Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftalık Gökyüzü Enerjileri (20 - 26 Temmuz 2020)

Satürn Karşısında YENGEÇ Burcunda YENİ AY Gerçekleşecek. Satürn'ün karşısındaki güneş kısıtlamalar ve sıkıntı getirebilir. Bu sınırlayıcı koşulların üstesinden gelmek gerçek bir mücadele gerektirir sabır kararlılık ve inanç gücünü ortaya koymalıyız. Öğretmen Satürn ilerlemeyi engellemenin yanı sıra kendinizi ifade etmeyi de zorlaştırır. Melankolik, endişe, kayıp, keder, utanç veya  özgüven sorunları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Tüm dünya omuzlarınızda gibi hissediyor kendinizi kurban edilmiş bir ruh halinde hissediyorsanız eğer DİRİLİŞ UYANIŞ YENİLENME için mücadele edip ruhunuzda ki ağırlıklardan silkelenmelisiniz.

Kaçış yok kalbinize yönelin ruhunuzu daraltan enerji vampirleri ve geçmiş olayların izlerinden korkularınızdan ARINDIRIN şimdi.

Babanız, diğer otorite figürleri ve sizden yaşça büyük insanlar ile ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşamanız olası. Size karşı sabırsız davranışları yorucu olabilir.  Sabırlı olup kırıcı davranmamaya özen gösterin.

Meslek hayatlarımızda da özel yaşamlarımızda da  disiplinli çalışma, sabır ve sebat, başarıya, tanınmaya ve saygıya yol açabilir. Hala hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız, başkalarının yardımına ihtiyaç duymadan kalbinize yönelin ve korkularınızın üzerine giderek onları alt edin.

Yengeç Yeni Ayı ile Kıskanç arkadaşlarınıza dikkat edin ve söylemlerine itibar etmeyin.

Şimdi DİRİLEN Ruhunuz la Hayatınızı yeniden yapılandırmak iyileştirmek güzelleştirmek için CESUR bir şekilde mücadele edin ve BAŞARIN.

Yeni Ay sırasında sabit yıldız Procyon un konumu  pek çoğumuzu huzursuz, aceleci ve tartışmacı yapar. Ve bu dürtüsel ve agresif etkiyi kontrol altında tutmamız önemli. Pozitif açıdan Procyon, düşünce ve planları harekete geçirme iradesi ve yeteneği ile sizi yönlendirir ve cesur yapar. Zor Satürn yönleri de derin düşünmenizi ve sıkıntı karşısında cesaret ile mücadele etmenizi teşvik eder.

Yani bu temellere odaklanmak için yeni bir ay. Her seferinde bir şeyi ele alın ve en önemli görevle başlayın. Sabırlı olun, gereksiz riskler almaktan kaçının ve provokasyona tepki vermeyin. Cesurca mücadele edin başarın mutlu olun ve yenilenin.

20 Temmuz yeni ay, 18 Ağustos yeni aya kadar dört hafta sürer. Yeni projelere başlamak için en uygun zaman, 20 Temmuz yeni ayından 3 Ağustos dolunayına kadar olan zamandır iyi değerlendirin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık