Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2016 Gökyüzü Enerjileri

Zihinlerinizi serbest bırakın. Ey ölümlüler, Defedin kaygılarınızı ve yaşamlarınızı bütün nafile şikayetlerden kurtarın! Yazgı dünyayı yönetir. Her şey değişmez yasalarla sabittir ve uzun çağlar önceden belirlenmiş bir olaylar gidişatını kararlaştırmıştır. Doğum anında ölümün mührü basılır, Sonumuz başlangıcımızda bellidir.

MANİLİUS

Evrensel İNSANI İNSAN yapan değerler üzerinde buluşmamız gereken, Dünyamıza ve yaşamımıza değer verip bireysel anlamda hayatın sorumluluklarını üzerimize düşeni yapmamız gerekenlerin farkına vararak ilerlememiz gün geçirmeye değil günü yaşanabilir kılmaya dolu dolu yaşamaya çalışmamız gereken dünya ve evrenin sesini duyarak insan makamından çalıp söylememiz gereken insan olmanın daha doğrusu salih insan olmanın getirdiği, unuttuğumuz, uzaklaştığımız değerlerimizi yeniden hatırlayacağımız, teknolojinin büyülü dünyasında kaybettiğimiz ruhumuzu yeniden diriltmemiz için uyarılar ile sarsılacağımız bu anlamda beslenmek için çaba göstereceğimiz özel bir ay KASIM.

Bireysel anlamda farkındalığımız ve insani değerlerimiz ölçüsünde uyanışa geçeceğimiz kendi çabalarımızın daha yoğun bir şekilde ön plana çıkacağı şükrün sabrın merhamet ve paylaşmanın ilahi aşkın ön plana çıkacağı enerjiler uyananlara rehberlik edip ışık olup karanlıklarını aydınlatacaktır. Geçtiğimiz ay da ki gibi kara ve deniz kazaları sayısal olarak azalmakla birlikte şiddetli şekilde dünya ve ülkemizde tezahür etmeye devam edecek gibi görünmekte. Özellikle sanatsal konular ve estetik ile ilgili alanlarda sıkıntılar ve beklenmedik sonuçlar yaşanabilir.

İkili ilişkilerde evlilik ve aşk ilişkilerinde gerginlikleri tırmandırmak tahammülsüzlükler sonucu ayrılıkları tetikleyebilir. Siyasi bazda işbirlikleri ittifaklar sendikalar ile ilgili gelişmeler ay boyunca gündemimizi belirleyecek enerjiler arasında. Türkiyemizde finansal alanda ve uluslararası arenada siyasilerin atıldığı maceraların etkileri Kasım ayıyla birlikte az da olsa azalmaya başlayacak. Ancak, hükümet kanadında 2016 yılının sonunda ve 2017 yılının büyük çoğunluğunda skandallarla boğuşmak durumunda kalabilir ve buna bağlı olarak İktidar partisinde sorumlulukların dağılımında ve kabinde de birkaç değişiklik görebiliriz.

Büyük iyilik Jüpiter ve karanlıkların temsilcisi Pluton arasında gerçekleşecek kombinasyonlar yeni gerilimleri bastırılmış olayları yeniden tetikleyebilir ve bu gerilim istismarları zulmü vahşeti dünya da ve ülkemizde trajik şekilde karşımıza çıkarabilir. Devlet bünyesinde ve bireylere ait olan Büyük ve çok uluslu kurum ve kuruluşlarda iflas finansal zararlar söz konusu olabilir. Siyaset ekonomi bankalar ve hukuk alanlarında yeniden yapılanmaların zorunlu olacağı olaylar tetiklenebilir. Gökyüzü enerjileri tıbbi konular ve yüksek eğitim alanların da da yaşanabilecek değişimlere dikkat çekmekte. Dünya genelinde ve ülkemizde devlet kurumları ve onlara bağlı kuruluşlarda finansal krize bağlı çatışmalar yaşanabilir.

Ekonomik açıdan toplumsal olarak adil olmayan gelir dağılımı sebebi ile hükümetler ve halklar arasında protestolar sıklıkla gündeme gelebilir. Biyolojik ve kimyasal silahlar ile ilgili gerginlikler dünya da ve ülkemizde toplumsal sağlık ile ilgili ciddi sıkıntılarıyla dünya gündemine sarsıcı bir şekilde oturabilir. Hava su ve hayvanlar ile bağlantılı olarak salgın hastalıklarda artış ve hızla yayılacak olması bu anlamda yeni arayışları ve tıpta önemli gelişmeleri de beraberinde getirebilir. İklimsel değişiklikler hava taşıtlarında gerçekleşecek kazalar tüm dünyada etkili olacak depremler ve doğa olayları ile zorlayıcı mücadele gerektiren bir sınanma ayı kasım insanlık için. 21 Aralık 2012 de ki Dünya ve Türkiye adlı makalemden bir paragrafı yeniden sizler ile paylaşmak istiyorum.

21.12.2012 nin bir işaretleyici; Uyanış dönemi olduğunun göstergesidir. Yeni bir çağa girerken yaşayacaklarımızı doğum sancısına benzetiyorum. Hiç bir doğumun sancılı olmaması düşünülemez. İster normal doğum ister sezaryen olsun mutlaka sancı ve zorluk vardır. Fakat her doğumun bir mucize olduğunu unutmamak gerekir. Kim olduğumuzu yaptıklarımızı yaşadıklarımızı var oluşu sorguladığımız bir sürecin başlangıcındayız. Tüm dünya da önemli olaylar tezahür edecektir, 2016 sonuna kadar İnsanlık önemli sınavlardan geçerek bu imtihanı yaptıkları ve yapmadıkları ile geçecek ya da sınıfta kalacaktır.

Her bir birey için karanlıktan ışığa giden bir spiritual uyanış demek olmayacağı gibi. Doğanın dengesini bozan insanoğlu onun yeniden yapılanmasına katkıda bulunmazsa iktidar hırsı sahip olma kitleleri yönlendirme güdüsünün esiri olup ben merkezli yoldan ilerlemeye devam edip BİZ olma olgusunun temelini kavrayamaz ve bu bilince erişemezsek her birimiz yaptıklarımızın bedelini olumlu ya da olumsuz olarak öderiz.

Özetlemek gerekirse REFORM lar ile dolu bir ay KASIM. Nasıl ve ne yönde değerlendireceğimiz ise yüreklerimizde ruhlarımızın Said yada Şaki oluşunda saklı.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık