Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burç Hangi Çiçeği Sever?

Her Zodyak işaretinde belirli çiçekler bulunur. Kişiselleştirilmiş bir hediye vermek için çok düşündüyseniz, burçların karakteristik çiçekleri, ona nasıl bir çiçek alabileceğinize karar vermenize yardımcı olabilir.

Koç Burcu Çiçeği

Hanımeli, papatya, menekşe, lale, gonca gül gibi daha küçük şekilli, canlı renkli çiçekler, bu işarete uygundur. Çok sayıda yeşil dolgu ile birlikte kırmızı veya turuncu çiçekler düşünebilirsiniz.

Boğa Burcu Çiçeği

Görkemli zambaklardan oluşan bir çiçek buketi gibi, doğanın zarif güzellikleri, Boğalar için harikadır. Dramatik şekli ve parfüm kokusu romantik, şehvetli yönlerini şımartacaktır.

İkizler Burcu Çiçeği

İkizler, lavanta, orkide, leylek ve krizantem gibi aromatik hafif havadar bitkilerden hoşlanıyor. İkizler tarzı çiçek buketleri için en iyi renkler; kırmızı, fuşya, mor ve beyaz olabilir.

Yengeç Burcu Çiçeği

Özellikle beyaz güller, zambaklar, orkideler, lilyumlar mükemmel seçimlerdir. Vazo ve saksı çiçeği renkleri; zümrüt yeşili, deniz mavisi veya parlak kırmızı olmalıdır.

Aslan Burcu Çiçeği

Glayöl, ortanca gibi büyük ve etkileyici görüntüleri sever. Aslan tarzı buket için iyi dolgu bitkileri palmiye, defne, defne ve zeytin yapraklarıdır. Parlak sarı, turuncu ve gümüş, en iyi renklerdir.

Başak Burcu Çiçeği

Bu burcun insanları küçük çiçekleri sever. Menekşe, nergis ve krizantem gibi aromatik çiçekleri, özellikle sarı veya beyaz renkte ise tercih ederler.

Terazi Burcu Çiçeği

Bu her güzelliğe hayran burç, bir bukette uzun saplı çiçekleri sever. Belli bir favori; pembe, beyaz güller, çan çiçekleri veya orkideler olabilir.

Akrep Burcu Çiçeği

Sezgisel, esrarengiz ve akıllı Akrepler için birçok çiçek vardır. Sardunya, kaktüs, gardenya, gül sevebilir, ancak siyah renkli bir orkide onu heyecanlandıracaktır.

Yay Burcu Çiçeği

Bu iyi yürekli burç, açık yeşil, pembe ve sarı renkli güller, karanfiller, papatyalar, nergisler ve krizantemlerden hoşlanırlar. Ona en egzotik stillerden oluşan bir çiçek buketi verin.

Oğlak Burcu Çiçeği

Uzun ömür, maddi kazanç, garanti, gerçek bir Oğlak kişiliğinin tüm özelliklerindendir. Ona, dayanıklı saksı bitkileri, terraryumlar, kaktüsler ya da limon ağacı hediye edebilirsiniz.

Kova Burcu Çiçeği

Bu fütüristik burç, işaret orkide, protea gibi garip çiçeklerden hoşlanır. Çiçek ne kadar büyük ve gösterişli ise o kadar iyidir. Siyah, sarı, mor çiçekler bu vizyoner işaretin enerjisine uyuyor.

Balık Burcu Çiçeği

Balıkların ruhsal, sezgisel ve sanatsal özellikleri benzersizdir. Zambaklar, orkideler, leylaklar, karanfiller, güller ya da mineler ile dolu bir çiçek demeti onları mutlu etmek için yeterlidir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık