Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodu 23

23 Sayısının Anlamı  Manevi Rehberlik ve
ilişkiler.

23 Numarelojik kodu ile Sezginizi Güçlendirin
Bu güçlü sayıyı gördüğünüzde, yaptığınız şeyi durdurmak ve sezgilerinize dokunmak için bir davetiye ile karşı karşıya olduğunuzun farkına varmalısınız. İçinde bulunduğunuz veya düşündüğünüz durum hakkında gerçekten nasıl hissediyorsunuz? 23 sayısı tam bu anda dikkatinizi çekti, çünkü ihtiyacınız olan ilahi bir mesaj var. Muhtemelen mantıklı veya rasyonel olarak net değil burada altıncı hissinizi kullanmaya teşvik ediliyorsunuz.

23 sayısı karşınıza çıkıyorsa, İlişkilerinizde Yaratıcı Olun kendinize en yakın arkadaşlarınızın, ortaklarınızın veya sevgilinizin yaklaşımlarını sezgileriniz ile değerlendirme döngüdesiniz. 

Hayatınızdaki diğer insanlara yeterince zaman ayırıyor musunuz?
Yakınlık için fırsatlar yaratıyor musunuz?
Sevdiğiniz insanlar ile hayatınızı yaşadıklarınızı hissettiklerinizi paylaşıyor musunuz?
Yeterince eğleniyor musunuz?
İlişkilerimizi hafife almak kolaydır. Zor olan gerçekçi olmaktır. 

Dolayısıyla 23 Numarası karşınıza çıkıyorsa, en yakınlarınıza sunduğunuz özeni ve niyeti artırma zamanının geldiğine dair kesin bir işaret olduğunu kabul etmelisiniz. Çevrenizdeki insanlara gerçek benliğinizi göstermeye hazırsınız. 

Melekleriniz ve Ruh Rehberleriniz, sizi en yüksek yaşam yolunuza yönlendirmek için buradalar. AMA katılmanız gerekiyor. Oraya git. Risk almak. Saklanacak biri olmayı bırak. Biraz aptal olun , yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı esnetin . hayatını yaşamaya başla

Buradaki anahtar, sezginize güvenmektir. Bunu yaratıcılığınızla birleştirin ve harika bir özgürlüğe yükseleceksiniz!

Yaratıcı olma zamanı!


Ne demek istediğinizi söyleyin.

Dürüst olun.

Kendinizi ifade edin!

Bu sayı genellikle insanlar kendilerini küçük, yetersiz ve öz değerden yoksun hissettiklerinde ortaya çıkabilir .


Bu sayı, İç sesinizin ve ifadenizin ortaya koyma ihtiyacı olan şey olduğunun bir işaretidir . Böylece kendinize, yaratıcılığınıza ve içinizde ilerlemek isteyen pozitif enerjiye güvenerek , aslında ilahi ifade için bir kanal haline geliyorsunuz! 23 Sayısı kendinize inanmanızı istiyor vizyonunuz ve sesiniz çok değerli  ve onlar özgürlüğe giden yolunuzu aydınlatacak.

 

Numeroloji de 5, özgürlük ve değişime eşittir. 23 Sayısını gördüğünüzde, bu değişimin geldiği anlamına gelir. Ama onu hayatınıza zarafetle kabul etmenin yolu, sezginize güvenmek ve bunu yaratıcı kendini ifade etme ile birleştirmektir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık