Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2020 Akrep Süper Dolunayı ve Gezegen Geçişleri

7 Mayıs 2020 Akrep burcunda Süper Dolunay gerçekleşecek.

Kundalini uyanıyor muazzam bir güç açığa çıkıyor. Ortaya çıkan şuur genişlemesi biyolojik işlevlerden kişisel ilişkilere, realite anlayışımızdan dünyada etkinliğimize dek varlığımızın her tarafını etkileyecek. Hayal edemeyeceğimiz yönlerde ve hiç bir zaman tam anlayamayacağımız şekillerde değişip gelişim sürecinin kapılarını aralıyoruz bu dolunayda. Akrep Dolunayı bir dönüşüm zamanını temsil ettiği için her zaman güçlü bir aydır.

Akrep Süper Ay'ın ışığı altında, yaşamlarımızda ve çevremizdeki dünyada değişiklik yapma gücünü  fark edeceğimiz kullanacağımız zaman süreci, Serbest bırakma arınma yeni yaşamsal zihinsel alan yaratma için güçlü bir zaman her birimiz için.

Bir sonraki Dolunay bir Tutulma olacak, bu yüzden bu enerji de bizi gelecekteki daha büyük bir salınım noktasına hazırlıyor.

10 Mayıs'ta  Satürn R 'Geri Hareketi'' başlıyor.
SATÜRN: Yıldızların öğretmeni Satürn yıllara göre ‘’R’’geri harekette bulunur 4 ila 6 ay sure ile bu konumda kalır. Satürn doğum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda Yaşamdan aldığımız dersleri değerlendirmemiz tepki ve davranışlarımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranışlarımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmişte yaşanan pişmanlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldığımız dersleri yaşamımıza aktarmalıyız.  Fakat bu gerilemeyi dikkate değer kılan en önemli etken, Satürn'ün Mart ayında Kova burcunda ki geçişine başlamış olması. Bu büyük bir değişiklikti ve biz bu gerileme sırasında yeniliklere hazır olmalıyız eskiyi bırakma zamanı geldi.

Satürn Kova burcunda geriye doğru hareket ederken, kendimizi 21 Mart'tan bu yana hayatımızda mevcut olan temalara bakarken bulacağız.

Birçoğu için, bu, kilitlenmelerin başladığı zamandı, bu yüzden Mayıs ayında buna büyük bir vurgu yapacağız.

Temmuz ayında Satürn , son 2,5 yıldır üzerinde çalıştığımız Karmik derslerin son hediyelerini sunmak için sonunda Oğlak'a son bir kez ulaşacak  uyananlar fark edenler kendilerini geliştirenler için mükafat zamanı maddi ve manevi.

12 & 13 Mayıs VENÜS R 'Geri Harekette'
Bu gezegen sevgi ve muhabbetin sosyal etkilerin ve güzelliğin gezegenidir. Retro ‘’R’’ geri harekette olduğunda kişi sevgisini ne kadar güçlü olursa olsun her zaman gösteremez. Gösterebilmek güçtür. Kişi oldukça utangaçtır. Kişisel doğum haritalarınızda Venüs hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda duygular ifade edilemez ve sevgi sosyal etkinliklerle ilgili konularda karamsarlığa aksiliklere neden olur.

Satürn'den hemen sonra,  Venüs, Haziran sonuna kadar sürecek olan Retro geri hareketine başlıyor.

Bu retro da döngünün ruhsal olarak oldukça etkili olacağını söylemeliyim ve kalple ilgili konularda güçlü sezgisel görüşler veya hayaller getirebilir bizlere.

Venüs geri harekette iken  kendimiz, başkaları ve para ile ilişki söz konusu olduğunda her zaman bir iyileşme ve affetme zamanıdır, bu nedenle venüs geri hareketi başlarken bu eğilimimizin yükseldiğini fark edebiliriz.

14 MAYIS Jüpiter R ''Geri Harekette'

Jüpiter ilerlemenin iyimserlik felsefenin idealizmin gezegenidir. Jüpiter R geri harekette olduğunda kişi kendi dini ve felsefi inançlarını ideallerini ahlakını kendisine öğretildiği tarzda değil kendi bildiği şekilde yorumlamaya oluşturmaya başlar. Sezgisel cevaplar araştırır ve kendi içimizde aradığımız cevapları bulur detaylara takılmayız. Genel olarak başkalarının umduğu çıkış noktalarını kullanarak ilerleme sağlanır.

Jüpiter ayrıca 14 Mayıs'ta geri hareketine başlıyor ve bu da evrendeki enerjinin yavaşlamasına katkıda bulunur.

Bu gerçekten yaşadıklarımızı olumsuzlukları arkamızda bırakma hatalarımızı gözden geçirme geri izleme,  doğruyu bulma  ve yansıtma zamanıdır.

Jüpiter geri harekette olduğunda bolluk temalarını ve refah duygularımızı vurgulayacaktır.

Ayrıca bizi, Aralık 2019'un sonunda, özellikle de finans ile ilgili konularda  heyecan verici temalara bakmaya davet edecektir.

22 Mayıs 2020 İkizler Yeni Ayı

İkizler Yeni Ayı, Ay Düğümleri ve Venüs geri hareketi temalarının yeni yerleşimini etkinleştirecek.

Ayrıca, yeni projelere başlama konusunda motive olmamıza yardımcı olacak çok güçlü, çok pozitif bir enerji taşır.

Ayın sonuna geldiğimizde, yeni bir Tutulma döngüsünün başlaması için hazırlanmaya başlıyoruz. 

Mayıs Astrolojisi 2020 Özeti

Mayıs kesinlikle yoğun ve önemli bir ay olacak dünya ve bireysel olarak bizler için her şey yeniden şekilleniyor gibi görünüyor!

Tüm gezegen geri hareketleri nedeniyle fiziksel dünyamızda biraz durup enerjimizi dönüştürebiliriz maddi ve ruhani olarak ancak iç dünyamızda gerçekten derinlere dalabilir ve yeni içgörüleri ve ilhamları ortaya çıkarabiliriz.

Dünyadaki bu değişim ve kargaşa zamanı boyunca, hala seçim yapma ve kendimize sorma gücümüz var - Bu durumda kim olmak istiyorum?

Bu döngüde  kontrolü geri almak ve bazı hedeflerinizi ve hayallerinizi yeniden şekillendirmek için hala çok fazla fırsat var FARK edebildiğimiz takdirde.

Her zaman nerede olmanız gerektiğine güvenin ve hayat sizi nereye götürürse götürsün her zaman bir fırsatın sizleri karşılayacağına inanın inandığınız gibi yaşayın sevin sevgiye sevdiğiniz maddi manevi her şeye değer verin sahip çıkın ve yeni sürecin içinde güçlü bir şekilde yerinizi alın şimdi. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık