Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kepler College Türkçe Hint Astroloji Eğitimi

Kepler College Türkçe Hint Astroloji Eğitimi İçin Yeni Kayıtlarımız Başlamıştır Başvurularınızı Yapabilirsiniz.

Uzaktan eğitim programı ile Kepler College Türkçe Hint Astrolojisi sınıflarımız açılmıştır.

Dr. Astrolog Şenay DEVİ eğitmenliğinde,
''ABD'ye gitmeden UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI İLE SİZDE TÜRKÇE ASTROLOJİ EĞTİMİNİZİ ALARAK ULUSALARASI ASTROLOG ÜNVANINA KAVUŞUN.''
YENİ GRUP DERSLERİMİZ BAŞLIYOR.
Astroloji eğitiminizi uluslararası geçerliliği olan Astroloji üniversitesinden Alın! Doktorlar Tıp Fakültesinde Avukatlar Hukuk Fakültesinde Astrologlar Astroloji Fakültelerinde eğitim alır'ki geçerli olsun.Uzaktan eğitim programı dahilinde Kepler üniversitesinde Türkçe sesli ve görsel materyallerin kullanılacağı Batı Astrolojisi sınıflarımız açılmıştır.10 haftalık eğitim programımız için aşağıda ki linkten başvuru yapabilir kayıt olabilirsiniz. 10 haftalık eğitim programının ücreti: 450 USD. dir.
Keplercollege Türkiyeyi
Kepler Türkiye Facebook takip edebilir merak ettiklerinizi [email protected] ya mail atabilirsiniz.
UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI NEDİR?
Uzaktan Eğitim Nedir?
Uzaktan eğitim, fiziksel olarak öğrencilerin bulundukları yerlerde olmasını gerektirmeksizin, teknolojinin imkânlarından yararlanılarak, öğrenci ve öğretmenlerin bir internet ortamında eşzamanlı ya da eşzamanlı olmadan değişik şekillerde ders işledikleri, planlı bir öğretim şeklidir. Uzaktan eğitim yeni bir öğretim anlayış ve uygulaması değildir. Uzaktan eğitim, yüzyılı aşkın bir süreden beri mektupla öğretim, açık öğretim, telekonferans uygulamaları ve son yıllarda da internet teknolojilerini kullanarak yapılmaktadır. Uygulamalarda, özel olarak hazırlanmış ders kitapları, televizyon, radyo ve bilgisayar programları kullanılır. En yeni ölçme ve değerlendirme metotları kullanılır.

Uzaktan Eğitim Ne Değildir?

Uzaktan eğitim, örgün öğretim yanında başvurulan ikinci sınıf bir öğretim değildir.

Uzaktan eğitim fakir ülkelerin başvurduğu bir öğretim şekli değildir bu sistemi öncelikle dünyanın en zengin ve sanayileşmiş ülkeleri uygulamaktadır.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık