Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftalık Gökyüzü Enerjileri (12 - 18 Ekim 2020)

Haftanın gökyüzü enerjileri öfke kontrolü yaparak hatalarımızı telafi edebilme şansı veriyor her birimize. Özellikle 16 Ekim ile birlikte  kalbine yönelenler kalbini yok saymadan Merhameti Sevgiyi ruhlarında barındıranlar için  kontrolümüzün dışındaki şeylerle zaman harcamamız  noktasında uyarıcı enerjileri dikkate almalıyız. Mars durağan konumu ona eşlik eden Merkür durağan konumu frene basmamız için uyarıyor.

Dağılan kırılan kalbimizi hayatımızı toparlamamız uyanışa geçmemiz  BİRLİK düzenine idrak etmek ben demekten uzaklaşıp BİZ olmak adına olgunluğa erişmek sevenin kıymetini bilip sevgi ile karşılık vermek emek çaba gösterip yanlışla doğruyu ayırt etmek egodan kinden nefretten kıskançlıktan uzaklaşıp ruhun özüne inmek sahip olduklarımız için şükretmek için PİN kodlarımızı çözmek için fırsattır aslında bu dünya tiyatrosunun oyuncuları olarak bizlere.  İşte bu  nedenlerle  tedbirler alıp günlerimizi doğal bir şekilde yaşamaya devam etmeliyiz. Sonuçta Gökyüzü Yüce ALLAHIN hizmetindedir. Bizlere düşen ise dikkatli olmaktır.

Gökyüzünün bu hafta enerjileri ile ruhumuzda ki iyi ve kötü yönlerimizi yaşadıklarımızı yaşattıklarımızı sorgulamalı ve yönümüzü yeniden tayin etmek için çabalamalı kendimize şu soruları sorma cesaretini ve itirafını yapabilmeliyiz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık