amacınızdan veya yolunuzdan uzaklaştıysanız, rotayı düzeltmek için bu zamanı kullanın.

İş ve para meselelerine 27 Haziran'dan itibaren odaklanmanız daha kolay olacaktır.Mars, Koç burcunda ve finans sektörünüzü 6 Ocak 2021'e kadar uzun bir ziyarete başlayacak. Kızıl gezegen  rüyaları somut gerçekliğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Arkadaş dediğiniz insanlar kimler? Bu, dönüşümlü Plüton ve Jüpiter'in bu yıl üç nadir buluşmadan ikincisini yaptıkları 30 Haziran'da sorgulamanızı sağlayacak. Bu iki güçlü gezegen Oğlak ve onbirinci ekip çalışması ve teknoloji evinizde birleşiyor. Rütbelerin yeniden düzenlendiğini görebilir veya bir güç merkezi işbirliğinin parçası olmaya davet edilebilirsiniz. Toplumunuzda liderlik rolü veya önemli gelişmelere hazır olun plitika ve aktivizm hayatınızın bir sonraki bölümünde beklenmedik bir rol oynayabilir. İpuçları için 4 Nisan'daki ilk Jüpiter-Plüton birleşimine bakın. Bu gidiş-dönüş, her iki gezegen de retro da  olup üç ay öncesindeki olayları gözden geçirilmek üzere geri getirebilir. Katılmayı düşündüğünüz bir grup artık itiraz edebilir veya karantinalar başladığından beri görmediğiniz arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurabilirsiniz. Ancak bu hikayenin kendini tam olarak ortaya koyması muhtemelen 12 Kasım'daki üçüncü ve son Jüpiter-Plüton buluşmasına kadar sürecek.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık