Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojisine Göre Nisan 2018 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güneş Yükselen ve yada burcu Koç olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Hayatımda yeniliklere hazırım seçimlerimi kalbimle yapıyor hırstan uzaklaşmanın mükafatlarını alıyorum.

Nisan Koç 2018
Bu ay her konuda çaba harcamayı gerektiren enerjiler ile karşı karşıyasınız. Mali kayıplardan yaşamamak için her en iyi adımınızı düşünerek atın. Bu ay baş ağrısı, ateş, deri ve mide rahatsızlıklarına ay boyunca dikkat edin. Özel yaşamınızda ise, Çekiciliğiniz yükselirken tutkulu beraberliklere adım atabilirsiniz. Evliliğinizde ise her iki tarafın yakınlarından kaynaklı gerginlikler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklenmedik sonuçları doğurabilir.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kendimi seviyorum şifa enerjisi benimle birlikte tepeden tırnağa yenileniyor güçlenip güzelleşip sağlıkla yeni başlangıçlara yol alıyorum.
Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Nisan Boğa 2018
Bu, ay her bakımdan masrafları kontrol etmeniz gereken ay. Bir önceki aya kıyasla keyif aldığınız kadar finansal özgürlüğün tadını çıkaramazsınız. Akıllıca harcayın ve ani yolculukların iş ve eğitim hayatınızda hızlı bir şekilde gündeminizde yer alabilmesi ihtimaline karşı pasaportunuzu hazır tutun. Özellikle iş ve eğitim hayatınızla ilişkili olarak yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu ayın 13 ve 19 unda dolandırıcılardan hırsızlardan zararlar görebilirsiniz dikkatli olmalı güvenlik tedbirlerinizi arttırmalısınız. Bu ay hayır işleri yapmak için güzel bir zaman gibi görünmekte. Ruhunuzu arındırır negatif enerjileri kendinizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırırsınız. Bu ay işyerinizde ne dedikodu yapın nede başkalarının dedikodu yapmasına izin verin aksi halde dostlarınız ile ilişkileriniz anlık kızgınlıklar ile söyledikleriniz yüzünden bozulabilir.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bırakmam gereken her şeyi kendi arzumla özgürleştiriyor yenileniyor ağırlıklarımdan kurtuluyorum. Sevgi şans ve bereket benimle birlikte.

Nisan İkizler 2018

İkizler, Nisan 2018, sizin için iyi finansal potansiyelleriniz netleşeceği bir ay. İş ve eğitim hayatınız ile ilgili yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Yasal sorunlarınız varsa bu ay gelişmeler beklentilerinizi karşılayacak enerjileri barındırmakta. Devlet iş ve aile işletmeleri tatmin edici sonuçlar verebilir. İş değişikliği görev değişikliği ya da yeni bir iş birliği ile gelir sağlayarak lehinize olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Korkularımla yüzleşiyorum. Gerçeklerin farkındalığı ile düşüncelerimi iyileştiriyor yaşamıma başarı ile yansıtıyorum.

Nisan Yengeç 2018

Nisan Şans, bu ay iş ve özel yaşamınızda etkili olacaktır. Bilginiz sakinliğiniz ve dürüstlüğünüzün mükafatını alacağınız bir aydasınız iyi değerlendirin. Bu ay ailevi konularda mirasla ilgili sorunlar çekişmeler yaşanabilir. Hakkınızı ararken haksızlığa uğrayarak zor durumda kalabilirsiniz. Bu süreçte kime güvenip kimden uzak durmanız gerektiğini iyi belirlemeniz de fayda var. Özel yaşamınızda ise uzun soluklu bir ilişki aniden başlayabilir bekar Yengeçler için.

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Öfkenin ateşinden kurtulmanın mucizelerini yaşıyor kendimi yenileyerek güvende hissediyorum.

Nisan Aslan 2018

Nisan 2018 eğitim ve aşk hayatınızda şans akışını yaşayabilirsiniz. Kişiliğiniz daha iyi yönde gelişecektir bu ay isyanlar yerine şükretmenin hırs yerine sakin kalabilmenin güzelliklerine idrak edeceksiniz ve hayatta daha cesur olabilmenin mükafatları ile karşılaşabilirsiniz. Kariyer istikrarlı bir şekilde ilerleyecektir bu ay. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu bankalar ve resmi dairelerde ki işlerinizde yaşanacak aksaklıklar olmalı.

Ay karşıt burcunuz Kova’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ile kararlar almamalısınız.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Doğan her günün ışığından nasibime düşeni sevgiyle kucaklıyor dünün karanlığından ışığın gücüne geçmiş olmanın mükafatını alıyorum.

Nisan Başak 2018

Bu ay evli yada ilişkisi devam eden Başaklar eş yada sevgilinizin yaşayacağı beklenmedik başarılar ile sevineceğiniz gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Yeni kararlarını desteklemeli korkuyla fikirlerinizi söylememezlik etmemelisiniz. Bu ay sizler içinde yeni iş başvuruları istenilen sonuçları verebilir. Yeni iş girişimlerinin verimli olabileceği etkiler hakim gökyüzünde iyi değerlendirin. Bu ay çok güvendiğiniz arkadaşlarınızın geçmişte size zarar vermiş bir durumun sorumlusu olduğunu öğrenebilir büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen yada Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Aşka inanıyor işimden eğitimime aileme sevdiklerime aşkla yaklaşıp kıymet bilmenin kıymet vermenin ödülünü alıyorum.

Nisan Terazi 2018

Bu ay aile bireylerinizin sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Endişe etmeyin elinizden geleni yapın ve sakin olmaya özen gösterin. Bu ay miras ya da hukuki konularda beklenmedik gelişmeler ile haksızlıklara uğrayabilirsiniz. İşinin ehli bir hukuk insanı ile çalıştığınızdan emin olmak için başkaları ile fikir alışverişleri yapın ve işinizi şansa bırakmayın. İş hayatınızda bu ay daha iyi enerjiler söz konusu ayaklarınızı yere sağlam basan size güvenen insanların güvenini sarsmadan hareket edebilmenin mükafatları ile maddi manevi gelişmeler yaşayabilirsiniz bu ay. Özel yaşamınızda ise özellikle bekar Teraziler yeni bir şeylere başlamak için aceleci olmamalısınız.

Ay karşıt burcunuz Koç’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Fark ediyor sahipleniyor yeteneklerimi olumlu hale dönüştürerek kazanmak için yolcu olmayı seçiyorum.

Nisan Akrep 2018

Bu ay iş hayatınızda tanıtım ve promosyona önem verin bu sayede. Yeni projeler ve girişimlerinizde arzu ettiğiniz kazanımları sağlayabilirsiniz. Kariyer ve iş hayatınızda ki başarınız arkadaşlarınız arasında kıskançlık ve rekabetin artması ile devam eder. Bunlara dikkatli olmalısınız ve arkadaşlarınızla iyi niyetli olmadıklarınızı bilseniz bile herhangi bir tartışmadan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise ilişkiniz ya da evliliğiniz hakkında yorumlar yapmamaya özen gösterin kırgınlıkla söyledikleriniz eş ya da sevgilinize çok farklı bir şekilde anlatılabilir ve buna bağlı zorlukları aşmakta zorlanabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Kalbimle zihnimi uyumluyorum. Dengeleri koruyor inançlarımı güçlendirmeye niyet ediyorum emek veriyor karşılığını bollukla alıyorum.

Nisan Yay 2018

Bu ay İşyerinizde otoriter bir konumda bulunarak itibar ve saygınlık artışı yaşayabilir yaptığınız işe bağlı olarak önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay çalışma arkadaşlarınızla aile bireyleriniz ile ego çatışmaları zihinsel strese neden olabilir ve ne pahasına olursa olsun bundan kaçınmalısınız. Yeni taahhütlerin kabul edilmesi başvurularınızın olumlu sonuçlanması mümkün olacaktır. Yüksek öğrenim gören öğrenciler başarınızın artacağı burs ya da teşvik gibi fayda göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evli ve bebek bekleyen bu konuda tedavi gören anne baba adayı Yay burçları ise dikkatli olmaları gereken bir aydalar. En ufak bir rahatsızlığa zamanında yapılan müdahale etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bana yanlışlar yaptıran beni bana küstüren tüm zayıf yanlarımı güçlendirmeyi seçiyorum. Bahaneleri bırakıyor özümde ki güzellikleri yaşamıma yansıtmayı saflığın koruması altında olmayı başarıyorum.

Nisan Oğlak 2018

Bu ay kardeşlerinizin çıkarcı yaklaşımları sabrınızı taşırabilir işi düşünce sizi aramalarına daha fazla katlanmayacağınızı açıkça ifade edebilirsiniz. Öncelikleriniz işiniz ve sizi çıkarsız sevenler olmalı bu ay boyunca. İş ve eğitim hayatınızla ilgili başvurular yurt dışı ile ilişkiler bu ay önem kazanıyor. Girişimlerinizin çabalarınızın olumlu geri dönüşümü ile karşı karşıyasınız. Fakat özel yaşamınızda bitmiş bir ilişki ya da evlilikle ilgili gerginlikler haksız suçlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu evlilikten çocuklarınız varsa onların özel yaşamlarında yaptıklarından dolayı üzülebilir hatta utanç verici durumların sizden gizlenmesi ile hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Elinizden geleni yapın ama kendinizi başkalarının yaptığı kişisel hatalardan sorumlu tutmayın. İlahi ve maneviyat arayışında, kendinizi kısa bir hac yolculuğu ile bulacaksınız.

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Yaşadıklarımı affediyor yaşattıklarımdan duyduğum rahatsızlıklardan arınmayı seçiyorum. Pişmanlıklardan özgürleşiyor her an daha iyiye daha güzele erişmek için mücadele etmeyi iyiliklerin içinde yer almayı seçiyorum.

Nisan Kova 2018

Kendiniz için sürekli başkaları ile uğraşmaktan yapmadığınız yapamadığınız ertelediğiniz pek çok şeyi cesur kararlar ile uygulamaya geçeceğiniz bir ay Nisan. Bireysel olarak alacağınız her karar sizleri özgürleştirecektir. Sorunlu kişilerle ki bunlar yakınlarınız olsa bile ilişkilerinizi sınırlamak kendinize zaman ayırıp yapmak isteklerinizi uygulamada daha rahat kararlar almanızı sağlayacak. Bu ay mali konularda da rahatlamalar söz konusu. Ortak işleri olan Kova’lar ortağınızın zamanında yapmadığı eksik işler yüzünden maliye ssk gibi resmi kurumlar ile sorunlar yaşayabilir ve finansal konularda sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise seçimleriniz aşkın şekillenip kalbinizde ki yerini yeniden almasını sağlayacak kadar etkili olacaktır.

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğu günler de enerjiniz düşebilir sağlıklı ve doğru kararlar almakta zorlanabilirsiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Bilinçaltımda ki korkularımın üzerine gitmeyi yüzleşmeyi seçiyorum. Ben özgürüm sağlıklı ve başarılı bir insanım kendime inanıyor ve değer veriyorum.

Nisan Balık 2018

Nisan ayında yavaş ama sürekli ilerleme kaydedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay özellikle 15 19 Nisan tarihleri arasında siber hırsızlıkların şifrelerinizin ele geçirilmesi gibi konulara dikkat etmelisiniz. Size ait alan maddi ve manevi şeyler zarar görebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin önerilerine ön yargılı olmamalı onun fikirlerini de dikkate almalısınız. Bunu yaptığınız anda hem aşk hayatınız hem de kendi yakınlarınız ile ilgili sorunları çözüme kavuşturabilmenin yollarını bulabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Başak’ta olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık