Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Dönüştürücü Enerjilere Hazır Olun

Dolunay birinci evde Venüs ile, yedinci evde Ketu ve Rahu ile gerçekleşir. Bu, insanlar arasında beklenmedik psişik bağlantılara neden olabilir, ancak bu karşıtlık, insanların birbirinden bağımsız kalmak istemesine neden olacağından, ilişkilerde çok yıkıcı olabilir. Şimdi doğrudan Merkür ile Mars Merkür kavuşumu, yalanları tamamen ortaya çıkaracak ve arkadaş gibi görünen insanların tüm kötü niyetleri ortaya çıkacak.

Ayrıca, Dolunay enerjisi tüm haritalarda dünya genelinde  yalanları spekülasyonları ortaya çıkaracak ve Güneş on ikinci evdeyken güven düşük olacak, hükümetler aşırı kontrolcu olacak ve insanlar bir sonraki seçim gerçekleştiğinde görevdekileri kaldırmak için çaba gösterecek dünya genelinde siyasi yeni yapılanmalar ön plana çıkacak. Ayrıca pazarlarda, alışveriş alanlarında ve hatta sınırlarda (Jüpiter'in çok zayıf olması nedeniyle) şiddet potansiyeli olacak ve tedarik zinciri kıtlığı ve enflasyonist baskı önümüzdeki Mart ayına kadar devam edecek.

Özellikle Kaliforniya, New England ve Brezilya'da siyasi şiddet olasılığı çok yüksek. İrlanda, Fransa, İngiltere ve İspanya'da hastalıklar ile ilgili panik yaşanabilir.   Doğu Avrupa, Orta Türkiye ve Suudi Arabistan'da siyasi şiddet tehlikesi var. Afganistan'da siyasi sorun. Hindistan'ın bazı ekonomik sorunları olacak. Çin sonunda yeniden ihracata başlayacak, Japonya ve Avustralya, önemli gezegenlerin yön değiştirdiği bir dönem olduğu için siyasi şiddet ve hatta doğal afetlerle bazı sorunlar yaşayacak. Çoğu burcun ilişki belirsizliği olacaktır, ancak aşağıdakiler en çok etkilenecek olanlar Boğa, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık olacaktır.

Kova ve Aslan kendine güven duymayabilir tam tersi bu enerjiyi doğru değerlendirerek iyi ilişkileri daha da güçlü bir halde toparlayabilirler. Dolunay etrafındaki gezegenler kümesi oldukça zorlayıcı olsa da ancak zenginlik fırsatlarını aramaya kararlı olanlar onları bulacaktır. Korkmayın ateş ve basınç  yok edilemez elması yaratır. Ayrıca, tüm zaferler zorluklardan gelir. Gökyüzü ilişkilerde dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor, ancak kendi fikirlerini aktarmaktan sevmekten korkmayanlar olağanüstü derecede başarılı olacaklar. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık