Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodu 8

Hemen hemen tüm Numeroloji sistemlerinde 8 sayısı yenileme sayısıdır.

Pek çoğu, parayı ve gücü simgeleyen bu sayıyı tartışacak, ancak titreşimi çok daha fazlasını taşıyor. 8 sayısının gücünün büyük imparatorluklar inşa etmede neredeyse her zaman etkili olduğu doğru … ama onları en kısa sürede yok edecek.

Bu nedenle, en yüksek yinelemesinde 8, dengeyi temsil eden sayıdır . Sonsuzluk sembolünün sonsuz akışı gibi (yanındaki tek rakam 8 ile aynıdır), sekizin enerjisi hareket etmeye devam etmelidir.

8 (sekiz) sayısı ve diğer sayılar sadece rakamlardan çok daha fazlasıdır; benzersiz titreşim kalıplarına (veya arketiplerine) sahiptirler ve hepimizin içinde aktığı ilahi, evrensel yaşamın akımları için kaplardır.

Sayılar, sizi atalarınıza bağlayan DNA dizilerinden en sıradan ve günlük karşılaşmalarınıza kadar her şeyi tanımlamak için kullanılabilir.

Hayattaki her şeyin kutsal bir anlamı ve amacı vardır ve sayılar bunun ne olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle Numeroloji'yi "Evrenin sesini deşifre etmek" olarak düşünmeliyiz. 

Çevrenizdeki dünyayı, sayıları ve onların arketipiklerini tanımlamanın yanı sıra, ruhsal enerji genellikle alınacak en iyi kararları ve atılacak sonraki adımları gösteren bir işaret levhası görevi görecektir. Bu, onların benzersiz niteliklerini tanımanın, hayatınızın yolunda ilerlerken size büyük miktarda içgörü, anlam, güvence ve rehberlik getirebileceği anlamına gelir.

Batı folkloru 8 rakamından pek bahsetmezken, Doğu'da bu rakama çok daha fazla saygı duyulur.

İslam sanatı sekizgenin birçok tasvirini içerir – 8 sayısının geometrik ifadesi. Bu şekil, mozaik desenler oluşturmak, “Merhametlinin Nefesi” denen bir şeyi tanımlamak için kullanılır. Merhametin Nefesi, hepimizi ve tüm Evreni dengede tutan İlahi Olan'ın sonsuz, ritmik nefes alış ve nefesidir.

8 Numara ve Doğa
Örümceklerin sekiz bacağı vardır
Ahtapotların sekiz kolu vardır.
Birçok denizanası sekizgen bir yapıya sahiptir.

Sekiz Sayısı ve Tarih, Mitoloji, Astroloji ve Din
Budist yolu sekiz katlıdır.
Çin'de sekiz Ölümsüz Azize saygı duyulur.
Hinduizm'de, Büyük Ana Tanrıça'yı temsil etmek için yantralar şeklinde sekiz katlı geometri kullanılır. Dört elementten (Hava, Ateş, Su ve Toprak) ve onları tanımlamak için kullanılan dört nitelikten oluşur - Islak, Soğuk, Kuru ve Sıcak.
Aynı Büyük Ana Tanrıça, Kızılderili sanatında ve mitlerinde genellikle (sekiz bacaklı) Büyükanne Örümcek olarak tasvir edilir ve yaşam ağını örer.
Antik Sümer Tanrıçası İştar'ın sembolü sekiz köşeli yıldızdı.
Astrolojide, Satürn gezegeni sekiz frekansında titreşir.
Zodyak'ın sekizinci burcu Akrep'tir.

Müzikte 8 nota bir oktav oluşturur ve biz de "oktavları" ruhsal ve boyutsal evrim için ölçümler olarak adlandırırız.
Babil antik kenti 8 kapıyla çevriliydi.
Yılın Wiccan Çarkı 8 bayram gününü kutluyor: Samhain, Yule, Imbolc, Ostara, Beltane, Litha, Lughnasadh ve Mabon
Çin'de 8 özellikle şanslı bir sayıdır. (Çin Yaz Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptığında, açılış töreninin 08/08/08 tarihinde 8'i 8 dakika 8 saniye geçe başladığını biliyor muydunuz?)
Sekizinci gün , 1998 yılında sekizinci ayın da en şanslı tarih olarak bilinir.

Numerolojide Sekiz Sayısı: Denge Arayışı
Numerolojide, 8 sayısının enerji akışının bir sembolü olduğu kabul edilir . Çoğu zaman, bu para ve kişisel güç anlamına gelir - modern dünyamızda konuştuğumuz dil budur. Dolayısıyla bu sayı genellikle para yaratma, iş, başarı, başarı ve etki ile ilgilidir.

Ancak 8 sayısının ana görevlerinden ve amaçlarından biri, etkisini sadece kişisel kazanç için değil, daha büyük iyilik için kullanmayı öğrenmektir.

Numeroloji çizelgelerinde bu sayıya sahip kişiler  hırslı, stratejik, hedef odaklı olma eğilimindedir ve dışarıdan bakıldığında “her şeye sahip” gibi görünebilirler.

Bu insanlar, genellikle küçük bir zaman diliminde çok şey başarıyor gibi görünüyor. Ancak , çizelgesinde 8 numaraya sahip bir kişinin muhtemelen meydan okuma ve çekişme payından daha fazlasıyla karşı karşıya olduğunun farkına varmak önemlidir . Sadece (algılanan) başarısızlıktan geri dönme konusunda esrarengiz bir hünerleri var.

Sekiz, aynı zamanda rasyonel olma ve riskten kaçınma eğiliminde olan bir sayıdır : 8 numaralı insanları nadiren iyi şansa bağımlı veya bir mucize almaya hazır bulursunuz ! Bunun yerine çok çalışacaklar, stratejik olacaklar ve zirveye tırmanacaklar. Genellikle gerçekçidirler. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık