Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Jüpiterin Terazi Burcundaki Seyrinin Burçlara Etkileri

Koç Burcu

9 Eylül'de karşıt burcunuz Terazi seyrine başlayan büyük iyilik Jüpiter doğum haritanızda yedinci evinizde etkili olacak. Koç, 9 Eylül 2016 ve Ekim 2017 ayları arasında etkili olacak bu transit. Bu transit sırasında, evlilik yoluyla faydalar, ciddi ortaklıklar, nikahsız birliktelikler, iş ortaklıkları görüşmeler sözleşmeler anlaşmalar. Bu var olan ilişkilerde zorlukları aşmak geliştirmek için doğru değerlendirilmesi gereken bir enerji sizler için. Ayrıca bu transit altında evlilik gerçekleştirebilir anlayış ve iletişimle devam eden ilişkinizde ki sıkıntıları aşabilirsiniz. Ayrıca işinizle ilgili yasal konularda resmi müzakerelerin olumlu sonuçlanabilmesi aleyhinize gelişen olayları lehinize çevirebileceğiniz ilişkiler kurabilir başarılı olabilirsiniz.

Jüpiter eğitim, yüksek öğrenim, seyahat, tanıtım ve yayın sektörünü yönetir. Bu transit altında bu konular ile ilgili ortaklıklar buna bağlı gelişmeler yaşanabilir. Romantik birliktelikler ortaklıklar seyahat yoluyla bağlantılar üzerinden oluşabilir yurt dışı ile ilgili ilişkiler güçlendirmek farklı bir kültürden biriyle kalıcı bir ilişkiye adım atmak bu sürecin yansımaları arasında. Jüpiter Plüton ve Uranüs arasında oluşacak kombinasyonlar ise çalışma arkadaşlarınızın entrika ve baskıları ile karşılaşmanızı maddi ve manevi zararlara uğramanıza neden olabilir. Sağlıkla ilgili konularda ise bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya özen göstermelisiniz.

Dikkat edilmesi gereken noktalar ise fazla iyimserlik iş aşk ve ortaklık ilişkilerinde beklenmedik zararlara neden olacaktır. Özellik ile iş ve finansal konularda duygusal davranışlar içinde olmamalısınız.

Boğa Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda seyrine başlayan Jüpiter Doğum haritanızda altıncı evde büyüme genişleme ve fırsatları getirecek sizlere. Eylül 2016-Ekim 2017 , iş ve sağlık hayatınızda olumlu enerjiler sizleri karşılamakta. Bu transit iyi bir iş yapmak var olan işinizi büyütmek ayrıntıları fark edip yeteneklerinizi geliştirmek için fırsatları getirir sizlere. Bu döngü sırasında kariyer hayatınız yeniden şekillenecektir farkındalığınız ve mücadele tarzınızla orantılı olarak. Siz kendi işinizin sahibiyseniz çalışanlarınızla iyi bir ekip olarak büyük işlerin altına imza atabilir çalışansanız var olan şartlarınızı çok daha iyiye taşıma imkanını elde edebilirsiniz. Emeklerinizin dürüstlüğünüzün ve hiç vazgeçmeden verdiğiniz mücadelenin karşılığını maddi manevi alabileceğiniz olumlu bir zaman dilimi. Yeni işlerin içinde yer alabilir güçlü iş birlikleri ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Fakat iyi niyetiniz konusunda kontrollü olmalı engellendiğiniz geçmişten bugüne arkanızdan entrikalar çeviren kişilere 2nci şansı vermemeniz gerektiğinin bilinci ile ilerlemeniz gerektiğini de aklınızdan çıkartmamalısınız.

Hayat size yeni bir sayfa açarken zor günlerinizde yalnızca siz olduğunuz için yanınızda yer alan insanlara yaşamınızda yer vermeli geçmişin acılarının sebebi olan kişileri ise tam anlamı ile hayatınızdan çıkartmalısınız. Jüpiter Terazi geçişinde kilo alma eğiliminiz yüksektir. Sağlık sorunlarınızı aşarken kilo dengesini korumaya özen göstermelisiniz. Bu transit altında iş ve eğitim hayatınızla kendinizi geliştirebileceğiniz eğitim programlarına katılabilirsiniz. Bu temalar Ağustos 2017 yılında son derece enerjiler olarak hayatınıza yansıyacaktır.

İkizler Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda geçişine başlayan Jüpiter doğum haritalarında beşinci evinizde büyüme ve gelişmelere neden olacak. 6ncı ev Romantizm, zevk, yaratıcılık eğlence ve çocukları temsil eder. Bu konularda yaşayacağınız deneyimleri betimler. Hayat sizler için daha keyifli ve eğlenceli bir hal alabilir. Bu transit sizlere yaratıcılığınızı keşfetmek için imkanlar ve yeni fırsatlar getiriyor, Yaşamın zorlu geçitlerinden sonra yeni yollar keşfetmek için kolları sıvayacağınız bir süreç. Sosyal ilişkileriniz güçleniyor yaratıcı projelerde yer alabilir yaptığınız işte yeni ve ödüllendirici gelişmeler ile maddi büyümeler. Yaratıcı projeler parlak zekanızı ortaya koymanızı ve kazançlarda artış ve başarıyı beraberinde getirebilir sizlere. Bu enerji altında tanınma veya ödüller de söz konusu olabilir.

Romantik fırsatlar kalıcı ilişkiler aşka küskün İkizler için heyecan verici etkileri getirmekte. Hayalini kurduğunuz pek çok şeyi gerçekleştirmek için fikirler ve planlarınızın peşinden gitmelisiniz.
Aşk ve romantizm karanlık dünyanızı aydınlatabilir. Devam eden ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Büyük iyilik Jüpiter ortaklıkları çeşitli teklifleri beraberinde getirebilir sizlere. Akılcı ve araştırmacı olduğunuz takdirde " İstikrar " sizinle ilerleyecektir. Bu transit altında hisse senedi borsa gibi riskli işlerden uzak durmalı. Kalıcı işlerin yatırımların peşinde olmalısınız. Akıllı riskler yararlı ve karlı olacaktır sizler için. Çocuk sahibi olmak isteyen ve bu konuda tedavi gören İkizler de bu arzularına kavuşabilirler. Çocukları ile sorunları olanlar ise Kasım ayından itibaren ilişkilerinizi güçlendirebilir karşılıklı öz veri ve anlayış ile zorlukları aşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konular ise kumar başta olmak üzere bilmediğiniz iş kollarında riskler almamak. Size zarar veren insanları kırmamak adına onlar için fedakarlıklarda bulunup düşmanlarınıza kucak açmamak olmalı. Özellikle Ekim 2017 den itibaren, yaratıcılığınızı yazarak ifade edebilir bu alanda başarı ve mesleki kariyerini geliştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda seyrine başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 arasında seyrini bu burçta sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda dördüncü evinizde etkili olacak. Doğum haritanızda bu ev aile, mülkiyet ve iç konforu temsil eder Jüpiter terazi transiti bu konularında fayda sağlayacaktır. Ailevi sorunları çözümleyebilir psikolojik sorunlarınızı aşabilir geçmişinizle ilgili pek çok meseleyi hayatınızdan söküp atabilirsiniz. İçsel ve kişisel deneyimler kendinizi bulmanızı fiziksel ve ruhsal olarak güçlenmenizi sağlamaya yardımcı olacaktır.

Fırsatlar maddi kazanç için gayrimenkul satın almak ya da satmak söz konusu olabilir. Yeni bir konut alabilir taşınabilir var olan ev ya da iş yerinizi tadilat ile yenileyebilirsiniz. Hayatınızda öncelik sıralamanızı değiştireceğiniz değerlerinizi sahiplenip yaşama bakış açınızı geliştireceğiniz güçlü bir dönem.

Yaşadığınız finansal zorlukları aileden gelen destekle aşabilir kendi işinizi kurabilir yarım bıraktığınız pek çok konuya yeniden başlayabilirsiniz. Bu transit altında miras ile ilgili konular da söz konusu olabilir. Dünyevi hırslardan uzaklaşıp özünüzle bütünleşeceğiniz ve ilişkilerinizi yeniden yapılandıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise Ekim ayından itibaren her şey netleşecek ne istediğinize karar vermeli ve uygulamak için elinizden geleni yapmalısınız.

İş eğitim ve ilişkiler ile ilgili ufkunuzu genişletmeli sorumluluk almaktan korkmadan hareket etmelisiniz.
Dikkat etmeniz gereken konular ise ;Kariyeriniz ve hayat planınızı belirlemeden ani kararlar yön belirlemeden hareket etmeniz olmalı. Aksi takdirde bu güçlü dönemi değerlendiremezsiniz. Ayrıca herkesi mutlu etmeye çalışmamalı bu hayata bir kez geldiğinizin farkındalığı ile kararlar almalısınız.

Aslan Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda üçüncü evinizde etkili olacak. Eğitim iletişim komşular akrabalar kardeşler ve yakın çevre ile ilgili konularda yaşanacak gelişmelerle olgunlaşacağınız bir dönem. Bu konularda yaşanacak büyüme ve gelişmeler söz konusu olacaktır. Bu konularda akıl yürütme beceriniz her zamankinden daha keskin ve etkili olacaktır. Karmaşık konu ve olayları kavrayacak ve sizi rahatsız eden şeylere keskin müdahaleler yapabileceksiniz. Akademi öğretim, yazma ve iletişimsel konularda başarı sağlayacağınız enerjilerin hakimiyeti başlamakta.

Bu transit altında yeni bir araç alabilir kısa yolculuklar sayesinde mesleki gelişim başarı ve kazançlar elde edebilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilişkilerinizi de yeniden yapılandıracak ilişkilerinizi güçlendirebilecek onlara yaptığınız fedakarlıkların karşılığını manevi olarak alabileceksiniz. Öğrenci Aslanlar içinde olumlu enerjiler hakim aklınızı seçimlerinizi başarılı şekilde ortaya koyabileceksiniz.
Mesleki konularda kısa vadeli başarılara değil ileriye dönük ve kalıcı olana yönelmeniz gereken bir dönem.

Dikkat etmeniz gereken konular ise nankör akraba çalışan ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sürdürme eğiliminiz olmalı. Ayrıca kendi menfaatleri için duygularınızla oynama eğiliminde olan kişilere karşı hayır demeyi bilmelisiniz.

Başak Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda ikinci evinizde etkili olacak ve kazançlar ile ilgili konularda şansınızı arttıracak. Hayatınızın bu alanında Jüpiter çok iyi kârlı verimli bir dönem getirebilir sizlere. Kendinize güvenecek gerçekçi olarak hareket edecek ve gelirlerinizi arttıracak gelişmeler ile karşılacaksınız. Jüpiter döngüsü sırasında yeteneklerinizi geliştirmek için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Geliriniz artırabilir ve uzun sureli olarak mali durumunu iyileştirmek için büyük bir fırsat ile karşılaşabilirsiniz. Fırsatlar yanı başınızda iken fark etmeniz ve harekete geçmeniz fazlası ile önem taşımakta. Bu transit altında harcamalarınızı kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz. Önemli bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Jüpiter finans kuruluşları ile çalışmak kredi almak için uygun bir zaman dilimidir. Uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz.

Dikkatli olmanız gereken konular ise kazançlarınızı har vurup harman savurmadan gerçekçi yatırımlara yönelmeniz bilmediğiniz işler hayal kırıklıklarına ve beklenmedik kayıplara neden olabilir. Başkasının kaynakları ya da parası ile yatırımlardan borçlanmalardan uzak durmalı bu konularda ekstra dikkatli olmalısınız.

Terazi Burcu

9 Eylül'de burcunuzda seyrine başlayan Jüpiter Ekim 2017 ye kadar burcunuzda seyrine devam edecek. Doğum haritanızda ilk evinizde etkili olacak ve heyecan verici gelişmeler yaşatacak sizlere. Bu geçiş her şeyden önce özgüveninizi geliştirmeniz için bir fırsat sizler için. Hayata sevdiklerinize karşı daha iyimser ve cömert bir ruh haline bürüneceksiniz. Yaşam sizi tazeliyor tepeden tırnağa. Aşk iş özel hayatınız ve sağlığınızda zorlandığınız her alanda gökyüzü bu transitle iyileşmeleri getirecek sizlere. Yükünüz hafifliyor ve siz güçleniyorsunuz. Kişisel hırsları arkanızda bırakıp amaçlarınız için emek vermeli üzerinizde baskı kuran size yoran kişi ve olaylar ile aranıza sınırlar çizmelisiniz. Özellikle iletişim ve yakınlarıız ile ilişkilerinizde dürüst olmayan kişilerin hayatınızda açtıkları yaralara bir yenisini daha eklememek için mesafeleri belirleyen taraf siz olmalısınız. Kişiliğinizin güçlendiği hayattan beklentilerinizin gerçekçi olduğu günlerdesiniz. Başkalarına gösterip kendinize vermediğiniz değerin önemini anlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yüksek öğrenim ve seyahat yoluyla ufkunuzu genişleterek maddi konularda refah seviyenizi arttırabilirsiniz. BEN demeyi öğrenmeli ve aklınızı kullanıp emeği başarıya çevirmelisiniz. Öğrenimle ilgili şans sizden yana yarım kalan eğitim hayatınızı tamamlayabilir. Yurt dışı ile ilgili hayalleriniz varsa gerçekleştirebilirsiniz.
Dikkatli olmanız gereken konular ise

Hayatınızı sezgileri ile yönlendirerek başkalarının yönlendirmeleri ile hareket etmemelisiniz. Finansal olarak artan gelirlerinizi doğru yönlendirmeye çalışmalı savurganlıktan uzak durmalısınız. Egonun esiri olmadan yeni bir SİZ yaratabileceğiniz bu güçlü enerjiyi çok doğru kullanmak için çaba göstermelisiniz.

Akrep Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda 12nci evinizde etkili olacak. Sizler daha şefkatli, anlayışlı ve duyarlı hale geleceğiniz dönüşümler ile karşı karşıya kalacaksınız. Onikinci evde Jüpiter transiti sizlere manevi koruma sağlayacak. Yıkıcı eğilimler, derin korkular ve suçlu hissettiğiniz ruhunuzun derinlerinde kökleşmiş olumsuz eğilimlerinizden kurtulma zamanı.

Yılgın yenilmiş huzursuz ruhunuzu yeniden canlandıracağınız gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Dua edebilir meditasyon yaparak yaralarınızı iyileştirerek kaybettiğiniz yaşama sevincinizi yeniden kazanabilirsiniz. Maneviyat daha önce olmadığı kadar önem kazanacak sizler için. Bu transit altında sezgileriniz güçlenecek ve rehber rüyalar görerek hayatınıza nasıl yön vermeniz gerektiğini belirleyebileceksiniz. Siz bu enerji altında yaşamınızı ve ruhunuzu yeniden yapılandırabilirsiniz. Bu sıcak ve olumlu etki özel hayatınızda kalıcı bir beraberliğe hayatınızı aşkla saracak o özel insanla birleştirmenize neden olabilir.

Dikkat etmeniz gerekenler ise öncelikle geçmişte yaşadığınız hataları tekrar edecek ticari ve özel hayatınızda ki hataları tekrar etmemeniz olmalı.

Yay Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda on birinci eviniz de etkili olacak. Bu geçiş uzun vadeli hedefleri tanıdıklar arkadaşlar aracılığı ile gelecek faydaları sağlayabilir sizlere. Dostlukların pekişeceği daha iyi bir çevreye kavuşabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda finansal konularda yeni ve heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa işler yeni ve doğru projeler ile iş hayatınızda yaşanan dar boğazdan çıkabilir ödüller zam terfi gibi getiriler ile karşılaşabilirsiniz.

Meslek hayatınızda büyük değişimler farklı sektörler de ilerlemenizi kendi markanızı oluşturabilme imkanı ile karşılaşmanızı sağlayabilir sizlere. Nüfuzlu arkadaşlardan gelecek teklifleri önerileri akıllıca değerlendirmeli ve gizliliğe önem vermelisiniz.

Özel yaşamınızda ise mutsuzluklarınız çıkıp gidecek yaşamınızdan fakat dikkatli olmanız gereken konuların başında huzurunuzu kaçırmak için çabalayan enerji vampirlerini dikkate almamak onları yok saymak olmalı. Her bakımdan gizliliğe önem vermeli sevinç ve kaygılarınızı ulu orta sergilememeye dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda kariyeri temsil eden onuncu evinizde etkili olacak. Bu transit sizleri yaptığınız işte hakim kılarken tanınmanızı profesyonelliğiniz ile başarıyı yakalamanızı sağlayacak. Geçmişten gelen borçlarınızı ödeyebilir başkalarından kaynaklanan maddi zararlarınızı telafi ederek istikrarı yakalayabilirsiniz. Kariyer gelişimi ve başarı için gökyüzü sizleri desteklerken aklınızı bilginizle birleştirmelisiniz. Bu yıl içinde ek bir işe başlayabilir var olan işinizi büyütme imkanını elde edebilirsiniz. Bekar Oğlaklar bu transit altında mutluluğu yakalayabilecekleri bir evlilik gerçekleştirebilirler.

Dikkat etmeniz gereken konular ise Artan maddi imkanlarınıza göz diken dost gülüşlü düşmanlarınız olmalı en yakın akrabalarınızdan bile hiç beklemediğiniz zararlar görebilir tırnaklarınızla kazıyarak elde ettikleriniz için yaptıkları karşısında büyük şaşkınlıklar ve hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalı merhametsiz insanlara merhamet ederek kendi hayatınızın yıkılışına müsaade etmemelisiniz. Dedikoducu insanların söylemlerini dikkate almamalı ikili ilişkilerinizde güvene önem vermelisiniz. Hayatınızın bu aşamasında önemli bir proje veya hedefi gerçekleştirmek için gereken şartları elde edebileceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde etkili olacak. Bu transit altında yurt dışı gezileri yapabilir eğitim alma fırsatı yakalayabilir sık seyahatler ile kendinizi maddi manevi geliştirebileceğiniz imkanlar ile karşılaşacaksınız. Özellikle Nisan Mayıs aylarında yurt dışına yerleşimle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ilişkilerinizde geçmişte yaptığınız hataları tekrarlara dikkat etmeli yasal olarak devam eden sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için çaba göstermelisiniz. İnançlarınız güçlenecek ve kendinizi farklı alanlarda gösterebileceğiniz gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız.

Dikkat etmeniz gereken konular ise, Geçmişte yaşadığınız maddi manevi zararları tekrar etmenize neden olacak olayların kişilerin yanında yer almamak yanınızda yer vermemek olmalı. Hayatınızda temiz bir beyaz sayfa açarken geçmişin karanlığına yeniden düşmemelisiniz.

Balık Burcu

9 Eylül'de Terazi burcunda ilerlemeye başlayan büyük iyilik Jüpiter Eylül 2016 Ekim 2017 tarihleri arasında seyrini sürdürecek ve sizlerin doğum haritalarınızda sekizinci evinizde etkili olacak. Finans paylaşılan kaynaklar, Krediler sekizinci ev tarafından yönetilen alanlardan herhangi birinde yararlarını görebilirsiniz. Vergiler, cinsellik, samimiyet, şifa, kişisel dönüşüm, araştırma, inceleme ve psikolojik konularda çarpıcı ve etkili enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu alanlarda karşılaşacaklarınızı hayalcilikle değil gerçekçi bir şekilde yönetebildiğiniz anda maddi manevi kazanmaya başlayacaksınız. Özellikle finansal konularda planlama ve strateji üzerinde çalışmalı kendinizi geliştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise süregelen bir ilişkinin içindeyseniz ilişkinizi evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz. Ekim 2017 ye kadar maddi manevi güçlenmiş hissedeceksiniz. Özellikle işinizle ilgili konularda itibar kazanacağınız enerjiler sizler ile ilerlemekte. Miras ve ortaklaşa işler ile refaha kavuşabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konular ise içgüdülerinizi dinlemeden vereceğiniz ani kararlar olmalı. Arkadaşlarınızla samimiyet dengesini bu süreç içinde korumalı özellikle karşı cinsle ilişkilerinizin yanlış anlaşılarak başınıza dertler açabileceği ihtimalini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İş hayatınızda profosyonel olmalı ve arkadaşlarınızla ticari ilişkiler kurmamaya onların finansal konularda beklentilerini kendinizi zora sokacak şekilde yardımcı olmamaya özen göstermelisiniz.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.
Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık