Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Güneş Venüsle Kavuşuyor Şimdi Aşka Emek Verme Zamanı!

13 Ağustos 2023'te, geri giden Retro Venüs ve Güneş ile aynı hizaya gelecek ve Venüs Yıldız Noktası gerçekleşecek.  Güneş ve Venüs'ün birleşmesi, Venüs'ün enerjisinin yeniden doğuşunu ve bir akşam yıldızından sabah yıldızına kademeli olarak geçiş yapacak.   Bu enerji altında kalbimiz de kendi yeniden doğuşunu yaşayabilir. Kalbimizin bizi bırakacağını hiç düşünmediğimiz yaraları iyileştirdiğini hissedebiliriz. Kendimizi daha büyük bir sevgiye açtığımızı hissedebiliriz veya belki de olduğumuz sevgiyi hissetmemizi engelleyen engelleri kaldırabiliriz.Venüs Yıldız Noktası Aslan burcunda gerçekleşecek. Aslan kalbin yöneticisidir, bu da muhtemelen bu zamanlarda kalp merkezli enerjilerin güçlü bir aktivasyonunu hissedeceğimiz anlamına gelir. Mezhepler ya da görüşler aşka engel değildir!

İşte buna bir örnek

Bu hikaye ise, Katolik olan J.C.P.H van Aefferden ve Protestan kocası J.W.C van Gorcum 1842’de evlenir. tarihlerde Hollanda’da Protestanlık kabul görülmez, Protestan birine saygı duyulmazdı. 38 yıllık evliliğin ardından Protestan koca J.W.C van Gorcum 1880 yılında vefat eder. J.C.P.H van Aefferden kocası olmadan yaşadığı 8 yılın ardından 1888 yılında hayata gözlerini yumar. Son isteği, aile mezarlığına gömülmektense kocasıyla yan yana yatabilmektir.Ancak Protestan birinin eşi de olsa Katolik
olan biriyle yan yana gömülmesine izin yoktur! J.C.P.H van Aefferden da tüm dünyaya ‘aşkın ölümsüzlüğünü’ kanıtlayan bir çözüm bulur. Hayatı eşinizi çoçuklarınızı işinizi kendinizi aşk ile sevin. Aşk ruhun şifasıdır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık