Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mars Satürn Kavuşumu

Nisan 2022'de Mars, 22 derece Kova'da Satürn ile kavuşum yapacak. Bu enerji 4 Nisan'da zirve yaparken, Nisan ayının ilk yarısında hissedeceğimiz bir şey.

Astrolojide kavuşum, iki veya daha fazla gezegensel enerjinin birleşmesidir. Mars ve Satürn'ün birleşik enerjilerini gerçekten anlamak için önce onların bireysel niteliklerini anlamamız gerekir.

Mars
Mars, aksiyon ve motivasyon gezegenidir. Savaşçı tarafından temsil edilir ve hedeflerine ve hayallerine ulaşmak için yarışmayı sever.

Mars acelecidir; işlerin dün yapılmasını ister ve dürtüleri tarafından yönlendirilir.

Daha derin bir düzeyde Mars, korkularımızı yenmemize yardımcı olan gezegendir. Bizi kafalarımızdan çıkarıp vücudumuza sokar. Korkularımızı ve korkularımızı bir kenara bırakmamıza ve bu inanç sıçramasını bilinmeyene götürmemize izin veriyor.

Uçsak da düşsek de Mars devam etmemize yardımcı olur.

Satürn
Satürn sınırların ve kısıtlamaların gezegenidir. Eylemlerimiz için sorumluluk almamızı ve temel ve dürüst bir yerden hareket ettiğimizden emin olmamızı istiyor.

Satürn ayrıca Karma'nın Lordu olarak kabul edilir ve gerçekten öğrenip büyüyebilmemiz için derslerimizde ve rahatsız edici olan her şeyde oturmamızı ister.

Satürn katı bir öğretmen gibidir ve bizi çalışmaya devam etmeye çağırır. Ama buna bağlı kalırsak, sonunda kendimizi ödülleri toplarken bulacağız.

Satürn ayrıca yasa, düzen ve hükümete hükmeder. Geçmiş gelenekleri onurlandırmayı ve denenmiş ve gerçek kurumları canlı tutmayı sever.

Mars kavuşumu Satürn
Mars tamamen hızlı ve korkusuz harekete geçmekle ilgiliyken, Satürn tamamen eylemlerimizin sorumluluğunu almakla ilgilidir.

Mars ve Satürn bir araya geldikçe, enerjilerinin birleşmesi gerginlik yaratabilir, bizi davranışlarımızın sorumluluğunu almaya zorlayabilir ve aşırıya kaçtıysak enerji seviyemizi zaplayabilir.

Hayatımızda umursamadığımız bir şey varsa ya da gitmesi umuduyla sürekli görmezden geldiğimiz bir şey varsa, Mars ve Satürn'ün enerjisi onu tamamen farkındalığımıza getirebilir ve sorumluluk almamızı sağlayabilir. bunun için bir kez ve herkes için.

Benzer şekilde, sonuçlarına dikkat etmeden risk alıyorsak veya yapmamamız gerektiğini bildiğimiz bir şeyi yapıyorsak, Mars ve Satürn'ün enerjisi sonunda bizi müzikle yüz yüze getirebilir.

Olumlu bir kayda göre, Mars Satürn kavuşumu fikirlerimizi alıp uzaklara gitmemize yardımcı olabilir.

Bu inanç sıçramasını yapmak için Mars'ın inatçı ve korkusuz enerjisini kullanabilir ve ardından bu fikri uzun vadede hayata geçirmek için Satürn'ün sağlam, topraklanmışlığına güvenebiliriz.

Mars bize gitmek için yakıt sağlar, ancak Satürn bize devam etmek için gereken uzun ömürlülüğü ve bütünlüğü sağlar. Satürn, Mars'ın korkusuz enerjisini topraklanmış ve düşünceli bir şekilde kullanmamızı istiyor. Zaman ayırmamızı ve dürtülere göre değil, mantığa göre hareket ettiğimizden emin olmamızı istiyor.

Bu enerji, zor işleri halletmek ve hedeflerimizi ve hayallerimizi hayata geçirmek için mesafe kat edecek gücü bulmak için iyi bir zamandır.

Küresel düzeyde, Mars ve Satürn kesinlikle tansiyonu yükseltebilir ve zaten değişken olan her şeyi tırmandırabilir. Bu gezegensel enerji kozmik göklerimizde ne zaman güçlüyse, insanlar ve onların hükümetleri/liderleri arasında sıklıkla protestolar veya genel huzursuzluklar görürüz.

Alıştırmalar ve Günlük İstemleri
İşte bu enerjiyle çalışmanıza yardımcı olacak bazı sorular veya günlük istemleri:  

Şu anda en büyük zorluğum nedir? Yaşamımda desteklenmiş hissetmek için ne yapabilirim?
Adım atmanın ve hayatım ve arzuladıklarım için daha iyi sorumluluk almamın üç yolu nedir?
Nerede adım atmam ve bir inanç sıçraması yapmam gerekiyor?
Başarısız olamazsam ne yapardım?
Enerji seviyelerimi nasıl yönetebilirim?
Hayallerimden ve hedeflerimden vazgeçmemek için kendimi nasıl motive edebilirim?
Hangi hayalleri ve hedefleri bırakmam gerekiyor?
Cevapları verin ve harekete geçin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık