Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Güneş Burcunuza Göre Hamile Kalmak İçin En Hayırlı Aylar

Koç için Bebek Doğum Tahmini:

Jüpiter, Koç burcunun 11. evinde oturuyor. Jüpiter 2022'de Balık burcuna gireceği için Koç kadınları için doğru hamile kalma zamanını yaratacaktır. Bu nedenle Haziran 2022, Koç için uğurlu bir zamandır.

Boğa için Bebek Doğum Tahmini:

Boğa burcunda Rahu ve Ketu'nun varlığı, Boğa yerlileri için doğumu geciktirebilir. İyi olan şey, Jüpiter'in bu aşama için uğurlu olması muhtemel olduğundan 13 Haziran 2022'den sonra bir çocuk bekleyebilecekleri. Yani gelecek yılın ortasında veya sonunda çocuklarınız olabilir.
İkizler İçin Bebek Doğum Tahmini:

İkizler için güçlü doğum olasılığı 2022'dir. Bu süre bittiğinde bebek sahibi olma şansları zayıf olabilir. Ama panik yapmayın çünkü hala şansınız var.

Kanser için Bebek Doğum Tahmini:

Mayıs 2022, Yengeçliler için bebek sahibi olmak için iyi bir zaman değil. Bu nedenle hazirandan sonra hamile kalmaya çalışın. 2023 yılının başlangıcı sizin için iyi haberler getirebilir.

Aslan İçin Bebek Doğum Tahmini:

Aslan için 2022'de doğum şansı var. Ancak, Ağustos 2022'ye kadar bir çocuğun doğması daha iyidir.

Başak için Bebek Doğum Tahmini:

Haziran 2022'den sonra, Başak burcu insanları için doğum şansı güçlüdür. Ancak Satürn beşinci evde oturduğu için beklenenden biraz daha fazla zaman alabilir. Bu yüzden biraz sabır göstermeye değer.

Terazi için Bebek Doğum Tahmini:

Terazi burcunun bu yılın sonunda çocuk sahibi olması muhtemeldir. 2022'de Haziran Temmuz  ayına gelindiğinde bile doğum olasılıkları daha güçlüdür. Başka bir deyişle, bu yıl veya bir sonraki yıl iyi haberler bekleyebilirsiniz.

Akrep için Bebek Doğum Tahmini:

Akrep burcunda bebek bekleyen kişilerin bir süre beklemeleri önerilir. Çünkü Mayıs-Haziran 2022 doğru zaman değil. Bu süre bittiğinde, doğum yogası hayırlıdır.

Yay için Bebek Doğum Tahmini:

Yay burcunuz varsa ve çocuk bekliyorsanız, 2021 ve 2022 yılı çocuk sahibi olmak için uygun bir zaman değil. Bir süre beklemenize neden olabilir. Buradaki amaç doğru zamanı beklemektir. Ve sabrınız sonunda iyi bir sonuç verecek.

Oğlak için Bebek Doğum Tahmini:

Mayıs 2022'den önce bebek sahibi olduğunuzdan emin olun. Çocuk bekleyen kadınlar Haziran 2022'den sonra  hamile kalabilirler.

Kova için Bebek Doğum Tahmini:

Kova burcu insanları için doğru zaman bu yılın sonu veya gelecek yılın başı olacaktır. Temmuzdan önce hamile kalmak için doğru zaman. Gelecek yılın sonunda bile, çocuklarla ilgili gezegenler olumlu.

Balık için Bebek Doğum Tahmini:

Bebek sahibi olmaya çalışan Balık burçları Temmuz Eylül aylarını beklemelidir. Bundan sonra Jüpiter'in çocuğun evinin üzerine düştüğünü görmesinden dolayı önümüzdeki yıl içinde güzel haberler alacaksınız. Hamile kalmak için doğru zaman gelecek yıl Eylül ayı civarında olacaktır.

Sonuç :

Bu nedenle, 2022'de bebek sahibi olma olasılığı hakkında burçlarınızın neler gösterdiğini anlamış olmalısınız.

Bu doğum tahmin raporunu Jüpiter, Satürn, Rahu ve Ketu'yu tutarak burçlarınıza göre hazırladım. Ancak bu genel bir bebek doğum tahmini burç raporudur. Daha detaylı ve kişiye özel rapor için benimle iletişime geçebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık