Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

27 Şubat 2021 Başak Burcunda Dolunay

27 Şubat 2021 Cumartesi günü Başak dolunayı gerçekeşecek, Satürn ve Uranüs ile bağlantılı. Dolunay Şubat 2021 astrolojisinin manevi anlamı, zor değişiklikler yapmak veya bunlarla başa çıkmakla ilgilidir.

BAŞAK Dolunayı, olumlu değişikleri her birimiz için daha olası ve uygulanmasını kolaylaştıran enerjileri barındırıyor. Uzun süredir geciktirdiğimiz kararları değişiklikleri yapmak için idealdir. Bu, artık bizi baskılayan dışsal ve içsel pek çok yorucu enerjiyi bilinç altımızı geçmişimizin izlerini ve bunun ruhlarımızda yarattığı  yüklerden kendimizi  kurtarmak için  son derece iyi bir dolunay. 

Ruhlsal olarak katı kuralları değiştirmek için büyük bir FIRSAT
Satürn ve Uranüs açıları sorumluluk ile bağımsızlık, istikrar ve değişim, görev ve özgürlük, geleneksel ve ilerici, itaat ve isyan, rutin ve heyecan, din ve bilim, muhafazakar ve liberal, aklı başında ve çılgın, eski  ile yenilik arasında bir çatışma yaratır ve yenilenerek geçmişi şifalandırmamızı sağlar. 

Sonuç olarak, başa çıkmak istemediğiniz veya zorlandığınız değişiklikler meydana gelebilir KORKMAYIN Akışa ayak uydurun. Bu enerji ile olumlu değişiklikler yapmaya odaklanın. Öfke yada katı düşünceler ile inatçı yaklaşımlardan uzak durmakta fayda var.  Hükümet veya şirket kural ve yasalarındaki değişiklikler, seçimlerinizi kısıtlayabilir veya özgürlüğünüzü kısıtlayabilir.

Örneğin, 17 Şubat Satürn Meydanı'nın Uranüs meydanının tam gününde, Facebook, Avustralyalı kullanıcılarının haberlere erişmesini yasakladı. Bu, Avustralya Hükümeti'nin gazeteler ve TV istasyonları gibi yayıncıların sayfalarından gelen haber içeriği için Facebook ve Google'a ödeme yapma planına yanıt olarak geldi.

Kişisel düzeyde, sorumlu ve sadık olmaya çalışmak ve aynı zamanda kendin olmak için özgür olmak sürekli bir savaş içinde olmayı da tetikleyebilir. Kısacası Olmadığımız gibi değil özümüzde ki gibi olmak ZAMANI: Özgürlüğünüzü, yaratıcılığınızı ve kendinizi ifade etmek için yapılandırmak mümkün. Bağlılık düzeyiniz  değişimden gelişmekten korkularınız k anlaşmazlıklar, ani bir ilişkinin dağılmasına veya kariyer değişikliklerine neden olabilir DİKKAT! 

 

İstediğiniz değişikliği zorlamak değil, değişen koşullara uyum sağlamak en iyisidir. Açık fikirlilik, sabır, esneklik, işbirliği ve uzlaşma ile krizler fırsata dönüştürülebilir. Yaratıcı atılımlar bulabilir ve kendinizi olumsuz ve sınırlayıcı koşullardan kurtarabilirsiniz.

BAŞAK DOLUNAYI ile, 

Bireysel olarak duygusal soğukluk, suçluluk ve korku duygusu ya da diğer sorumlulukları yerine getirme zorunluluğu nedeniyle yaşanan ikilik halinin yoruculuğundan şifalanmak mümkün.  Yeterki isteyin ve kararlı olun bunlar ile  başa çıkmanın en iyi yolu, özdenetim, sabır, özveri, güven, sadakat ve affetmektir.

Dolunay ve Uranüs pozitif değişiklikler yapmak için öz farkındalık, özgürlük, yaratıcılık ve sezgileri güçlendirici olacak. Pek çoğumuz için, Esnek ve açık fikirli kalmaya yardımcı olur, böylece heyecan verici yeni fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu uyumlu etki, değişimin daha az üzüntü ve kaosla daha sorunsuz akışını sağlar.

BAŞAK Dolunayı ŞİFA ENERJİSİ İLE Psikolojik sorunları travmaları iyileştirici enerjileri barındırmakta. Ayrıca Dolunay enerji ile   kötü alışkanlıklardan kurtulmak içinde gökyüzünün bizlere armağanı. 

27 Şubat dolunayının etkileri 10 Mart yeni ayına kadar iki hafta sürer. Etkisi, 11 Şubat'taki yeni ayın etkisi ile birleşİYOR . Bu, aşkı yüceltmek aşkı kalbin merkezine alıp hak ettiği değer vermek  kendinizi daha iyi ve daha mutlu bir insan yapmak için mükemmel enerjileri barındırmakta. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık