Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Koç Burcu Erkeğine Aşık Olmak için 5 Sebep

Koç burcu erkeklerinin diğer tüm burçlar gibi kendine has bazı özellikleri var. Bu özellikler koç burcu erkeğine aşık olmanız için yeterli olur mu bilinmez ama pek çok kişi için son derece etkileyici özellikler olduğunu da göz ardı etmemek gerekiyor. İşte koç burcu erkeğine aşık olmak için 5 sebep!

1. Kendilerine Güvenirler!

Erkeklerde klasikleşmiş olan kendine aşırı güven imajı çizmeye çalışma sendromu koç burcu erkeklerinde görülmez. Çünkü kendilerine gerçekten aşırı derecede güvenirler. Bir anlamda herhangi bir kadından hoşlanmaları hiç düşünmeden yanına gidip konuşmaları ve duygularından bahsetmeleri için yeterli bir nedendir. Kendilerini çok iyi tanıdıkları için neleri yapabileceklerini neleri yapamayacaklarını çok iyi bilirler.

2. Özgürlüğüne Düşkündür!

Bu burcun erkekleri tam bir özgür ruhludur. Özgürlüklerine inanılmaz düşkün olurlar ve kolay kolay bu özelliklerinden ödün vermezler. Eğer sevgiliniz koç burcuysa arkadaşlarıyla dışarıya çıkmasını istememeniz ayrılık nedeni olabilir. Körkütük aşık olsa dahi kendi rutinlerinden ve yaşam alışkanlıklarından asla vazgeçmez. Kendi bireysel hayatını sürdürmeye devam eder ki bu da koç burcu erkeklerini çekici kılar.

3. Sosyaldirler!

Girdikleri her ortama hemen uyum sağlar, herkesle hemen tanışabilir ve kaynaşabilirler. Koç burcu erkekleri o kadar sosyaldir ki metrelerce uzaktan dahi kalabalıkta bu burcun erkeklerini ayırt edebilirsiniz. Bundan kaynaklı olsa gerek, telefonları da hiç susmaz! Çevreleri geniştir ve arkadaş edinmek konusunda onlarla yarışamazsınız.

4. Aşka Tutkundurlar!

Bu burcun erkekleri adeta aşka aşıktır. Romantiklik seviyelerinin neredeyse arşa ulaştığını söyleyebiliriz. Aşkı büyük bir tutkuyla yaşadıkları için sevgilisi koç burcu olan kadınlar adeta bulutların üzerinde gezinir. Romantik sürprizlere bayılırlar. Bu yüzden kendileri de partnerlerinden bu tür sürprizleri beklerler.

5. Yakışıklıdırlar!

İlginç ama koç burcu çirkin erkek sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu burcun erkekleri çok yakışıklıdır. Genellikle kemikli yüz hatları ve belirgin kaş ve gözleri vardır. Elbette bu denli çekici olmalarında bakımlı olmalarının payı da bir hayli fazla! Bu burcun erkekleri son derece bakımlıdır ve giyinmeyi de iyi bilir. Çoğu kendine has bir stili olan erkeklerdir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık