Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2016 Gökyüzü Enerjileri

Uyanış, Sarsılarak kabuslardan olmayacak hayallerden kendimize gelişin habercisi bir ay. Büyük değişimler ile karşı karşıya kalacağımız bir ay olacak Eylül. 1 Eylülde Başak burcunun 09 ° 21 derecesinde gerçekleşecek Güneş tutulması Türkiye saati ile 12:08 te gerçekleşecek. Merkürün Retro da olması ve diğer planetler ile oluşturduğu kombinasyonlar büyük iyilik Jüpiter'in Terazi burcuna girişi ve Mars'ın geri hareket döngüsünün sonu ile birlikte Eylül 2016 dünya ve ülkemiz için çok önemli beklenmedik terör olayları kaçırılmalar saldırılar ve büyük değişiklikler ile şaşkınlık korku ve sevinci bir arada yaşayacağımız enerjileri beraberinde getirebilir bizlere.

Başak Güneş tutulmasının yansıması ile dünya ve ülkemizde siyaset ve devlet işlerinde değişimler yenilikler, sağlık, ikili ilişkiler, finans, ve kariyer eğitim ile ilgili konularda ani değişiklikler Suikastlar şüpheli ölümler finans piyasalarında yaşanacak para birimleri ile ilgili gelişmeler lider ve yöneticileri ilgilendiren konularda beklenmedik durumlar ile karşı karşıya kalabiliriz. Kasırga hortum siber saldırılar hava yolu ile bulaşan salgın hastalıklar beyin ile ilgili sağlık sorunlarında artış su ve ilaç zehirlenmeleri etkili olabilir.

Güneş Tutulması Değişken burçlar İkizler Başak ve Balık burçlarının ilk 10 derecesinde doğanlar için kötü sağlık, ani para kaybına uykusuzluklara neden olabilir. Bu burçlara sahip kişiler tutulmadan 7 gün sonra kaybettikleri enerjiyi toparlayabilecekler. Özellik ile Balık burcunun ilk 10 gününde doğanlar yediklerinize içtiklerinize dikkat etmeli ikili ilişkilerinizde dürüst olup gizli saklı işler içinde olmamalısınız.

16 Eylül de Balık burcunda ise Türkiye saati ile 21:56 Balık burcunda Halkalı Ay Tutulması gerçekleşecek. İyi ve Kötünün büyük mücadelesinin ortaya çıkacağı ruhsal ve bedensel sağlığın kişisel olarak fazlası ile önem kazanacağı enerjiler hakim olmakta. Tepeden tırnağa yenileneceğimiz özümüzle bütünleşip yarım olanı tamamlayabileceğimiz ya da hırslarımızın ateşinde yanacağımız bir uyanış dönemi olduğunun göstergeleri ile dolu enerjiler deneyimleceğiz. Eylül kırılma noktası doğum ve yeni başlangıçlar.

Fakat hiç bir doğumun sancılı olmaması düşünelemez. İster normal doğum ister sezaryen olsun mutlaka sancı ve zorluk vardır. Fakat her doğumun bir mucize olduğunu unutmamak gerekir. Kim olduğumuzu geçmişimizi yaptıklarımızı yaşadıklarımızı var oluşu yaşamı sorguladığımız bir sürecin içindeyiz. Karanlık ve aydınlığın yan yana ilerlediği bir ay her bakımdan. Gecenin günü takip ettiği gibi eksi ve artının yaşamlarımızı eşitlediğinin bilinci ile bu sürecin mimarları olacağımızı aklımızdan çıkarmamalı geçmişle çatışmak yerine ana şükredip yüreklerimize güzellik tohumları ekip emekle yetiştirmek için mücadele etmeliyiz.

Eylül ayı boyunca Gökyüzünün bizlere mesajı Hz.Mevlana'dan

Pişman oImayı kendine adet edinirsen boyuna pişman oIur durursun! Nihayet bu pişmanIığa da daha ziyade pişman oIursun! Ömrünün yarısı perişanIıkIa geçer, öbür yarısı da pişmanIıkIa heder oIur gider! Bu fikri, bu pişmanIığı terket de, daha iyi bir haI, daha iyi bir dost ve daha iyi bir iş ara!

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık