Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Jüpiter’in Akrep Burcundaki Transitinin Burçlara Etkileri

Jüpiter'in Akrep  Burcunda ki transiti 10 Ekim 2017 & 9 Kasım 2018 tarihleri arasında etkili olacak.

Jüpiter Akrep Geçişinin Burçlara Etkileri

Koç/Mesha: Doğum haritalarınızda 7. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu sizin için oldukça olumlu etkileri beraberinde getirebilir. Kendi işinizse geliştirici yollar deneyebilir kazanımlarınızı sürekli ve daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Siz bir çalışansanız çalıştığınız kişiler ile elverişli enerjiler söz konusu olacaktır. Kendi işinizin sahibiyseniz işbirlikleri ve kazançlı çıkacağınız ortaklıklar içinde olabilirsiniz. Çalışmalarınız ile bağlantılı olarak yurt dışına gidebilirsiniz. Mali açıdan kazanımların yatırımların yükseleceği enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu transit mali açıdan ödüllendirici enerjileri barındırıyor. Özellikle İktidar ve otoriterle ilişkiler önem kazanıyor onlar aracılığı ile maddi manevi kazanımlar elde edebilirsiniz.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Aşk ve romantizme bakış açınız derinlik kazanacak evli Koçlar bu transit altında eşinizle birbiriniz ile yarışmadan tamamlayıcı olabilirsiniz. Eş, çocuk ve akrabalarla olan ilişkiler iyi ve keyifli bir şekilde ilerleyecektir. Bekar Koçlar bu transit alında nişanlanabilir evlilik yapabilirler. Aktif zeki insanların sizi fark ettiği enerjiler hakim.

Sağlık: Sağlığınız daha iyi olacaktır bedeniniz ruhunuz canlılık kazanacaktır. Rahatlamış arınmış ve kendinden emin mutlu hissedeceksiniz.

Seyahat: Seyahatler sizler için oldukça zevkli olacaktır. Yabancı bir gezi, bu bir yıllık transit geçiş sırasında oldukça olasıdır sizler için.

 

BOĞA/Vrushabha: Doğum haritalarınızda 6. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu sizin için çok da kolay enerjileri barındırmamakta Siz çok çalışanlı bir işte çalışıyorsanız yöneticileriniz müdürleriniz ile ilişkileriniz önem kazanıyor iş arkadaşlarınızdan beklenmedik zararlar görebilirsiniz. İşyerinizde hırsızlık, yangın ve mal kaybı gibi konulara karşı güvenlik tedbirlerinizi arttırmalısınız. Yeni girişimler başlatmak için acele etmemeli yanlış insanların sizi yönlendirebileceğini hesaba katarak hareket etmelisiniz. Günlük işler sağlık ve meslek hayatınız ile ilgili konularda gizliliğe önem vermelisiniz. Dedikoducu insanlardan uzak durmalı her söyleneni doğru kabul etmemeli sorgulamalı araştırmalı detaylara önem vermelisiniz. Başarı çıtanızın yükselmesi pek çok kişiyi rahatsız edebilir Tartışmalar ve komplolar sizi rahatsız edebilir can sıkıcı durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Düşmanlarınız açık edici hataları hırsları onları fark etmenizi sağlayacak ve yerinde müdahalede bulunmayı başarabildiğiniz takdirde onları etkisiz kılabileceksiniz. Bu transit altında sahtekârlardan ve sahte insanlardan kendinizi korumalısınız.. Bu transit altında evlilik hayatınız etkilenebilir eşinizin agresif sizi anlamadan dinlemeden bencil yaklaşımları yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Karşılıklı anlayış zorlayıcı enerjiler ile baş etmenizi sağlayacaktır. Gelir gider dengesinde ise kazançlarınız sabit kalmasına rağmen, ağır masraflar mali açıdan zorlayabilir sizleri Bu transit sırasında sağlığınıza dikkat etmeli güven duygunuzu cömertçe her önünüze gelene harcamadan hareket etmelisiniz.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Eşinizle olan ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz dikkatli davranın ve her ne olursa olsun dışarından gelen müdahalelere karşı ilişkinizi koruyan tavrınızı ortaya koyun siz ne fırtınalar gördünüz küçük çaplı rüzgarlar sarsmasın sizleri. Eşinizle ateşli tartışmalar içinde olmaktan kaçının. Düşmanlarınıza üstün geldiğiniz bu günler de hiç kimsenin sizi AŞK evinizden vurmasına izin vermeyin. Bekar Boğa’lar yüzeysellikle değil derinlikle özün güzelliği ile ilgilenmeye başladığınızda doğru insanı hayatınıza çekebilirsiniz.

Sağlık: Sağlık, bu bir yıl süresince dikkatli olmalısınız. Gerginlik ve huzursuzluk sizi zorlayabilir. Herhangi bir sağlık sorununuzu ihmal etmeyin ve derhal tedavi altına alın.

Seyahat: Seyahatlerde gecikme iptal ve hırsızlıklara karşı dikkatli davranmalısınız.

 

İkizler/Mithuna: Doğum haritalarınızda 5. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Jüpiter Akrep transiti sizin için çok mutlu ve başarılı enerjileri barındırmakta. Doğru değerlendirip eskiye takılıp kalmadığınız sürece. Siz coşku ve özveri ile çalışabilir ve iş hayatınızda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Bu transit altında çabalarınız için ödüllendirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu enerji sizi kendi işinizin sahibi olma imkanı ile karşılaştırabilir. Ticarette ve finansal konularda iyi kazançlar bekleyebilirsiniz. Yatırım planlarınızı uygulayacağınız gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Aşk hayatınızda huzur bulacağınız dış etkenlerden uzaklaşarak keyif alacağınız enerjiler söz konusu bu transit altında. Bekar İkizler kalıcı bir ilişki Jüpiter Akrep transiti altında gerçekleşebilir sizler için için Evli İkizler, Bebek sahibi olmayı planlamak için oldukça iyi bir zaman dilimindesiniz. Çocuklarınızla ve ailenizin diğer üyeleriyle olan ilişkiler samimi ve eskiye nazaran daha güvene dayalı olacaktır. Mülk ve taşınmaz mallar satın almak için çok iyi bir yıldasınız. Gerek ikili ilişkilerinizde gerek iş hayatınızda ne yaparsanız yapın başarı, iyi bir şöhret ve statüye sahip olabilirsiniz.

Sağlık: Fiziksel ve zihinsel olarak zirvede olacaksınız ve huzurun sağlığınızı olumlu yönde etkilediğinin önemini kavrayacaksınız.

Seyahat: Seyahatler kazançlı ve eğlenceli olacak sizler için. Dini manevi amaçlı seyahatlerde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yengeç/Kark: Doğum haritalarınızda 4. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu transit altında iş hayatınızda endişe verici gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda konsantrasyonunuzu bozacak hiç bir şeye takılıp kalmamalısınız. İş hayatınızda düşmanlıklarınız artacak ve size zihinsel endişeler bir hayli yorabilir savunma mekanizmanızı geliştirmeli hamlelerinizi uygun zamanda ortaya koymayı bilmelisiniz ki olası zararları en aza indirebilin. Finansal konularda gelecek paraya güvenerek yatırım yapmaktan uzak durmalı. Güvenmediğiniz işlere para yatırmaktan sakınmalısınız. Vaatlere kanmamalı gereksiz harcamalardan uzak kalmalısınız.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Evli Yengeç’ler eşinizin rahatsız edici davranışları ile zorlanabilirsiniz. Evlilik hayatınız 1 yıl boyunca ekstra sabır ve zorluklar yaşatabilir sizlere. Arkadaşlıklardan zararlar görebilirsiniz eşinizle yaşadığınız sorunlara arkadaşlarınızı karıştırmamalı ve özel yaşamınızda yaşananları onlarla paylaşmamalısınız. Söyledikleriniz aleyhinize kullanılabilir. Eşinizle dengeyi sağlamak huzuru yakalamak için birbirinizi aşağılayan cümleler den kaçınmalısınız. Bekar Yengeçler yeni bir ilişki söz konusu olsa da güvenmek için acele etmemelisiniz. Annenin sağlığı da fazlası ile önem kazanabilir dikkatli olmanızda kontrollerini aksatmamanızda fayda var.

Sağlık: Bedensel olarak bağışıklık sisteminiz kulak ağrıları baş ve boyun bölgenizde rahatsızlıklar yaşanabilir.

Seyahat: Seyahatler de her hangi bir kaza geçirmek için ekstra dikkatli olmanız gerekir. Yorgun uykusuz araç kullanmamaya özen gösterin.

 

Aslan/Simha: Doğum haritalarınızda 3. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: İş hayatınızda çalışansanız işvereninizin kendi işinizin sahibiyseniz çalışanlarınızdan ve meslektaşlarınızdan gelecek zararlar muhalefetler ve engeller ile yüzleşebilirsiniz. Düşmanlarınız konumunuzu sahip olduklarınızı elinizden almak için ekstra bir çaba içinde olabilirler. Çalışmalarınızı yürütürken birçok engelle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Mali açıdan da kötü bir evre olabilir sizler için her türlü riskten spekülasyondan kaçınmanız gerekir aksi takdirde para kaybedersiniz. Borç alacaklar kredi alışverişleri size zarar verebilir.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Evli Aslan’lar Eşiniz ile ilişkiniz düzgün olmasına rağmen, eşinizin sağlığı endişe yaratabilir ani sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kardeşleriniz yakınlarınız ve arkadaşlarınızla tartışmalar finansal konulardan dolayı yaşanabilir mümkün olduğunca bu duruma fırsat veren taraf olmaktan kaçının. Bu transit sırasında arkadaşlıklar sona erebilir akrabalarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Endişelerinizi aşabildiğiniz takdirde evlilik için iyi bir dönemdir bekar Aslanlar kalıcı bir hayat arkadaşlığına adım atabilirsiniz. Yaşadıklarınızı çok fazla paylaşmadan gizliliğe önem vermelisiniz.

Sağlık: Baş ağrısı, hastalık ve zihinsel kaygılardan dolayı sağlığınıza ekstra özen göstermeli bedeninizi güçlü tutmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Seyahat: Finansal konularda yeni arayışlar beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Ticari konular ve bilmediğiniz alanlar ile ilgili yolculuklardan kaçının; kayıplar yaşayabilirsiniz.

 

Başak/Kanya: Doğum haritalarınızda 2. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu transit sizler için oldukça olumludur. Patronlarınız yöneticileriniz çalışmanızdan memnun kalacaklardır ve önemli konularda söz sahibi olacak kariyer hayatınızda önemli gelişmeler sizleri karşılamakta. Bu dönemde düşmanlarınızı ve rakiplerinizi üstün görmekten onlarla meşgul olmaktan uzak durmalı tedbirinizi almalı fakat bunlarla zaman harcamamalısınız. Mali açıdan Tarım ve taşınmazlar ile ilgili yatırımlarından iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Gayri menkule yatırım yapmak için çok iyi bir zaman dilimi. Bekleyen tüm masraflarınız ödenir alacaklarınız tahsil edilerek tüm borçlarınızı temizleyebilirsiniz.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Aşk hayatınızda yaşadığınız karmaşa kaos sona eriyor yaşadıklarınızdan ders aldığınız takdirde her şey sizin lehinize gelişebilir. Kibir ve aynı hataları tekrardan kaçınabildiğiniz takdirde. Evlilik hayatınızda da süregelen ilişkinizde de istikrarı aşkı yüceltebileceksiniz. Çekirdek Ailenizde barış ve uyum hakim olacak. Aile bağlarınızın güçlenmesi her biriniz için yeniden doğuş olabilir. Bekar Başaklar arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız insanları tanımak hayatınıza almak ta acele etmemelisiniz. Pişman olacağınız bir ilişki yaşamak için sabırlı olmalı seçimlerinizi iyi yapmalısınız.

Sağlık: Fiziksel, zihinsel olarak zirve noktasında olacaksınız. Spora başlayabilir yeme içme alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz.

Seyahat: Seyahatler verimli ve ödüllendirici olacaktır sizler için.

 

Terazi / Tula: Doğum haritalarınızda 1. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: İşsizseniz bu transit altında bir iş bulmakta güçlükler yaşayabilirsiniz. İş hayatı devam edenler ise iş hayatlarında zorlanabilirler. Patronlar yöneticiler varsa ortaklarınız size muhalefet edebilir ve türlü entrikalar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bilinçli bir şekilde iş hayatınıza zarar vermek isteyen kişilerin belden aşağı oyunlarına dikkat etmelisiniz aksi takdirde pozisyon kaybı yaşarsınız. Sinirli ruh halinizi kontrol altında tutun ve iş yerinde haksızlıklara karşı hakkınızı sakinlikle arayın. Aksi takdirde siniriniz sadece kendinize zarar vermenize ve başkalarının çirkin söylemlerinin hedefi olmanıza neden olur. Hedeflere ulaşmak için iki kat daha fazla çalışmanız gerekecek. İlerleme hedefleriniz var olanı korumak için olmalı daha iyisini ararken sahip olduğunuz şeyler zarar görebilir hayal kırıklıkları ve finansal zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Parasal açıdan da bu dönem zorludur. Gereksiz harcamalardan ve tüm riskli yatırımlardan kaçının.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Psikolojik olarak endişeli hissedebilir eş ya da sevgilinizle ilgili kaygılı düşünceleriniz yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu durumu aşmaya çalışmalı her olumsuzluğu büyüten yaklaşımlar içinde olmadan size duyulan sevgiye saygı duymalısınız. Bu transit altında Aile üyeleriyle çatışmalara girmekten kaçının. Dostlarınızdan ve akrabalarınızdan beklenmedik hamleler görebilir zorlanacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ve hayır işleri vakıf ve sosyal sorumluluk projeleri içinde yer alabilirsiniz. Evliliğinizde sorun çıkarmamalı sevgiyi büyütmenin yollarını aramalısınız. Çocuk sahibi olma arzunuzu bu transit altında gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık: Sağlığınız da ruhsal rahatsızlıklar mide ile ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Yaşamınızı tehdit eden risklere neden olabilecek maceralar ve riskli oyunlardan kaçınmalısınız.

Seyahat: Herhangi bir sonuç amacı olmayan yolculuklardan uzak durun.

 

Akrep/Vruschika: Doğum haritalarınızda 12. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Siz kendi işinizin sahibiyseniz işyerinde zor zamanlar yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz insanlar sizleri hayal kırıklıklarına uğratabilir. Siz çalışansanız İşverenleriniz ve yöneticilerinizin kasti baskıları ile karşılaşabilirsiniz. Sürekli hatalarınız aranabilir ve üzerinizde ki baskılardan dolayı hata yapma eğiliminiz yükselebilir. İşinize sahip çıkmalı ve statükoyu korumaya çalışmalısınız. Yeni bir görev maddi artış hatta takdir edilmeniz bile zorlaşabilir. Yabancı bir ülkeye gitmek zorunda kalabilirsiniz. Gerek Ticarette gerek yatırım planlarınızda tüm riskli yatırımlardan kaçının. Harcamalar gelirden daha fazla olacaktır. Tarımcılık sektöründe yer alan Akrepler için oldukça zorlu bir zaman dilimi. Fakat araç satın almak ve satman için iyi bir transit sizler için.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Aşk ve romantizm sizler için farklı bir anlam kazanıyor bu transit altında. Bir ilişkiniz varsa ve siz ilişkinizde fedakarlıkların tek taraflı olmasından bunaldıysanız ilişkiniz gerginleşecektir. Bu gerginlik esnasında başka biri ile gönül macerasına girebilir maddi manevi zarar göreceğiniz durumlar yüzünden zorlu zamanlar geçirebilirsiniz. Davranışlarınızda öfke size sadece zarar getirecektir. İlişkinizde kötü giden bir şeyler varsa bitirmenin yolu aldatmak olmamalı kendi gerçekleriniz ile yüzleşmeli her iki tarafı da incitmeyecek ortak kararlar almaya özen göstermelisiniz. Her türlü olumsuz düşünce ve söylemden uzak durmalısınız. Evli ve çocuk sahibi Akrepler Çocuklarla olan ilişkiler gerginleşebilir onların fikir ve düşüncelerini kendi düşüncelerinize bir meydan okuma olarak algılamamalısınız. Dengeleri değiştirmek daha iyi hale getirmek için baskın davranışlardan uzaklaşmanız gerektiğinin farkına varmalı daha duygusal daha sezgisel tavırlar içinde olup yüreğinizin güzel ve duygu dolu yanlarını ortaya çıkarmalısınız. Üzmek ya da üzülmemek adına en doğrusu bu olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Aşktan uzak Akrepler ise burcunuzda gerçekleşecek bu transit sizlere aşkın kalıplarını yıktırıp saflığı duyarlılığı cesareti ve güzellikleri getirecek güçte.

Sağlık: Zihinsel ve fiziksel sağlığınızın iyi olması için aşırı stres kaygı ve korkudan uzaklaşacak aktiviteler ile ruhunuzu beslemeyi öğrenmelisiniz. Aksi takdirde beklenmedik sağlık sorunları ciğerler ve kan değerleriniz ile ilgili sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Seyahat: Uzun mesafeli seyahatlerde bulunabilirsiniz.

 

Yay/Dhanu: Doğum haritalarınızda 11. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu sizin için çok iyi bir transit. İş, hayatınızda beklediğiniz sonuçları ve beğenileri elde ederek işinizi büyütme imkanı elde edebilir güçlü işbirlikleri ile önemli yatırımlar ile karşılaşabilirsiniz. Siz kendi işinizin sahibiyseniz yatırımlarınızı işinizi büyütmekten yana yaparak büyüme gelişme kazanç artışları elde edebilirsiniz. Siz bir çalışansanız Patron ve yöneticileriniz ile ilişkileriniz son derece uyumlu ve iş hayatınızda size katkısı yüksek şekilde ilerleyecektir. Yeni bir görev maaşınızda artış bekleyebilirsiniz. Ticarette ve bireysel yatırımlar da iyi kazançlar elde edebilirsiniz. size iyi getiriler getirir. Düşmanlarınızı ve rakiplerinizi alt edeceğiniz önemli girişimler bu transitin sizlere yansıması arasında.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Bekar bir Yay kişisiyseniz romantizm ve aşk doğru insanla yollarınızın birleşmesini sağlayabilir. Sürpriz bir şekilde nikah masasına oturabilirsiniz. Evli olanlar ailelerine yeni bir üye bekleyebilir. Bu yeni bir bebek olabileceği gibi yetişkin çocuklarınızın evliliği ya da onlardın birlikteliğinden doğacak bir torunda olabilir. Aile üyeleri ve arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz daha iyi olacak. Gerek iş hayatınızda Gerek toplumda çok daha iyi bir statüye sahip olabileceksiniz. Arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan kazançlar da elde edebilir iş birlikleri ile önemli alanlarda başarılı bir şekilde boy gösterebilirsiniz.

Sağlık: Bu transit sırasında çok iyi sağlık ve huzurun keyfini çıkaracaksınız.

Seyahat: Geziler sizi hem zevk hem de kazançlar getirecektir. İş ya da eğitim hayatınız ile ilgili yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Oğlak / Makara: Doğum haritalarınızda 10. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transit

Meslek ve Finans: Bu sizler için çok iyi bir transit değil. Özellikle iş hayatınızda sahip olduklarınızı geliştirmek korumak adına çok daha fazla mücadele etmeli hiç bir işinizi sorumluğunuzu atlamadan hareket etmeye özen göstermelisiniz. Siz kendi işinizin sahibi bir Oğlak kişisiyseniz daha dikkatli olmalı profesyonelliğinize gölge düşürecek her türlü davranıştan uzak kalmayı başarmalısınız. Siz bir çalışansanız iş hayatınızda görüşlerinizi kabul etmeyecekleri için işyerinizde üstlerinizle olan anlaşmazlıklar ve tartışmalardan kaçının. Sabırla kabul ettirmenin orta yol bulabilmenin yolarını arayın aksi takdirde iş hayatınız da büyük bir darbe alabilirsiniz. İş hayatınızda kendi kan bağınız olan insanlardan düşmanlıklar görebilir onurunuzu zedeleyecek olaylar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. HAYIR demeyi bilmeli iş hayatınızı hiç kimsenin allak bullak etmesine de izin vermemelisiniz. Bu transit altında dolandırılabilir kredi bankalar ve para ile ilişkili şirketlerle zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu transit altında tüm riskli yatırımlardan kaçının.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Aşk ve romantizm açısından zorlu bir dönemdir. Takıntı bencillik ve geçmişte kendi hatalarınızı eş ya da sevgiliniz yapmış gibi düşünceler içinde olmak aile hayatınızı bir anda ateşe verebilir. Bunun sorumlusu olmak istemezsiniz. Bu transitin enerjisini doğru şekilde yapılandırmak için sizlere önerim öncelikle kendi geçmişinizi yanlışlarınızı affedin ve kendi içinizde ruhunuzla barışın ve size değer katan size sevmeyi öğreten o kıymetli insana haksızlık etmeyin. Siz boşanma ya da ayrılık arifesinde bir Oğlak kişisiyseniz karşı tarafı suçlar yaklaşımlarla kendinizi haklı çıkarmaya çalışmamalısınız. Aksi halde sizin kirli çamaşırlarınız gündeme gelebilir ve altından kalkmakta zorlanacağınız olaylar yüzünden zorlu zamanlar geçirebilirsiniz. Kötü söz söylememeli hiç kimseyi hassas olduğu noktalardan sınamaya kalkamamalısınız. Faturası ağır olabilir. Bekar Oğlaklar bu transit altında süregelen bir ilişkiniz varsa gereğinden fazla hayalci davranmanız üzüleceğiniz sonuçlar ile karşılaştığınızda duygusal olarak fazlası ile sarsabilir sizleri. Yeni bir ilişkiye başlamak için Mayıs ayını beklemeniz çok daha iyi olabilir sizler adına.

Sağlık: Sağlığınız ile ilgili konularda bu transit altında alt batın göz enfeksiyonları, öksürük ve boğaz sorunlarına eğilimli olursunuz.

Seyahat: Seyahatler finansal konulara dayalı istenilen sonuçları vermeyebilir ve diğer zamanlara göre daha yorucu olabilir sizler için.

 

Kova/Kumbha: Doğum haritalarınızda 9. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu profesyonel iş hayatınız ve finansal büyüme için mükemmel bir dönemdir. Siz kendi işinizin sahibiyseniz farklı bir alana sektöre geçiş yaparak kazançlarınızda artış sağlayabilirsiniz. Ortaklıklardan gördüğünüz zararları kontrol altına alabilir daha fazla zarar görmeden uzlaşı içinde sonlandırmalar ile yola tek başınıza devam etme kararı alabilirsiniz. Toprak arabuluculuk ve taşınmalar ile ilgili yatırımlarınız kârlı olacaktır. Gelir iyi, bol ve sürekli olacaktır. Mülk satın almak için çok iyi bir zaman dilimi. Bu transit altında birikimlerinizle ev sahibi olabilirsiniz. Öğrenci Kovalar içinde başarı çıtalarının öğrenme güçlerinin yükseleceği bir dönem. Bu transit altında geçmiş hatalardan ders çıkarmalı egodan kibirden uzak durup bilmediğiniz konularda ahkam kesen tavırlarda bulunmamalısınız. Ayrıca bu transit iş yaptığınız kişilerin yanlışlarına karşı dikkat etmeniz onların yanlışlarından zarar görmemek adına çizgileri belirleyen taraf olmanız adına da uyarıyor sizleri. Tevazu ve sürekli öğrenmeye yönelmek sizleri daha iyi şartlara kavuşturacaktır. Rakiplerinizle uğraşmak yerine kendinize ait olanı şekillendirmek her bakımdan kazançlı çıkartacaktır sizleri.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Ev hayatınızda barış ve huzur olacaktır ve eş, çocuk ve yaşlılarla olan ilişkiniz samimi ve eğlenceli olacaktır. İyi bir sosyal yaşantıya sahip olacaksınız ve sosyal çevrelerde iyi bir şöhret, statü elde edebilir. Dostlarınız aracılığı ile unuttuğunuz aşkı yüreğinizde diriltecek o özel insanla karşılaşabilirsiniz. Dini etkinliklere, Yoga' ya, meditasyona ruhunuzu rahatlatacak aktivitelere eğiliminiz yükselecektir. Bu sayede senelerdir değiştiremediğiniz olumsuz alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bekarlar, nişan veya evlilik düşüncelerini gerçekleştirebilirler. Evli Kovalar bir bebek sahibi olma hayalinizi bu transit altında gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık: Bu süre zarfında sağlıklı mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Kemik sağlığı ve cinsel organlar ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeli aniden gelişen bu anlamda rahatsızlıklarınız için vakit kaybetmeden uzman bir hekime görünmelisiniz.

Seyahat: Seyahatler özellikle dini ve yabancı ülkelere seyahatler için çok iyi zaman dilimindesiniz.

 

Balık / Meena: Doğum haritalarınızda 8. Evinizde etkili olacak Jüpiter'in Transiti

Meslek ve Finans: Bu transit sizler için ardı ardına hayal kırıklıkları getirebilir. İş hayatınızda beklenmedik anlaşmazlıklar olabilir. Siz kendi işinizin sahibiyseniz çalışanlarınızdan zararlar görebilir finans vergi daireleri maliye gibi alanlarla ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Siz bir Çalışansanız Dikkat dağınıklığı ve çalışmalarınıza konsantre eksikliğiniz varsa konum ve şeref kaybı olabilir. İşin tamamlanması için daha fazla çabalamalı sorumluluklarınızı başkaları ile paylaşmadan kendiniz yerine getirmeye çalışmalısınız. Bu transit altında yasadışı faaliyetlerden kaçının ve taahhütlerinize ve yazılı belgelerinize dikkat edin, çünkü yetkililerle sıkıntılar yaşarsınız ve yasal işlemler ve özgürlüğünüzü kısıtlayan yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İş hayatınızda hırsızlıktan kaynaklanan kayıp olasılığı nedeniyle para ve değerli eşyalar konusunda dikkatli olmalısınız. İş değişikliği ortaklıklar size bu transit altında ekstra zorluklar getirebilir güven sorunu yaşadığınız insanlara yeni bir şans vermeden önce iki kez düşünmeli daha fazla kazanacağım hayalleri ile kendinizi boş bir maceraya sürüklememelisiniz. Öğrenci Balıklar da bu transit altında önceliğinizi eğitim hayatınıza vermeli duygusal meselelere çok zaman ayırıp ders ve eğitim hayatınızı ihmal etmemelisiniz.

Aşk Evlilik ve ilişkiler: Bu transit altında eşinizin her davranışından rahatsızlık duyabilir ona aynı şekilde sert çıkışlarda bulunarak evliliği her iki taraf içinde çekilmez noktalara getirebilirsiniz dikkatli davranın. Sakin olun ve zoru zorlaştırmanın hiç kimseye fayda getirmeyeceğini kabullenerek hareket edin. Özellikle bu transitin ilk 6 ayı eşin ailesi ile sorunlar çıkaran taraf olmamaya özen gösterin. Kendi ailenizin üyeleri ve arkadaşlarınızla tartışmayın. Aksi takdirde yakınlarınızla uzaklaşabilir sizin için çok önem taşıyan arkadaşlıklarınızın bozulması ile üzülebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi sorunsuz devam eden Balık burcu mensubu kişiler ise aşkın arayınca bulunan bir olgu olmadığını yaşayarak deneyimleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Aşk sizi bulduğunda korkuları geçmişi arkanızda bırakıp yeni başlangıçlara sakinlikle hazır olarak başlamalısınız.

Sağlık: Bu süre boyunca sağlık problemleriniz ayak sağlığı insülin direnci ve tiroitlerinizden kaynaklı olabilir sağlık kontrolleriniz konusunda hassas olmalısınız.

Seyahat: Mümkün olduğunca seyahatlerinizi iş ve eğitim amaçlı kendinizi geliştirmek büyütmek için yapmaya çalışın ve aşırı süratli araçlardan uzak durmaya özen gösterin.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık