Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2021 Gökyüzü Enerjileri

SABREDENLERİN KAZANACAĞI ASLA YAPMAM DENİLENLERİN YAPILARAK YENİLENECEĞİMİZ BİR AY BİZLERİ KARŞILIYOR. 

Karmik enerjilerin hakim olduğu unuttuklarımızı yabancı kaldıklarımızı hatırlayacağımız enerjiler ile dolu bir ay MART.

Dünya genelinde ekonomik dengelerde ani gelişen olaylar endişeleri yükselterek halkları ve iktidarları karşı karşıya getirebilir. Bir çok ülke büyük ekonomik sorunlar sıvılar petrol maden ocakları gelir kaynakları ile ilgili krizler yaşayabilir. Bu durum dünya genelinde, çatışma, ayaklanma, güç mücadelelerini  kazalar, doğal afetler, suç örgütlerinin kendi içlerinde ki çatışmalar ile büyük ölçekli olayları da tetikleyici olabilir.

Dünya ve Türkiye makalemde gök bilim ile ilgili araştırma ve önemli gelişmelerin bizleri beklediğine işaret eden enerjiler olduğunu siz değerli okuyucularım ile paylaşmıştım. Bu alanda dünya da ve ülkemizde yapılan başarılı araştırmalar daha da şaşırtıcı bir hal alabilir.

Uluslararası arenada diplomatik  girişimler ile sağlanan uzlaşılar bir anda bozulabilir ve ani gelişen olaylar ve ülkeler arasında ki soğuk savaşlar siyasi dengeler açısından endişeleri yükseltebilir.

Dünya genelinde ve Ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde,

Özellikle 1 18 Mart tarihleri dikkat çekici enerjileri barındırmakta organize siber saldırılar suikast girişimleri  yalan haberler  cezaevleri vakıflar dernekler de  yaşanan gizli yapılanmaların deşifre edilmesi gibi konular, Depremler su ve hava yolu ile ilgili trajediler yaşanabilir.  şikayet etmeyi isyan edip çözümsüzlük içinde karamsarlık tohumları ekmeyi bir yana bırakmalı çözüm için karanlıklara ışık olmak hiç bir şeyi aydınlatamıyorsak kendi ruhumuzu karanlıklardan esaretten kurtarmak için ama az ama çok bir şeyler yapmamız gereken enerjileri iyi değerlendirmeliyiz.

Gökyüzünün bizlere verdiği mesajı şöyle bir örnek ile anlatmak istiyorum. Şimdi hepimiz olumsuz şeyler yaşadığımızı ve düşündüğümüzü hayal edelim bu düşünceler bir süre sonra bilinç altımızda yatan korku kaygı ve endişelerimizin dışa vurumunu hızlandırır ve bir dizi olumsuzluklar sağlık sorunları finansal zorluklar ve hayata dair pek çok kötü olay yaşamaya başlayarak  ben ne şansız bir insanım hayatımda hiç bir şey istediğim gibi olmuyor diye sızlanır ve sürekli yaşadıklarımıza bir bahane bir suçlu arama eğilimine girer daha fazla olumsuzluğu kendi yaşamsal alanımızın dışına taşırır ve etrafımızda ki pek çok kişiyi de bu olumsuz negatif çemberin içine alırız farkına vararak ya da varmayarak.

Dünyaca ünlü Japon bilim adamı Dr. Masaru Emoto su kristalleri üzerine yaptığı araştırmalarda ve kitaplarında bizlere su kristallerini meydana gelen titreşimlerin deseni ve görüntüleri olduğunu göstermiştir. Ve araştırmasında olumlu pozitif düşüncelerin yaydığı titreşimler güzel bir şekilde oluşmuş su kristalleri meydana getirmiştir. Negatif düşüncelerin yansıması da karmakarışık su kristallerini oluşturmuştur. Evrenimiz sürekli bir akış içerisinde yeryüzünden gökyüzüne her şey birbiri ile etkileşim halinde. Titreşimler ruhumuzu bedenimizi dünyamızı negatif ve pozitif etkilemeye devam ederken durum düşünmeli geldiğimiz yeri unutmadan gideceğimiz yolu şaşırmadan doğrularımıza sahip çıkmalı inanmalı ve güzel niyetler ile düşünceler ile dünyamızı ülkemizi  insanlığı kendi ruhumuzu hayatımızı daha iyi hale getirmek için elimizden geleni yapmalıyız ki keş kelerimizin  çıkmaz sokağında yorgun düşen ruhlarımızın DİRİLİP YENİLENMESİ için. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık