Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

1 Ağustos 2023 Süper Dolunay Çalışması

Dolunay Çalışması ile Bereketi Şansı Yaşamlarınıza Çekin ve Negatif Enerjilerin TamanınıTüm Yaşamsal Alanlarınızda Temizleyin!

İhtiyacınız Olacak Malzemeler

  • Yarım Kesilmiş Limon
  • 7 Adet Taze Nane Yaprağı
  • 3 Tatlı Kaşığı Türk Kahvesi
  • 1 Adet Beyaz Mum
  • 2 Adet Akik taşı

Yapılışı

Limonunuzu evinizin kuzey doğu yönünde güvenli bir yere yerleştirin. Üzerine 3 tatlı kahve kaşığı Türk Kahvesini dökün ardından 7 adet taze Naneyi yerleştirin. Mumun tam ortasına gelecek şekilde beyaz Mumunuzu yerleştirin akiklerinizi limonun sağ ve soluna gelecek şekilde yerleştirin ve yakmaya başlayın tüm kalbiniz ile yanan mumun ateşine odaklanarak bilinç altı bilinç üstü ve orta belleğiniz ile tüm yaşamsal alanlarımda ruhumda bedenimde işimde gücümde evimde ilişkilerimde negatif enerjilerin ağırlıkların tamamen temizlenmesine niyet ediyorum ve öylede oldu. Bolluk bereket şans aşk şans şifa kapıları tüm yaşamsal alanlarımda tüm boyutlarda şu anla bana ezelden ebede açılıyor harika bir işim bol kazançlarım bereketim benimle birlikte. Aldım kabul ettim EVET EVET EVET diyoruz.

Mumunuz tamamen yandıktan sonra Akik taşlarınızı cüzdanınıza yerleştirin ve 1 yıl boyunca yanınızda taşıyın. Diğer malzemeleri hiçbir canlıya ve doğaya zarar vermeden kalan parçaların tamamını çöpe atabilirsiniz.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun). 7 kez okuyabilirsiniz.

NOT: Yukarıda ki sözleri 7 Kez tekrarlayacağız. Bu Çalışmayı 17 Ağustos 2023 e kadar her hangi bir gün yapabilirsiniz.

Linkini paylaştığım mantrayı da bu çalışmayı bitene kadar 1 kez ya da 3 kez ard arda dinleyebilirsiniz.

 

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık