Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 Temmuz 2020 Yengeç Burcunda Yeni Ay

Yengeç yeni Ayı bizi sevdiğimiz kişiler ile ilişkilerimizi güçlendirmeye yeni başlangıçlar içinde olmaya teşvik ederken, garip adlandıramadığımız dalgalı ruh hali ve duygularımızdan arındıracak daha derin duygular kalbimizde yerini almaya başlayacak. Yengeç Yeni ayı ile  duygularımızı gizli tutarsak paylaşmazsak kendi ihtiyaçlarımız beklentilerimiz karşılanmayabilir.

Yengeç Yeni Ay’ının Yansımaları: Anne, dişilik, zihin;  Sağduyu ve hafıza ;  Bilinci geliştirmek, toplumsal ilişkiler; Duygular, genel olarak mutluluk.

YENİ AY: Bırakmak istediğimiz alışkanlıklarımız için en uygun zaman Yeni Ay’dır. Özellikle Koç burcundaki yeni Ay enerjisi bu konu için idealdir. Ay  burcu ve Güneş burcu Yengeç olanlar üreme organlarına hassasiyet verir. Üzüldükleri anda mideleri hemen tepki verir. Kadınlarda rahim ve yumurtalıklar da problemler olabilir.

Yengeç Yeni Ayı ile şikayetçi olduğumuz aynı tekrarlardan yorulduğumuz konularda, Huzuru ve istikrarı yakalamak için iç dünyamıza yönelerek  bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkmalı ve şikayetçi olduğumuz her konuda kendimizle dürüst bir şekilde yüzleşmeli kendimizi geliştirmenin yollarını arayıp bulmalıyız. İş hayatımızda yeni fırsatlar imkanlar ile karşılaşabiliriz. Güneş  Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar için fırsat zamanları. Bizi yoran her türlü ilişkiyi karşılık bulamadığımız sürekli fedakarlık edip zarar gördüğümüz hemen her şeyi buna sebep olan alışkanlıklarımızı ardımızda bırakabilir zihnimizde bilinçaltımızda yer etmiş olumsuz düşüncelerden arınarak hayatın bize kattığı olgunluğu güzelliklerle mücadele ile başarılı bir şekilde hayatımıza yansıtabiliriz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık